sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652852 вiд 2022-12-16 20:46:55Tetiana Danylenko @tdanylenko · 20h До речі, генерал, який, як розповів Залужний в The Economist, покінчив життя самогубством на початку війни, мав відповідати за південний напрямок. Зокрема Маріуполь. Дивовижним чином це повністю пройшло повз медіа.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652851 вiд 2022-12-16 20:32:29Это еще египтяне бы шебуршит начали о подготовке украинцев..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652850 вiд 2022-12-16 20:30:37да тут даже простой вопрос - чему хорваты могут обучить? Новейшей западной техники у них нет. До недавна вааще на миг-21 летали.. Ну может снайперов - тогда два года по 50 чел - похоже..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652849 вiд 2022-12-16 20:13:13«Передбачалося, що протягом двох років на хорватській території пройдуть підготовку до 100 українських військовослужбовців.» aхрeнiтeльний вклaд…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652848 вiд 2022-12-16 20:12:01 З хoрвaтiв тaкi вчитeлi…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652847 вiд 2022-12-16 20:06:07Обойдемся без хорват..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652846 вiд 2022-12-16 19:30:18Хорватський парламент у пʼятницю відхилив пропозицію про приєднання країни до місії ЄС на підтримку українських військових (EUMAM).Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.У голосуванні брали участь 107 із 151 депутата парламенту Хорватії. З них 97 проголосували «за», десять – висловилися проти.Оскільки раніше про відмову схвалити участь у місії EUMAM заявив президент Хорватії Зоран Міланович, відомий своїми симпатіями до РФ, для його затвердження парламентом потрібна була більшість у дві треті голосів.=======Мудаки. хтось тут казав, що хорвати нормальні і тільуи през гандон. Ну-ну…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652845 вiд 2022-12-16 19:09:20зеленожопики продолжают свое несмотря ни на что: У Чернігові – черговий «виток абсурду». Співробітників Чернігівської міської ради звинувачують у державній зраді та диверсії за те, що придбали трансформатор для порятунку міста від можливого блекауту https://www.dsnews.ua/ukr/politics/v-gorsovete-chernigova-zayavlyayut-o-presledovanii-za-spasenie-ot-blekauta-gosizmena-a-za-provedennyy-otopitelnyy-sezon-pozhiznennoe-16122022-471176
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652844 вiд 2022-12-16 18:46:50Русня буде горіти в пеклі :(( --- Молоде подружжя та 64-річна жінка: жертви теракту у Кривому Розі За інформацією голова Дніпропетровської ОВВ Валентина Резніченко, під уламками будинку все ще знаходиться хлопчик — син загиблого подружжя. Усього поранено тринадцять людей. У тому числі й четверо дітей – усі вони у лікарні. 7-річна дівчинка у тяжкому стані.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652843 вiд 2022-12-16 18:00:56Харьковские болельщики начали, британцы подхватили: A penis-headed statue of Vladimir Putin has been erected in a road named Bell End to commemorate him as “Bellend of the Year” in protest against Russia’s invasion of Ukraine.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652842 вiд 2022-12-16 17:53:55Метро в Києві сьогодні працювати не буде.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652841 вiд 2022-12-16 17:50:37Метро працює чи ні?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652840 вiд 2022-12-16 17:42:57клевещут, наверно:15. 12. 2022В Білорусі заарештовано 6 співробітників міністерства закордонних справ і 8 керівників військових структур. Серед заарештованих начальник військової контррозвідки ГРУ ГШ ЗС РБ Войцех Шпета. Крім того, введена смертна кара за порушення посадової присяги вірності республіки Білорусь для військовослужбовців і державних посадових осіб.
skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652839 вiд 2022-12-16 15:14:02Vichny № 1652818 Та ну… Я розраховував на «хуеграм!» як мінімум)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652838 вiд 2022-12-16 15:10:22це який дата-центр треба мати шоб на кожного користувача тримати архів переписки за усі роки … ну ладно текстові повідомленя, ще можно припустити, а якшо фото-відео як зараз? сумнівно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652837 вiд 2022-12-16 15:03:58рух через греблю спочатку перекрили, але швидко відновили, зараз, дивлюсь, машини їдуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652836 вiд 2022-12-16 15:00:55х. з. шо саме, по звуку С300, але коли були Іскандери було пошти так само :( наблюдал із пєрвого ряда і виглядало страшнувато не дивлячи на туман
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652835 вiд 2022-12-16 14:54:57inguard (тутейший) № 1652833 ------ Вже шарять відео з прильотами по Дніпрогесу. Но то мабуть с300
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652834 вiд 2022-12-16 14:34:22klirik № 1652826 подозреваю, это причесанная литературная версия. По радио был разговор в прямом эфире с кашлем, шмыганьем, оговорками и прочим, но, основное про телегу - как я ранее написал..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652833 вiд 2022-12-16 14:26:58За попередніми даними, сьогодні вранці з районів Каспійського та Чорного морів противник випустив по об’єктам критичної інфраструктури України 76 ракет, з них 72 крилатих (Х-101, «Калібр», Х-22) та 4 керованих авіаційних ракети (Х-59/Х-31П). Силами і засобами зенітних ракетних військ Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних Військ знищено 60 ворожих ракет. Головнокомандувач ЗСУ
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652832 вiд 2022-12-16 14:16:54Метро на сьогодні все, такі прогнози
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652831 вiд 2022-12-16 14:02:41Свет дали. На Куреневке и не пропадал..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652830 вiд 2022-12-16 14:02:13ця сука у відео каже що Путін і Зеленський це одне і теж саме. І що укр керівництво - ідіоти.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652829 вiд 2022-12-16 14:00:47 Один з таких єбанашок - Мартін Верле. Ви лише погляньте яка у нього мерзенна пика, як у імбецила недоноска. Хто має бажання - наваляйте йому коментарів. Я вже наваляв :-)))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652828 вiд 2022-12-16 13:55:16дивує наявність у соцмережах німеччини ЛОМів, які маючи мільйони підписників, топлять за «не всьо так однозначно», «я за все хороше, проти всього поганого», «Зеленський теж неправий, і вам це зараз доведу». Уроди, бля.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652827 вiд 2022-12-16 13:29:00Метро не працює. Сижу-чекаю, коли поїде
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652826 вiд 2022-12-16 13:28:22Batyj № 1652823 ------ Я знайшов його інтерв'ю. Ось цитата стосовно телеграму «У тих паперах були роздруківки з телефонної книги Ігоря, зокрема й контакти лідерів «Правого сектору», які він видалив ще в березні, а також усе листування в телеграмі за останні пів року» https://zaborona.com/yak-propagandystskyj-telegram-kanal-uryatuvav-hersonczya-vid-smerti-v-poloni/
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652825 вiд 2022-12-16 13:24:13Щось так і не зʼявилось новин про те, що метро запрацювало… Не хочеться в офіс на машині їхати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652824 вiд 2022-12-16 13:18:26Там скорее телефон контролировался ФСБ, а не Телеграмм. Вместе со всем что он писал во всех менеджерах.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652823 вiд 2022-12-16 12:52:20Да, и полностью распечатка вааще всех контактов, что када либо были в телефоне, вклбчая слесарей водопроводчиков интернет магазины и т. п., хотя выщищались их телефона постоянно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652822 вiд 2022-12-16 12:48:40Телеграм, блять, полностью контролируется фсб. Тока всера по радио, ехал, слуша, какой-то эурналист из Херсона, свободовец, попал в плен припопытке выезда через Крым. Говорит готовился к задержанию, все по вычещал. Со свободовцами вааще лет пять не общался телефоном вааще. Дык фсбешник приволок через яас после задержания вааще всю переписку за период 8 лет, ну как телеграм стал брлее менее распространен. И ту переписку, что удалал 5 лет назад.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652821 вiд 2022-12-16 12:42:40Но! У меня с собой было!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652820 вiд 2022-12-16 12:42:08Я в городе щас. Света нет, воды никакой, батареи остывают..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652819 вiд 2022-12-16 12:40:45Е/енергія в метро є, але самі состави поки не рухаються
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652818 вiд 2022-12-16 12:22:56Skald № 1652809 вiд 2022-12-16 10:22:43 Хуй в рот тіліграму і його піздурову
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652817 вiд 2022-12-16 12:21:46Batyj № 1652803 Чому хєр паймьош? Дивись текст указу, там абсолютно чітко написано грантичне в/звання на тій чи іншій посаді. Якщо посаду не вказано - то це зазвичай полковник. Командир бригади - полковник. Дивізій же у нас давно вже нема.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652816 вiд 2022-12-16 12:06:45sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1652815 вiд 2022-12-16 11:57:44Це залежно від того, яке відключення. Щодо метро, то баксьор ніби писав, що зупинили з метою використання як бомбосховище. Щойно тривогу скасували - побачимо, 3.143дІв чи ні.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652815 вiд 2022-12-16 11:57:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1652814 ну так якщо світло відключили - то й вода і тепло не подається… пишуть що в києві навіть метро зупинилось…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652814 вiд 2022-12-16 11:43:39Виглядає так, що у Києві проблеми не лише з освітленням, але й з тепло- і водопостачанням. Хз, яка причина - чи кацапня вдало влучила, чи система до того вже була покоцана сильно.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652813 вiд 2022-12-16 11:38:06Voxa (Tel) № 1652810 от тільки хотів запитати ладно карась. але минулий раз по-моєму речники ппс попереджували що щось там готується в енгельсі а зараз виглядає як напад без попередження… сподіваюсь що це несподіванка тільки для нас…