🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2443.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653332 вiд 2022-12-23 07:26:38

Вот откуда в путинском холопьем болоте такие персонажи? Великолепнейший человек. Истинный храбрец. Кочегар из глухой глубинки Владимир Румянцев. 61 год. С первых дней войны организовал подпольную ламповую радиостанцию, по которой транслировал правду о войне, о преступлениях путинского режима и его орды в Украине. Все гестапо вологды стояло на ушах, «вычисляя» Румянцева. Вычислили, схватили, 3 года колонии.
Невзоров

1983

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653331 вiд 2022-12-23 00:56:16

МЗС Румунії не задоволене ухваленим в Україні «євроінтеграційним» законом про нацменшини

Серед негативних моментів закону, на думку румунського зовнішньополітичного відомства, є нечітко врегульовані питання мови освіти та використання мов національних меншин в офіційно-діловій сфері, а також повноваження центрального органу виконавчої влади, який має реалізовувати відповідну політику, та консультативно-дорадчої ради при ньому.

Щo ж їм нe спoдoбaлoся?

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653330 вiд 2022-12-23 00:38:33

До речі арєстович і фейгіна сказав що сьогодні-завтра можливо щось буде летіти (якщо я правильно зрозумів)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653329 вiд 2022-12-23 00:37:53

sk (Redmi 10 pro)
№ 1653327

Та я розумію… Але ж можуть спонсори цих всіх фондів прийняти рішення, шо мадярам тільки короткий хуй посмоктать, а не бабло німців/французів/данців

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653328 вiд 2022-12-23 00:36:19

«recovered oligarch assets» - то дуже і дуже слизька категорія. Хоча і за це дякуєм.

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653327 вiд 2022-12-23 00:35:42

Vichny
№ 1653325
Згадай коли брити виходили скільки головняка було. І це вони самі попросились
А коли хтось не хоче - немає процедури. Плюс багато рішень повинні прийматись повним консенсусом.
Простіше розпустити ЄС і створити ЄС версія 2 без мадьяр

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653326 вiд 2022-12-23 00:21:45

Paul Massaro

HUGE: The US Senate just voted UNANIMOUSLY to send recovered oligarch assets to Ukraine! Russia will pay for the war!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653325 вiд 2022-12-23 00:02:11

Виключіть мадярів з ЄС нахуй!

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653324 вiд 2022-12-22 23:52:26

Vichny
№ 1653318
з 2004го. весь «східний блок» крім румунів-болгарів
ті по-момєму ще 4 роки виконували анти-корупційні мєтодички єс…
в єс програма є по розвитку інфраструктури «рурал» еріа
ну тобто ідея в тому що з точки зору інфраструктури і доступу до «благ» в селах повинен бути таким же як і в містах… тому так. виділяють ярди на рік… десь пару років поляки теж щось там проти лгбт піднімали питання, мовляв, ми тут всі такі релігійні - то не наші цінності. як тільки їм сказали що живете в європі, то є європейські цінності (і бабло). хочете свої - ок. бабла не дамо. одразу «забули» …
ну а мад-яри… щось є у них «циганське». своя думка яка в довгій перспективі виявляється повною хуй-нею…
то гітлера підтримували. зараз - хуйла…
можливо все мріють про бувшу імперію і їх тягне до «собіратєлєй земель»

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653323 вiд 2022-12-22 23:50:14

навздогін: Hungary has been one of the biggest beneficiaries of EU money, with more than 80% of public investment coming from “cohesion funds” that are intended to help Europe’s poorer countries and regions catch up with the wealthiest. https://www.theguardian.com/world/2022/nov/30/brussels-seeking-to-freeze-13bn-of-eu-funds-to-hungary-over-corruption-fears

«As a result, the Commission has decided to maintain its initial proposal of 18 September to suspend 65% of the commitments for three operational programmes under cohesion policy, amounting to €7.5 billion,» https://www.euronews.com/my-europe/2022/11/30/brussels-to-announce-decision-to-cut-75-billion-of-eu-funds-to-hungary-over-rule-of-law-co

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653322 вiд 2022-12-22 23:47:38

Vichny
№ 1653318
скоріш за все це т. зв. фонд згуртованості ЄС і частина регіональної політики. Спрмовані на усунення нерівності/нерівномірного розвитку регіонів. https://www.cocir.org/regulations/cohesion-policy.html
The cohesion policy funds are financial tools to implement the Cohesion Policy or EU Regional Policy. They aim to reduce regional disparities in terms of economic development and are a key instrument to achieve the Lisbon Strategy objectives to create growth and jobs. For the period 2007-2013, the structural funds represent € 347 billion, one third of the EU budget.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653321 вiд 2022-12-22 23:22:58

пьєнкні ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653320 вiд 2022-12-22 23:22:46

О, гарні перса - то зайєбіщщє!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653319 вiд 2022-12-22 23:21:59

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1653315

Якщо встигнуть.
Бо там канікули, крістмас і хуйомайо всяке. Далі новий склад.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653318 вiд 2022-12-22 23:19:55

https://espreso.tv/ugorshchinu-pozbavlyat-groshey-es-cherez-nevirisheni-problemi-z-verkhovenstvom-prava

Хтось може пояснити в чому прикол?
Мадярщина з 1999-го чи 2002-го року в ЄС і їй до сих пір гранти насипають? За йакий хуйь?

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653317 вiд 2022-12-22 23:19:45

Я вже писав тут що вартість пуску ППО не треба порівнювати з вартістю того що летить, а з вартістю того куди летить.

Це як комп'ютерні віруси і антивіруси. Вже ж немає ідей працювати без антивірусу та платити за це?

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653316 вiд 2022-12-22 22:54:29

до речі, розлоге і-вью Залужного і ко в економісті тиждень назад, скоріш за все також було частиною «розігріву» перед візитом. звичайно що все було узгоджено ще до того. тому Залужний озвучував «хотелки» які вже були проговорені і під час візиту байден «виділяє» і зе під ялинку привозить…
зе начеб-то по дорозі назад сказав що «будуть ще новини» … почекаємо…
з точки зору пі-ару не потрібно все в один день вивалювати… кожен день по гарній новині. почали з пєтріотв (бля, одна ракета 4 млн) … наступна атака в 60 ракет - скільки ми ракет петріотів на них розрядимо?

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653315 вiд 2022-12-22 22:46:48

Vichny
№ 1653308
з приводу того що «затра» забудуть виступ у конгресі
у цьому мало сумнівів. феєрично там виступав і ющенко і порошенко…
зараз «паровозом» після виступу зе голосують за ярди домоги що наразі більш важливо ніж аплодували і просто пам-ятали…

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653314 вiд 2022-12-22 22:27:49

2 toreo
№ 1653311

Хз, що воно, але нічого гарного…

Сьогодні, 22 грудня, дозвіл на розблокування російських активів дав уряд Бельгії. Російські активи зберігались на бельгійській Euroclear. Ясності у процедурі повернення грошей у брокерів, інвесткомпаній та НРД поки що немає. Однак часу, щоб розібратися, у них небагато - розморожування діє до 7 січня 2023 року. Загалом у міжнародних депозитаріях зависли активи російських інвесторів приблизно на 6 трильйонів рублів.

Як зазначає партнер адвокатського бюро NSP Сергій Гландін аналогічне рішення може ухвалити регулятор Німеччини.

Санкції ЄС проти Національного розрахункового депозитарію діяли з 3 червня, проте фактично російські інвестори зіткнулися з обмеженнями на отримання дивідендів та купонів з іноземних акцій ще раніше - вони перестали ходити після руйнування «мосту» між НРД, з одного боку, та Euroclear та Clearstream - з іншого.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653313 вiд 2022-12-22 22:20:56

https://twitter.com/kulchytsky/status/1605863727173181440/photo/1
Жора, їбаш їх блять.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653312 вiд 2022-12-22 22:13:51

Vichny
№ 1653308
бля. знову падла-вив?
не за пів року. раніше
через пів року після обрання… ну (майже) адін-хуй
десь читав що вибрали дату коли усуму замочити щоб обамі якийсь промоушин зробити… хз в голові було що «під пре-вибори»

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653311 вiд 2022-12-22 22:06:17

Nevropatolog
№ 1653309

що це означає?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653310 вiд 2022-12-22 22:06:00

Vichny
№ 1653303
-----
Ще є вишукане слово: перса!

зі. в польській буквальго груди. Perś kurczaka - куряча грудка.

Але це все лінгівістична хуйта.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653309 вiд 2022-12-22 22:01:03

Влада Бельгії вслід за Люксембургом дала «зелене світло» на розморожування активів на рахунках російського Національного розрахункового депозитарію.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністерство фінансів Бельгії та Люксембургу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653308 вiд 2022-12-22 21:53:57

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1653306 вiд 2022-12-22 21:46:47

«за пів-року до пере-обрання обами-президента йоб-нули обаму-терориста» (с)

Це в яких твіттерах про таке можна прочитати? %)))))

А Прапор від захисників… На жаль, для більшість пересічних, та і частина конгресменів хуй там пам'ятатимуть післязавтра які там кольори в українського прапора, і яка там послідовність

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653307 вiд 2022-12-22 21:51:43

⚡️Cенат США схвалив бюджет із майже $45 млрд для України й союзників

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653306 вiд 2022-12-22 21:46:47

глянув виступ зе в конгресі…
крім того що це взагалі круто. сподіваюсь що не було підводних каменів
клімкін сказав що у байдена за 4 роки особливо немає «досягнень». не буде чого згадати
в перемога над хуйлом - супер-шанс увійти в історію (я сам пригадав що за пів-року до пере-обрання обами-президента йоб-нули обаму-терориста). щоб перший термін обами відзначився «родзинкою»
але, яка «підводка». бахмут. прапор від захисників. передача прапору в конгресі…
ті хто пише сценарії кіна для нетфлікс - вчитись-і-вчитись!

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653305 вiд 2022-12-22 21:42:55

HUGE: The US Senate just voted UNANIMOUSLY to send recovered oligarch assets to Ukraine! Russia will pay for the war!
https://twitter.com/apmassaro3/status/1605990046930046976?t=hhjmRPUWXOciVMCvEHjEQg&s=19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653304 вiд 2022-12-22 21:37:50

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1653290 вiд 2022-12-22 19:00:32

Позбавити кацапів каккєя з мʼячом - це знущання. Так скоро їм і на балалайці заборонять грати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653303 вiд 2022-12-22 21:01:44

Правда, в українок неиа «груді».
Є або цицьки, або груди ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653302 вiд 2022-12-22 21:00:22

PEPSI (Merkury)
№ 1653299 вiд 2022-12-22 20:47:35

А треба було зробить :)
Хай прокацапська попівнЯ показилася б трохи

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653301 вiд 2022-12-22 20:52:30

olma
№ 1653295

Будь мужиком, відключи Т9 :)))))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653300 вiд 2022-12-22 20:51:17

Афон - це мабуть єдине місце у світі, де існує знак заборони входу з силуетом жінки, перекресленим червоною лінією. Як знак стоп.
Десь навіть фотка є.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653299 вiд 2022-12-22 20:47:35

sk (здалеку…)
№ 1653279

був я на тому Афоні. Гарно. Але на вході стоїть знак «Жінкам вхід заборонено», тому моя подруга псіханула і сказала «От блін, зараз навмисне вилізу за паркан і покажу грудь» :-)). Справжня українка.
Довелося брати квитки на туристичний катер і дивитися на монастирі Афону з моря.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653298 вiд 2022-12-22 20:31:16

Класна робота Freela про Луганськ

&t=35s

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653297 вiд 2022-12-22 20:23:24

Good news https://censor.net/ua/news/3388666/sytuatsiya_zi_svitlom_u_kyyevi_trohy_pokraschylas_livyyi_bereg_duje_blyzkyyi_do_grafikiv_kurenivtsi

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653296 вiд 2022-12-22 20:06:55

Тут на Харківському масиві в Києві дають світло по різному. Але в середньому за останні 3 доби на 12 годин темряви дають 4 години струму. Вчора полагодили котельню, і теплоносій в батареяк акцептабельний.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653295 вiд 2022-12-22 19:31:20

Nevropatolog
№ 1653294
---
Штучний інтелект і моя далекозорість дали в підсумку шедевр.)) Піздец, як дістає буває це в телефоні набирання тексту, нема сили навіть знайти відповідний матюк.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653294 вiд 2022-12-22 19:24:53

2 olma
№ 1653291

Я вважаю шедевр!!!))))))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653293 вiд 2022-12-22 19:11:24

Сука, ці програми автозамін, Т9, кончені і не лікуються. Це не штучний інтелект, а штучний імбецилізм. А ще додати мою далекозорість- маємо жахливий допис.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.