🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2440.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653452 вiд 2022-12-25 10:12:09

до речі, у біларусів же латина була
от вони можуть перші спробувати…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653451 вiд 2022-12-25 10:11:29

мені здається що перехід на латину - це останнє про що можна говорити після перемоги…
всі країни що тут називались мали латинську абетку і не-на-латину їх «пересаджували» в недалекому минулому…
туреччина -після розвалу їх імперії -була згодна на все. включаючи зміну назви країни. була ж османська імперія. стала «просто» туреччина

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653450 вiд 2022-12-25 09:58:24

Ідея створення української латинки - класна. Але ІМХО ще не готове суспільство. Причому ті його верстви, котрі власне і мають цю латинку створювати. Але з часом ми до неї прийдемо.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653449 вiд 2022-12-25 09:47:24

Так само через це пройшли турки і скоро пройдуть казахи.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653448 вiд 2022-12-25 09:46:01

Геть (Геть)
№ 1653442

Та пох.
Це потрібно для нашої інтеграції в західний світ.
Через це пройшли поляки, фіни і т. д.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653447 вiд 2022-12-25 09:27:06

Щодо паралельного чи навіть виключного використання латинки - цікава пропозиція, але знов-таки мабуть треба чекати на зміну поколінь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653446 вiд 2022-12-25 09:25:32

inguard (тутейший) [Останнi 20 месаг]
№ 1653443 вiд 2022-12-25 07:16:22

Маю сумніви, що це показовий приклад. Можливо там багато молодих парафіян у церкві, але в середньому наші православні парафіяни - це все-таки люди старшого віку, які ймовірно підтримали б січневе святкування Різдва.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653445 вiд 2022-12-25 09:07:49

Это в Михайловском Златоверхом соборе..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653444 вiд 2022-12-25 09:05:04

О, щас по тв Рождественская литургия..

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653443 вiд 2022-12-25 07:16:22

Sauron

В мене є коллєга, котра за сумісництвом матушка. Їх храм десь за Вишгородом, коли вони провели опитування про дату святкування Різдва, то всі місцеві прихожани голосували за 25 грудня. Люди котрі пережили окупацію не хочуть мати нич спільного з кацапами. Вони з чоловіком просто офігіли від результатів.
І, цейво, 16 з 25 церков східного обряду святкують сьогодні.
Христос народився!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653442 вiд 2022-12-25 02:58:27

Sauron
№ 1653441 вiд 2022-12-25 02:03:45

Кирилиця тисячу років наша. ОК зробити альтернативну латинську абетку, як китайці пін'їн зробили. Але навіщо своє на смітник викидати. Я - проти!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653441 вiд 2022-12-25 02:03:45

В Дії опитування про святкування Різдва 25.12 та 07.01.
Плюс Зєля сьогодні каже про свят вечір та Різдво.
Мені подобається цей тренд.

Треба спланувати та реалізувати:
1) Заборона РПЦ
2) Переїзд на Григоріанський календар для УПЦ
3) Відмова від кирилиці

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653440 вiд 2022-12-25 00:45:49

Российская нефть торгуется на уровне $50 за баррель. Это чуть выше рентабельности для российских нефтяных компаний ($42 для наземных проектов, $44 для морских) и намного ниже цены, заложенной в российский бюджет на 2023-2025 годы ($70 -в 2023, $68 - в 2024, $65 - в 2025).
---------
добрі новини… тепер головне щоб «тренд» стабілізувався…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653439 вiд 2022-12-25 00:44:20

https://twitter.com/pmakela1/status/1606756407277387777?s=20&t=1QXaGfdxoKP1Hm99Ijeptg
якраз річниця останніх днів чаушеску…
все було «харашо» з 99+% підтримкою народа… але «рєзко» щось пішло не так…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653438 вiд 2022-12-25 00:33:46

(та ж не москаль)
№ 1653436 вiд 2022-12-24 23:47:41
Дякую, відзначаю за всіма календарями. Хоча не є релігійним, і не тримаю пост. Але сьогодні австрійське Blaufrankisch пригостився. Вино хороше, запашне, але як на мене за мало танінів, більш терпке було б ОК.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653437 вiд 2022-12-24 23:57:43

№ 1653423
Зря ты так думаешь.
Я как то катался по Ебипту на машине, вдол Ерасного моря до границы с Суданом, дык по берегу полно курортных отелей, и в то же время ни одной ЛЭП, вышек, трансформаторных полей не видел.
Спрашивал пото у гида на Асуане, говорит, что у них все подземное, разводка кабельная..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653436 вiд 2022-12-24 23:47:41

olma

Wesołych Świąt!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653435 вiд 2022-12-24 23:43:12

sk (Redmi 10 pro)
№ 1653431
----
Я помітив, ди давно ці некрологи збираєш. Треба в табличку ексель все занести, а потім може якась закономірність в pivot table вилізе??

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653434 вiд 2022-12-24 23:42:46

з приводу того як захиститись, думаю, у нас +- адекватно оцінюють обстановку і приймають правильні рішення. можливо не завжди вчасно… але то таке…
ну захистиш блоками трансформаторні підстанції - хуйнуть по тец. ви взгалі по лініям леп. вишку за тиждень піднімуть, але ж й шахєдів у них 1к+
навіть якщо з 20ти один прилетить у вишку…
-----------
взагалі, як нам не розказують про те що електро-мережа наша будувалась на випадок ядерної війни, все рівно, переходи через дніпро й купа інших «нюансів», з урахуванням ушкодження того що швидно не відновиться…
сьогодні на дачі й навколишніх селах вперше дали світло вдень… поруч 9ти поверхівки які мають світло в кращому випадку 12 годин (і то вночі). хоча ми поруч з ними і у нас взагалі не пропадало дні 3
зараз їхали по проспекту глушкова від вднх в сторону теремків і десь секунд 30 не могли зрозуміти що змінилось…
потім зрозуміли - включили освітлення дороги… вже відвикли від такого…
і наче на виставці там де новорічна тусовка - все було із світлом…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653433 вiд 2022-12-24 23:41:01

(та ж не москаль)
№ 1653426
---
Дякую. Багато здоровля і натхення бажаю!

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653432 вiд 2022-12-24 23:37:53

Вітання всім, святкуючим за григоріанським календарем Різдво Христове! Веселих свят, Feliz navidad, Merry Christmas!
Христос Родився!

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653431 вiд 2022-12-24 23:26:29

? На росії раптово помер гендиректор компанії-виробника носіїв для крилатих ракет «калібр» алєксандр бузаков.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653430 вiд 2022-12-24 23:24:18

(та ж не москаль)
№ 1653426
---
Згоден. Це нереально. Хіба що відразу наперед проектувати щось підземне або таке, яке інакше виглядає і інакше сконструйоване.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653429 вiд 2022-12-24 23:17:28

та ж не москаль,
ну в теорії, якби кинулись думать раніше, захищати блоками треба тіки найцінніше і найдороговартісне - трансформаори і вимикачи. Вони більщ-менш компактні.
Опори, дроти, ізолятори, роз'єднувачи то вже можна замінити. А шось навіть відремонтувати …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653428 вiд 2022-12-24 23:11:26

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1653422
---
високовольтні ЛЕПи не так легко і вразити. Їбашить русня по Тецам, по силових підстанціях, там в квадраті 50 х 50 стоять трансформатори, і розподільчі установки всякі олійні штуки. Цікаво було глянути як у ізраелтян це виглядає.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653427 вiд 2022-12-24 23:10:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1653423
//Думаю, що якби араби вдарили по енергетичній інфраструктурі Ізраїлю, то у відповідь було б проведено кілька показових операцій, які відбили б у арабів охоту робити це надалі. //
--------------------

а ти можеш порівняти наших і їхніх супротивників?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653426 вiд 2022-12-24 23:07:50

olma
№ 1653419
от вибрав першу попавшуся картинку - можеш уявити собі як захистити той обєкт бетонними блоками?

https://www.facebook.com/DTEKcompany/videos/1582236545560393

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653425 вiд 2022-12-24 23:06:52

Щодо газових електростанцій малого розміру, то якщо вдасться зберегти функціональність газової мережі, то чому б і ні. Хз, якою мірою постачання газу залежить від наявності електрики; наскільки розумію, на магістральних трубопроводах насоси - вони власне на газі і працюють, але як по інших мережах - хз.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653424 вiд 2022-12-24 23:03:03

olma
№ 1653421
ну ппо з прикриває площу, а не кільсть населення.
хоча так, вони давно у війні і у війні з відвертими дикунами-неадекватами. Тому навено і норми безпеки повинні бути щільніші.
Може і нас біда навчить …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653423 вiд 2022-12-24 23:02:11

Думаю, що якби араби вдарили по енергетичній інфраструктурі Ізраїлю, то у відповідь було б проведено кілька показових операцій, які відбили б у арабів охоту робити це надалі.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653422 вiд 2022-12-24 23:00:01

olma
№ 1653419
ну не будьте смішні - бетонними блоками можна прикрити підземні сховища, октему ТП, а не існуючі розподільчі мережі на площі до гектара, чи лінії ел. передач високої напруги.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653421 вiд 2022-12-24 22:57:48

Та годі вам. Ізраїль на 2021 налічував 9.364 млн мешканців. Навіть якщо в країні сидить постійно 8 млн, то це 8 млн споживачів електрики на такій маленькій території.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653420 вiд 2022-12-24 22:55:17

Voxa - майже синхронно :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653419 вiд 2022-12-24 22:55:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1653418
----
Я думаю, в Ізраеля там все прикрито бетонними блоками, у нас шкоди наробили Шахіди («Герань-2») багато. А може в воєнній доктрині сектора Газа (на відміну від) не стояли завдання х-ярити про критичній інфраструктурі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653418 вiд 2022-12-24 22:50:35

olma
№ 1653415
площа Ізраіля 22к, а наприклад Київської області 28к км
прикрити критичну інфраструктуру простіше, та і араби ж обстрілюють зовсім не крилатими ракетами …

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653417 вiд 2022-12-24 22:50:26

olma
№ 1653415
того Ізраїля як у нас пів області по споживанню. не плутай, і не провокуй. там зовсім інші розклади

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653416 вiд 2022-12-24 22:46:45

та ж не москаль
Я не знаю тебе і знати не хочу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653415 вiд 2022-12-24 22:43:39

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1653413
----
То треба на майбутнє таке щось думати децентралізація! Цікаво а як у Ізраїля з трансформаторами і подстанціями? Чи просто сектор Газа не включив ці речі у свою стратегію?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653414 вiд 2022-12-24 22:41:52

та ж не москаль,
ну я не про тезу, там можна сперичатись, але то таке,
я про сам факт взагалі.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653413 вiд 2022-12-24 22:29:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1653410
я з ним майже згідний. Наразі, при існуючій мережі елпостачання достатньо вдарити одночасно по пару обєктах, щоб знестумити цілий регіон (йдеться не про елстанції, а РП і ТП ВН). Ми в змозі їх відновити, але гарантувати від повторного враження ні. Тому краще вклинити в загальні мережі локальні ЄС, що здатні обслуговувати автономно окремі райони в разі пошкодження загальної мережі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.