Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652692 вiд 2022-12-15 10:27:042 milanese№ 1652686какие еще «протилежні»?я в этом бизнесе всю жизнь, одних заключений по запросам Прокуратуры написал дюжину. Отдать все на откуп застройщикам? Оне, блять, понастроят вам..зы. Катастрофические последствия землетрясения в Спитаке, когда погибли десятки тысяч граждан, проживавших в панельках сейсмической серии, расчитанной на 9 баллов, - именно «самостоятельность» застройщика без контроля над душой..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652691 вiд 2022-12-15 09:49:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1652689 макрон був на стадіоні ну і… марокко - то ж «зона впливу». «мароконаш» колись один мароканець мені розказував що років 20-30-40 назад всі школи викладали виключно на французській мові. не було вчителів які б на арабській викладали авто тільки французські і т. п…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652690 вiд 2022-12-15 09:46:25В Кремле опасались, что Киев может устроить крупную атаку в преддверии мероприятия, говорится в статье Moscow Times. «Никто не может дать» стопроцентную гарантию «того, что такой атаки не произойдет, - заявил один из кремлевских чиновников на условиях анонимности. - Президент знал об этом, и это был сильный аргумент против проведения пресс-конференции». ---------- нормальний аргумент чому хуйло не хоче пресуху давати… починалось все з «якщо тільки вони тронуть нашу територію, всім пиздець, ядерна бомба, асталавіста…» теперь - бля, україна нападе - всі в укриття, «празднік» відміняється…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652689 вiд 2022-12-15 08:19:45«президент Франції Еммануель Макрон відвідав роздягальню збірної Марокко після півфіналу ЧС-2022».------------------Цікаво, хто пустив жабопідара. Хай би йшов розважався зі своїми жабидлами.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652688 вiд 2022-12-15 07:20:23Можна сюди: https://imgbb.com/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652687 вiд 2022-12-15 01:34:47Sauron № 1652684 Ото коли тут і на 29-му збирали на дрони, то було якраз для тої ж самої бригади, правда, для іншого батальйону. Там, до речі, командир подяку виписав Обсілфу :) підкажіть як фото тут запостити? Куди краще його завантажити?
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652686 вiд 2022-12-15 00:01:24Batyj № 1652683 я бачив і протилежні думки (цілком обгрунтовані). Здається, усе трохи складніше
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652685 вiд 2022-12-14 23:54:51Sauron № 1652684 +
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652684 вiд 2022-12-14 23:34:25Можливо, не всі підписані на «WBC Ультрас Динамо» на фбук (https://www.facebook.com/wbc.kyiv/): WBC Ультрас Динамо 11h · Фанати Динамо, які воюють на бахмутському напрямку терміново потребуть ремонту машин. На жаль, на фронті автомобілі живуть недовго, але вони вкрай необхідні для виконання бойових завдань. І в наших силах зробити все, щоб максимально забезпечити необхідним наших військових. Тому, оголошуємо збір на ремонт автомобілів для 3 ОШБ (1-й бат). ? Ціль - зібрати 150 тисяч. Так, сума велика, але ми віримо, що якщо кожен відправить хоча б по 10-20-50 гривень, то ми швидко закриємо запит. Долучитись до збору можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/6Lf1r6XRoz Номер картки банки: 5375 4112 0382 8053 Усім дуже дякуємо за допомогу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652683 вiд 2022-12-14 23:09:58это пиздец какойто:«Фактически это — законопроект, который полностью нивелирует контроль городов за строительством. И создает условия для монопольного централизованного допуска строителей на рынок. А зашедшим будет позволено создать частный орган контроля градостроительной деятельности без влияния государства или местного самоуправления! Таким образом, самовольное строительство становится полностью легализованным, нарушая права как владельцев земельных участков, так и жителей громад», — заявил Виталий Кличко.https://www.dsnews.ua/politics/iskushenie-trillionom-pochemu-klichko-sadovoy-i-filatov-obedinilis-protiv-slug-naroda-14122022-471059ЗЫ. Готовятся зеленожопые. Готовятся дерибанить бабло, которое пойдет в страну после победы..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652682 вiд 2022-12-14 23:04:31трохи різний рівень команд. насправді хотів побачити Франція - Іспанія. але другі довбограї самовиїбались.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652681 вiд 2022-12-14 23:02:20Не дивився, але мороко - хуй їм в око.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652680 вiд 2022-12-14 23:01:27Марокко дуже сподобалися! Якби сб. України за мого життя так грала і показували такий клас як це Марокко я був би щасливий.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652679 вiд 2022-12-14 22:37:50OlegSh № 1652678 Рахунок на табло, Марокко вже в четвірці :) What if це для Марвел
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652678 вiд 2022-12-14 22:22:36Не скажу за четвірку, але у вісімку найкращих команд Марокко входить.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652677 вiд 2022-12-14 22:22:00Щодо швидкості Марокко. Грізман на фоні Англії був дуже повільним, отримав жовту, а міг навіть червону. Дембеле поряд. З Марокко все добре, встигає :)
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652676 вiд 2022-12-14 22:17:54Jen Хорвати фізично непогані, та й техніка не набагато гірше Аргентини. Є кому бити здалеку. Але немає кому забивати в карному, це навіть їх тренер зазначив. Але… Це ж футбол :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652675 вiд 2022-12-14 22:15:32гном один гру не витягне при всій геніальності. Там захист такий собі, а в Франції є напад ну і Грізман
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652674 вiд 2022-12-14 22:13:17Щось я сумніваюсь що тихоходи хорвати дадуть собі раду проти такого Марокко.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652673 вiд 2022-12-14 22:11:28Мбаппе дуже непрофесійно в'їхав в Боно. На разі отримав сам.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652672 вiд 2022-12-14 22:11:14Грізман це французький Буяльський.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652671 вiд 2022-12-14 22:09:32Хіба що гном щось таке учудить, від чого жабидли сядуть на жопу і скажуть: «Мон дʼє! Жьо сюї пердю»;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652670 вiд 2022-12-14 22:04:24ну насчет хорватів ще невідомо, бо вчора вони були зовсім ніякі, на відміну від сьгоднішніх арабів проти значно сильнішого суперника. Ну а с чемпіоном да, все понятно вже. Скажем так, матч за 3 місце може бути цікавішим
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652669 вiд 2022-12-14 21:57:06дальше можно не смотреть.Хорваты выебут этих марокканцев, французы выиграют у аргентинов..
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652668 вiд 2022-12-14 21:42:34Але забивати треба. Яка б не була перевага, рахунок на табло
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652667 вiд 2022-12-14 21:37:08Мда… жаба їбе араба ;) різниця у класі дуже відчутна.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652666 вiд 2022-12-14 21:08:30Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1652663 вiд 2022-12-14 20:53:26Враховуючи те, скільки в Україні цієї МП-шної підарасні, це ж який обмінний фонд можна створити ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652665 вiд 2022-12-14 21:07:15в дугому півфіналі все скінчилось вже на 5хв, невспіло толком і початись
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652664 вiд 2022-12-14 21:06:152 Nevropatolog № 1652663 Цікаво, скільки за Пашу Мерседеса можна було б виміняти наших захисників??
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652663 вiд 2022-12-14 20:53:26Процес пішов…«Україна передала російській стороні священника УПЦ (МП) під час сьогоднішнього обміну, розповіли в Головному управлінні розвідки ⛪️»
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652662 вiд 2022-12-14 18:48:53Batyj № 1652661 Підступна натівська воєнщіна знову кацапів надурила? Писали ж що треба утримуватись від ескалації!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652661 вiд 2022-12-14 18:35:2113. 12. 2022Група українських військових закінчує навчання в оволодінні навичками керування ЗРК MIM-104 Patriot в навчальному центр Графенвер (нім. Truppenübungsplatz Grafenwöhr) в Баварії (ФРН). Очевидно передача комплексів буде синхронізована з випуском групи в кінці 2022 року.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652660 вiд 2022-12-14 18:19:132 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1652659главное - твой светит в бок, а надо вниз!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652659 вiд 2022-12-14 17:27:14Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1652658 вiд 2022-12-14 17:17:09Схильний погодитися принаймні за першими двома пунктами. Оцей ліхтар у мене:можна привісити, і дуже яскравий - але плафон не матовий і тому, сцуко, може сліпити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652658 вiд 2022-12-14 17:17:092 olma№ 1652649по опыту использования всяких, и такого тоже, этот, что ты указал - не очень.1. Фонарь должен иметь крюк, чтобы подвесить и он светил вниз.2. Вся линза или часть ее должна быть МАТОВАЯ, чтобы не слепила.3. Повербанк у таких фонарей - относительная фигня. Зарядить телефон - нельзя. Но, если подключить телефон к фонарю через прилагаемы кабель, телефоном можно пользоваться.4. Это относится ко всем фонарям, что я давал сцылки ниже.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652657 вiд 2022-12-14 16:24:11Новый ударный турецкий дрон Bayraktar Kızılelma на котором будут стоять украинские двигатели от Ивченко-Прогресс выполнил первый полет. БПЛА будет иметь потолок 12,000 м (40,000 футов), взлетный вес 5,5 тонны, полезную нагрузку 1,5 тонны, включая боеприпасы 1 тонну. БПЛА будет иметь две модификации: MIUS-A с украинским двигателем АИ‑25ТЛТ будет близок к сверхзвуковой скорости MIUS-B с украинским двигателем АИ-322Ф или турецким TEI TF-6000 будет сверхзвуковым. MIUS-B будет иметь в 2,5 раза более мощный двигатель, что существенно отличает его по техническим характеристикам от MIUS-A ---------- 1 тона боєприпасів…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652656 вiд 2022-12-14 16:12:07Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний підписав примірники календаря на 2023 рік, у якому знялися оголені журналістки «5 каналу» разом зі зброєю. https://ichef.bbci.co.uk/news/607/cpsprodpb/A226/production/_128001514_untitled.png -------- цікава фотка. залужний з лого динамо київ :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652655 вiд 2022-12-14 16:09:50Pope Francis has suggested buying fewer presents at Christmas this year and donating the proceeds to Ukraine instead, as Russia's invasion approaches the ten-month mark. «Let's have a Christmas with Ukrainians in our hearts,» the Pope said - CNN
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652654 вiд 2022-12-14 16:08:42Andriy Yermak @AndriyYermak · 3h Черговий обмін полоненими. Продовжуємо повертати своїх. 64 воїни ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямку, їдуть додому. Вдалося також звільнити громадянина США, який допомагав нашим людям – Мурекезі Суеді. Також повернули тіла 4 загиблих. ----------- добре. процес йде
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1652653 вiд 2022-12-14 16:03:00з приводу завищення цін пару міс назад замовляв на алі павербанк сяомі на 30к - ціна 1600 грн. пару тижнів назад дивився - вже було 1900 (із знижками на чорні п'ятниці і т. п…). зараз ціна 2300 грн… якщо є пропозиція - то автоматом продавці піднімають ціну до речі про амазон й американські площадки. нова пошта офіційно не доставляє зі штатів павербанки. потрібно уточнити, бо таможня може не дати «добро» …