Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653692 вiд 2022-12-29 11:54:17да, і судячі по відео, в Енгельс знову шось прилетіло :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653691 вiд 2022-12-29 11:40:28Русня так рідко обісралась, що аж трохи соромно за них.: D
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653690 вiд 2022-12-29 11:03:12№ 1653689хтось из ффов Одессы сказал про 21, Виталян про 16 у нас, во Львове тоже есть..ЗЫ. Дали отбой не дожидаясь мопедов?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653689 вiд 2022-12-29 10:52:37пробегавший (пробегавший) № 1653687 запустили 120. збили 30… но єто не точно почекаємо оф інфи
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653688 вiд 2022-12-29 10:51:12цікаво. сьогодні тривога з 6 до майже 11ти. 5 годин чи було колись довше?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653687 вiд 2022-12-29 10:41:592 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653677 Подоляк ще той ппошник. Виходячи з можливого завантаження авіа і кораблів сказав… Двбб він.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653686 вiд 2022-12-29 10:41:33toreo № 1653682 ------- Здається трохи не так. Вчора вони літалі тільки в південних областях. А ракети массово залетіли з Сумської області (навіть в бнр ппо по ним відпрацювало). Тобто це був відволікаючий маневр, щоб ми зосередились на південно-східному напрямку
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653685 вiд 2022-12-29 10:24:55Пишуть про повторний запуск ракет з Чорного моря
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653684 вiд 2022-12-29 10:24:10Новини від 5-го каналу: D 5 канал ✙?? @5channel · 18m 790 свинособачих шкварок: Генштаб назвав втрати російських військ за минулу добу
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653683 вiд 2022-12-29 10:21:53Shmyg № 1653678 так. потім бахало… причому пару раз десь близько ----- я так розумію що якщо піши шахєди - то це вже «на закуску». принймні минули раз так було… світло вирубили перший раз за тиждень, мабуть
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653682 вiд 2022-12-29 10:20:30я так розумію, нічна атака шахедами мала на меті виявлення наших засобів ппо
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653681 вiд 2022-12-29 10:13:10⚡️⚡️ БпЛА «Шахіди» із західної сторони Києва.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653680 вiд 2022-12-29 10:09:28Наблюдал пускзенитракеты..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653679 вiд 2022-12-29 10:05:38Сьогодні аж +790
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653678 вiд 2022-12-29 09:43:51sk (Samsung Galaxy tab a) № 1653675 Над Вишневим п'ять вибухів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653677 вiд 2022-12-29 09:42:04міша подляк пише про 120 ракет; мабуть кацапня йде на рекорд сьогодні.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653676 вiд 2022-12-29 09:18:23Потужна атака сьогодні.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653675 вiд 2022-12-29 09:03:27olma № 1653673 трамп же взагалі хотів тік-ток «заборонити» просив майкрософт викупити -------- от просто цікаво. звідки злітали ту що запустили чергову хвилю ракет по нам? ми ж «одиним дроном» пошкодили ледь не 1500 тих ту-шок в енгельсі і вбили всих льотчиків що там були… а те що залишилось перекинули кудисьна далекий схід… --------- чув тільки один відносно потужний вибух десь пів-години назад
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653674 вiд 2022-12-29 09:00:31(Привид Замку) № 1653672 https://censor.net/ua/news/3389979/u_kyyevi_ta_na_kyyivschyni_chuty_vybuhy_pratsyuye_ppo
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653673 вiд 2022-12-29 07:02:33https://delo.ua/politics/v-usyomu-kongresi-ssa-zaboronili-tiktok-na-robocix-telefonax-408870/ дуже важлива подія у світі медіа
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653672 вiд 2022-12-29 01:52:122 Voxa№ 1653668Але наліт зазвичай зранку. Навіть якщо вдень все підготували і перевірили якась дежурна команда повинна бути до вильоту. Ну і сподіваємося, що кацапи поскромнічали і не випадково виставили техніків. Можливо пілотів не афішували. А може щось робили в літаку і прилетіло вчасно. Але, в будь якому випадку, здоров "я усопшим!
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653671 вiд 2022-12-29 01:47:0728 грудня відбудеться прощання з військовослужбовцем ЗСУ Гузьком Вадимом Андрійовичем 1987 р. н., який загинув під час виконання своїх службових обов’язків. Проживав у с. Нові Петрівці.Просимо вийти о 10.30 з квітами на центральну вулицю від початку села до Свято-Покровської церкви у центрі с. Нові Петрівці та провести в останню путь Героя.О 11.00 буде відспівування Вадима Андрійовича у Свято-Покровській церкві, після чого відбудеться захоронення на кладовищі на вул. Соборній.? Вічна слава та пам’ять Герою!---------------------------отаке от за цю осінь вже не в перший раз. в не дуже великому селі :((((
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653670 вiд 2022-12-29 00:15:19klirik № 1653658 в "лишають йому поле для дипломатичного вирішення конфлікту… Загалом, я гадаю НАТО і США у цій війні вже перемогли " ---------- все вірно. стратегічно так. в цих умовах умовна ситуація, що кацапстан захопив би ще пару областей, і так би воно все і застрягло на пару або більше років з перемінною інтенсивністю конфлікту і без очевидного горизонту перемоги однієї із сторін, могла би в цілому влаштовувати сша. процеси, запущені навколо росії, розвиваються, амеріка грейт егейн, а кілька років, а то навіть і десятиліття для історії - мить. єдине, що нам це якось не те. тим більше, що кожен день - це сотня-друга втрачених життів наших воїнів
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653669 вiд 2022-12-28 23:22:58Я ж кажу - бухать пішли в каморку, або їбати один одного в рот і в носа - по скрєпному, по православному
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653668 вiд 2022-12-28 23:22:06тим більше в них же не війна, Енгльс це тил, живуть за мирним розкладом. Робочий день скінчився, інженери-офіцери додому, ДСП поїхав в располагу, на стоянку заступила рота охорони. В теорії усіх вигнали. Так що так просто не забухаєш.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653667 вiд 2022-12-28 23:21:22блять! да инженерно-технический персонал не дежурит, тем более на стоянке. На стоянке выполняют легкие ТО или просто подготовка к полетам. Сделали работу, расписались, сдали инструмент и свалили, дальше не их дело..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653666 вiд 2022-12-28 23:18:22Vichny № 1653665 та х. з. інженер сердночі на ареродромі, якшо не тривога чи польоти, може бути лише якшо він ДСЧ. І то оце один, а їх там троє. Бухать на аредромі не краще місце. може дійсно в них предпольотна підготовка була. Це ж великий літак, як транспортник. У кацапів реорганізація наземної служби відбулась, ТЕЧ розігнали, інженери тепер в склалдах ескадріль. Як там вони той регламент тепер проводять х. з.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653665 вiд 2022-12-28 22:43:50Voxa (м. Запоріжжя) № 1653664 А шо, хіба серед ночі не бухають? Особливо коли на чергуванні і начальства поруч нема? Ну хоча ще варіант що їблись там в своїй каморці втрьох в рот і в дупу. Бо шо ж їм на стоянці вночі робити було?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653664 вiд 2022-12-28 22:33:49Vichny № 1653662 діло ж в ночі було, чого їм середночі бухать? може правда забухані десь поснули :) але ж це десь є. Усі з ескадрільї, якби був ще хтось з Фото, Метєо, чи ППР чи шо в них там ще лишилось? - ПАРМ може, ну не суть … тоді б це було в тому підрозділі. А так значіть стоянка :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653663 вiд 2022-12-28 22:22:12золкін-піздьолкін. Хто це вобше такий, взагалі неїбу %) Не треба розгортати, будь ласка :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653662 вiд 2022-12-28 22:21:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1653659 Чому висновок такий що на стоянку? Може ті техніки десь бухали в каморці і прилетіло туди
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653661 вiд 2022-12-28 22:10:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1653659 --- Цей Золкін такий невихований, малоерудований і некласний персонаж. Зайняв в контенті нішу - інтерв'ю з російськими полоненими. Але прориву там нема. Тому змушений хуйню мабуть придумувати по ходу, щоб рейтинги піднімати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653660 вiд 2022-12-28 21:39:15"В обласному центрі встановлюють «Ялинки Незламності». Голова ЗОВА Олександр Старух. застав дурака Богу молитись, він і лоб розшибе
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653659 вiд 2022-12-28 21:32:46отам кацапи виклали фото відспівування з трьома жмурами з Енгельса. усі техніки ескадрільї, знач прилетіло на стоянку. менше слухайте шарійовського Золкіна, навіть якшо його якого пригріли в ОП
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653658 вiд 2022-12-28 21:06:44toreo № 1653657 --------- Ти ж сам декілька днів тому написав що США не зацікавлені в швидкій перемозі України, тому допомогу нам будуть давати дозовано. Вони не хочуть зробити з хуйла загнаного щура (особливо Макрон цим переймається), і лишають йому поле для дипломатичного вирішення конфлікту. Загалом, я гадаю НАТО і США у цій війні вже перемогли, кацапи відіграні і лишились для них просто як теріторія з диктатором та червоною кнопкою.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653657 вiд 2022-12-28 20:32:04Sauron № 1653655 чесно не розумію, чому не можна було передати ці системи кілька місяців тому. ми вже продемонстрували нашу здатність правильно використовувати такі речі. ми ж не можемо перемогти кількістю озброєння і людей. у кацапів все одно буде більше танків, ббм, арти і солдат. нам навіть атакуючі операції доводиться проводити меншими силами, ніж в обороні у кацапів. ясно, що у нас нема альтернативи перемозі. але можна було б зберегти тисячі і тисячі життів
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653656 вiд 2022-12-28 19:50:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653646 це означає, що Зе-Єрмак хочуть взяти під контроль ВСЕ. Упяшечка називає це «деолігархізацією» в останній статті, але по факту це шлях в авторитарну дирижистську економіку в кращому випадку. Ну та, де «на ручнику» видаватимуть кошти на відновлення залежно від того, хто подобається, а хто ні
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653655 вiд 2022-12-28 19:38:56toreo № 1653654 Це довга історія. Н 2023.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653654 вiд 2022-12-28 19:31:58Сполучені Штати закуплять для України 18 комплектів автоматизованої системи управління вогнем артилерії IFATDS, які призначені для ракетних комплексів HIMARS… Деталі: Комплекти International Field Artillery Tactical Data System, ймовірно, мають бути встановлені на 18 нових реактивних систем М142 HIMARS, які будуть виготовлені для України у рамках програми USAI. ------------------ нарешті, блть. хоча можна було б ще трохи почекати, хулі там. українці ніколи не закінчаться, їх там мільярди
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653653 вiд 2022-12-28 17:57:54Кому цікаво по чіпи. Такий собі шлях для «бідних» -параллельна робота, але він працював як раніше так і зараз https://itc.ua/ua/novini/kytajskyj-vyrobnyk-loongson-predstavyv-32-yadernyj-protsesor-z-chypletnym-komponuvannyam-ta-prypynyv-postachannya-vlasnoyi-produktsiyi-do-rosiyi/ Так, наче не дуже ефективно, але задачі буде вирішувати. Маю надію, що це дійсно заборонено для передачі москалям.