Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653172 вiд 2022-12-21 10:33:35Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1653163 Не Байден, а наші військові. Про НАТО смішно просто. До війни Зеля повністю топив можливість вступу до НАТО, та й зараз, в принципі, нічого не змінилося. Що ж до «Патріотів» - так, якась доля промов Зеленського тут є, але не більше. Ніхто би тих «Патріотів» не дав, якби не люди, які сидять в окопах. Після Афганістану американці би 1000 разів подумали. Я живу не в казочці, а в реальності, і з пам'яттю у мене все гаразд.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653171 вiд 2022-12-21 10:33:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653169 ну чого, он штати ж Пуерто Ріко керують, і нічого. Чим ми гірші за них.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653170 вiд 2022-12-21 10:24:39Я не бачу в Американському істеблішменті якоїсь ідеї як примусити цю зелену шоблу почати реформи, які виведуть Україну з післявоєнного стану розрухи і соціально-демографічного піздеца. Хіба що налагодити правову систему, яка б незалежно від політики стежила за коштами, за програмами відновлення. і т. п.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653169 вiд 2022-12-21 10:21:59Вже неодноразово зауважував ;) - тим, хто говорить про внєшнєє управлєніє, можна відповісти просто: «Та кому ви нафуй потрібні, щоб вами зовнішньо управляти?»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653168 вiд 2022-12-21 10:20:20У американців насправді нема рецепта як поводитися з Зеленським, і як добитися від Єрмаків і камарільї, повернути назад реформи Наглядових Рад типа Нафтогазу, Ощаду, Привату, добитися судової реформи і незалежність Конституційного Суду. Хіба що носом тикати
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653167 вiд 2022-12-21 10:15:20Ну насправді зовнішня американська адміністрація був би не поганий вибір Жаль в житті такого не буває
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653166 вiд 2022-12-21 10:15:08Нaспрaвдi Зe їдe дo Бaшiнгтoнa щoб вiдсвяткувaти 100,000-oгo в кругу друзiв :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653165 вiд 2022-12-21 10:10:39Також неадекват (або ворог, хто весь чач наративи запускає про внєшнєє управлєніє) тільки міг написати, що американці хочуть якогочь конкретного васю на якусь конкретну посаду і будуть про то конкретно казати президентові. Хуйня. Вони не так працюють.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653164 вiд 2022-12-21 10:04:18дурню про якогось незалежного технократичного премьєра при Зельці міг написати тіки повний неадекват. «не для того мама ківіточку ростила»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653163 вiд 2022-12-21 09:45:36Shmyg № 1653161 Сaмe тaк, нeмaє субьєктнoстi. Цe ж бo Бaйдeн нaкaзaв йoму нe пoкидaти Київ, хoчa Зe хoтiв спригнути. Бaйдeн зaсипaє Укртaїну Пaтрioтaми, a Зe всe вмoвляє нe дaвaти бiльшe, щoб нe булo eскaлaцiї. A ну i Бaйдeн кличe Укрaїну в НAТO, a Зe всe впирaється - «нe нa чaсi». Ствoрив сoбi кaзoчку i живeш…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653162 вiд 2022-12-21 09:35:49President Biden and President Zelenskyy discussed the visit of President Zelenskyy to Washington when they spoke on the phone on December 11th. And the White House formally invited President Zelenskyy to come tomorrow, Wednesday the 21st, last Wednesday the 14th. And in doing so, indicated that we wanted to host him for a program here at the White House that would involve an extended sit-down with President Biden, a meeting with key members of President Biden’s national security team and Cabinet, an opportunity to address the press, and then an opportunity to go up to Capitol Hill to do a joint session of Congress. The Ukrainian side — President Zelenskyy’s office formally accepted the invitation last Friday. And then the visit was finally confirmed on Sunday, just three days ago, at which point the White House engaged with the Speaker’s office to notify them that President Zelenskyy would be traveling here and that they could work to coordinate together with the White House and President Zelenskyy the joint session that will be scheduled for tomorrow evening. We’ll have more details to share on the schedule soon. But again, just a quick overview: President Biden will first welcome President Zelenskyy at the White House for bilateral meetings. There will be the press conference and the opportunity to address members of the public. And then there will be an address by President Zelenskyy to a joint session of Congress demonstrating the strong bipartisan support for Ukraine. And then President Zelenskyy will return, after just a few short hours on the ground, to his people in Ukraine.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653161 вiд 2022-12-21 09:12:12klirik № 1653157 +1000. Ніяк не можу зрозуміти людей, які надають Зеленському якусь суб'єктність. Її немає і не може бути. Batyj № 1653149 На другий термін можна погодитися тільки в тому випадку, якщо він буде тюремним.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653160 вiд 2022-12-21 08:44:55Посил щодо «більш прозахідного та технократичного уряду» також малозрозумілий. Україна вже давно має уряд президента Зеленського. Якщо Зеленський скаже урядові стати більш прозахідним і технократичним, уряд таким стане - незалежно від прізвищ премʼєра та міністрів ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653159 вiд 2022-12-21 07:59:16OlegSh № 1653156 вiд 2022-12-21 06:31:44 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1653153 судячи з того як під час війни у нас призначили голів анти-корупційних орнагів - то явно штати «попросили» і, можливо, зв'язали це із своїми наступними траншами допомоги звісно що щось буде, і патріоти це сама «прогнозована» домовленість а от що ще буде? подивимось
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653158 вiд 2022-12-21 07:53:12sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1653148 вiд 2022-12-21 00:56:40«Нэнеси Пэлоси попросила всех депутатов быть в Конгрессе в среду вечером»Хто така «Ненесі» - фуй її знає, а от де той романєнка в Америці знайшов «депутатів» - невідомо, бо ця тварина на тих теренах не водиться.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653157 вiд 2022-12-21 07:11:20Тут не вистачає ржачного смайлика з Коломойським. Дорослі люди, а досі вірите в казки. Світогляд і мислення Зеленського навіть війна не змінила. Він в Америці вимовить пафосні речення, звинуватить партнерів у слабких санкціях (дають мало зброї, не попередили про війну), попрохає грошей. Покиває головою в знак згоди з тим що йому будуть казати Байден-Блінкен. Повернеться в Україну, і зробить так як йому накажуть Єрмак/ Татаров/ Смірнов
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653156 вiд 2022-12-21 06:31:44Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1653153 Це Байден тобі не сказав, а Романенкові сказав :-)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653155 вiд 2022-12-21 06:00:49 Дeщo прo римлян нa тeрeнaх Укрaїни: https://uk.wikipedia.org/wiki/Азагаріум
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653154 вiд 2022-12-21 05:46:46toreo № 1653150 вiн мiг бути в Бaхмутi пaру днiв нaзaд, a зaсвiтили сьoгoднi щoб вiдвeрнути увaгу мoскaлiв
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653153 вiд 2022-12-21 05:43:39sk (Samsung Galaxy tab a) № 1653148 ну думaйтe трoхи свoєю гoлoвoю… Бaйдeн щe нiчoгo нe скaзaв a вжe якoмусь Рoмaнeнкoвi вiдoмo прo щo вiн будe гoвoрити :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653152 вiд 2022-12-21 02:01:25Доречі ніхто не бачив, що ленд ліз (борг) поки ніхто не чіпає? Продовжують грантами чи іншими механізмами підгодувати.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653151 вiд 2022-12-21 01:26:00по петріотам очевидно, що рішення приймалося мінімум місяці 3-4 тому. якщо не більше сподіваюся, що і рішення про f16, про яке не відомо, чи приймалося взагалі, прийнялося тоді ж
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653150 вiд 2022-12-21 01:17:56ударні дні від зеленського. сьогодні в бахмуті, за що великий плюс, завтра - конгрес. дата не дуже гуд, добре б було хоча б тиждень тому, бо вже пішло Різдво, але все одно якщо вдало пройде вашингтонський візит, то потік озброєння збільшиться
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653149 вiд 2022-12-21 01:10:49ну, если Зеленкин действительно заявится в Вашингтон, согласится с требованиями белого Дома по правительству, то это поступок.. И я соглашусь даже на второй срок..
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653148 вiд 2022-12-21 00:56:40романенко про те чого чекати… за просто-так «канфєтки» не дадуть ---------- Завтра вечером Зеленский будет в Вашингтоне. Визит очень важный, потому что в Белом доме Зеленского ждет серьезный разговор относительно формата взаимодействия с США в следующие месяцы. Насколько я знаю, американцы будут связывать условия помощи с жесткой антикоррупционной политикой и кадровыми ротациями. По моей информации Зеленскому будут предлагать поменять правительство на более прозападное и технократическое. Есть уже даже имя премьера. Американцы хотели серьезный разговор провести еще в первой половине сентября, но все не получилось. Очевидно, что американцы имеют вполне четкую позицию, после переговоров русской делегации с Бернсом в Анкаре плюс недавней двухдневной встречи Нарышкина с советником Байдена в Вене. Поэтому легкой поездка для Зеленского не будет. Удачное выступление Зеленского в Конгрессе также может помочь усилить позиции тех, кто поддерживает Украину. На протяжении последних месяцев мы видели, что и в республиканском, и в демократическом лагере все чаще начали звучали голоса о том, что Украине нужно уменьшить помощь, потому важно сломать эту тенденцию. Учитывая, что спичрайтеры у президента отличные, то думаю, что в Конгрессе будет все отлично. Нэнеси Пэлоси попросила всех депутатов быть в Конгрессе в среду вечером. В общем, визит очень важный и рамочный для судьбы Украины. И похоже, что Зеленский наверняка привезет Пэтриоты из США,
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653147 вiд 2022-12-21 00:49:24пишуть що зе завтра в вашінгтоні у байдена… перший візит за межі країни від початку війни…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653146 вiд 2022-12-20 23:18:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1653145 може-може. я правда маю деякі сумніви, але нехай я краще помилюсь
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653145 вiд 2022-12-20 23:04:17Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1653143 вiд 2022-12-20 22:42:37Думаю, що це вже робиться. Зеленський говорив про створення фактично паралельної чи резервної системи.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653144 вiд 2022-12-20 22:59:01США направлять Україні системи ППО Patriot та додаткове обладнання для перетворення звичайних авіабомб у високоточні у наступному пакеті військової допомоги, — CNN
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653143 вiд 2022-12-20 22:42:37потужність на 50% менша за необхідну. напевно побудувати резервну лінію буде швидше ніж дочекатись коли Сіменс чи щведи збудують новий трансформатор …
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653142 вiд 2022-12-20 22:36:24атака шахєдів була в пн вночі. світло викл на дачі в 1.00 і з тих пір немає можна сказати що 2 доби але згадайте вихідні перед цим. мороз. дощ. все в льоду. аварії… так от до того на дачі по-моєму 12 чи 18ть годин не було світла, включили години на 4. і до того по 12 годин світла не було пару днів…
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653141 вiд 2022-12-20 21:57:07klirik № 1653140 колега каже, Бородянка 5 діб без світла
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653140 вiд 2022-12-20 21:48:54Буча, Ірпінь, Гостомель, Святошинський район - звикаємо жити без е/енергії, і по можливості пристосовуємось
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653139 вiд 2022-12-20 21:47:15.. зато экономия газа..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653138 вiд 2022-12-20 21:47:13Та то антична грецька колонія. Причорноморіє. Треба оригінальну новину українською мовою глянути
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653137 вiд 2022-12-20 21:46:39сцуко.. Повышенный расход дров..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653136 вiд 2022-12-20 21:45:10у меня в селе уже рекорд. 33 часа без света.. И это не в тех регионах, где сообщалось, что «тяжке становище»..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653135 вiд 2022-12-20 21:02:30берег Дніпра, херсонська
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653134 вiд 2022-12-20 20:53:28Меня больше интересует, где именно обнаружено это городище?Черниговская обл.?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1653133 вiд 2022-12-20 20:49:53Уже столько исследовано римских городищь легионоа, что даже лейтенант погранслужбы вспомнит учебник и определит, с чем столкнулся его взвод..