🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2428.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653932 вiд 2023-01-01 23:20:24

Опять мопеды летят.. Черкасская обл. покраснела..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653931 вiд 2023-01-01 23:11:49

Ланс жарит ПСЖ. Донарума уже 3 пустил..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653930 вiд 2023-01-01 22:46:37

№ 1653929
мая твая не понимайт..

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653929 вiд 2023-01-01 22:33:46

Batyj
№ 1653922

Флаки біля Москви? Думаю, ти щось плутаєш

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653928 вiд 2023-01-01 21:41:47

Nycolas
№ 1653923

так

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653927 вiд 2023-01-01 21:41:21

не, это у кого-то другого, у Фашика 350-400 двухсотых и более 300 трехсотых..
Три верхних офицера..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653926 вiд 2023-01-01 21:39:00

№ 1653925
фашик пишет про 340 200х и 100 300х..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653925 вiд 2023-01-01 21:34:55

fofonov
№ 1653921
----------
Ну 600 наврядчі, добре якщо 100 буде
Але розпідячило знатно, да, під фундамент. На почерк хаймерсів не дуже схоже

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653924 вiд 2023-01-01 21:31:59

№ 1653916
угу.. А экипажи все это время жили с посольстве Турции в Киеве..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653923 вiд 2023-01-01 21:30:59

fofonov
№ 1653921

Макіївка?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653922 вiд 2023-01-01 21:29:52

Shmyg
№ 1653919
было пару старых советских фильмо про оборону масквы.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653921 вiд 2023-01-01 21:28:32

що таке ностальгія. Пишуть, що наші під Новий рік розпиздячили ПТУ в 5 хвилинах від мого колишнього дому. 600 мобіків там було. Приємно.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653920 вiд 2023-01-01 21:26:06



Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653919 вiд 2023-01-01 21:04:49

Batyj
№ 1653912
Звідки така інформація про наведення через ствол? Ніде не бачив такого.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653918 вiд 2023-01-01 20:54:21

«Арестович пропонує оголосити в Україні монархію.»

цікаво шо і досі є люди які оце дивляться-слухають …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653917 вiд 2023-01-01 20:52:41

А про це ось нічого не писали. А я дуже добре знаю біофак, тусив там 27 років тому.

https://biomed.knu.ua/institute-activity/educational/kafedry/kafedra-ecology-and-zoology/spivrobitnyky/vykladachi/1389-podobajlo-anatolij-vitalovich.html

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653916 вiд 2023-01-01 20:36:48

Batyj
№ 1653911 вiд 2023-01-01 20:04:42

20го грудня? Тільки но?
А400 зовсім недешеві…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653915 вiд 2023-01-01 20:18:43

Batyj
№ 1653902
----
Хай вчаться в українців. Відомий кейс льотчика з кликухою Karaya.

Українському льотчику на псевдо «Karaya» присвоїли звання Героя України. 12 жовтня він збив 5 «шахідів» та дві ракети, зазнав аварії, але зміг відвести несправний літак від Вінниці.

Про це йдеться в указі президента України.
----
Сьогодні чув по радіо NV передачу, де інший військовий льотчик розповідав, як Карая збиваючи останній шахід, отримав проблему в літаку, і потім все закінчилося відводом падаючого літака від жилзони і катапультою. Але Герой України! Героям Слава.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653914 вiд 2023-01-01 20:13:09

а с учетом, что 20 мм снаряды поражают максимум на 4,5 км, то все валится будет именно на улицы даунтауна Сеула..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653913 вiд 2023-01-01 20:08:31

№ 1653907
де-то фотка попадалась - 4-х ствольные эрликоны на крышах небоскребов Сеула..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653912 вiд 2023-01-01 20:06:18

№ 1653910
угу, толь наводить приходилось через открытый замок ствола..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653911 вiд 2023-01-01 20:04:42

кстати про аеростаты. 20 числа турки забрали два своих А400 из Борисполя. Транспондеры они включили над Черновцами и пошли на базу НАТО в Кайсери..

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653910 вiд 2023-01-01 19:29:34

Так, а ще аеростати :)
До речі 88мм гармати використовували як протитанкову зброю.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653909 вiд 2023-01-01 18:35:42

Найсмішніше - проти шахедів найпростіший засіб зенітні гармати часів другої світової, типу 88 мм. З можливістю виставляти приблизну висоту вибуху. І точно влучати не треба - осколків багато, летять далеко.
А де ж їх нині стільки взяти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653908 вiд 2023-01-01 16:32:37

Привид
№ 1653901

Хуй його знає, я теж не розумію.
Логіка підказує що воюють наявними силами і засобами, враховуючи різні сценарії.
Наскільки професійно то всьо оцінюється - хз

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653907 вiд 2023-01-01 16:21:37

2 Enot
№ 1653906
Ньюанс - київський коплекс ппо збиває вже над самим містом.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653906 вiд 2023-01-01 16:15:27

…поставляти ракети, а не розробляти літаки, яких немає

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653905 вiд 2023-01-01 16:15:27

…поставляти ракети, а не розробляти літаки, яких немає

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653904 вiд 2023-01-01 16:10:46

Робити під шахіди окремі літаки, це, здається, дорожче ніж поставляти ракети для ППО. І швидше, звісно.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653903 вiд 2023-01-01 15:56:58

Здається розбився сучасний винищувач, не поршневий.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653902 вiд 2023-01-01 15:42:43

Неделю дето назад северная корея пустила дроны, аналогичные шахидам на Сеул, но без взрывчатки. Этот случай описывался везде в прессе.
Южные корейцы пытались перехватить. В результата 1 учебно-боевой южнокорейский, аналог истребителя 2 мировой, разбился, ни одного дрона не сбили..

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653901 вiд 2023-01-01 15:08:11

2 Vichny
№ 1653895
Не розумію таку річ. Шахід низькошвидкістний. чому не озброїти спортивні літаки, чи навіть замовити щось типу винищувача 2 світової. Для цього навіть не потрібні досвідчені пілоти, молодь під час навчання. у повітряний бій їм завідомо вступати не треба. Повітряне патрулювання під час тривог, наведення з землі, пошук, обстріл шахіда з безпечної відстані. це набагато дешевше, ніж дорогоцінні ракети ппо.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653900 вiд 2023-01-01 14:22:22

klirik
№ 1653897 вiд 2023-01-01 14:09:56

Та звісно, потенційна шкода від того сраного шахіда може бути колосальною, тож слава ППО! Але ж запаси ракет під ті Насамси у нас не дуже великий, ну і темпи поповнення не то шоб швидкі…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653899 вiд 2023-01-01 14:19:02

sk (chromebook acer 14)
№ 1653894

я б не сильно сподівався, що у кацапів скінчаться ракети. і в нз вони залізуть. а чому б і ні. навіщо той нз потрібен, якщо все вирішується тут і зараз.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653898 вiд 2023-01-01 14:17:08

toreo
№ 1653892
---------
Ще їх дохуя в Новоазовську, в Сніжному та в Сорокине (бувший Краснодон). Всі міста на кордоні з кацапами і за межами дії хаймарса. Наші про це знають, амери 100% знають, але чомусь у цьому напрямку незрозуміла для мене пассивність. Може підштовхують наш впк на прогрес і розвиток або тримають як козир для схилання русні до дипломатії.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653897 вiд 2023-01-01 14:09:56

Vichny
№ 1653895
-----
Шахідами розваляли в Києві пс, що у нас світла не було 3 дня (майже блекаут). Гадаю, розмін нормальний, бо вони стали літати тільки вночі і мобільними групами їх не вразити

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653896 вiд 2023-01-01 14:06:29

Итоги декабря. Потери России.
В декабре было ликвидировано 17280 рашистских солдат. Это рекордный результат за все время??
Потери РФ в технике за месяц:
• танки: 116
• боевые бронемашины: 207
• артсистемы: 117
• РСЗО: 28
• средства ПВО: 3
• самолеты: 3
• вертолеты: 8
• БПЛА: 230?
• крылатые ракеты: 192??
• автотехника и автоцистерны: 279
• спецтехника: 18

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653895 вiд 2023-01-01 14:05:55

Гуйово шо на ці шахіди йобані витрачаються дороговалютні ракети NASAMS…

З Днем Народження Провідника!
Життя треба прожити так, щоб кацапню тіпало лише при згадці імені багато десятиліть після смерті

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653894 вiд 2023-01-01 13:53:02

шрайк оновив статистику по ракетах
https://t.me/RomanShrike/1903
Итого. РФ на протяжении месяца-полутора может совершить 2-3 залпа мощностью 45-68 ракет, не залезая в НЗ.

После чего сможет выстреливать только 40 свежепроизведенных ракет в месяц. Или же залезть в НЗ.
------

sk(windows on celeron) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653893 вiд 2023-01-01 13:31:34

Учора іранські дрони знищувалися комплексами NASAMS, які українські військові освоїли лише декілька тижнів тому.

«Такого досвіду застосування цього ЗРК, мабуть, ніхто не має. NASAMS ледве встигали перезаряджати наші військовослужбовці. Як з артилерії ними лупили».

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.
------
вчора останні «бахи» були десь близько 4ї ранку
і звук був схожий з тими коли ракети ппо збивало


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.