🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2445.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653252 вiд 2022-12-22 13:39:49

А після Парижу кажуть ще й у Берлін

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653251 вiд 2022-12-22 13:36:20

тут есть электрики?

Вот такой пойдет?

https://prom.ua/ua/p107998046-ustrojstvo-plavnogo-puska.html?&primelead=MS4zNQ

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653250 вiд 2022-12-22 13:34:22

2 Shmyg
№ 1653246
мне не нуженно генератор покупать. Он у меня есть.. Мне надо устройство мягкого пуска для глубинного насаса.. или просто реостат ручной..
ЗЫ, Блин, как вы читаете?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653249 вiд 2022-12-22 13:31:49

2 Nycolas
№ 1653245
а у меня и стоит бак на 100 л. Пока отключали 4 через 4 - вопросов не возникало и я даже генератор не включал. А вот когда по 3 суток света нет, тогда надо генератор..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653248 вiд 2022-12-22 13:19:03

кацапи кажуть шо з Штатів Зельц полетіть в Лондон, а потім у Францію.
непогано.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653247 вiд 2022-12-22 13:16:46

2 та ж не москал ь
№ 1653210

давно тут не був, тому не хочеться зразу когось посилати. хочу лиш спитати, особливо тих, кому ПОП в капці насцяв - кого би хотів сьогодні бачити в ролі президента України, президент США?

Рейгана :)

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653246 вiд 2022-12-22 13:06:09

Batyj
№ 1653242

Ну я тобі навряд чи щось зможу сказати щодо твого насосу :).

А ціни там сильно різняться, так. Можна купити китайське лайно за мінімум, але воно й буде лайно. Є непогані генератори саме польського виробництва, але зараз реально вигрібають все. Для більшості генераторів термін доставки мінімум 3 тижні (ще й Різдво наклалося).

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653245 вiд 2022-12-22 12:51:11

2Batyj

Я б рекомендував купити бак літрів на 100 і накачувати в нього воду, коли світло є

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653244 вiд 2022-12-22 11:47:21

Не, соврал. Генератор 2000W, max - 2700W.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653243 вiд 2022-12-22 11:32:10

Укрпошта
@ukrposhta
·
2h
почта росіі, працюєш? наші 100 тисяч повернень оформили, зустрічай

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653242 вiд 2022-12-22 11:19:49

2 Shmyg
№ 1653240
посмотрел. Перепад цен дикий. А я не знаю точно, что мне надо..
Генератор 2000W - пиковая, постоянная, я так понимаю, 1000W. Однофазный.
Какой ток - не знаю.
Мощность насоса - не знаю. Ставился без меня давно очень..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653241 вiд 2022-12-22 09:54:05

це навряд.
В нас таке може робить одне підприємство і воно стоїть. «Може запрацюєм після НГ»
Терміни виговлення теж довгі …
хіба у Словаків замовили, но я не вірю. і знову ж строки.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653240 вiд 2022-12-22 09:48:05

Batyj
№ 1653228

Подивись на allegro. pl, поки там ще не вигребли все до кінця

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653239 вiд 2022-12-22 09:23:24

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1653235 вiд 2022-12-22 07:38:54

Імхо справа тут скоріше не в тому, який відсоток пошкоджено, а в тому, чи є обладнання на заміну (чи для створення «паралельної» мережі, про яку побіжно згадував Зеленський). Якщо після перших обстрілів інфраструктури у жовтні почали виготовляти нові трансформатори, то зараз вони мають бути вже на підході; а от якщо ні - то жопа, або єдина надія на те, що вдасться отримати їх із пост-сови (бо більше воно навряд чи де використовувалося).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653238 вiд 2022-12-22 09:23:16

Kyivstar
@TwiyKyivstar
·
9m
Якщо у вас зникло світло і інтернет, їх обов’язково відновлять. А от у 100 000 окупантів з’єднання пропало назавжди

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653237 вiд 2022-12-22 09:19:21

Принаймні на поверхні виглядає так, що все пройшло нормально - хіба що якась невелика група республіканців (мабуть йобнуті трампозаври) з наміром проігнорувала виступ у Конгресі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653236 вiд 2022-12-22 08:26:11

виступ Зе в конгресі


sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653235 вiд 2022-12-22 07:38:54

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid031yK1FDXfGP4tjxFzBiyTsfiQAgg7b3b8mFePCJkomz6KZQ8xXFaUrbDJKpuGMv7el&id=1784199130
якось ген дир ясно не дуже позитивно про те що 60% трансформаторів в києві пошкоджено…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653234 вiд 2022-12-22 04:29:55

Rogozin stress-tested a rocket launch to Uranus

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653233 вiд 2022-12-22 02:53:42

По данным «Базы», бывший глава «Роскосмоса» получил осколочное ранение мягких тканей головы, проникающее осколочное ранение ягодиц, а также проникающее осколочное ранение левого бедра.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653232 вiд 2022-12-21 22:42:36

2 Batyj
№ 1653228

Як варіант можеш пошукати на польських сайтах.
Можна купляти в онлайн магазинах Польщі / Німеччини з доставкою через Meest або Нову Пошту.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653231 вiд 2022-12-21 22:39:09

2 Sauron
№ 1653220

Дякую!
В мене є запасні варіанти, але якщо що - буду мати на увазі.
Хоча сподіваюсь електрику таки дадуть скоро… :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653230 вiд 2022-12-21 22:25:24

Шо там по русні?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653229 вiд 2022-12-21 22:13:48

2 та ж не москал ь
№ 1653227
интересная мысль - перекрыть воду. Спасибо. Буду пробовать..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653228 вiд 2022-12-21 22:12:32

2 Coder
№ 1653223
понял, спасибо. Буду искать..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653227 вiд 2022-12-21 22:10:46

попробуй виключити всі споживачі, перед тим, як включати насос. Якщо буде вирубатись і при цьому, то перекрий вентиль подачі води в ресівер - хай запуститьсься на х. х., а тоді помаленьку відкривай подачу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653226 вiд 2022-12-21 22:03:04

2 та ж не москал ь
№ 1653224
могу тока повторить № 1653213.

Двигатель насоса в скважине от сети работает нормально. Постоянно, как
есть свет то работает. Включается при 2 атм давления в ресивере, выключается при 4 атм.
Когда сеть вырубается, я включаю генератор.
Генератор дает ток, напряжение не мерял, но холодильник, пару ламп, телевизор, все зарядки - все работает нормально. Когда реле ресивера включает насос в скважине генератор мгновенно останавливается. Подключал проводом (без заземления) напрямую, насос -> генератор, без других потребителей. Пока насос выключен, генератор работает. Включаю переключателем насос, генератор тут же глохнет.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653225 вiд 2022-12-21 21:54:51

Петріоти дають - добре. Але не задорого по мопедах з Петріотів? На довго не вистачить. Чи вони якось відрізняють і вибірково по балістичних?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653224 вiд 2022-12-21 21:46:48

Batyj
№ 1653213
розкажи нормально - хто вирубається - насос чи генератор, як вирубається, коли насос останній раз працював від мережі?

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653223 вiд 2022-12-21 21:32:09

Batyj
№ 1653218

Наприклад,

https://220volt.com.ua/ustrojstvo-plavnogo-puska-basic-upp/
https://e-ten.com.ua/ua/p1274665357-ustrojstvo-dalas-universalnogo.html
https://prom.ua/ua/Ustrojstvo-plavnogo-puska-odnofaznogo-nasosa.html

Проблема в тому, що майже нічого немає в наявності, або коштує дурних грошей, як і будь що з електрики зараз (за перемикач ручного вводу резерву, який літом коштував 600-800 гривень, зараз просять 4800 грн).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653222 вiд 2022-12-21 21:30:10

Batyj
№ 1653213
може додаласьь ще якась нагрузка? і генератора вже не вистачає. пусковий струм 3-5 від номінального, може люба лампа просажувать
спробуй все інше вимкнути коли запускаєш насос, а раптом поможе.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653221 вiд 2022-12-21 21:28:08

2Jen
№ 1653219
действительно. НО, где его взять?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653220 вiд 2022-12-21 21:12:03

Papka
№ 1653214

Можеш всією сімʼєю до мене приїхати прийняти душ, якщо треба.
Район м Васильківська.

ЗІ
Зашарив пошту.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653219 вiд 2022-12-21 21:04:07

Batyj
№ 1653218

реостат?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653218 вiд 2022-12-21 20:50:48

2Coder (Lviv, Ukraine)
№ 1653215 вiд
а что это за устройство, которое может плавно запускать насос?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653217 вiд 2022-12-21 20:47:29

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1653210 вiд 2022-12-21 19:30:00

Та пофіг жо кінця війни. Зюзя - наше все до наступних виборів, треба підтримувати (окрім за тупі закони).

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653216 вiд 2022-12-21 20:40:16



Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653215 вiд 2022-12-21 20:34:44

Batyj
№ 1653213

Одна з можливих причин - зріс пусковий струм. В момент пуску насос споживає в рази більший струм ніж в режимі безпосередньої роботи, коли він вже стартував і просто качає. Якщо на насосі написано 1.5 кВт, то в момент пуску запросто може бути і 3, і 5 кВт, і тут вже спрацьовує захист генератора, який не може віддати таку потужність.

Чому раніше працювало? ХЗ, вода ближче була, тепліше було… але з якихось причин, для пуску було достатньо меншого струму, в межах захисту генератора.

Можливе рішення - додати перед насосом пристрій, який вміє плавно запускати насос, тобто не подає весь струм відразу, а плавно його розкручує. Але це, якщо причина дійсно в цьому.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653214 вiд 2022-12-21 20:33:28

2 Enot
№ 1653204

Вітання!
Я вже 2.5 доби без світла і без тепла.
Температура в квартирі - 14 градусів. І буде далі падати…
Добре, що живу на нижніх поверхах, то є вода. Ті, хто вище 10 поверху- без води сидять, бо тиску центрального водогону не вистачає…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1653213 вiд 2022-12-21 20:18:17

у меня еще какая-то херня произошла. Насосу перестал нравиться ток генератора. Когда дают свет - насос подкачивает в ресивер воду нормально. Как включаю генератор, 2000W, мгновенно вырубается.. Но раньше работал нормально..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.