olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741255 вiд 2026-02-16 21:19:52- - - - - - - - - -ProstoVlizPobalakaty№ 1741254 бо зараз понад 15 млн. людей по суті можуть в будь-який момент безплатно проїхатись регіональним потягом на універсальному Deutschlandticket, а компенсації за це розмиті з місцевими транспортниками. Грошей на розвиток у DB просто нема.- - - - - - - - - -Оце той випадок, коли капіталістична країна, при владі християнські демократи капіталісти, а по суті соціалізм і комуна.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741254 вiд 2026-02-16 21:14:28olma № 1741251 вiд 2026-02-16 21:02:43 Як може працювати державне підприємство, яке придушене регулюванням цін на свої послуги, не може толком прогнозувати пасажиропотоки, бо зараз понад 15 млн. людей по суті можуть в будь-який момент безплатно проїхатись регіональним потягом на універсальному Deutschlandticket, а компенсації за це розмиті з місцевими транспортниками. Грошей на розвиток у DB просто нема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741253 вiд 2026-02-16 21:07:28У Вьєтнамі залишився потужні сліди французького панування. Наскільки знаю, тільки там поширений білий хліб і французькі баґети. І так і страви як бан-мі у білий французький баґет напихано всілякої смакоти, телятина приготовлена, овочі, зеленина і т. п.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741252 вiд 2026-02-16 21:06:16Прочитав, що паузу в кьорлінгу цей адвокат робив тільки на один рік, в якому співпала його травма та дипломна робота в університеті. Тепер він найстаріший зимовий олімпієць США, йому все таки ще 54, а не 55.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741251 вiд 2026-02-16 21:02:43В комуністичному Китаї потяги ходять як годинник швайцарський, або Citizen кварцевий (найточніший механізм годинниковий евер мейд) а в капіталістичному бундесі Дойчебан це якесь Шайссдрек, ганьба німецькій пюнктлікайт на вікі вічні.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741250 вiд 2026-02-16 20:57:19В збірній США з кьорлінгу на заміну виходив 55-річний гравець Річ Руохонен - один з найкращих адвокатів Мінесоти у справах по тілесним ушкодженням. У дядька понад 40 років досвіду у кьорлінгу (можливо з паузами), чемпіоном США у команді теж пару раз був, але на ОІ здається потрапив вперше, і то п'ятим запасним.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741249 вiд 2026-02-16 20:53:18Про що ви торочите? Для мене комунізм - це державна власніть на засоби виробництва, всі підприємства і організації мають державну форму власності. Нема приватного капіталу, є тільки дрібний бізнес приватний, халупи, кіоски, і стелажі на базарі. контроль за громадянами тотальний, не працюєщ - не зареєстрований - здохнеш з голоду - тунєядец. Але те що провідна правляча партія комуністична, а там блек джек і хвойди, то даруйте, це не комунізм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741248 вiд 2026-02-16 20:49:22Новий бізнес іде туди, де є вільне місце і де йому не заважають починати справу. А туди, де всі місця поділені і всьо схвачєно, заходити немає сенсу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741247 вiд 2026-02-16 20:42:21У Вьєтнамі соціалізм вбив релігію і якісь обмеження, тому там нема поняття некошерної кухні, і тому там розвивається така самовдосконалююча неперестанно кухня. Власне комунізму треба завдячувати, що люди місцеві дуже відкриті на експерименти, всотують все нове і т. п. Це як в Польщі. Поїдь у Варщаву і наприклад Відень, подивитися як розвивається сфера послуг, ресторанна індустрія. Відень це буде унилоє традиційноє лайно то Варшава - це парад експериментів, нових закладів, зі всього світу. Це пошук нового і цікавого. Так і у Вьєтнамі. Поїдь в Сайгон (Хошимін), в Ханой, та в інше місце для порівняння. Отакий поштовх дав комунізм. Прошу мене пробачити, я ніколи не був там в Індокитаю, чисто здаля спостереження
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741246 вiд 2026-02-16 20:39:01в'єтнамці - підараси, лижуть дупу хуйла
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741245 вiд 2026-02-16 20:33:33olma№ 1741244нє… :)ну в'єтнам же 100% комміоднопартійна система. назву партії здогадайтесь самі :)очолює «гєнсек» :)в принципі як і у китаїзвичайно що коммі адаптувались до навколишніх змін, тому в економіці а-ля капіталзм (з купою поправок)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741244 вiд 2026-02-16 20:24:32yagshamash № 1741242 ---- Ти забудь про комунізм, там вже виросло два покоління, які не знають що це таке. Справа не в комунізмі або капіталізмі. Не було таких сільсько-господарських технологій і в часи комунізму і в часи капіталізму, щоб розвивати оці всі стріт-фуди, багаті на вітаміни, різноманітні соуси, інгредієнти. Звісно при капіталізмі, це все розвивається швидше і гарніше. Але забудь той нах комунізм. Найшов чим перейматися.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741243 вiд 2026-02-16 20:21:38Олма, як я написав нижче, твариною 2026 є вогняний кінь. Лошадь.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741242 вiд 2026-02-16 20:18:53olma Так, гарний супчик Фо бо. Бо - це яловичина, Ґа - курча, Таї - сире м'ясо, морська їжа не пам'ятаю. Ця зупа має дох локшини, фантастичної целені, бамбуковиз паростків і туди приносять порубаний гостпий перець, лимонки, і є дохуя соусів ще. Я думаю, це комунізм може так щось здобути. Бо на відміну від сови, тут є смачна хавка, добре пиво і туалетний папір підтертися. Тому в'єтнам здобуває певну перемогу. Бо в сові не було смачної хавки в публічних місцях, уже не кажучи, що підтертися можна було лише газєтою правда.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741241 вiд 2026-02-16 20:15:47ProstoVlizPobalakaty № 1741240 ---- Якщо технобратки алгоритми на платформах не підкрутять, то напевно Трамп, Орбан та інші одіозні персонажі мають зазнати поразки.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741240 вiд 2026-02-16 20:00:22olma № 1741236 вiд 2026-02-16 19:22:06 Сподіваюсь, що ця підтримка Трампа негативно на рейтинг Орбана вплине.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741239 вiд 2026-02-16 19:56:08Місячний лунарний Китайський Новий Рік. А яка тварина є символом 26 року? Супчик воловий Фо Бо мабуть незлий на сніданок. Я якраз переглядав польського тревел-кулінарного просвітителя Р. Макловича про Вьєтнам.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741238 вiд 2026-02-16 19:31:36З Новим роком! Не чекав, що колись два нр зустріну. Феєрверк нів'їбенний був у Да Нанґу. Цікаве місто. Не чекав такого від комуністичної країни.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741237 вiд 2026-02-16 19:27:02Splendeurs et misères des pіdarases
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741236 вiд 2026-02-16 19:22:06Новини про підарасів: Президент США Дональд Трамп зацікавлений в успіху угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана, оскільки його лідерство та взаєморозуміння з Трампом мають вирішальне значення для інтересів США. Про це держсекретар США Марко Рубіо заявив на пресконференції в столиці Угорщини, цитує Reuters, передає Цензор. НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3600878
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741235 вiд 2026-02-16 18:39:16Росалія дає припалити. ? si=pxPPNcyehz1TYELb
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741234 вiд 2026-02-16 17:26:31сенатор грем вже замість себе, разом з блюменталем, «заміну» присилаєскоро вже рік буде як ці два мощні старика наваяли законопроект, і пробують ним налякати хуйла…-------Під час зустрічі із сенаторами Річардом Блюменталем і Шелдоном Вайтгаузом подякував Сполученим Штатам за міцну двопартійну підтримку та роботу заради миру.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741233 вiд 2026-02-16 17:25:02OlegSh№ 1741224мені здається все питання у тому що віза-мастєр чарджать 1.5% (+-) за кожну транзакцію. от вони й економлять…іншого пояснення немає (я не чув) :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741232 вiд 2026-02-16 17:23:18і про погоду…цю зиму українці відчувають себе «холодильниками»нас всередині «морозить», а по ту сторону - «тепленько»--------------Для розуміння, вчора під +29 було в Туркменістані, +28 в Узбекистані, +27 в Азербайджані, +26 в Грузії і +29 на чорноморському узбережжі Туреччини. Це не історичні рекорди регіонів для лютого, але рідкісне явище (особливо для середини місяця)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741231 вiд 2026-02-16 17:17:04Земля пухом Семенові Глузману. Бачив його кілька разів у Києві - таких людей залишається вже дуже мало.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741230 вiд 2026-02-16 17:06:08Семен Глузман, дисидент наш, леґенда помер сьогодні. 79 років. Зустрів його у Лідзі свого часу. Він був найбільшим викривачем совітської судової психіатрії. Це коли дисидентів визнавали психічно хворими за критику сови (комуняки казали, що критикувати сову може лише психічно хвора людина. Пан Сеня був психіатром, і захищав «психічно хворих», але сова заслала до психушки і його. Світла, вічна пам'ять панові Сені.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741229 вiд 2026-02-16 16:51:27"Український лівий захисник амстердамського «Аякса» Олександр Зінченко зазнав важкої травми коліна, повідомляє прес-служба клубу. Зазначається, що 29-річному футболісту знадобиться хірургічне втручання. В нинішній кампанії він вже не зможе допомогти своїй команді. "
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741228 вiд 2026-02-16 16:28:40gross № 1741219 Тих хто їздив потягом Москва-Барнаул та хто пхався у 97й автобус з Святошина на Новобіличі на початку 90-х індійські потяги нічим не здивують :-) Там в Індії є багато інших шокуючих речей.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741227 вiд 2026-02-16 16:25:40Тут, до речи, сьогодні новий рік за місячним календарем за дві години. Рік вогняного коня. Сумна кацапська лошадь матиме свій рік.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741226 вiд 2026-02-16 16:18:18Щоправда, країна дуже велика з півночі на південь.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741225 вiд 2026-02-16 16:17:16Oleh В Індії дещо інші відстані, звісно. І значно повільніші потяги. Я не був. Але нині я у В'єтнамі. Тут теж є потяги. Повільні. З Ханою до Сайґону йдуть понад добу.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741224 вiд 2026-02-16 16:03:14Навздогін: німці взагалі прохолодно відносяться до кредиток. Наприклад, на вході у замок Хайдельдельберґа теж не примають кредиток. А це ж це набільша туристична привада міста.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741223 вiд 2026-02-16 16:00:07yagshamash № 1741222 Один німець мені на пероні жалівся на Дойчебан. Каже гірше ніж в Індії. Але там він очевидно не був, бо інакше так би не казав. В Індії з трьох спроб двічі потяг запізнювався на 4-5 годин.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741222 вiд 2026-02-16 15:38:47OlegSh У Німеччині до недавна взагалі була аномалія: вони в багатьох крамницях і готелях не приймали карток, лише готівку. Дойче Бан, як на мене, одна з найгірших залізниць у Європі. Дуже багато запізнень. Радше очікуєш, що потяг запізниться, ніж прийде вчасно.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741221 вiд 2026-02-16 15:26:08yagshamash № 1741214 Проблем завжди менше там де служба приватна. Наприклад залізниця в Британії та Іспанії приватна, все для клієнта. А в тій самій Німеччині Дойчебан чомусь у автоматах на вокзалах приймає лише дебітні картки, кредитні ніц. З кредиткою йди до каси стій у черзі.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741220 вiд 2026-02-16 14:42:17Видатний чувак. Всі джек-поти зірвав https://x.com/InfoResist/status/2022641334373216460?s=20
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741219 вiд 2026-02-16 14:35:162 OlegSh№ 1741198Ого, пан любить екстрім, потягом по Індії?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741218 вiд 2026-02-16 14:04:36У слаломі ще двох дискваліфікували після перегляду відео, залишилось 44 з 96, причому один з них італієць, що був в двадцятці кращих. Цікаво, чи буде після другої спроби більше ніж 30 кваліфікованих взагалі. Прикольна поїздка вийшла на ОІ для декого - за 10 секунд спуску на лижах сів на дупу, і на цьому ОІ закінчились, бо здається в слалом допустили найбільше учасників, для когось це може бути єдиний виступ.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741217 вiд 2026-02-16 12:50:26Israeli producer Dana Eden, creator of the Apple+ series Tehran, was found dead in her hotel in Athens during the filming of the fourth season. Greek police are investigating it as a murder.---------я хоч і не фан серіалів. але 2 сезони тегерану подививсязайшло. 3й, наче, не випустили тому що хамас напав на ізраїль…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741216 вiд 2026-02-16 12:49:51Все, закінчило 46 з 96, наш залишився 34. Більшість вильотів або одразу після першої відсічки в районі 17-20 секунд або навіть до неї, в нижчій половині траси (більше 33 секунд) помилився тільки норвего-бразилець (їдучи на найкращий час) і ще туди доїхав і лише потім помилився якийсь повільний еритреєць, що відставав вже там на 9 секунд.