🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2431.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653812 вiд 2022-12-31 01:08:30

olma
№ 1653802
я так розумію що політика штатів останні 20+ років йде на зменшення присутності військових за межами сша
вивели війська з іраку. далі по плану був вивід з афгану
до речі брітіші ж теж в афгані були, але коли 1000й британець там загинув- вирішили вийти і там штати самі залишились…
по моєму хтось з американських президентів казав що немає сенсу тримати війьскових далеко на базах. у сучасному світі є багато інших способів впливати на ситуацію в регіонах світу…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653811 вiд 2022-12-31 01:08:08

Геть,

Резніков не має амбіцій на це.
Хоча все ще може змінитися.
Політик він досвідчений, не то що Залужний, хоча останній швидко вчиться.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653810 вiд 2022-12-31 01:05:59

Привид Замку,

По-перше, погугли трохи хто і коли був призначений (зокрема, Резніков)
По-друге, почитай Законтпро національну безпеку України, де виписані повноваження і сфери відповідальності МО, ГК, та НГШ ЗСУ.
Також для комплекту рекомендую пройтись по діагоналі по Положенню про Міністерство оборони України.
Ну і не завадить трохи включити мозок і подумати - де Міністерство оборони і Збройні Сили, а де будівництво доріг.
Ти, схоже застрягтв совєцькому союзі, коли Міністр оборони був самий главний воєвака. У нас давно не так. Читай закони.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653809 вiд 2022-12-31 00:48:16

2 Vichny
№ 1653806
Де був цей суперрозумний міністр коли розміновували Чонгар і будували дороги в зоні ЧАЕС? Замість того, щоб там все помінувати і поробити непролазні хащі?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653808 вiд 2022-12-31 00:37:27

Vichny
№ 1653806 вiд 2022-12-31 00:26:16

Резніков був би гарним компромісним кандидатом у президенти України. І говорить, і робить, і голову має на правильному місці.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653807 вiд 2022-12-31 00:35:39

olma
№ 1653799 вiд 2022-12-30 21:42:03

Мені це писати радості не приносить, але кожна книга з історії України пише, що вторгнення русні неминуче. По-друге, після Криму/Донбасу теперішня фаза була неминуча, тому що кацапня зажди ставки підіймає - відступ тільки коли «дістають пизди» (с) НачПол Жуков. Це книжки з історії кацапендії пишуть, а тут зараз ціле хуйло на троні, яке «всіх переграло».

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653806 вiд 2022-12-31 00:26:16

Всі бачили звернення Резнікова?
Який же у нас суперовий і розумний Міністр оборони, реально пишаюся!
Шкода, що малоихто з кацапні побачить це звернення

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653805 вiд 2022-12-31 00:09:04

olma
№ 1653802

А хіба «крах США в Кабулі» був не в серпні 2021?
Як тоді хуйло напало на Україну в день «краху Кабулу»?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653804 вiд 2022-12-30 23:44:28

Пеле, Гарінча, Ейсебіу, Бобі Чарлтон, Боббі Мур, Жаірзіньо і Рівеліно..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653803 вiд 2022-12-30 23:29:12

klirik
№ 1653801
приємно, що ти памятаєш той мій допис. Шкода, що не зрозумів його - одна справа, коли те, що у нас війна, згадують тільки між іншим - під час перерви, чи оцінками правильності дій арбітрів і зовсім інша коли, попри війну, закінчується, хай футбольна, але ціла епоха, яку Пеле для мене уособлював.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653802 вiд 2022-12-30 22:47:35

Хороша стаття Портнікова на Збручі

https://zbruc.eu/node/114132?
"За президентства Обами було ухвалено ще одне історичне рішення, яке визначило друге вторгнення Путіна в Україну у 2022 році, – рішення про виведення військ з Афганістану. Сам президент, до речі, був не в захваті. Натомість абсолютним прихильником цього рішення був його віцепрезидент Джозеф Байден – і це одне з небагатьох питань, щодо якого позиції Байдена повністю збіглися з позиціями наступника Обами Дональда Трампа. Три адміністрації послідовно вели Америку до одного з найбільших провалів у її зовнішній політиці за останні десятиліття. Поставте себе на місце Путіна, який почув цей запах слабкості. Якщо Америка фактично капітулювала перед якимось «Талібаном» і кинула уряд Афганістану напризволяще, що тоді вона зможе протиставити Росії, якщо та вирішить «навести лад» у своїй колишній провінції? Та нічого!

Якби ви були Путіним, ви би теж вирішили нападати у день американського краху в Кабулі. Запах слабкості – це як феромони. Він п'янить диктаторів. Він позбавляє їх розуму. Він змушує діяти. Запах слабкості відключає мізки та включає інстинкти хижака. У день падіння Кабула напад на Україну став фактично неминучим. "

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653801 вiд 2022-12-30 22:47:05

та ж не москаль)
№ 1653800
----------
Ти ж недавно обурювався що ми тут обговорюємо футбол поки в Україні триває війна, а сам постиш фотку Пеле.
При всій повазі до нього, кожний загиблий український воїн важливіший і викликає в мене набагато більше суму ніж будь який Пеле. Але фотки загиблих на фронті ти чомусь тут не постиш

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653800 вiд 2022-12-30 22:27:15

< img src=https://scontent.fudj2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322544077_519569136907333_5881728786044980540_n.jpg?stp=dst-jpg_s720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GBqLlRPvPF4AX_45jR-&tn=uwjkt_EIk2Xq2XGk&_nc_ht=scontent.fudj2-1.fna&oh=00_AfCLCZDfDENTe_SQia7MIWSD0ccj5rA7sI0e7hbLEHvQRA&oe=63B3EE2B>

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653799 вiд 2022-12-30 21:42:03

Ніхто з нас не думав, що доведеться переживати такий івент як повномасштабне вторгнення Русні. У цю пору року на обсілфі часто вибирали кращого футболіста чи тренера чи найкраший гол… А також цікавий серіал чи фільм.

А я зазвичай заглядав на сайт https://www.metacritic.com/ і потім скачував з торрентів найбільш цікаві альбоми і серіали і фільми.

Зараз нема натхнення аж так лазити по інтернету. У шухлядці ключі від знищеної хати. Попри всі ці нещасті і жахи зберегти здоровий глузд для перемоги, варто знаходити сенс в воєнному повсякденні і працювати на перемогу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653798 вiд 2022-12-30 21:22:44

Соррі, думав копіпастну одну голу цитату, а там вся ця html-мета хуйня вилізла

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653797 вiд 2022-12-30 21:21:30

klirik
№ 1653796
===
При чому як цього мера Чернігівського відсторонили?

"…7 грудня Яворівський районний суд на Львівщині відсторонив його на рік від виконання обов'язків міського голови через дії, скоєні в умовах конфлікту інтересів у липні цього року. Суддя зробив це на підставі протоколу Національного агентства із запобігання корупції.

Пропустити подкаст і продовжити
подкаст
Що це було
Що це було
Головна історія тижня, яку пояснюють наші журналісти

Випуски
Кінець подкаст
Конфлікт інтересів, за версією слідства, полягав у тому, що міський голова відправив свого водія відвезти його приватну автівку Tesla Model X за кордон. Там машину передали дружині Владислава Атрошенка. До цього епізоду ми ще повернемося.

Рішення про своє відсторонення Владислав Атрошенко вважає «безглуздим з державницької точки зору». «Воно продиктоване якимись дріб'язковими речами, як-от помста. Воно точно не наближає перемоги», - сказав він в інтерв'ю ВВС. "

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653796 вiд 2022-12-30 21:16:56

Українка на телебачені в Різі «проїхалась» по Зеленському. Це дуже обурило наше посольство в Латвії. Суть претензій «будь яка критика Зелі під час війни це тіпа робота на русню». Зараз усім затикають рота під цим приводом.
Просто Кличко має авторітет і повагу у західних країнах, йому рота не закриєш, а ось мера Чернігова чмирить можно, і через суд лишати обраної посади.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653795 вiд 2022-12-30 20:29:43

Вся ця шайка-лейка (взнав вже в дорослому віці, що у кацапів шайка, вона і ж і лейка - це миска в лазні). Єрмаки-Подоляки, вони мають усвідомити і готувати Зе до демократії і плюралізму, а не диктататурі. І сказати, що в ЄС принаймні (не знаю як в НАТО) диктаторів не люблять. І Кличко дуже конкретно проїхався опосередковано по Зе, за його ігнорування інших аспектів України, таких як місцеве самоврядуваня. тощо.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653794 вiд 2022-12-30 19:59:07

№ 1653792
на ВВС стаття про мера Чернігова і війну зеленьско-єрмаків з незалижними від них мерамі міст.
Це вже тіки сліпий не баче. Лишилась она ланка (вірніше частина її) не підконтрольна зеленожопим

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653793 вiд 2022-12-30 19:34:35

2 Jen
№ 1653788
Да, шото в этом роде..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653792 вiд 2022-12-30 19:31:00

Vitali Klitschko: Wirtschaftlich ging es uns gut. Das Coronavirus hatte uns gebremst, aber wir hatten schon wieder höhere Einnahmen als im Vorjahr, es herrschte Vollbeschäftigung. Deswegen habe ich die Zukunft der Stadt sehr optimistisch gesehen. Was die außenpolitischen Spannungen anging, haben viele westliche und ukrainische Experten bereits vor einem möglichen Angriff der Russen gewarnt. Eine riesige Zahl russischer Soldaten hat an unserer Grenze Manöver durchgeführt. Deswegen habe ich für die Zivilverteidigung getrommelt, gesagt, dass wir uns vorbereiten müssen. Aber die Zentralregierung hatte gesagt, alles werde in Ordnung sein, es gebe keinen Krieg. Ich wurde kritisiert, ich solle keine Panik schüren. Ich habe gesagt: Das ist keine Panik, wir müssen bereit sein.

Короче інтервью Віталія не модерувалося ОП. Кличко тут каже, що ми заходилися Тероборону створювати, а центральний уряд (Зе) сказали війни не буде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653791 вiд 2022-12-30 19:23:22

Інтерв'ю Віталія Кличка німецькому тижневику der Spiegel.

Хто розуміє германські слова можна ознайомитися.

https://www.spiegel.de/ausland/vitali-klitschko-im-leben-gibt-es-nichts-umsonst-man-muss-kaempfen-a-109fa15b-7ca0-4811-88c5-8ade9982dfd5

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653790 вiд 2022-12-30 19:14:04

Olma

Кропива наша рулєз. Вже для ППО є.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653789 вiд 2022-12-30 19:09:59

США передають ЗСУ систему управління артилерією IFADTS: це революція контрбатарейної боротьби у війні з РФ
Резонанс Цензор. НЕТ Війна в Україні
Автор: Юрій Бутусов Джерело: https://censor.net/ua/r3390348

І звідки Бутусов такий розумний і знаючий.
----
Недавно читав москаля Атомік Черрі. так він пише що перевагу України в тому, що на рівні взвода є Старлінк, і якщо український дрон (цивільний коптер) знімає якусь інфу, то інформація через старлінк-інтернет передається на спеціальні центри обробки інфи в режимі онлайн. (тут він дає аж надто великий аванс, але елементи такого сбору інфи без сумніву в ЗСУ є)

Русня цього не має, тобто інформацію з кацапського коптера іде тільки до оператора а від нього до командира того підрозділу і то в усному режимі, оператор переповідає.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653788 вiд 2022-12-30 18:29:12

Batyj
№ 1653786

Новосрань чи Новоебеня?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653787 вiд 2022-12-30 18:28:05

olma
№ 1653784

Бориспіль це зі Шварцом начебто

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653786 вiд 2022-12-30 18:26:04

2 olma
№ 1653784
там на фасаде крупно написано Ново.. какая-ьто срань..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653785 вiд 2022-12-30 18:24:41

охуевший Горбачев - это символично..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653784 вiд 2022-12-30 18:23:36

А не Бориспіль, термінал B? Бо я пару разів бачив в олівудському кіні Бориспіль. Не можу тільки пригадати що за кіно. Але це певно вже в 1990-х знімали.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653783 вiд 2022-12-30 18:22:09

это по TV1000 action затеяли показ всех серий подряд. Оказалось, я и половины не втдел..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653782 вiд 2022-12-30 18:17:59

это серия РОкки 4

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653781 вiд 2022-12-30 18:14:26

№ 1653780
неа..
но, чтобы выяснить, надо посмотреть серию, где он летит к драго в росси.
Я уже и сам забыл это пиздоватое название..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653780 вiд 2022-12-30 18:02:51

Batyj
№ 1653779

Без гугла - енгельс

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653779 вiд 2022-12-30 17:54:51

вопрост на засыпку:

в какой аэроопорт прилетел самолет с Рокки Бальбоа в росиию на бой с каким-то кацапом?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653778 вiд 2022-12-30 17:45:56

хуйло привітало тільки вучича та орбана з Європи

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653777 вiд 2022-12-30 16:07:18

а где истребители, там и танкер:
https://www.flightradar24.com/RRR9954/2eb1b203

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653776 вiд 2022-12-30 16:01:33

ну и итальянец на месте, как всегда:
https://www.flightradar24.com/PERSEO71/2eb1ac81

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653775 вiд 2022-12-30 15:57:41

кгда вижу FORTE10 на месте, как=то спокойнее становится..
https://www.flightradar24.com/FORTE10/2eb140fc

а тут еще и дальний разведчик:
https://www.flightradar24.com/RRR7260/2eb18544

охраняемый от пиздоватых истребителем еврофайтером:
https://www.flightradar24.com/PSYCHO61/2eb20cf5

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653774 вiд 2022-12-30 13:19:55

трохи про 1500 знищених ту-шок в енгельсі
-------------
Издание The War Zone опубликовало спутниковый снимок аэродрома Энгельс 29 декабря.

"Новые снимки авиабазы Энгельс показывают, что неоднократные попытки Украины нанести удар по авиабазе, а также приход холодной погоды, похоже, привели к значительному снижению активности. Присутствуют лишь 11 бомбардировщиков в сравнении с 26-ю 29 ноября.

Недавний снегопад в Энгельсе также показывает бездействие некоторых самолетов. В то время как пять Ту-95 заметно очищены ото льда и припаркованы на расчищенных стоянках и рулежных дорожках, четыре других остаются покрытыми снегом. Оставшиеся два бомбардировщика Ту-160 также покрыты снегом, хотя по крайней мере один из них имеет признаки того, что его стоянку очистили, возможно, для обеспечения доступа к рулежным дорожкам.

Явных повреждений после атак на объект 26 и 29 декабря не наблюдается, но, уменьшая присутствие самолетов и устанавливая защитные барьеры между ними, Россия, похоже, пытается смягчить постоянную угрозу своим бомбардировщикам ".

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653773 вiд 2022-12-30 13:17:20

Він додав, що дві країни посилять співпрацю між своїми збройними силами, і вказав на зростання торгівлі, попри «несприятливі ринкові умови».

Глава Кремля заявив, що двосторонні відносини Китаю та РФ «є найкращими в історії і витримують всі випробування»

«Ми поділяємо однакові погляди на причини, хід і логіку триваючої трансформації глобального геополітичного ландшафту», - сказав Путін.

За словами китайського лідера, Пекін готовий розширювати «стратегічне партнерство» з РФ на тлі того, що він назвав «складною» ситуацією в світі.

Сі також зазначив, що Пекін і Москва перебувають у тісному стратегічному контакті, а китайсько-російське всеосяжне партнерство демонструє стресостійкість.
-----------
ну от. хуйлостан - китай. всьо у них «харашо»
це на фоні того що весною мвф й інші західні аналітики весною прогнозували спад хуйло економіки в 10% до кінця року
по факту у них всього-лише -3%.
в той час як у нас -30 (можливо -35%)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.