🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2432.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653772 вiд 2022-12-30 13:06:36

Vichny
№ 1653769
мвф це те що дуже сильно «гуляло» в медіа від 2014го року
прикладів про які вихвалявся байден про «обмін» зняття шокіна на ярд - можна ще пошукати
мвф, хоч, структура з 30 країн, питома вага голосу штатів - найбільша
по факту без ок від штатів жодне рішення мфв не приймається (там по-моєму повинен бути консенсус у 85% і вага кожно голосу залежить від % внеску у фонд) …
ти просто написав що то все «маячня» і «штати так не працюють». я тобі привів приклади що працюють

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653771 вiд 2022-12-30 12:32:26

Схильний вважати, що призначення Яресько тоді було вимушеним компромісом - бо якби призначили старого пердуна чи навпаки молодого життєрадісного ідіота з місцевих, то кредитори поклали б нафуй фінансову систему країни, і це загалом нікому б не сподобалося - окрім, можливо, Фуйла, який тут же запроновував би невʼїбенні мільярди в обмін на певні речі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653770 вiд 2022-12-30 12:07:23

Яресько ще. В призначення Супрун без політичного тиску я теж не вірю.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653769 вiд 2022-12-30 11:36:10

sk (здалеку…)
№ 1653767 вiд 2022-12-30 11:20:55

Зараз мова не про МВФ, а про Уряд США

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653768 вiд 2022-12-30 11:23:22

+№ 1653766

Тобто немає qui pro quo - тіпо «ми вам давали бабло, тепер відробляйте».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653767 вiд 2022-12-30 11:20:55

Enot
№ 1653765 вiд 2022-12-30 11:09:12
Vichny
№ 1653763
ну «кандидатуру» того ж гончарука узгоджував мвф у тому числі. так само як мвф був сильно проти зміни очільника нбу і був дуже проти призначення шевченка
звичайно що останнє слово за тими хто повинен голосувати і т. п…
але якщо хтось нам допомагає, то повинен мати важилі на людей що будуть керувати ресурсами що виділяються в рамках «допомоги» …
звичайне «внєшнєє управлєніє» в хорошому сенсі цього слова…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653766 вiд 2022-12-30 11:18:11

Тупо ставити своїх людей - це треба бути Фуйлом. Є ціла низка укр. громадських організацій, які мають підтримку з боку амер. чи інших західних донорів; при цьому важко пригадати випадок, коли керівники цих структур приходили б на чільні позиції у владі - а якщо ставали, скажімо, депутатами, то не можна сказати, що у парламенті працювали по указкє Запада ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653765 вiд 2022-12-30 11:09:12

Vichny
№ 1653763 вiд 2022-12-30 10:59:12
Не факт що так в усіх випадках.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653764 вiд 2022-12-30 11:01:32

Бредлі - машина цікава ще тим, що фактично являє собою платформу для багатьох різних модифікацій - є власне бойова машина піхоти, є бойова розвідувальна машина, є командирська, є такі, що виконують функції цілевказання, вогневої підтримки, ППО тощо.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653763 вiд 2022-12-30 10:59:12

sk (chromebook acer 14)
№ 1653750 вiд 2022-12-30 02:08:29

Вони можуть натякати що їм не дуже подобпються _дії_ або _бездіяльність_ якогось умовного Пшокіна, але вони не будуть казати що ось вам наша людина Іван Іванюк, поставте його прем'єр-міністром!
Вони казатимуть які _дії_ вони очікують від прем'єр-міністра, так, а хто конкретно їх вчинятиме - їм глибоко похуй, хай навіть і суркіс (свят-свят-свят!)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653762 вiд 2022-12-30 10:47:20

Ukraine getting Bradley IFVs excites me.
- Armed with a 25mm cannon, 7.62mm machine gun, and 2 TOW Anti-tank launchers
- Crew of 3. Can carry 7 infantry dismounts
- Spaced laminate armor. Can add reactive
- Advanced sighting/positioning software/capability
--------
всі пишуть що ці бредлі дуже потрібні при наступі. майже легкий танк…
ну і кулєба зробив черговий анонс атакмс на 300 км
правда сказав що поставка їх буде залежати від ситуації на полі бою… хз що це значить… тобто ми повинні покращити свої позиції, чи дадуть коли стане «погано»?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653761 вiд 2022-12-30 10:29:19

https://twitter.com/JoePompliano/status/1608635631999254528
джо помпліано непоганий тред написав в пам'ять про пеле і адідас-пума, як вони пов'язані…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653760 вiд 2022-12-30 09:48:31

В РФ признали георгиевскую ленту символом воинской славы России и ввели штрафы до пяти миллионов рублей или до 5 лет колонии за ее осквернение.
---------
от і прекрасно. якісь вагнерівці запили відос, назвали шойгу-герасімова підарасами. прігожин їх підтримав. сказав що пацани все правильно сказали. і - нічого…
а от хтось вийде на красну площу скаже нєт-вайнє - і взагалі суд на «расстрєл» відправить легко…

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653759 вiд 2022-12-30 09:47:57

2Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1653758
Збсь. І буде весь запоребрик під тотальним контролем гебні— гаджети самі, за рахунок власника, будуть телефонувати в фсб і скидати інфо))) китайці допопоможуть))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653758 вiд 2022-12-30 09:38:37

VK, «Яндекс», Сбербанк и «Ростелеком» планируют создать компанию, которая разработает новую ОС на базе открытого кода Android, а также платформу совместимых с ней мобильных сервисов, которые заменят Google Mobile Services (GMS).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653757 вiд 2022-12-30 09:34:15

до речі хтось в коментарях нагадав що 3 роки назад в новорічну ніч зе вийшов з-за куліси виступу кварталу, і сказав що йде у президенти…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653756 вiд 2022-12-30 09:31:40

olma
№ 1653755
минулий раз шахєди пускали вночі та ще й у сильний туман
зараз повторили «мєтодічку». після ракетних обстрілів - «добивають» шахєдами. але туману немає. видимість +- ок
вдно «сроки» піджимають. новий рік все-таки
хочеться їм якусь хуй-ню зробити
колись газовий кран перекривали в новорічну ніч…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653755 вiд 2022-12-30 08:24:30

Унаслідок нічної атаки дронами частково зруйновано адмінбудівлю у Голосіївському районі Києва, - КМВА

Джерело: https://censor.net/ua/n3390236

Таки щось впало і пошкодило в Києві вночі. Ці шахіди вночі менш видні, тому звичайними зенітними чи стрілковими засобами збити їх вночі важкувато. І русня це знає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653754 вiд 2022-12-30 08:06:39

Прикольне фото аллігарха жевагі - враження таке, що йому дуже хочеться срати, а хтось долонею показує - пройдіть, мовляв, отуди:



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653753 вiд 2022-12-30 07:31:46

Кацапи під пакровом ночі знову шахідствували. Мабуть у них квота від суровікіна, фуїкіна, чи лічно від Фуйла - до кінця року вистріляти стільки-то одиниць свого гівна.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653752 вiд 2022-12-30 02:31:00

Чув вибух 2 хв тому. :(

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653751 вiд 2022-12-30 02:13:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1653748
той указ що зе в бахмуті підписав, дійсно, як дуля в кишені…
можливо були про зміни в каб-міні розмови, але хз чи є сенс то все змінювати коли немає перелому у війні
анти-корупційні органи почали працювати. от жеваго «притягнули» …
до речі щось в бекграунді відбувається…
єрмак у мосейчук вже розказує що «рекомендує» зе йти на другий термін
притула розказує що він «змінився» (тобто вже не шоу-мен)
разумков засвітився…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653750 вiд 2022-12-30 02:08:29

Vichny
№ 1653747
як не працюють?
звичайно що офіційно, цінності і т. п…
але є «нюанси»
самий «простий» приклад як байден «просив» порошенка-яценюка звільнити шокіна. і лякав тим що ярд грошей не дасть… при чому сам байден (віце-през на той час) - про це спокійно розказував як успішно вести переговори
перша ссилка в і-неті
https://www.pravda.com.ua/news/2018/01/24/7169396/
по-моєму американський посол в хуйлостані часів єльцина (можливо не він, але хтось з англо-мовних) написав книжку і там був епізод як єльцина на другий термін обирали
коли клінтон зрозумів що переможе коммі-зюганов - пообіцяв10 ярдів «на розвиток» економіки, звичайно що всі олігархи зрозуміли «натяк» і через 3тижні єльцина (напівживого) перербрали
чи ти думаєш коли мвф нам погоджує програму вони не обговорюють персоналії кого б хотіли бачити головою нбу й і інші ключові посади?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653749 вiд 2022-12-30 00:35:24

Vichny
№ 1653747 вiд 2022-12-29 23:00:49
+1000
Та навіть у Іраку, який американці знесли до останньої цегли, скільки перевиборів чи внутрішніх конфліктів було через неузгодженість коаліції? США з військами ц країні давало тубільцям розібратися самостійно і не лізло у внутрішні справи.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653748 вiд 2022-12-29 23:06:05

sk
№ 1653746
навіть якшо йому про шось таке і натякали, чи передавали завуальовано, він хуй це клав.
Там корона вже навіть не золота …
Он ому прямим текстом усі кажуть про закон про КСУ, а він навмисно підписує :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653747 вiд 2022-12-29 23:00:49

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1653746 вiд 2022-12-29 22:54:05

Тому що це повна маячня, я писав тоді.
Американці так не працюють.

Який иксперд писав то в хуїттері? Запам'ятайте його ім'я і більше не ведіться

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653746 вiд 2022-12-29 22:54:05

До речі перед поїздкою зе в штати писали що його там будуть просити зробити зміни в кабміні, мовляв госдєп все бачить… але щось тихо

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653745 вiд 2022-12-29 22:39:21

Nevropatolog
№ 1653741

Звичайні слуги. Вони всі такі. Більшість з них і зараз мріє про братів і дружбу. Адже Бужанський, наприклад, нікуди не дівся. Гетьманьцев. І тому подібна наволоч.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653744 вiд 2022-12-29 22:28:59

Новый российский подводный крейсер назвали «Император Александр III».

А вообще «Император Александр III» это броненосец, затонувший в Цусимском сражении вместе со всей командой


Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653743 вiд 2022-12-29 22:21:34

2 Nevropatolog
№ 1653741
А якщо в них iнших нема?

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653742 вiд 2022-12-29 22:16:16


Буданов інтерв'ю ВВС

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653741 вiд 2022-12-29 22:15:40

От де їх сука беруть???
Блядь, ну хзним вже, що крадії, по блату і все таке, але ж хоча б проукраїнських можна знайти? От всіх, хто ставив підпис при призначенні нахуй з роботи, на поліграф і «придивитись». Тоді може ну хоч трохи щось зрушиться. А так - ніколи.
То блядей по болгаріям розтикують, то на прифронтові адміністрації ватників призначають, то вирок за вкрадені труси не дуже відрізняється від зрадника. Ну коли це закінчиться?
-------------------------

Начальник Херсонской городской военной администрации Галина Луговая сообщила, что переименовывать Суворовский район в освобожденном от российских оккупантов Херсоне она не собирается, пишет Историческая правда

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653740 вiд 2022-12-29 21:30:15

Pele R. I. P.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653739 вiд 2022-12-29 21:26:49

Пеле…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653738 вiд 2022-12-29 20:34:04

співвідношення втрат на оріксі із звичних 3,4 протягом війни дещо знизилася до 3,2.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653737 вiд 2022-12-29 20:18:33

2 Nycolas
№ 1653736
А хто підрахуй? ;)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653736 вiд 2022-12-29 19:23:02

VVV
№ 1653717

І тільки 49% за вступ в НАТО
---
Хоча може це опитування з кацапським корінням

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653735 вiд 2022-12-29 19:05:48

Кацапські смі пишуть про знищену с-300 в курській нр дронами. Клевещуть?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653734 вiд 2022-12-29 18:00:47

народ, гугел работает или меня в нем забанили?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653733 вiд 2022-12-29 18:00:31

до речі про одессу і катьку-2
взагалі трохи незрозуміло чому дата заснування одесси - це дата яку катька призначила?
до того там була фортеця хаджибей, до того - ще щось ледь не до часів древньої греції…
єдині міста що совок/імперія заснувала - це там де вони збудували гулаг. всілякі там воркута-магадан-бєломорськ-сєвєрдвінськ… такого «добра» мінімум з пів-сотні що й до сих пір існують. нехай там пам'ятники сталіну ставлять і хороводи водять
а руйнувати попередню історію - це такий імперський прийом… от було тут місто зі своєю назвою, хуяк - і то вже місто, сука, Жданов (хто такий?), Артьомовск, *пєтровськ і т. п… мовчу вже про лєнінськи й інших червоних підарасів…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.