Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652812 вiд 2022-12-16 11:34:35test
Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652811 вiд 2022-12-16 11:31:46(Привид Замку)2 Bobb№ 1652783Дякую!
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652810 вiд 2022-12-16 10:39:25«Ну шо друззя» (с) И главное Карась не предупредил
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652809 вiд 2022-12-16 10:22:43Вже давно було б пора перелізти в який небудь телеграм. Там і з кодуванням проблем немає і взагалі. І Стара б не поминали всує :)
Недописувач(Недописувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652808 вiд 2022-12-16 10:12:33Таки працює, слава Bobb'у. Але мабуть поки що залишу нік латинкою - може все-таки полагодять. Режим ніби час від часу заходить - то мабуть побачить, що така фуйня діється.
Недописувач(Недописувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652807 вiд 2022-12-16 10:10:44тест
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652806 вiд 2022-12-16 10:08:00За кількістю зірок мали б бути єнєрал-маіор та єнєрал-падпалковнєг ;)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652805 вiд 2022-12-16 09:59:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1652800 ну в совку ж генерал-* по к-ті зірок було якщо одна, як у майора, то генерал-майор якщо дві як у лейтенанта - то генерал-лейтенат а зараз - взагалі «складна» історія. краще одразу Вічного питати :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652804 вiд 2022-12-16 09:46:00пробегавший (пробегавший) № 1652796 В поле «Звiдкiля:» впиши свое имя кириллицей или латиницей тогда мы его будем видеть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652803 вiд 2022-12-16 09:38:042 Vichny № 1652802дык в том то и дело, что щас хер поймешь. Всего ожидать можно. Я так сразу и сказал..Зы. А пво херачит канкретно..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652802 вiд 2022-12-16 09:30:43Батий напевно думає шо бригадний генерал - то камандір бригади %)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652801 вiд 2022-12-16 09:29:01Batyj № 1652797 вiд 2022-12-16 08:28:30 «Моглі би нє вийобиваца», «срєдніє звйозди», «ньєт прєємствєнності» :))))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652800 вiд 2022-12-16 08:44:14Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1652797 вiд 2022-12-16 08:28:30Але при цьому майор був вищим за лейтенанта, а генерал-майор - чомусь нижчим за генерал-лейтенанта, так що логіка також кульгала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652799 вiд 2022-12-16 08:33:35Тим часом, від кацапів знову летить якесь блядство.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652798 вiд 2022-12-16 08:32:35Якщо переходимо на натівські стандарти, то і систему звань треба змінювати та звикати до нових - нічого не поробиш.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652797 вiд 2022-12-16 08:28:30№ 1652771нет связки, преемственности..Генерал-майор в сов. армии так назывался, патамушьа у просто майора 1 звезда на погоне. А генерал-лейтенант - патамушта у просто лейтенанта две звезды на погоне, хоть и меньшего размера. Соответственно генерал полковник - трехзвездочный генерал, патамушта у просто полковника три звезды на погоне.Могли бы не выебываться и для промежуточного звания бригадного генерала ввсести погон с 4 средними звездами, как у просто капитана.., хотя имхую, совершенно лишнее звание, полковник - по определению, окончил уже и академию, а может уже и академию генштаба и вполне может командывать соединением из аж, блять, ДВУХ полков.. Раньше полковники сидели на дивизиях - а это ТРИ полка..
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652796 вiд 2022-12-16 07:50:15А де зареєєструвати новий нік можна? Так давно це було))
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652795 вiд 2022-12-16 06:18:16Лукaшeнкo прo ЧС :) https://t.me/voynareal/45289
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652794 вiд 2022-12-16 05:28:05Хуйня: що за Саурон? :) ЗІ мав дебати нещодавно саурон чи саврон. У звісно. Доїбалися до гобітів… ((
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652793 вiд 2022-12-16 02:53:29Що за хуйня?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652792 вiд 2022-12-16 02:40:39Геть (Геть) № 1652787 ік… :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652791 вiд 2022-12-16 02:21:08(Геть) № 1652786 Та зараза уже гуляет тут. Многие знакомые слегли на днях. Витамин D3 помогает не только в профилактике ковида но и всех ОРЗ. Так что всем срочно пить D3 и Цинк.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652790 вiд 2022-12-16 02:16:17№ 1652789 ошибся, справа выбрать CP-1251.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652789 вiд 2022-12-16 02:10:04Невропатолог = Невропатол РѕРі Шубин = РЁСѓР±РёРЅ Остальные сами могут перекодировать свое имя на кацапском ресурсе: https://inv_olta.r_u/to_ols/deco_der/ надо убрать все _ из адреса выше. на той странице: слева надо выбрать UTF-8 ниже вписать свое имя/логин, справа выбрать CP-1261 и нажать расшифровать.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652788 вiд 2022-12-16 02:07:49ІМХО Залужний та Сирський спецом в'юхи викинули такі, щоб кацапню на щось спровокувати або моцно на нерви посадити. Як казав Ферґюсон: squeaky bum time. Про нестачу зброї теж не дарма, гадаю провокують на продовження зерґ-раша чмобіками із поганою підготовкою, телеграфуючи слабкість. Кацапня активно шукатиме підтвердження, отже може бути системна деза з одного боку (аби повірили) плюс контрачі матимуть улов з консерв. Багаторівневі шахи: /
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652787 вiд 2022-12-16 02:01:36Vichny № 1652785 вiд 2022-12-16 01:52:17 «ассоці соці тсі' - знову бабусиних» спец "грибів наївся? :) Невідомими мовами посилання пишеш до небес? :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652786 вiд 2022-12-16 01:59:23Брати і сестри, як невинна жертва хижаків мікрофлори, умоляю усіх і кожного зробити вакцинації від грипу та ковіду - як вже час на додаткову дозу. Та поєбень, що швендяє зара північною америкою - то суцільний пиздець. 2 рази за 3 тижні мене щось вивертає так, що омікрон здався вже легким (теж не було легко). До України ці штами доберуться за декілька місяців, запобігайте бажанню покласти легені на поличку по кашлю і стрибнути з балкона через головний біль, або у пічку, бо так колошматить - жоден ацетомінофен чи проти-грипозні препарати не беруть. Екстра-сильний аспірин рятує лишень на пару годин. Зазвичай у мене імунітет огого, але це просто повний швах. ЗІ ну зараз вже ліпше, але Пн-Сер були суцільний рокнролл
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652785 вiд 2022-12-16 01:52:17Геть (Геть) № 1652784 А хуй там, мій нік з цим не ассоці соці тсі юється))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652784 вiд 2022-12-16 01:49:25Vichny № 1652782 вiд 2022-12-16 01:28:45 Від руснявого чую)))
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652783 вiд 2022-12-16 01:47:54(Геть) № 1652781 Поздравляю) Тогда продолжим реинкарнацию: Призрак замка = Призрак замка папка = Папка
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652782 вiд 2022-12-16 01:28:45Геть (Геть) № 1652781 Шось якось читається «Русня» (вибач))) )
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652781 вiд 2022-12-16 01:26:33Bobb Ти - гад (по хорошому), я вже майже пішов щось корисне робити з часом читання гесту. І тут ти отакий от хоба!)))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652780 вiд 2022-12-16 01:24:48Тест
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652779 вiд 2022-12-16 01:23:46Геть тестує зв'язок :) Дякую Бобб!! :)
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652778 вiд 2022-12-16 01:21:54Vichny № 1652777 Ні не уявляю, розгорни :) Ок, все починалось з того чи звільнення 10 генералів це багато чи мало Ок, ти відповів вивчати закони не буду, довіряю твоїй експертизі Дійсно я ті звання пам'ятав ще за совка і думав у нас до сих пір то все без змін…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652777 вiд 2022-12-16 01:07:04А, і щоб у sk взагалі вийшов розрив шаблону, то скажу, що коли Залужний був ген-майором, але вже на посаді ГК, то у нього у «прямому» (ггг) підпорядкуванні були і генерал-лейтенанти, і генерал-полковники навіть. Уявляєш?)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652776 вiд 2022-12-16 01:03:06Да, і коли Залужного призначили ГК, то звання у нього було генерал-майор. Але оскільки посада була чисто «генеральська», то досить швидко йому дали ген-лт, а потім і ген. Ну не просто так дали, звісно, було за шо. Але впершу чергу - тому що посада дозволяє мати таке звання.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652775 вiд 2022-12-16 01:00:01olma № 1652772 Стосовно генеральських звань і посад -військовослужбовці все дуже добре розуміють. там нема чого не розуміти. Де до сих пір трохи нерозуміння - то в сержантському складі, бо з'явилися головні сержанти, штаб-сержанти, майстер-сержанти і все таке (всього 6 чи 7), замість сержантів, прапорів та старшин. Але теж все гуглиться елементарно, а хто у тому вариться, той точно знає ху із ху. Ну і морські звання трохи відрізняються, але так було завжди
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652774 вiд 2022-12-16 00:55:55olma № 1652772 Який ще вовка? Ген-майор - зараз дві зірки (при сові і до 2019 в Україні - одна) Ген-лейтенант - три (при сові, і до 2019 в Україні - дві) А хулі тут дивитися в совячих категоріях, якщо є інтернет і гугл?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652773 вiд 2022-12-16 00:54:11sk напевно ще думає, що певне військове звання - то такий пиздець щабель, залізши на який можна плювати на нижчі звання і давати йому каманди %) Чувак, я тобі відкрию очі. Посада - is all that matters. І також лінія підпорядкування. Тобто Залужний Буданову не може нарізати задач, ну от ніяк.