Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653252 вiд 2022-12-22 13:39:49А після Парижу кажуть ще й у Берлін
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653251 вiд 2022-12-22 13:36:20тут есть электрики?Вот такой пойдет?https://prom.ua/ua/p107998046-ustrojstvo-plavnogo-puska.html?&primelead=MS4zNQ
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653250 вiд 2022-12-22 13:34:222 Shmyg№ 1653246мне не нуженно генератор покупать. Он у меня есть.. Мне надо устройство мягкого пуска для глубинного насаса.. или просто реостат ручной..ЗЫ, Блин, как вы читаете?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653249 вiд 2022-12-22 13:31:492 Nycolas№ 1653245а у меня и стоит бак на 100 л. Пока отключали 4 через 4 - вопросов не возникало и я даже генератор не включал. А вот когда по 3 суток света нет, тогда надо генератор..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653248 вiд 2022-12-22 13:19:03кацапи кажуть шо з Штатів Зельц полетіть в Лондон, а потім у Францію. непогано.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653247 вiд 2022-12-22 13:16:462 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1653210давно тут не був, тому не хочеться зразу когось посилати. хочу лиш спитати, особливо тих, кому ПОП в капці насцяв - кого би хотів сьогодні бачити в ролі президента України, президент США?Рейгана :)
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653246 вiд 2022-12-22 13:06:09Batyj № 1653242 Ну я тобі навряд чи щось зможу сказати щодо твого насосу :). А ціни там сильно різняться, так. Можна купити китайське лайно за мінімум, але воно й буде лайно. Є непогані генератори саме польського виробництва, але зараз реально вигрібають все. Для більшості генераторів термін доставки мінімум 3 тижні (ще й Різдво наклалося).
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653245 вiд 2022-12-22 12:51:112Batyj Я б рекомендував купити бак літрів на 100 і накачувати в нього воду, коли світло є
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653244 вiд 2022-12-22 11:47:21Не, соврал. Генератор 2000W, max - 2700W.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653243 вiд 2022-12-22 11:32:10Укрпошта @ukrposhta · 2h почта росіі, працюєш? наші 100 тисяч повернень оформили, зустрічай
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653242 вiд 2022-12-22 11:19:492 Shmyg№ 1653240посмотрел. Перепад цен дикий. А я не знаю точно, что мне надо..Генератор 2000W - пиковая, постоянная, я так понимаю, 1000W. Однофазный.Какой ток - не знаю.Мощность насоса - не знаю. Ставился без меня давно очень..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653241 вiд 2022-12-22 09:54:05це навряд. В нас таке може робить одне підприємство і воно стоїть. «Може запрацюєм після НГ» Терміни виговлення теж довгі … хіба у Словаків замовили, но я не вірю. і знову ж строки.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653240 вiд 2022-12-22 09:48:05Batyj № 1653228 Подивись на allegro. pl, поки там ще не вигребли все до кінця
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653239 вiд 2022-12-22 09:23:24sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1653235 вiд 2022-12-22 07:38:54Імхо справа тут скоріше не в тому, який відсоток пошкоджено, а в тому, чи є обладнання на заміну (чи для створення «паралельної» мережі, про яку побіжно згадував Зеленський). Якщо після перших обстрілів інфраструктури у жовтні почали виготовляти нові трансформатори, то зараз вони мають бути вже на підході; а от якщо ні - то жопа, або єдина надія на те, що вдасться отримати їх із пост-сови (бо більше воно навряд чи де використовувалося).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653238 вiд 2022-12-22 09:23:16Kyivstar @TwiyKyivstar · 9m Якщо у вас зникло світло і інтернет, їх обов’язково відновлять. А от у 100 000 окупантів з’єднання пропало назавжди
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653237 вiд 2022-12-22 09:19:21Принаймні на поверхні виглядає так, що все пройшло нормально - хіба що якась невелика група республіканців (мабуть йобнуті трампозаври) з наміром проігнорувала виступ у Конгресі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653236 вiд 2022-12-22 08:26:11виступ Зе в конгресі
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653235 вiд 2022-12-22 07:38:54https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid031yK1FDXfGP4tjxFzBiyTsfiQAgg7b3b8mFePCJkomz6KZQ8xXFaUrbDJKpuGMv7el&id=1784199130 якось ген дир ясно не дуже позитивно про те що 60% трансформаторів в києві пошкоджено…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653234 вiд 2022-12-22 04:29:55Rogozin stress-tested a rocket launch to Uranus
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653233 вiд 2022-12-22 02:53:42По данным «Базы», бывший глава «Роскосмоса» получил осколочное ранение мягких тканей головы, проникающее осколочное ранение ягодиц, а также проникающее осколочное ранение левого бедра.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653232 вiд 2022-12-21 22:42:362 Batyj № 1653228 Як варіант можеш пошукати на польських сайтах. Можна купляти в онлайн магазинах Польщі / Німеччини з доставкою через Meest або Нову Пошту.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653231 вiд 2022-12-21 22:39:092 Sauron № 1653220 Дякую! В мене є запасні варіанти, але якщо що - буду мати на увазі. Хоча сподіваюсь електрику таки дадуть скоро… :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653230 вiд 2022-12-21 22:25:24Шо там по русні?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653229 вiд 2022-12-21 22:13:482 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1653227интересная мысль - перекрыть воду. Спасибо. Буду пробовать..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653228 вiд 2022-12-21 22:12:322 Coder№ 1653223понял, спасибо. Буду искать..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653227 вiд 2022-12-21 22:10:46попробуй виключити всі споживачі, перед тим, як включати насос. Якщо буде вирубатись і при цьому, то перекрий вентиль подачі води в ресівер - хай запуститьсься на х. х., а тоді помаленьку відкривай подачу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653226 вiд 2022-12-21 22:03:042 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1653224могу тока повторить № 1653213.Двигатель насоса в скважине от сети работает нормально. Постоянно, как есть свет то работает. Включается при 2 атм давления в ресивере, выключается при 4 атм.Когда сеть вырубается, я включаю генератор.Генератор дает ток, напряжение не мерял, но холодильник, пару ламп, телевизор, все зарядки - все работает нормально. Когда реле ресивера включает насос в скважине генератор мгновенно останавливается. Подключал проводом (без заземления) напрямую, насос -> генератор, без других потребителей. Пока насос выключен, генератор работает. Включаю переключателем насос, генератор тут же глохнет.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653225 вiд 2022-12-21 21:54:51Петріоти дають - добре. Але не задорого по мопедах з Петріотів? На довго не вистачить. Чи вони якось відрізняють і вибірково по балістичних?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653224 вiд 2022-12-21 21:46:48Batyj № 1653213 розкажи нормально - хто вирубається - насос чи генератор, як вирубається, коли насос останній раз працював від мережі?
Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653223 вiд 2022-12-21 21:32:09Batyj № 1653218 Наприклад, https://220volt.com.ua/ustrojstvo-plavnogo-puska-basic-upp/ https://e-ten.com.ua/ua/p1274665357-ustrojstvo-dalas-universalnogo.html https://prom.ua/ua/Ustrojstvo-plavnogo-puska-odnofaznogo-nasosa.html Проблема в тому, що майже нічого немає в наявності, або коштує дурних грошей, як і будь що з електрики зараз (за перемикач ручного вводу резерву, який літом коштував 600-800 гривень, зараз просять 4800 грн).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653222 вiд 2022-12-21 21:30:10Batyj № 1653213 може додаласьь ще якась нагрузка? і генератора вже не вистачає. пусковий струм 3-5 від номінального, може люба лампа просажувать спробуй все інше вимкнути коли запускаєш насос, а раптом поможе.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653221 вiд 2022-12-21 21:28:082Jen № 1653219 действительно. НО, где его взять?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653220 вiд 2022-12-21 21:12:03Papka № 1653214 Можеш всією сімʼєю до мене приїхати прийняти душ, якщо треба. Район м Васильківська. ЗІ Зашарив пошту.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653219 вiд 2022-12-21 21:04:07Batyj № 1653218 реостат?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653218 вiд 2022-12-21 20:50:482Coder (Lviv, Ukraine) № 1653215 вiд а что это за устройство, которое может плавно запускать насос?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653217 вiд 2022-12-21 20:47:29та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1653210 вiд 2022-12-21 19:30:00 Та пофіг жо кінця війни. Зюзя - наше все до наступних виборів, треба підтримувати (окрім за тупі закони).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653216 вiд 2022-12-21 20:40:16
Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653215 вiд 2022-12-21 20:34:44Batyj № 1653213 Одна з можливих причин - зріс пусковий струм. В момент пуску насос споживає в рази більший струм ніж в режимі безпосередньої роботи, коли він вже стартував і просто качає. Якщо на насосі написано 1.5 кВт, то в момент пуску запросто може бути і 3, і 5 кВт, і тут вже спрацьовує захист генератора, який не може віддати таку потужність. Чому раніше працювало? ХЗ, вода ближче була, тепліше було… але з якихось причин, для пуску було достатньо меншого струму, в межах захисту генератора. Можливе рішення - додати перед насосом пристрій, який вміє плавно запускати насос, тобто не подає весь струм відразу, а плавно його розкручує. Але це, якщо причина дійсно в цьому.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653214 вiд 2022-12-21 20:33:282 Enot № 1653204 Вітання! Я вже 2.5 доби без світла і без тепла. Температура в квартирі - 14 градусів. І буде далі падати… Добре, що живу на нижніх поверхах, то є вода. Ті, хто вище 10 поверху- без води сидять, бо тиску центрального водогону не вистачає…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653213 вiд 2022-12-21 20:18:17у меня еще какая-то херня произошла. Насосу перестал нравиться ток генератора. Когда дают свет - насос подкачивает в ресивер воду нормально. Как включаю генератор, 2000W, мгновенно вырубается.. Но раньше работал нормально..