OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652932 вiд 2022-12-18 17:29:39Давно не бачив щоб французів так притискали перші 20 хвилин. Арги гол заробили.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652931 вiд 2022-12-18 17:29:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1652930 Он падать начал раньше чем ноги Дембеле коснулся.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652930 вiд 2022-12-18 17:27:24та ладно, нашо Дембеле туди потягнув ногу коли вже був позаду, навіть якшо лише торкнувся, алеж с заду. Там пеналь.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652929 вiд 2022-12-18 17:26:34Зато, понятно за кого болеть. Allez France!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652928 вiд 2022-12-18 17:26:29Аргентинець домальовував, але все-таки можна було ставити.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652927 вiд 2022-12-18 17:24:52блять, який цирк. я думав ВАР втрутиться і побачить відверту симуляцію Ді Марії. нахуя таке робити? аргентинці хоч один ЧС нормально здатні виграти?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652926 вiд 2022-12-18 17:23:09де там пенальті? це смішно просто.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652925 вiд 2022-12-18 17:22:36опять нарисованный пеналь..
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652924 вiд 2022-12-18 17:21:53Жиру - акробат :-)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652923 вiд 2022-12-18 17:13:39Арги - 3,14159265358979323846lдеры Ромеро специально в воротника прыгал.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652922 вiд 2022-12-18 17:12:24насправді на Льорісі можно було аргентинцю червону давати. аргентинець навмисно хотів завдати травми. так можна ребра зламати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652921 вiд 2022-12-18 16:44:16Сподіваюсь, тут буде сама гра. :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652920 вiд 2022-12-18 16:43:50Я збираюсь тут дивитись: https://suspilne.media/fifaworldcup2022/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652919 вiд 2022-12-18 16:39:54Панове, киньте лінк на інет трансляцію!!! Дякую) Світло як раз дали
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652918 вiд 2022-12-18 16:22:57так хуйла особо то ніде не кличуть. От він і іде де приймають, хоч в Білорусію.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652917 вiд 2022-12-18 16:10:04toreo № 1652915 У мене у провайдера зникає інет. Ми з сусідами зараз в процесі купівлі акума, провайдер вже підтвердив, що встановить його на комутатор. В цілому я в плані світла не страждаю. Є пауербанк, є зарядна станція на 256В*год плюс упс з зовнішнім акумом на 55А*год (живить газовий котел в квартирі та освітлення на кухні).
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652916 вiд 2022-12-18 13:59:47Putin/Lukashenko meetings: 22.02.21 in Russia 22.04.21 Russia 28.05.21 Russia 13.07.21 Russia 29.12.21 Russia 18.02.22 Russia 11.03.22 Russia 12.04.22 Russia 16.05.22 Russia 23.05.22 Russia 25.06.22 Russia 26.09.22 Russia 19.12.22 in Belarus Pattern broken. Wonder why.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652915 вiд 2022-12-18 13:55:13Sauron № 1652913 я взяв собі станцію блюетті на 700 w. як падає світло, то під. єдную туди модем і вай-фай роутер. оператор має потужний генератор, який працює, коли виключають е/е, то інтернет є завжди, якщо живити дома свій модем/роутер. вони на обох споживають 7-8 w. а заряджається станція достатньо швидко. в крайньому можна було взяти тягову 12 вольт батерею хоч би і в епіцентрі, пару штекерів на 5 мм, якщо 5 мм підходить до модема (такий: https://rozetka.com.ua/56194128/p56194128/?utm_l=r&gclid=EAIaIQobChMI9f6IroyD_AIVwxV7Ch23_Q58EAQYAyABEgK4vvD_BwE), щоб обійтися без інвертора. а заряджати її автомоб зарядкою, лише виставляючи її на 10% ємності акб. щоправда, і зарядка до повного буде до 10 год, якщо батарею розрядити до мінімуму. це якщо у власному будинку. якщо в квартирі, то тоді треба домовлятися в осбб. генератор включаю лише у виключних випадках. ти якийсь варіант собі вже вибрав? бо воно ж буде лише гірше
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652914 вiд 2022-12-18 13:36:57Аналогічна ситуація. Хіба на рахунки на лайвскорі іноді дивився, а відео - жодного, навіть повттрів голів. Нуйоговсьофпізду
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652913 вiд 2022-12-18 13:35:26Теж жодної гри не бачив (і навіть подивився тільки одніє гри). Фінал збирався дивитись, але якщо плгано піде, то кину. Та й не факт, що світло буде.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652912 вiд 2022-12-18 13:29:40єдиний чс з футболу за всі роки, коли не дивився жодного матчу. не через світло. просто чомусь не цікаво. неважливо. пару разів запускав, хтось з ким грав, не пам. ятаю, хто. але не вистачало на матч, відволікався на роботу, та і все. та і за рахунками не стежив толком. закінчиться війна, то все потім
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652911 вiд 2022-12-18 09:44:01Brimstone - ракети наземного або повітряного базування, розробка компанії MBDA UK для Королівських військово-повітряних сил Великобританії. Ракети класу «повітря-земля», «земля-земля», призначені для ураження танків, артилерійських установок, систем РЕБ, невеликих суден і десантних кораблів. Ракети призначалися для використання за принципом «вистрілив-забув» проти масових формувань бронетехніки противника. Однак, після використання їх в Афганістані Brimstone модифікували, додавши лазерне наведення. Це дозволило вибирати конкретні і найбільш пріоритетні цілі. Покращена Brimstone 2 надійшла на озброєння у 2015 році.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652910 вiд 2022-12-18 09:39:28Велика Британія підтвердила відправку ЗСУ високоточних ракет Brimstone 2, — Міноборони Британії. Кількість ракет Brimstone 2 та подробиці постачання не розкривають з метою безпеки. ------- я так розумію що технічно це +- аналог хаймарса. 60+км дистанція. ціна за штуку 100+ фунтів… одна ракета хаймарса - 150к баксів…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652909 вiд 2022-12-18 09:31:12Ministry of Defence?? @DefenceHQ On 14 December 2022, the Russian Ministry of Defence announced the establishment of two ‘front line creative brigades’ tasked with raising the morale of troops deployed on the ‘special military operation’. Russian media reports that the ranks will include opera singers, actors and circus performers. This follows a recent campaign by the Russian MoD to encourage the public to donate musical instruments to deployed soldiers. --------- коли було повідомлення що хуйлостан закинув ідею до пересічних збирати баяни та балалайки для фронту - подумав що тотакий стьоб. але ось брітіші пишуть про це…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652908 вiд 2022-12-18 09:28:10⚡️Велика Британія підтвердила відправку ЗСУ високоточних ракет Brimstone 2, — Міноборони Британії. Кількість ракет Brimstone 2 та подробиці постачання не розкривають з метою безпеки
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652907 вiд 2022-12-18 09:04:17За городом свет бывает.., но интернета киевсиаровского нет вааще.. Зы. Козля с проминя вместо футбола чото там про какойто конкурс вещали..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652906 вiд 2022-12-18 07:52:37ironbelly Від «нацистів» їде нігер :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652905 вiд 2022-12-18 04:59:52 preview France - Argentina 0:2
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652904 вiд 2022-12-18 00:13:07То що там з Євробаченням?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652903 вiд 2022-12-17 23:52:50olma № 1652895 це ж херасімов їздив ще коли хаймарсів не було. і вони реально наступали… зараз навіть натяку немає що якесь генерало-морда десь там ближче до передка світиться… хз. нам здається що весною буде майже-перемога але чим повільніше буде здуватись хуйлостан. тим важче їм буде відновлюватись. і це гра заходу в довгу… офіційна їх глав-нац-банку наїбуліна сказала що ввп впаде на 3% для порівняння у нас офіційно на 35% байден 38 ярдів нам допомоги підкидає. тобто захід буде нас підтримувати. але важко прогнозувати як далі ситуація буде розвиватись якщо війна застрягне в окопах до літа 2023… не знаю як кому. але один з посилів залужного в і-вью економісту був у тому що давайте танки і т. п. - тоді ми зможемо зробити черговий прорив. якщо ні - не просіть нас показувати результат. «класти» людей для прориву на мелітополь - ніхто не буде… з урахуванням що хуйлу пох і до березня назбирає чергові 300к смертників. варіантів мало. або зброя нам. або перша світова на пару рокі…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652902 вiд 2022-12-17 23:45:16з приводу зброї нададуть-не-нададуть… ну хз навіть зараз болгари погодили нам зброю (ледь не парламент голосував чи хз. лінь і-нет рити). але що будуть передавати - «засекречено». бояться рус ведмедя. усим здаєтся що мільйон бурятів з калашніковими на т-34 - то підпиздець «сіла» … можливо без хуйло-нафти-газу на наступних виборах хуй поточну владу виберуть десь були графіки цін для населення на електрику-газ мад-яри в раз в 5 дешевше німців… ну ясно чому в будапешті бум на нерухомість. можна на зиму преїжджати і жити там. на літо туристам здавати…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652901 вiд 2022-12-17 23:01:40olma № 1652895 вiд 2022-12-17 21:54:02 Тоді вбили хєнєрал мажора їхнього та штаб я їбу якого червоного прапора армії
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652900 вiд 2022-12-17 22:39:39Мабуть Муму наїбнули, а Хєрасім ушол, сука.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652899 вiд 2022-12-17 22:12:30Нададуть, тоді і скажем дякую. А наразі - пішли вони нахуй
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652898 вiд 2022-12-17 22:06:26Марокко перша з країн Африки, яка надасть військову допомогу Україні. На прохання Штатів мороканці передадуть запчастини до танків і інший стаф.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652897 вiд 2022-12-17 21:57:44Блять, носитесь з тим мороко… Та пішли вони нахуй!
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652896 вiд 2022-12-17 21:55:07Марокко дійсно погано грало другий тайм, та щей поведінку не контролювали. Щодо «вміють тільки бігати» - так фізичні параметри команди її головний козир. Але подивіться сьогодні гол хорватам, чи гол португальцям. Склад майже європейській, гравці нормальних клубів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652895 вiд 2022-12-17 21:54:02ото був момент біля Ізюму. Реконструюючи події: американці надали інфу що Герасім поїхав на лінію фронту, і дали кординати, потім через політику злякалися реакції Хуйла і почали просити щоб ЗСУ відклали удар, а наші вже вдарили, але Герасим дивом врятувався.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652894 вiд 2022-12-17 21:47:01Сполучені Штати намагалися перешкодити Україні спробувати ліквідувати начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова під час його візиту у зону бойових дій в Україні. Про це йдеться у розслідуванні The New York Times про війну Путіна в Україні, Джерело: https://censor.net/ua/n3387670
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652893 вiд 2022-12-17 21:44:21Виграли 4 матчі, 1 нічия, програли французам 2:0, і сьогодні хорватам 2:1.