🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2434.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653692 вiд 2022-12-29 11:54:17

да,
і судячі по відео, в Енгельс знову шось прилетіло :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653691 вiд 2022-12-29 11:40:28

Русня так рідко обісралась, що аж трохи соромно за них.: D

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653690 вiд 2022-12-29 11:03:12

№ 1653689
хтось из ффов Одессы сказал про 21, Виталян про 16 у нас, во Львове тоже есть..

ЗЫ. Дали отбой не дожидаясь мопедов?

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653689 вiд 2022-12-29 10:52:37

пробегавший (пробегавший)
№ 1653687
запустили 120. збили 30…
но єто не точно
почекаємо оф інфи

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653688 вiд 2022-12-29 10:51:12

цікаво. сьогодні тривога з 6 до майже 11ти. 5 годин
чи було колись довше?

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653687 вiд 2022-12-29 10:41:59

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1653677
Подоляк ще той ппошник. Виходячи з можливого завантаження авіа і кораблів сказав… Двбб він.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653686 вiд 2022-12-29 10:41:33

toreo
№ 1653682
-------
Здається трохи не так. Вчора вони літалі тільки в південних областях. А ракети массово залетіли з Сумської області (навіть в бнр ппо по ним відпрацювало). Тобто це був відволікаючий маневр, щоб ми зосередились на південно-східному напрямку

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653685 вiд 2022-12-29 10:24:55

Пишуть про повторний запуск ракет з Чорного моря

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653684 вiд 2022-12-29 10:24:10

Новини від 5-го каналу: D

5 канал ✙??
@5channel
·
18m
790 свинособачих шкварок: Генштаб назвав втрати російських військ за минулу добу

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653683 вiд 2022-12-29 10:21:53

Shmyg
№ 1653678
так. потім бахало… причому пару раз десь близько
-----
я так розумію що якщо піши шахєди - то це вже «на закуску». принймні минули раз так було…
світло вирубили перший раз за тиждень, мабуть

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653682 вiд 2022-12-29 10:20:30

я так розумію, нічна атака шахедами мала на меті виявлення наших засобів ппо

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653681 вiд 2022-12-29 10:13:10

⚡️⚡️ БпЛА «Шахіди» із західної сторони Києва.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653680 вiд 2022-12-29 10:09:28

Наблюдал пускзенитракеты..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653679 вiд 2022-12-29 10:05:38

Сьогодні аж +790


Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653678 вiд 2022-12-29 09:43:51

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1653675

Над Вишневим п'ять вибухів

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653677 вiд 2022-12-29 09:42:04

міша подляк пише про 120 ракет; мабуть кацапня йде на рекорд сьогодні.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653676 вiд 2022-12-29 09:18:23

Потужна атака сьогодні.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653675 вiд 2022-12-29 09:03:27

olma
№ 1653673
трамп же взагалі хотів тік-ток «заборонити»
просив майкрософт викупити
--------
от просто цікаво. звідки злітали ту що запустили чергову хвилю ракет по нам?
ми ж «одиним дроном» пошкодили ледь не 1500 тих ту-шок в енгельсі і вбили всих льотчиків що там були…
а те що залишилось перекинули кудисьна далекий схід…
---------
чув тільки один відносно потужний вибух десь пів-години назад

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653674 вiд 2022-12-29 09:00:31

(Привид Замку)
№ 1653672

https://censor.net/ua/news/3389979/u_kyyevi_ta_na_kyyivschyni_chuty_vybuhy_pratsyuye_ppo

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653673 вiд 2022-12-29 07:02:33

https://delo.ua/politics/v-usyomu-kongresi-ssa-zaboronili-tiktok-na-robocix-telefonax-408870/ дуже важлива подія у світі медіа

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653672 вiд 2022-12-29 01:52:12

2 Voxa
№ 1653668
Але наліт зазвичай зранку. Навіть якщо вдень все підготували і перевірили якась дежурна команда повинна бути до вильоту. Ну і сподіваємося, що кацапи поскромнічали і не випадково виставили техніків. Можливо пілотів не афішували. А може щось робили в літаку і прилетіло вчасно. Але, в будь якому випадку, здоров "я усопшим!

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653671 вiд 2022-12-29 01:47:07

28 грудня відбудеться прощання з військовослужбовцем ЗСУ Гузьком Вадимом Андрійовичем 1987 р. н., який загинув під час виконання своїх службових обов’язків. Проживав у с. Нові Петрівці.
Просимо вийти о 10.30 з квітами на центральну вулицю від початку села до Свято-Покровської церкви у центрі с. Нові Петрівці та провести в останню путь Героя.
О 11.00 буде відспівування Вадима Андрійовича у Свято-Покровській церкві, після чого відбудеться захоронення на кладовищі на вул. Соборній.
? Вічна слава та пам’ять Герою!
---------------------------
отаке от за цю осінь вже не в перший раз. в не дуже великому селі :((((

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653670 вiд 2022-12-29 00:15:19

klirik
№ 1653658 в

"лишають йому поле для дипломатичного вирішення конфлікту…
Загалом, я гадаю НАТО і США у цій війні вже перемогли "
----------

все вірно. стратегічно так. в цих умовах умовна ситуація, що кацапстан захопив би ще пару областей, і так би воно все і застрягло на пару або більше років
з перемінною інтенсивністю конфлікту і без очевидного горизонту перемоги однієї із сторін, могла би в цілому влаштовувати сша. процеси, запущені навколо росії, розвиваються, амеріка грейт егейн, а кілька років, а то навіть і десятиліття для історії - мить.

єдине, що нам це якось не те. тим більше, що кожен день - це сотня-друга втрачених життів наших воїнів

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653669 вiд 2022-12-28 23:22:58

Я ж кажу - бухать пішли в каморку, або їбати один одного в рот і в носа - по скрєпному, по православному

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653668 вiд 2022-12-28 23:22:06

тим більше в них же не війна, Енгльс це тил, живуть за мирним розкладом. Робочий день скінчився, інженери-офіцери додому, ДСП поїхав в располагу, на стоянку заступила рота охорони. В теорії усіх вигнали. Так що так просто не забухаєш.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653667 вiд 2022-12-28 23:21:22

блять! да инженерно-технический персонал не дежурит, тем более на стоянке. На стоянке выполняют легкие ТО или просто подготовка к полетам. Сделали работу, расписались, сдали инструмент и свалили, дальше не их дело..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653666 вiд 2022-12-28 23:18:22

Vichny
№ 1653665
та х. з.
інженер сердночі на ареродромі, якшо не тривога чи польоти, може бути лише якшо він ДСЧ. І то оце один, а їх там троє. Бухать на аредромі не краще місце.
може дійсно в них предпольотна підготовка була. Це ж великий літак, як транспортник.
У кацапів реорганізація наземної служби відбулась, ТЕЧ розігнали, інженери тепер в склалдах ескадріль. Як там вони той регламент тепер проводять х. з.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653665 вiд 2022-12-28 22:43:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1653664

А шо, хіба серед ночі не бухають? Особливо коли на чергуванні і начальства поруч нема? Ну хоча ще варіант що їблись там в своїй каморці втрьох в рот і в дупу. Бо шо ж їм на стоянці вночі робити було?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653664 вiд 2022-12-28 22:33:49

Vichny
№ 1653662
діло ж в ночі було, чого їм середночі бухать?
може правда забухані десь поснули :) але ж це десь є. Усі з ескадрільї, якби був ще хтось з Фото, Метєо, чи ППР чи шо в них там ще лишилось? - ПАРМ може, ну не суть … тоді б це було в тому підрозділі. А так значіть стоянка :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653663 вiд 2022-12-28 22:22:12

золкін-піздьолкін. Хто це вобше такий, взагалі неїбу %)
Не треба розгортати, будь ласка :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653662 вiд 2022-12-28 22:21:16

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1653659

Чому висновок такий що на стоянку?
Може ті техніки десь бухали в каморці і прилетіло туди

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653661 вiд 2022-12-28 22:10:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1653659
---
Цей Золкін такий невихований, малоерудований і некласний персонаж. Зайняв в контенті нішу - інтерв'ю з російськими полоненими. Але прориву там нема. Тому змушений хуйню мабуть придумувати по ходу, щоб рейтинги піднімати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653660 вiд 2022-12-28 21:39:15

"В обласному центрі встановлюють «Ялинки Незламності».
Голова ЗОВА Олександр Старух.

застав дурака Богу молитись, він і лоб розшибе

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653659 вiд 2022-12-28 21:32:46

отам кацапи виклали фото відспівування з трьома жмурами з Енгельса.
усі техніки ескадрільї, знач прилетіло на стоянку.
менше слухайте шарійовського Золкіна, навіть якшо його якого пригріли в ОП

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653658 вiд 2022-12-28 21:06:44

toreo
№ 1653657
---------
Ти ж сам декілька днів тому написав що США не зацікавлені в швидкій перемозі України, тому допомогу нам будуть давати дозовано. Вони не хочуть зробити з хуйла загнаного щура (особливо Макрон цим переймається), і лишають йому поле для дипломатичного вирішення конфлікту.
Загалом, я гадаю НАТО і США у цій війні вже перемогли, кацапи відіграні і лишились для них просто як теріторія з диктатором та червоною кнопкою.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653657 вiд 2022-12-28 20:32:04

Sauron
№ 1653655

чесно не розумію, чому не можна було передати ці системи кілька місяців тому. ми вже продемонстрували нашу здатність правильно використовувати такі речі.

ми ж не можемо перемогти кількістю озброєння і людей. у кацапів все одно буде більше танків, ббм, арти і солдат. нам навіть атакуючі операції доводиться проводити меншими силами, ніж в обороні у кацапів.

ясно, що у нас нема альтернативи перемозі. але можна було б зберегти тисячі і тисячі життів

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653656 вiд 2022-12-28 19:50:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1653646
це означає, що Зе-Єрмак хочуть взяти під контроль ВСЕ. Упяшечка називає це «деолігархізацією» в останній статті, але по факту це шлях в авторитарну дирижистську економіку в кращому випадку. Ну та, де «на ручнику» видаватимуть кошти на відновлення залежно від того, хто подобається, а хто ні

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653655 вiд 2022-12-28 19:38:56

toreo
№ 1653654

Це довга історія.
Н 2023.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653654 вiд 2022-12-28 19:31:58

Сполучені Штати закуплять для України 18 комплектів автоматизованої системи управління вогнем артилерії IFATDS, які призначені для ракетних комплексів HIMARS…
Деталі: Комплекти International Field Artillery Tactical Data System, ймовірно, мають бути встановлені на 18 нових реактивних систем М142 HIMARS, які будуть виготовлені для України у рамках програми USAI.
------------------

нарешті, блть. хоча можна було б ще трохи почекати, хулі там. українці ніколи не закінчаться, їх там мільярди

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653653 вiд 2022-12-28 17:57:54

Кому цікаво по чіпи.
Такий собі шлях для «бідних» -параллельна робота, але він працював як раніше так і зараз
https://itc.ua/ua/novini/kytajskyj-vyrobnyk-loongson-predstavyv-32-yadernyj-protsesor-z-chypletnym-komponuvannyam-ta-prypynyv-postachannya-vlasnoyi-produktsiyi-do-rosiyi/

Так, наче не дуже ефективно, але задачі буде вирішувати.
Маю надію, що це дійсно заборонено для передачі москалям.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.