Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653212 вiд 2022-12-21 20:15:122AlMat № 1653209 а не сильно оптимистично? НО, я тока за..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653211 вiд 2022-12-21 19:48:14According to the preliminary reports, Ukrainian soldiers fully expelled the Russian army from Bakhmut. This is yet to be officially confirmed.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653210 вiд 2022-12-21 19:30:00давно тут не був, тому не хочеться зразу когось посилати. хочу лиш спитати, особливо тих, кому ПОП в капці насцяв - кого би хотів сьогодні бачити в ролі президента України, президент США?
AlMat [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653209 вiд 2022-12-21 19:10:35Batyj № 1653191 вiд 2022-12-21 13:22:52 Ввечері повинні включити, якщо все ок буде 2 години через 8.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653208 вiд 2022-12-21 18:02:21sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1653205 вiд 2022-12-21 17:17:49То Фуйло само собі зробило прідлаженіє, і на нього погодилося.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653207 вiд 2022-12-21 17:40:43toreo № 1653203 тa 100%
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653206 вiд 2022-12-21 17:32:09Shmyg № 1653175 I хтo кaжe щo нe живe в кaзoчцi? :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653205 вiд 2022-12-21 17:17:49Путин согласился на предложение Шойгу увеличить численность российской армии до полутора миллионов человек. Это почти в полтора раза больше, чем по его последнему указу. Тогда предполагалось увеличение численности российской армии на 137 тысяч человек, до 1,15 млн.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653204 вiд 2022-12-21 17:14:54Ахуєть. Включили світло через три доби) Я вже й забув як воно виглядає)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653203 вiд 2022-12-21 17:06:50Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1653166 вiд 2022-12-21 10:15:08 а за петріоти то петро олексійович домовився, він же там був недавно. зеля просто вже на готове поїхав. шонеясно? :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653202 вiд 2022-12-21 16:26:12Зе на пути в Вашингтон: https://www.flightradar24.com/2e9bdc45
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653201 вiд 2022-12-21 16:10:27Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1653154 думаю, що пару днів тому навряд чи. у кожного соцмережі в телефоні, хтось би з нагороджених да і виклав. ясно, що перед зустріччю у всіх все забрали, але за пару годин, мабуть, віддали
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653200 вiд 2022-12-21 15:51:28У мене крім Ніка ще й пароль на кирилиці
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653199 вiд 2022-12-21 15:49:47З телефона
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653198 вiд 2022-12-21 14:50:52дякую, Бобб
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653197 вiд 2022-12-21 14:50:27тест
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653196 вiд 2022-12-21 14:40:20"Россия всегда открыта к конструктивным мирным фанерный Шойгу. ---- по-моєму шойгу про переговори ще не «просив» там наче мєдвєд до сі поїхав хз. зазвичай сі зустрічається тільки з головними «камандірами» і то, тільки з тими хто може 100+ ярдів контркт підписати… можливо поїхав до сі. а зустрічатись буде з якимись шістками. але ж можуть теж отримати щось від китая. так би мовити «відповідь петріотам»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653195 вiд 2022-12-21 14:16:57Vichny № 1653193 да приклад не вдалий. алеж хочетсяшо і в нас було як у людей. Самі ми на зараз не здатні. Ні ця, ні наступна влада кардинально відрізнятись не буде. Так шо хоч помріять :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653194 вiд 2022-12-21 14:13:43Batyj № 1653191 судячі з всього, це надовго :( мало того шо генерації не вистачає, фізично зруйнована подача. Її скоро не відновлять. Та і наступну атаку ніхто не відміняв. Якшо в кожній хвилі 1-2 таки долітають, то цього досить :( Владі б було логічно, не розказувать хуйню, а чесно голосити шо в кого є можливість, то переїхати пеерзимувати в інший регіон. З того шо я чув, найбільш реальним зараз розлядають ідею завести якість мобільні газові генератори. Ну це таке … костилі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653193 вiд 2022-12-21 14:02:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1653171 вiд 2022-12-21 10:33:24 П-ріко не є незалежною державою
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653192 вiд 2022-12-21 14:01:41Voxa (Tel) № 1653167 вiд 2022-12-21 10:15:20 Так точно. Нажаль
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653191 вiд 2022-12-21 13:22:52Двое с половиной суток уже нет света в селе..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653190 вiд 2022-12-21 13:02:27Для мене поставка Петріот це: 1) Знак, що інші рівні ППО у нас працюють норм. Бо Петріот - це вершина айсберга і нам би його не дали, якби ППО ближньої дії був дірявий. 2) Політичний знак, що ми майже в НАТО. 3) Політичний знак, що США вірять в нашу перемогу, бо інакше вони не ризикували б такою системою (я про те, що вона може потрапити в лапи підарів).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653189 вiд 2022-12-21 12:59:56На Ровенской аэс 4 блока, 2 тысячника и 2 по 440 мвт. При мне там новые не предполагались, а вот на хмельницкой тока 2 тысячника и там давно проектировалось еще два. Сначала с реакторами, как стоят, кацапскими, потом американскими. И были начаты предварительные разрешительные процедуры.. но..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653188 вiд 2022-12-21 12:51:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1653184 ага. ок. просто мені колись гугл пів-року пісовував якісь статєйки про ці реактори… там є купа варіантів. скоріш за все нам поставлять «зменшені версії». а от нові технології з можливостями зміни потужності на протязі 24 годин і т. п. - то все в стадії розробки. в канаді навіть є дорожня карта як вони то будуть розвивати… ---------- Існує кілька конструкцій SMR, починаючи від зменшених версій існуючих конструкцій до цілком нових реакторів IV покоління. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653187 вiд 2022-12-21 12:46:06olma № 1653181 імоврно йдеться про інтероперабельність систем. Я так розумію, що Петріоти зможуть отримувати інформацію з усх радарів «на пульт». (в моєму дуже дуже дилетантському розумінні)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653186 вiд 2022-12-21 11:58:29«Українська делегація у США проситиме про постачання ракет ATACMS, але Білий дім відповість відмовою – Politico»-----------------------«Гладстон будет обедать у короля ашантиев и будет говорить с ним о положении дел в Китае; король ашантиев ответит двусмысленно. В Бухаре потонет 25 кораблей» (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653185 вiд 2022-12-21 11:38:17скорше можна б було подумать про ще 1-2-3 енергоблоки на Ровно, але під час війни це теж не реально
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653184 вiд 2022-12-21 11:37:07sk (Samsung Galaxy tab a) № 1653183 малі-модульні це майбутьне і не факт шо близьке. Я не чув навіть про змонтовиний дослідний зразок який вже десь успішно працює.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653183 вiд 2022-12-21 11:20:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1653179 ну це ж ті малі-модульні-*** 300 мега-ват замість гігаватних звичайних менші. швидше монтуються і т. п… ми тут обговорювали. історія тягнеться з останнього візиту зе в штати коли про це домовились в штатах-канаді цей напрямок розвивається і є конкуренція між вробниками таких малих реакторів. вестінгхаус (я так розумію ті що у нас будть ставити), ролз-ройз, пара нових контор в одній з яких інвестор біл-гейц (наче канада пару його малих реакторів буде ставити) … ідея хороша. але це не швидко якщо уявити ідеальну ситуацію що ми поставимо ті малі реактори, запустимо з-аес і у нас в не-піковий час будуть надлишки електро-енергії від атомки - то чи є в державі думки куди її дівати? можливо європа буде приймати - хз… але до того ще дуже-й-дуже далеко…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653182 вiд 2022-12-21 11:19:54sk (Samsung Galaxy tab a) № 1653180 --- 100% Зеленському б хто сказав, що сильні інституції не ослабили б його, а посилили. Нахуа було Смолія прибирати з НБУ і ставити зашквареного Кирила Шевченка за ким тюрма плаче?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653181 вiд 2022-12-21 11:16:11Сьогодні якийсь доморощений експерт казав, що якщо поставлять в Україну Патріоти, то вже це українське ППО буде інтегроване в систему ППО НАТО. не знаю, що це означає на практиці, але і отже, це все не подобається москалям)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653180 вiд 2022-12-21 11:13:24Внєшнєє управлєніє це, звичайно, хуйло наратив Але якщо на суть подивитись, то захід нас розвивати інституції, виконувати закони і т. п. Нічого нового, східна Європа виконала методички і вступила в ЄС Румуни і болгари погано виконали анти корупційні вимоги, тому вступили в ЄС пізніше… Коли хтось з зе команди починає розказувати про наш свій шлях, хочеться його викинути за порєбрік щоб свій шлях там допомагав будувати
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653179 вiд 2022-12-21 11:08:08"На этой неделе Конгресс США должен принять бюджет на 2023 год, в котором предусмотрено 45 млрд помощи Украине и союзникам. … - $300 миллионов на новые атомные реакторы и топливо для атомных электростанций. " цікаво
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653178 вiд 2022-12-21 10:52:31Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1653171 вiд 2022-12-21 10:33:24Там є історичні причини, ну і Пуерто Ріко - воно неприємно близько знаходиться від США. Чим гіршою там буде ситуація, тим більше до Штатів намагатиметься потрапити різних уйобків - приблизно таких, які показані у фільмі «Обличчя зі шрамом» за участю Аль Пачіно (там, щоправда, кубинці, але принцип той же самий).
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653177 вiд 2022-12-21 10:48:16????? Офіційно❗️США передають Україні системи протиповітряної оборони Patriot для захисту українського народу від варварських нападів Росії ", - Білий дім «Ми навчатимемо українських військових, як керувати батареєю ракет Patriot у третій країні. Це займе деякий час, але українські війська повернуться до своєї країни, щоб керувати цією батареєю. І ми продовжуватимемо надавати пріоритет іншим формам підтримки протиповітряної оборони, включаючи NASAMS, HAWK, Стінгери та обладнання для боротьби з БПЛА», - йдеться на офіційній сторінці Білого дому.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653176 вiд 2022-12-21 10:42:15прошо ви говорите, «війна через НАТО в Конституції» - пряма мова офіса президента ще в квітні місяці.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653175 вiд 2022-12-21 10:37:55Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1653163 Це для тебе. https://www.pravda.com.ua/news/2022/12/21/7381659/ По-нормальному, Зеля та його оточення ще тоді мали йти під суд. Дуже хочеться сподіватися, що після війни це станеться, але розумію, що ні, бо гупії будуть носити його на руках.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653174 вiд 2022-12-21 10:34:46olma № 1653170 до післявенного стану ще треба війну пройти …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653173 вiд 2022-12-21 10:34:42Наприклад, ось зараз надзвичайний стан у всьому? Чи хтось зараз намагається виділити гроші проектним державним і приватним інститутами розробити норми будівництва, енергетичних обєктів, бомбосховищ? Чи тільки балаканина, ми будемо як в Ізраїлі тощо. Вже зараз треба переписати норми, за яких критичні та інфраструктурні обєкти заживлювати окремими лініями, а не так як забудовниики ЖК вирвуть за хабарі собі лінію і підключать. А укриття, а спостережні пункти ППО, і так далее. Слуга народу як парламент - це хуйня на посному маслі. І Зеленському треба носом показати, що він сам і його адміністрація не спрможні потягнути такі реформи, не задіючи всіх патріотичних вервств населення і політичних груп.