Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653532 вiд 2022-12-26 11:20:19Пишуть що Кремінна ніби в оперативному оточенні. Але підтверджень того що вона під контролем ЗСУ немає. Є відео від місцевих - чутні вибухи, щось горить на місцевому стадіоні.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653531 вiд 2022-12-26 10:43:14В твіттері пишуть про Кремінну.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653530 вiд 2022-12-26 10:36:44 sk (здалеку…) № 1653527 вiд 2022-12-26 10:01:25 Карась написав що є великий успіх на фронті, але який саме не конкретизував.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653529 вiд 2022-12-26 10:19:59Vichny № 1653505 А французькій мові - naїf :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653528 вiд 2022-12-26 10:13:28Enot [Останнi 20 месаг]№ 1653522 вiд 2022-12-26 09:43:44Так, це процес принаймні на кілька років - висувається пропозиція, відбувається її суспільне обговорення, потім можливо навіть якийсь референдум, після цього створюється комісія чи інший орган для вироблення норм, ці норми знову проходять суспільне обговорення, за його результатами вносяться якісь зміни, і лише потім це все затверджується.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653527 вiд 2022-12-26 10:01:25Nycolas № 1653526 писали що в кремінну зайшли… але то таке… краще чекати на офіційні підтвердження… от по енгельсу оперативно відоси з'явились, навіть хуйло-офіціоз підтвердив що «нічього страшного». ну йобнуло. ну 3 200х… але ж всі до такого звикли. так що все по плану…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653526 вiд 2022-12-26 09:57:47В телезі пишуть, що наші прорвали фронт і що є докази. Але не пишуть де)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653525 вiд 2022-12-26 09:55:38У нас вже три доби світло не відключають. Аж страшно)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653524 вiд 2022-12-26 09:54:56sk (Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1653510 вiд 2022-12-26 01:52:10Якщо дадуть знову супутникові фото того фуєнгельса, то можна буде порівняти. Пояснення кацапського міноборони - мовляв, навіть не вибухом, а уламками безпілотника замочило одразу трьох кацапів - виглядають непереконливо.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653523 вiд 2022-12-26 09:44:50Нас теж о 9-й відключили. Можливо, готуємось до ракетної атаки?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653522 вiд 2022-12-26 09:43:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653517 вiд 2022-12-26 08:39:45 Українська мова чудово на латинку вкладається. Якщо вже польська з усіма цими шиплячими вклалася, то українській елементарно це зробити. Так, мають бути літери з діакритичними знаками, як в споріднених мовах. Але зробити кодифіковану українську латинку це дуже велика праця, яку мають робити среціалісти- філологи. Словники мають бути, граматичні правила і таке інше. Це можна зробити, але навіть серед філологів є буде велика опозиція ідеї української латинки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653521 вiд 2022-12-26 09:40:06Доброго ранку. Після двох діб безперервного електроживлення сьогодні о 9.10 відключили наш мікрорайон згідно з графіком. Подивимося коли вимкнуть, щоб зробити висновки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653520 вiд 2022-12-26 09:01:32№ 1653504не знаю, но два родных брата - это точно..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653519 вiд 2022-12-26 08:54:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653517 із звуками - так… якщо хтось колись пробував польську читати - це ж лютий пиздесь з тими 4ма приголосними підряд (чи навіть двома), які читаються як один звук… от була б у поляків в алфавіті буква Щ - і не було б проблем :) до речі по-моєму у біларусів є У з «шапочкою» зверху. аналог польської L перекресленої (ну я тут не експерт) мільйон нюансів є, особливо якщо немає «досвіду» використання якогось алфавіту в минулому…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653518 вiд 2022-12-26 08:50:27Губернатор Саратовської області РФ Роман Бусаргін після вибухів в Енгельсі написав, що «загрози для жителів абсолютно немає», а російське Міноборони підтвердило інформацію про трьох загиблих внаслідок пожежі. ----------- до речі оперативно хуйлостанці про новину написали наші, звичайно, відморозяться… дійсно якщо ту перемістили під мурманськ + по-моєму ще кудись, то, видно, щось ще цінного там залишалось…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653517 вiд 2022-12-26 08:39:45Щодо латинки, то якщо домовитися та запровадити певні правила, то всі звуки, які вживаються в українській мові, можна буде адекватно передати. Щоправда виглядати це може доволі неоковирно - скажімо, «щ» мабуть треба буде передавати як «shch» чи вигадувати якусь особливу літеру з діакритичною позначкою зверху.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653516 вiд 2022-12-26 08:30:40olma [Останнi 20 месаг]№ 1653514 вiд 2022-12-26 07:08:20У цьому повідомленні саме цікаве те, що хєрус досі не розстріляний і не в тюрмі ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653515 вiд 2022-12-26 08:13:25Геть В твіттері подивися. Вони блядь усі фейки розгоняють
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653514 вiд 2022-12-26 07:08:20https://m.censor.net/ua/news/3389241/golova_energokomitetu_rady_gerus_radyt_kupuvaty_minielektrostantsiyi_a_ne_generatory_navesni_problemy
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653513 вiд 2022-12-26 03:33:44sk (Redmi 10 pro) № 1653510 вiд 2022-12-26 01:52:10 А хто цю переможну реляцію запостив? Щоб щнати, хто фейки розганяє (як генштаб не підтвердить) …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653512 вiд 2022-12-26 02:48:36№ 1653510дык писали, что стратегически е бомберы убрали с Энгельса на аеродром Оленья, а это на кольском полуострове. аж..100 км южнее Мурманска
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653511 вiд 2022-12-26 02:32:582 sk№ 1653510Може Ватра, може Прима. Нормальне місце для куріння :)
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653510 вiд 2022-12-26 01:52:10? ⚠️ На аеродромі в Енгельсі стався сильний вибух, лунає повітряна тривога.? … Якщо правда, то повторюється минула історія Хуйлостан почав готували ту для пусків ракет, і тут щось прилетіло
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653509 вiд 2022-12-26 01:43:582 Vichny№ 1653504Взагалі-то… Це наприклад люди 31-го віку будуть дивуватися - навіщо вони користувалися англійською, коли вже була хінді. чи португальська. так само в 9 віці латинь - задрипана варварська перефірія. А от грецька - лінгва франка.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653508 вiд 2022-12-26 01:34:40Batyj № 1653501 Взяли грецький алфавіт, трохи переробили Мотивація була така щоб неосвічених слов'ян вчити біблії Тімоті снайдера у своїй лекції казав що при мінімальній підготовці ми можемо по-грецьки читати і дуже багато подібних слів. Легко вивчити… Візантія грецьку використовувала як основну коли зовсім з Римом розійшлись…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653507 вiд 2022-12-26 01:33:40Batyj № 1653501 вiд 2022-12-26 01:21:25 Халява, сер. Солодке життя при дворі чеського короля, гроші, пиво, вино, різдвяні ринки, запашне сіно :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653506 вiд 2022-12-26 01:31:17Vichny № 1653505 вiд 2022-12-26 01:29:15 Себто ї у всіх словах французького походження, де є ї теж :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653505 вiд 2022-12-26 01:29:15Bobb № 1653499 naїve
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653504 вiд 2022-12-26 01:26:07Batyj № 1653501 Тому що два підараси
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653503 вiд 2022-12-26 01:23:37Bobb № 1653499 yield
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653502 вiд 2022-12-26 01:23:16к тому же кирилицу городили на основе греческой азбуки..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653501 вiд 2022-12-26 01:21:25а вааще - интересны мотивы Кирила и Мефодия, которыми они руководстовались при изобретении кирилицы при уже существующей латинице..Нахуа было огород городить? Спрашивается..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653500 вiд 2022-12-26 01:17:20на Zbruc. eu было уже даже пару статей полностью на латинке.. Но у них есть/был свой вариант латинки..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653499 вiд 2022-12-26 01:15:47Orest Dniprovskiy № 1653470 Любопытно. Приведи пример использования Ї в английском языке. Никогда не встречал.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653498 вiд 2022-12-26 01:01:06Призрак замка (Привид Замку) № 1653494 вiд 2022-12-25 23:35:21 От є ж люди, які замість туалету власну ментальну срачку чи блювоту на О. несуть))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653497 вiд 2022-12-26 00:52:00skald № 1653495 Супер. Це вам не трансліт. Тажнемоскаль, колорит мови буде збережено :)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653496 вiд 2022-12-26 00:18:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1653464 «chtayemo vzagati» -------- vypyv vzhe?)))))
skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653495 вiд 2022-12-25 23:39:33Проекту переводу на латинку років з 100500 десь.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653494 вiд 2022-12-25 23:35:212 Р “еть№ 1653492Лазером!Але тут дуже потрібна думка лейзика та вуви. Певен, лейзик її спередастит з 29-го.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653493 вiд 2022-12-25 23:21:40ironbelly (LMW28IF) № 1653491 ------ Наша Мата Харі. До речі, болгари недавно скасували заборону на продаж для нас зброї «Совпадение? Не думаю» ©