🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2424.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654092 вiд 2023-01-05 20:07:03

Nevropatolog
№ 1654046

ну, ми можемо пообіцяти, що не будемо їздити цими танками по американських містах і не руйнуватимемо асфальт.

але справа ж не у вазі танка і не у споживанні дизеля. наші радянські танки жеруть не менше.

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654091 вiд 2023-01-05 20:00:55

Voxa (м. Запоріжжя)
Выехав из Украины, почти все обнулились. То есть пох кто ты в Украине был. Здесь, все начинают с нуля итегрироваться.
Так же, это касается и рынка труда. Если ты был в Украине начальником, то не факт что здесь ты им тоже сразу будешь.
Нужно быть готовым начать с нуля (или поменять профессию).

Многие к этому не готовы, но и не готовы отказаться от жирного соц. пособия.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654090 вiд 2023-01-05 19:55:42

Perfect Stranger

навіщо ти рефлексуєш?
ну от ідеш по вулиці, аж раптом загавкала собака, хіба варто гавкати у відповідь?)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654089 вiд 2023-01-05 19:49:12

Batyj
№ 1654086

в тeбe примiтивний свiтoгляд. думaй.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654088 вiд 2023-01-05 19:48:09

Nycolas
№ 1654087

чудoвo знaю рeaлiї укрaїнськoгo пoлiтикумa :)
прoстo зaрaз пoжинaють тe прo щo пoпeрeджaли…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654087 вiд 2023-01-05 19:22:14

Batyj
№ 1654086
---
Він просто далекий від наших реалій і чомусь «топить» за Зеленського і Єрмака

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654086 вiд 2023-01-05 19:11:25

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1654084
можешь не продолжать. ТО шо ты дурак, был дураком и дураком помрешь - не надо лишний раз доказывать..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654085 вiд 2023-01-05 19:10:11

вот еще про судейок

-----------
Як агентурні мережі ФСБ зривали операції ГУР МО та руйнували українську ППО

https://censor.net/ua/resonance/3391403/yak_agenturni_mereji_fsb_zryvaly_operatsiyi_gur_mo_ta_ruyinuvaly_ukrayinsku_ppo

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654084 вiд 2023-01-05 19:05:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1654082

a чoгo ти тaк дивуєшся, судoвa рeфoрмa ж прoйшлa нa «урa» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654083 вiд 2023-01-05 18:53:31

пишут, хуйло приказал (!) тувинцу прекратить огонь с 12:00 6 января по 24:00 7 января..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654082 вiд 2023-01-05 18:01:32

тю коригувальниця якась, он у нас Анісіма випустили. Ціла міжнародна спецоперація була, СБУ в країну заманювало, розшукували-заарештовували. І все, гуляй під заставу.
Може порішить з ватанам когось під шумок війни …

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654081 вiд 2023-01-05 16:32:57

2 klirik
№ 1654062
Так Монако ж відсутнє!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654080 вiд 2023-01-05 16:22:47

Коригувальниця Кригіна вийшла із СІЗО під заставу в майже пів мільйона

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654079 вiд 2023-01-05 16:07:26

Успенський собор та Трапезну церкву Києво-Печерської лаври повернули державі - Мінкульт

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654078 вiд 2023-01-05 16:01:20

bubiko
№ 1654072
хто влаштувався і працює, ну і відповідно має бажання стати бюргером, велкам. Якшо працює і сам себе і сімью утримує, ще в податки плате, значить потрібен економіці і країні. Тут все очевидно як на мене.
Пенси і інваліди - само собой, понятно, їх за дужки.
Ну а хто сидить на пособіє, тут дійсно складніше, і физчно вигнать важко … але я думаю таких значна меншисть ніж перших.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654077 вiд 2023-01-05 15:09:59

Тоді й українці мають оформлювати як вимагається - з техоглядом і всім іншим. Там же не довбойоби приїхали, а загалом освічені люди - пояснити їм покроково процедуру, і хай проходять. І не повинно бути жодних винятків - хіба що якісь пільги по сплаті податку, якщо потрібно.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654076 вiд 2023-01-05 14:56:37

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654074

Не знаю як нині - на початку 2000-х мене в Німеччині регулярно зупиняли через українські номери на авто.
Попереджали: дозволено так їздити рік. Потім або техогляд та німецька реєстрація або авто нахуй з Німеччини.
А рік от-от вже мине.

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654075 вiд 2023-01-05 14:53:33

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)

Имеет, но не как человек живущий в этой стране.
Есть правило переходного времени, после этого, нужно платить налог на дорогу и страховать как машину находящиюся в стране.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654074 вiд 2023-01-05 14:21:43

bubiko [Останнi 20 месаг]
№ 1654072 вiд 2023-01-05 13:51:05

Так а в чому проблема саме з номерами? Чому це не можна вирішувати на загальних засадах - скажімо, якщо турок приїхав до Німеччини, то він має право їздити на турецьких номерах?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654073 вiд 2023-01-05 14:16:51

Tom Cooper

Tom Cooper is an Austrian aerial warfare analyst and historian. Following a career in the worldwide transportation business – during which he established a network of contacts in the Middle East and Africa – he moved into narrow-focus analysis and writing on small, little-known air forces and conflicts, about which he has collected extensive archives.
This has resulted in specialisation in Middle Eastern, African and Asian air forces. As well as authoring and co-authoring 560 books and over 1,000 articles, he has co-authored the Arab MiGs book series – a six-volume, in-depth analysis of the Arab air forces at war with Israel, in the 1955–73 period. Cooper has been working as editor of the five @War series since 2017.

https://www.helion.co.uk/people/tom-cooper.php?sid=9edbd16590621737a4b80888ecc19f5a

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654072 вiд 2023-01-05 13:51:05

Voxa,
вопрос очень сложный. Ответа на него даже в министерстве по интеграции нет. Занаю точно, так как имею прямое отношение к нему.
Есть много вопросов, которые открыты и сложно решаемы.
Например:
Что делать с недвижемостью в Украине, если она осталась?
Как проверять людей на наличее черных заработков
Что делать с понаехавшими машинами на украинских номерах?

И тд.

Я думаю, что те, кто ко дню Х будут работать в востоебованной отрасли или если дети найдут учебу. Те по любому останутся.
Для этого будет в 2023 году принят упращенный закон для пмж по формуле 3+1 года (прожив в Германии 3 года, тебе дается год на то что бы найти работу, и тогда ты имеешь право на ПМЖ).
Сейчас эта формула 5+2.

Что будет с любителями социальной холявы (мы не говорим про пенсионный возраст) - посиотрим.
Я надеюсь их в 24 часа после принятия решения к хуям выпихают назад.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654071 вiд 2023-01-05 13:20:58

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654069
естественно, что австриец не англомовный..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654070 вiд 2023-01-05 13:03:59

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654066
а шо з ними робить?
ті хто там працював до, і там влаштований, вони з великою вірогідністю вже і не повернуться.
нет чєловєка - нєт проблєми.
Поки війна вони не повертатимуться точно, а потім, багато буде різних факторів і умов, про які ми зараз незнаєм.

В мене є родич, адекватний, нормальний, працював на кацапії років 8 чи більше. В позаминулому минулому році набридло, повернувся, побув тут пів року роботи не знайшов, поїхав в листопаді назад, якраз перед самим … Ну шо, трохи побув ще там, а зараз виїхав в Польшу. Шукає там роботу. Сюди не приїде бо потім не виїдеш.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654069 вiд 2023-01-05 12:47:04

Псевдонім мабуть. З тексту за посиланням видно, що не англомовна людина.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654068 вiд 2023-01-05 12:36:41

Tom Cooper
19K Followers

From Austria; specialised in analysis of contemporary warfare; working as author, illustrator, and book-series-editor for Helion & Co.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654067 вiд 2023-01-05 12:32:33

№ 1654057
Том Купер

https://medium.com/@x_TomCooper_x

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654066 вiд 2023-01-05 12:25:59

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1654060 вiд 2023-01-05 11:40:23

Але немало і таких громадян (чи радше осіб з українськими паспортами), які до початку війни перебували на заробітках у кацапії, і після 24 лютого не повернулися в Україну чи принаймні не залишили ворожу державу. З ними що робити?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654065 вiд 2023-01-05 12:07:03

Ну можливо це ті хто офіційно став на облік. З нефіційними і незареєстрованими можливо і буде 7млн

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654064 вiд 2023-01-05 12:00:31

klirik
№ 1654062
ось достідження МВФ від серпня, там теж 7М. Видно на це ООН і посилається
https://www.imf.org/en/Publications/IMF-Notes/Issues/2022/09/08/Policies-to-Address-the-Refugee-Crisis-in-Europe-Related-to-Russias-Invasion-of-Ukraine-522662?fbclid=IwAR3mh8X07fqwJ7p0o5qleHqT1eGodI-I3jMu18rmhSZ6vzmT5w-Ki4vjKBA

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654063 вiд 2023-01-05 11:51:14

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654061
будуть будуть, і «з голоду померти» нікому не дадуть. Европа ж гуманісти :)
Там можуть бути питання з офіційним статусом потім. Наші ж основною массою не біженці, як такі, а з тичасовим прихистком.
Але бачив нещодавно статистику з % роста ВВП через наших працездатних які зараз приїхали. Цифр не пам'ятаю, але там все досить непогано. Ну і відомий факт про те шо кількість податків від наших в Польщі пеербільшила цифру виданої допомоги.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654062 вiд 2023-01-05 11:42:57

На початку жовтня в ЄС було 4млн наших біженців. Ця таблічка складена з офіційних джерел (але 100% гарантії не даю). Щось дуже підозріло ці заявлені оон 8млн виглядають



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654061 вiд 2023-01-05 11:42:42

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1654059 вiд 2023-01-05 11:34:38

Будуть чи не будуть утримувати непрацездатних українських біженців, залежатиме від економічної ситуації у країнах, що їх приймають, але скоріше за все таки будуть - у масштабах того ж Євросоюзу це не такі великі гроші. Деякі східноєвропейські країни (та ж Польща) під цим приводом мабуть ще й додаткові субсидії зможуть отримати від ЄС.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654060 вiд 2023-01-05 11:40:23

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654056
на кацапію дуже багато виїзжало і виїзжає з окупованих територій, бо единий виїзд сюди закритий вже два місяці.
Там сидіть особо сенсу немає, якшо обставини дозволяють звісно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654059 вiд 2023-01-05 11:34:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654052
якраз це то і не найбільша проблема, бо непрацездатним там точно допоможуть і пенсії-утримання нададуть.
А от чим довше по часу, тим більша вігрогідність шо працездатні там звикнуть-облаштуються і повертатись не буде сенсу, навіть тим кому є куди.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654058 вiд 2023-01-05 11:30:02

klirik
№ 1654054
я сподівався шо ленд-ліз це і збільшення поставок теж. Як якісно так і кількісно.
ну і номенклатура по запросу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654057 вiд 2023-01-05 11:29:01

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1654055 вiд 2023-01-05 11:27:47

Це хто такий розумний пише?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654056 вiд 2023-01-05 11:27:59

+№ 1654052

З тими, хто перебуває у кацапії (а їхнє число насправді взагалі є невідомим - хз звідки УВКБ взяло ці 2,8 млн), взагалі незрозуміло що робити. Мабуть треба буде ухвалювати якісь окремі норми щодо їхнього правового статусу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654055 вiд 2023-01-05 11:27:47

..
Hey: two Russian armies took something like 10% of the Ukrainian territory in a matter of 5–6 days, but no, this ‘didn’t happen, kind of, or is ‘postponed to after the war’ — and that because it’s so damn obvious that this was a major catastrophe?

…. that somebody high up the command of the ZSU at least screwed up, if not intentionally left the Russians advance at will.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654054 вiд 2023-01-05 11:25:47

Ну тобто ЛендЛіз це не про збільшення обсягу. Потрібний обсяг (на думку звісно амерів) ми отримаємо щомісячно

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654053 вiд 2023-01-05 11:25:23

..
Оставленные на произвол судьбы, не только военнослужащие Вооруженных Сил Украины (ЗСУ), но и десятки тысяч украинских мирных жителей организовались и воевали самостоятельно.

Попробуйте обратить внимание: сегодня об этом факте почти никто не упоминает.

https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-5-january-2022-part-1-54488a5486fb


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.