Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653492 вiд 2022-12-25 23:21:29ironbelly (LMW28IF) № 1653491 вiд 2022-12-25 22:57:10 Гадаєш болгари просто так почали зброю постачати? :) Її до США не призначили, бо там в уряді старі пуритани, а от гарячим болгарам стратегічно підходить :)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653491 вiд 2022-12-25 22:57:10Послом України в Болгарії призначили сексологиню без дипломатичного досвіду https://www.pravda.com.ua/news/2022/12/25/7382330/ ____________ Весільні фотографи - то ще не все ;)
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653490 вiд 2022-12-25 22:00:20Batyj № 1653486 В Софіївці світло 26 годин поспіль. Всі в шоці Латинку в сад. Наша мова є кириличною.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653489 вiд 2022-12-25 21:40:31В Оболонь ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653488 вiд 2022-12-25 21:33:07№ 1653487В Днепр-1 что-ли? Или в Ковалівку?
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653487 вiд 2022-12-25 21:14:512 Batyj№ 1653402Може перейде у команду, яка гратиме у Лізі чемпіонів? ;-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653486 вiд 2022-12-25 21:13:42Да в селе, конечно. В городе - как у всех..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653485 вiд 2022-12-25 19:55:58Batyj № 1653482 --- Це у тебе в Києві, чи в селі?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653484 вiд 2022-12-25 19:55:40колись давно, ще за чехів, жив собі бідний чоловік. Н «е міг звести кінці з кінцями, та й вирішив написати листа до бога. Пише:» Боже, тяжко мені жити, поможи, пришли 100 корун «, - поклав у конверт, написав від кого, а де адресат написав - до Бога, та й кинув у поштову скриньку. На почті того листа відкрили, почитали, пожаліли діда, позбирали хто скільки міг, вийшло 50 корун, вклали в конверт та й відправили старому. Чурез якийсь час знову лист на почті. відкрили, а там дідо пише: » Дякую тобі Боже, що прислав мені гроші, але не все дійшло, бо ті злодії на пошті 50 корун вкрали " Отак і наше суспільство.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653483 вiд 2022-12-25 19:53:27https://m.facebook.com/BBCnewsUkrainian/photos/a.289246041107051/6092318247466439 Она вже підігнали форбс про статки олігархів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653482 вiд 2022-12-25 19:53:06А у меня отключают, де-то 4 часа не света, 6 есть.. и так по кругу..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653481 вiд 2022-12-25 19:37:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653478 ------ Ну ти на 99% вгадав). Така версія зі збагаченням Ахметкі і продажом е/е за кордон висунулась як основна. Я ж кажу, не треба нашій бидломасі давати такі приводи для зради так раптово і без пояснень. Може у влади прагнення були самі найкращі, і вони вирішили зробити приємно людям, дати е/е під свято але вийшла «ліпецька фабріка» ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653480 вiд 2022-12-25 19:34:54А от якби запровадили латинку, то тут на гесті не було б проблем із кодуванням. KOI, CP1251 - забули б як страшний кацапський сон ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653479 вiд 2022-12-25 19:29:17Пишуть, у бульбожерії на аеродромі кацапський МіГ загорівся, і певний час літати не зможе. Можливо тепер менше будуть задрочувати тривогами.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653478 вiд 2022-12-25 19:23:35klirik [Останнi 20 месаг]№ 1653476 вiд 2022-12-25 18:35:22Суспільству можна сказати, що воно 3.143дИть якусь фуйню, бо чим менше той же ДТЕК постачає споживачам, тим менше він отримає прибутків. Однак на це суспільство відповість, що це ніфуя не значить, і що натомість підступний ахмєтка гонить електроенергію за кордон і там продає за валюту.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653477 вiд 2022-12-25 19:06:45klirik № 1653476 ---- Я би посполитим сказав би, що транваї і тролейбуси не ходять, от і асвабаділася електроенергія. А взагалі, варто стоїчно триматися, і не займатися припущеннями і панікерством. Якщо вирубають цілі масиви, з дорогими ЖК, де живуть состоятєльние кієвлянє або їхні діти. то мабуть так треба. P. S. Я чомусь розлюбив глінтвейн. особливо коли не я його готовлю. Тож практикую пунш український за власним рецептом хороший узвар з сухофруктів (з дикими грушками) 2 літра, кидаю туди паличку цинамона (кориці), кільканадцять гвоздик, пару скибочок апельсина, і 3 ст. ложки цукру. Коли трохи настоїться, наливаю в шкляний кухлик з ручкою 150 мл. узвару і унцію 32 мл. бренді Коньяк Tavria Craft Collection VSOP 0.5 л 40% https://rozetka.com.ua/ua/tavria_4820000626286/p41332744/? (Як данина і подяка Н. Каховському з-ду коньяків, який русні розкрала і знищила). Але їхня продукція ще є на складах великої України і вуаля: чудовий різдвяний дрінк! Якби вдома був би якийсь біттер Underberg, або Stroh, Бехеровка, чи Єгерь, то мабуть можна не кидати прянощі в узвар, а додати цього добра і теж буде хороший напій.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653476 вiд 2022-12-25 18:35:22olma № 1653475 --------- Якось треба суспільству пояснити цей феномен. Бо в домових чатиках через це стоїть вой і зрада. Люди підозрюють що навмисно не вмикали е/е і пошкодження інфраструктури мінімальні
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653475 вiд 2022-12-25 18:09:01В Києві (принаймні у нас) вже другу поспіль добу є світло (струм). І курва вже за півтора місяці обстрілів енергетики починаємо звикати до цього, що стає дуже дивно, що все навкруги працює і нема відключки.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653474 вiд 2022-12-25 17:18:21Я календар перегорну і знову дохлі москалі..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653473 вiд 2022-12-25 17:13:42Маслов-хуяслов
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653472 вiд 2022-12-25 17:00:06Смерть дідуганов які роками розкрадали, та смерть «гаманців», яких вбивали показово разом із сім'ями - це різні списки
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653471 вiд 2022-12-25 15:26:44У Москві раптово помер ексголовнокомандувач Сухопутними військами РФ Олексій Маслов
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653470 вiд 2022-12-25 15:25:07А букву Ї в англійській мові інколи використовують в деяких словах
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653469 вiд 2022-12-25 15:24:39москалі хай переходять на уйгурське письмо, а наше лишіть у спокої.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653468 вiд 2022-12-25 15:09:29ніякою латиницею не передаш мелодійність і різномаїття мови, тільки сухі фрази
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653467 вiд 2022-12-25 14:59:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1653464 Tuy. To ti po molodosti emailiv ne pisav. Sche koli kirilitsyu ne propuskalo.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653466 вiд 2022-12-25 14:57:08о, а кнопки вгорі і досі працюють :) цікаво ськіки вже ними ніхто не користувався
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653465 вiд 2022-12-25 14:54:58Enot № 1653453 Узбекистан, Туркменістан, Казахстан теж починає. Колись користувалися арабським письмом, потім була кирилиця, а зараз хочуть перейти на латинку, якою користується найрозвиненіша тюркська держава. В узбеків/туркменів трохи було нет так. Арабська абетка -> Латинська -> Кирилиця -> Латинська. Чи була в казахів латиниця в 20-і роки не знаю.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653464 вiд 2022-12-25 14:52:12Davajte sprobuyem translit yak vono bude i chi chtayemo vzagati
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653463 вiд 2022-12-25 14:31:56toreo № 1653455 вiд 2022-12-25 10:58:14 > прихильники латиниці вже могли б перейти на неї тут на о. :))) Не вистачає Ї та Є :)
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653462 вiд 2022-12-25 14:29:04Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, − Свого не цурайтесь: Бо хто матір забуває, Того Бог карає, Чужі люде цураються, В хату не пускають, Свої діти − як чужиї, І немає злому На всій землі безконешній Веселого дому… =========== Спробуйте написати ці рядки латиницею, а потім прочитати. не думаю, що будете в захваті. Спочатку перейдіть к спілкуванні на українську, п тоді вже давайте пропозиції. Хочеться латиніки -запровадьте обов'язкове вивчення англійської з першого класу
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653461 вiд 2022-12-25 13:57:53Vitaliy Deynega @DeynegaVitaliy · 14h Сьогодні піврічний ювілей застосування HIMARS силами оборони. Дякую операторам за гори покращених росіян
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653460 вiд 2022-12-25 13:30:42натягування сови на глобус … Фублядь, цей кончений ідіотський вираз кацапских інтелігентствующіх пєдріл. Викинь каку з рота та забудь цей висєр.
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653459 вiд 2022-12-25 13:24:39Enot № 1653453 Казахи по моєму років 10 мали перехідний період Дійсно коли є країна з дуже схожою мовою що використовує латину - це набагато легше зробити Чорногорці на латиниці. Серби на кирилиці. Мова однакова Але для нас це буде натягування сови на глобус
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653458 вiд 2022-12-25 13:16:43Цікава інфографіка від форбес --- https://t.me/c/1438671515/32803
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653457 вiд 2022-12-25 11:23:55Сьогодні в одному з храмів Києва була служба з «елементами» різдвяної служби. Настоятель сказав, що цього року будуть святкувати 2 рази - 7 січня «стандартну різдвяну» службу і сьогодні - «з елементами різдвяної». А з наступного року вже будуть тільки 25 грудня. Було круто!
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653456 вiд 2022-12-25 11:17:432 toreo № 1653454 Славімо Його!
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653455 вiд 2022-12-25 10:58:14прихильники латиниці вже могли б перейти на неї тут на о. :))) до речі, у нас тут і рос мовою пишуть, навіть після всього, що відбувається. як воно б виглядало на гесті, коли б українською всі писали на латиниці, а російською - на кирилиці
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653454 вiд 2022-12-25 10:55:13Христос Народився!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653453 вiд 2022-12-25 10:27:59Не тільки Туреччина не мала латинки. Узбекистан, Туркменістан, Казахстан теж починає. Колись користувалися арабським письмом, потім була кирилиця, а зараз хочуть перейти на латинку, якою користується найрозвиненіша тюркська держава. В Європі Сербія використовує латинку поряд з кирилічною абеткою. Не бачу причин щоб Україна не зробила так само.