🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2456.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652812 вiд 2022-12-16 11:34:35

test

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652811 вiд 2022-12-16 11:31:46

(Привид Замку)
2 Bobb
№ 1652783
Дякую!

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652810 вiд 2022-12-16 10:39:25

«Ну шо друззя» (с)

И главное Карась не предупредил

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652809 вiд 2022-12-16 10:22:43

Вже давно було б пора перелізти в який небудь телеграм. Там і з кодуванням проблем немає і взагалі. І Стара б не поминали всує :)

Недописувач(Недописувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652808 вiд 2022-12-16 10:12:33

Таки працює, слава Bobb'у. Але мабуть поки що залишу нік латинкою - може все-таки полагодять. Режим ніби час від часу заходить - то мабуть побачить, що така фуйня діється.

Недописувач(Недописувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652807 вiд 2022-12-16 10:10:44

тест

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652806 вiд 2022-12-16 10:08:00

За кількістю зірок мали б бути єнєрал-маіор та єнєрал-падпалковнєг ;)

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652805 вiд 2022-12-16 09:59:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1652800
ну в совку ж генерал-* по к-ті зірок було
якщо одна, як у майора, то генерал-майор
якщо дві як у лейтенанта - то генерал-лейтенат
а зараз - взагалі «складна» історія. краще одразу Вічного питати :)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652804 вiд 2022-12-16 09:46:00

пробегавший (пробегавший)
№ 1652796

В поле «Звiдкiля:» впиши свое имя кириллицей или латиницей тогда мы его будем видеть.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652803 вiд 2022-12-16 09:38:04

2 Vichny
№ 1652802
дык в том то и дело, что щас хер поймешь. Всего ожидать можно. Я так сразу и сказал..
Зы. А пво херачит канкретно..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652802 вiд 2022-12-16 09:30:43

Батий напевно думає шо бригадний генерал - то камандір бригади %)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652801 вiд 2022-12-16 09:29:01

Batyj
№ 1652797 вiд 2022-12-16 08:28:30

«Моглі би нє вийобиваца», «срєдніє звйозди», «ньєт прєємствєнності» :))))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652800 вiд 2022-12-16 08:44:14

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1652797 вiд 2022-12-16 08:28:30

Але при цьому майор був вищим за лейтенанта, а генерал-майор - чомусь нижчим за генерал-лейтенанта, так що логіка також кульгала.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652799 вiд 2022-12-16 08:33:35

Тим часом, від кацапів знову летить якесь блядство.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652798 вiд 2022-12-16 08:32:35

Якщо переходимо на натівські стандарти, то і систему звань треба змінювати та звикати до нових - нічого не поробиш.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652797 вiд 2022-12-16 08:28:30

№ 1652771
нет связки, преемственности..
Генерал-майор в сов. армии так назывался, патамушьа у просто майора 1 звезда на погоне. А генерал-лейтенант - патамушта у просто лейтенанта две звезды на погоне, хоть и меньшего размера. Соответственно генерал полковник - трехзвездочный генерал, патамушта у просто полковника три звезды на погоне.

Могли бы не выебываться и для промежуточного звания бригадного генерала ввсести погон с 4 средними звездами, как у просто капитана.., хотя имхую, совершенно лишнее звание, полковник - по определению, окончил уже и академию, а может уже и академию генштаба и вполне может командывать соединением из аж, блять, ДВУХ полков.. Раньше полковники сидели на дивизиях - а это ТРИ полка..

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652796 вiд 2022-12-16 07:50:15

А де зареєєструвати новий нік можна? Так давно це було))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652795 вiд 2022-12-16 06:18:16

Лукaшeнкo прo ЧС :)

https://t.me/voynareal/45289

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652794 вiд 2022-12-16 05:28:05

Хуйня: що за Саурон? :)

ЗІ мав дебати нещодавно саурон чи саврон. У звісно. Доїбалися до гобітів… ((

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652793 вiд 2022-12-16 02:53:29

Що за хуйня?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652792 вiд 2022-12-16 02:40:39

Геть (Геть)
№ 1652787

ік… :)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652791 вiд 2022-12-16 02:21:08

(Геть)
№ 1652786

Та зараза уже гуляет тут. Многие знакомые слегли на днях.

Витамин D3 помогает не только в профилактике ковида но и всех ОРЗ. Так что всем срочно пить D3 и Цинк.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652790 вiд 2022-12-16 02:16:17

№ 1652789

ошибся, справа выбрать CP-1251.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652789 вiд 2022-12-16 02:10:04

Невропатолог = Невропатол РѕРі
Шубин = РЁСѓР±РёРЅ

Остальные сами могут перекодировать свое имя на кацапском ресурсе:

https://inv_olta.r_u/to_ols/deco_der/

надо убрать все _ из адреса выше.

на той странице: слева надо выбрать UTF-8 ниже вписать свое имя/логин, справа выбрать CP-1261 и нажать расшифровать.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652788 вiд 2022-12-16 02:07:49

ІМХО Залужний та Сирський спецом в'юхи викинули такі, щоб кацапню на щось спровокувати або моцно на нерви посадити. Як казав Ферґюсон: squeaky bum time.
Про нестачу зброї теж не дарма, гадаю провокують на продовження зерґ-раша чмобіками із поганою підготовкою, телеграфуючи слабкість. Кацапня активно шукатиме підтвердження, отже може бути системна деза з одного боку (аби повірили) плюс контрачі матимуть улов з консерв. Багаторівневі шахи: /

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652787 вiд 2022-12-16 02:01:36

Vichny
№ 1652785 вiд 2022-12-16 01:52:17

«ассоці соці тсі' - знову бабусиних» спец "грибів наївся? :) Невідомими мовами посилання пишеш до небес? :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652786 вiд 2022-12-16 01:59:23

Брати і сестри, як невинна жертва хижаків мікрофлори, умоляю усіх і кожного зробити вакцинації від грипу та ковіду - як вже час на додаткову дозу. Та поєбень, що швендяє зара північною америкою - то суцільний пиздець. 2 рази за 3 тижні мене щось вивертає так, що омікрон здався вже легким (теж не було легко). До України ці штами доберуться за декілька місяців, запобігайте бажанню покласти легені на поличку по кашлю і стрибнути з балкона через головний біль, або у пічку, бо так колошматить - жоден ацетомінофен чи проти-грипозні препарати не беруть. Екстра-сильний аспірин рятує лишень на пару годин. Зазвичай у мене імунітет огого, але це просто повний швах.
ЗІ ну зараз вже ліпше, але Пн-Сер були суцільний рокнролл

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652785 вiд 2022-12-16 01:52:17

Геть (Геть)
№ 1652784

А хуй там, мій нік з цим не ассоці соці тсі юється))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652784 вiд 2022-12-16 01:49:25

Vichny
№ 1652782 вiд 2022-12-16 01:28:45

Від руснявого чую)))

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652783 вiд 2022-12-16 01:47:54

(Геть)
№ 1652781

Поздравляю)

Тогда продолжим реинкарнацию:

Призрак замка = Призрак замка
папка = Папка

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652782 вiд 2022-12-16 01:28:45

Геть (Геть)
№ 1652781

Шось якось читається «Русня» (вибач))) )

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652781 вiд 2022-12-16 01:26:33

Bobb
Ти - гад (по хорошому), я вже майже пішов щось корисне робити з часом читання гесту. І тут ти отакий от хоба!)))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652780 вiд 2022-12-16 01:24:48

Тест

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652779 вiд 2022-12-16 01:23:46

Геть тестує зв'язок :)
Дякую Бобб!! :)

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652778 вiд 2022-12-16 01:21:54

Vichny
№ 1652777
Ні не уявляю, розгорни :)
Ок, все починалось з того чи звільнення 10 генералів це багато чи мало
Ок, ти відповів вивчати закони не буду, довіряю твоїй експертизі
Дійсно я ті звання пам'ятав ще за совка і думав у нас до сих пір то все без змін…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652777 вiд 2022-12-16 01:07:04

А, і щоб у sk взагалі вийшов розрив шаблону, то скажу, що коли Залужний був ген-майором, але вже на посаді ГК, то у нього у «прямому» (ггг) підпорядкуванні були і генерал-лейтенанти, і генерал-полковники навіть.
Уявляєш?)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652776 вiд 2022-12-16 01:03:06

Да, і коли Залужного призначили ГК, то звання у нього було генерал-майор.
Але оскільки посада була чисто «генеральська», то досить швидко йому дали ген-лт, а потім і ген.
Ну не просто так дали, звісно, було за шо. Але впершу чергу - тому що посада дозволяє мати таке звання.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652775 вiд 2022-12-16 01:00:01

olma
№ 1652772

Стосовно генеральських звань і посад -військовослужбовці все дуже добре розуміють. там нема чого не розуміти.
Де до сих пір трохи нерозуміння - то в сержантському складі, бо з'явилися головні сержанти, штаб-сержанти, майстер-сержанти і все таке (всього 6 чи 7), замість сержантів, прапорів та старшин.
Але теж все гуглиться елементарно, а хто у тому вариться, той точно знає ху із ху.
Ну і морські звання трохи відрізняються, але так було завжди

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652774 вiд 2022-12-16 00:55:55

olma
№ 1652772

Який ще вовка?
Ген-майор - зараз дві зірки (при сові і до 2019 в Україні - одна)
Ген-лейтенант - три (при сові, і до 2019 в Україні - дві)

А хулі тут дивитися в совячих категоріях, якщо є інтернет і гугл?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652773 вiд 2022-12-16 00:54:11

sk напевно ще думає, що певне військове звання - то такий пиздець щабель, залізши на який можна плювати на нижчі звання і давати йому каманди %)
Чувак, я тобі відкрию очі.
Посада - is all that matters. І також лінія підпорядкування.
Тобто Залужний Буданову не може нарізати задач, ну от ніяк.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.