Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653932 вiд 2023-01-01 23:20:24Опять мопеды летят.. Черкасская обл. покраснела..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653931 вiд 2023-01-01 23:11:49Ланс жарит ПСЖ. Донарума уже 3 пустил..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653930 вiд 2023-01-01 22:46:37№ 1653929мая твая не понимайт..
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653929 вiд 2023-01-01 22:33:46Batyj № 1653922 Флаки біля Москви? Думаю, ти щось плутаєш
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653928 вiд 2023-01-01 21:41:47Nycolas № 1653923 так
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653927 вiд 2023-01-01 21:41:21не, это у кого-то другого, у Фашика 350-400 двухсотых и более 300 трехсотых..Три верхних офицера..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653926 вiд 2023-01-01 21:39:00№ 1653925фашик пишет про 340 200х и 100 300х..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653925 вiд 2023-01-01 21:34:55fofonov № 1653921 ---------- Ну 600 наврядчі, добре якщо 100 буде Але розпідячило знатно, да, під фундамент. На почерк хаймерсів не дуже схоже
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653924 вiд 2023-01-01 21:31:59№ 1653916угу.. А экипажи все это время жили с посольстве Турции в Киеве..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653923 вiд 2023-01-01 21:30:59fofonov № 1653921 Макіївка?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653922 вiд 2023-01-01 21:29:52Shmyg № 1653919 было пару старых советских фильмо про оборону масквы.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653921 вiд 2023-01-01 21:28:32що таке ностальгія. Пишуть, що наші під Новий рік розпиздячили ПТУ в 5 хвилинах від мого колишнього дому. 600 мобіків там було. Приємно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653920 вiд 2023-01-01 21:26:06
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653919 вiд 2023-01-01 21:04:49Batyj № 1653912 Звідки така інформація про наведення через ствол? Ніде не бачив такого.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653918 вiд 2023-01-01 20:54:21«Арестович пропонує оголосити в Україні монархію.» цікаво шо і досі є люди які оце дивляться-слухають …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653917 вiд 2023-01-01 20:52:41А про це ось нічого не писали. А я дуже добре знаю біофак, тусив там 27 років тому. https://biomed.knu.ua/institute-activity/educational/kafedry/kafedra-ecology-and-zoology/spivrobitnyky/vykladachi/1389-podobajlo-anatolij-vitalovich.html
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653916 вiд 2023-01-01 20:36:48Batyj № 1653911 вiд 2023-01-01 20:04:42 20го грудня? Тільки но? А400 зовсім недешеві…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653915 вiд 2023-01-01 20:18:43Batyj № 1653902 ---- Хай вчаться в українців. Відомий кейс льотчика з кликухою Karaya. Українському льотчику на псевдо «Karaya» присвоїли звання Героя України. 12 жовтня він збив 5 «шахідів» та дві ракети, зазнав аварії, але зміг відвести несправний літак від Вінниці. Про це йдеться в указі президента України. ---- Сьогодні чув по радіо NV передачу, де інший військовий льотчик розповідав, як Карая збиваючи останній шахід, отримав проблему в літаку, і потім все закінчилося відводом падаючого літака від жилзони і катапультою. Але Герой України! Героям Слава.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653914 вiд 2023-01-01 20:13:09а с учетом, что 20 мм снаряды поражают максимум на 4,5 км, то все валится будет именно на улицы даунтауна Сеула..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653913 вiд 2023-01-01 20:08:31№ 1653907де-то фотка попадалась - 4-х ствольные эрликоны на крышах небоскребов Сеула..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653912 вiд 2023-01-01 20:06:18№ 1653910угу, толь наводить приходилось через открытый замок ствола..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653911 вiд 2023-01-01 20:04:42кстати про аеростаты. 20 числа турки забрали два своих А400 из Борисполя. Транспондеры они включили над Черновцами и пошли на базу НАТО в Кайсери..
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653910 вiд 2023-01-01 19:29:34Так, а ще аеростати :) До речі 88мм гармати використовували як протитанкову зброю.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653909 вiд 2023-01-01 18:35:42Найсмішніше - проти шахедів найпростіший засіб зенітні гармати часів другої світової, типу 88 мм. З можливістю виставляти приблизну висоту вибуху. І точно влучати не треба - осколків багато, летять далеко. А де ж їх нині стільки взяти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653908 вiд 2023-01-01 16:32:37Привид № 1653901 Хуй його знає, я теж не розумію. Логіка підказує що воюють наявними силами і засобами, враховуючи різні сценарії. Наскільки професійно то всьо оцінюється - хз
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653907 вiд 2023-01-01 16:21:372 Enot№ 1653906Ньюанс - київський коплекс ппо збиває вже над самим містом.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653906 вiд 2023-01-01 16:15:27…поставляти ракети, а не розробляти літаки, яких немає
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653905 вiд 2023-01-01 16:15:27…поставляти ракети, а не розробляти літаки, яких немає
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653904 вiд 2023-01-01 16:10:46Робити під шахіди окремі літаки, це, здається, дорожче ніж поставляти ракети для ППО. І швидше, звісно.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653903 вiд 2023-01-01 15:56:58Здається розбився сучасний винищувач, не поршневий.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653902 вiд 2023-01-01 15:42:43Неделю дето назад северная корея пустила дроны, аналогичные шахидам на Сеул, но без взрывчатки. Этот случай описывался везде в прессе. Южные корейцы пытались перехватить. В результата 1 учебно-боевой южнокорейский, аналог истребителя 2 мировой, разбился, ни одного дрона не сбили..
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653901 вiд 2023-01-01 15:08:112 Vichny № 1653895Не розумію таку річ. Шахід низькошвидкістний. чому не озброїти спортивні літаки, чи навіть замовити щось типу винищувача 2 світової. Для цього навіть не потрібні досвідчені пілоти, молодь під час навчання. у повітряний бій їм завідомо вступати не треба. Повітряне патрулювання під час тривог, наведення з землі, пошук, обстріл шахіда з безпечної відстані. це набагато дешевше, ніж дорогоцінні ракети ппо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653900 вiд 2023-01-01 14:22:22klirik № 1653897 вiд 2023-01-01 14:09:56 Та звісно, потенційна шкода від того сраного шахіда може бути колосальною, тож слава ППО! Але ж запаси ракет під ті Насамси у нас не дуже великий, ну і темпи поповнення не то шоб швидкі…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653899 вiд 2023-01-01 14:19:02sk (chromebook acer 14) № 1653894 я б не сильно сподівався, що у кацапів скінчаться ракети. і в нз вони залізуть. а чому б і ні. навіщо той нз потрібен, якщо все вирішується тут і зараз.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653898 вiд 2023-01-01 14:17:08toreo № 1653892 --------- Ще їх дохуя в Новоазовську, в Сніжному та в Сорокине (бувший Краснодон). Всі міста на кордоні з кацапами і за межами дії хаймарса. Наші про це знають, амери 100% знають, але чомусь у цьому напрямку незрозуміла для мене пассивність. Може підштовхують наш впк на прогрес і розвиток або тримають як козир для схилання русні до дипломатії.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653897 вiд 2023-01-01 14:09:56Vichny № 1653895 ----- Шахідами розваляли в Києві пс, що у нас світла не було 3 дня (майже блекаут). Гадаю, розмін нормальний, бо вони стали літати тільки вночі і мобільними групами їх не вразити
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653896 вiд 2023-01-01 14:06:29Итоги декабря. Потери России. В декабре было ликвидировано 17280 рашистских солдат. Это рекордный результат за все время?? Потери РФ в технике за месяц: • танки: 116 • боевые бронемашины: 207 • артсистемы: 117 • РСЗО: 28 • средства ПВО: 3 • самолеты: 3 • вертолеты: 8 • БПЛА: 230? • крылатые ракеты: 192?? • автотехника и автоцистерны: 279 • спецтехника: 18
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653895 вiд 2023-01-01 14:05:55Гуйово шо на ці шахіди йобані витрачаються дороговалютні ракети NASAMS… З Днем Народження Провідника! Життя треба прожити так, щоб кацапню тіпало лише при згадці імені багато десятиліть після смерті
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653894 вiд 2023-01-01 13:53:02шрайк оновив статистику по ракетах https://t.me/RomanShrike/1903 Итого. РФ на протяжении месяца-полутора может совершить 2-3 залпа мощностью 45-68 ракет, не залезая в НЗ. После чего сможет выстреливать только 40 свежепроизведенных ракет в месяц. Или же залезть в НЗ. ------
sk(windows on celeron) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653893 вiд 2023-01-01 13:31:34Учора іранські дрони знищувалися комплексами NASAMS, які українські військові освоїли лише декілька тижнів тому. «Такого досвіду застосування цього ЗРК, мабуть, ніхто не має. NASAMS ледве встигали перезаряджати наші військовослужбовці. Як з артилерії ними лупили». Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. ------ вчора останні «бахи» були десь близько 4ї ранку і звук був схожий з тими коли ракети ппо збивало