🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2460.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652652 вiд 2022-12-14 16:00:44

Госдума приняла в первом чтении законопроект о запрете использования на государственном уровне иностранных слов
---------
всьо по плану
більше нічим зайнятись тільки залишити в офіційній мові рус матюки. решта слів «іноземні», запозичені з інших мов…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652651 вiд 2022-12-14 15:37:17

WBA відновила в рейтингах російських і білоруських боксерів: «Вони не солдати»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652650 вiд 2022-12-14 15:02:00

Виглядає так, що наш бузінєс немилосердно задрав ціни на всі ці речі. Ймовірно з якого-небдь Амазона дешевше це буде отримати навіть із врахуванням доставки.

https://www.amazon.com/gp/product/B08Y8X8JPF/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

(працює від акумуляторів, звичайних батарейок і вбудованих сонячних батарей - хоча підозрюю, що останні є в основному декоративною фуйнею).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652649 вiд 2022-12-14 14:32:25

2 Batyj,

А я щось шукаю таке, тут ще функція повербанка?

https://svtrade.shop/fonaryk-dlia-doma-y-kempynha-almina-fujita-24-led-s-funktsyeipower-bank/

Хтось порекомендує щось таке?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652648 вiд 2022-12-14 13:42:52

или такое

https://rozetka.com.ua/335281777/p335281777/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652647 вiд 2022-12-14 13:41:07

а кемпинговый фонарь - ну вот что-то такое, хотя подорожало уже на 30-50%:

https://rozetka.com.ua/362250132/p362250132/

https://rozetka.com.ua/338349643/p338349643/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652646 вiд 2022-12-14 13:37:56

согласно графику, финал я увижу, а матч за 3 место - нет.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652645 вiд 2022-12-14 13:25:33

2 sk
№ 1652644
вот график:

https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns?query=&page=1&subdivision=-1&status=-1&disconnect-from=-1&shutdown-to=-1

вбиваешь свой населенный пункт и видишь раскладку на неделю.
Если внимательно посмотреть, то сутки начинаются наличием света (с 00:00 по 04:00) через раз. И получается, что если сутки заканчиваются наличием света, то следущие и начинаются наличием света, т. е, 8 часов подряд. И наоборот, если сутки кончаются без света, то и начнутся без света, т. е. опять 8 часов подряд.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652644 вiд 2022-12-14 12:34:30

я теж не можу зрозуміти ці «графіки» якщо ти коло-києва
то включають на 8 годин підряд. то на 8 вимикають. то 12 через 12… то поруч десь виключать, у нас ні, потім навпаки…
з «ритму» збивають :) і чомусь в 21 постійно без світла. тут, блін, залишилось три головні матчі подивитись - і оттака «халепа»
при чому вдесь +- моб інет літає. ввидно ввечері коли всі повертаються додому - швидкість «стрибає» від 0 до 2 мб. стрім фіг подивишся…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652643 вiд 2022-12-14 12:33:32

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1652642 вiд 2022-12-14 12:00:17
100 у. є. це за рарітет.
А сучасні - недорогі і їх в продажу повно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652642 вiд 2022-12-14 12:00:17

Enot
№ 1652639
да панель там слабенька, А3 це явно мала площа, ну може 3-5Вт. Ськіки буде заряджати можна порахувати в залежносі від яскравості солнця. Але ж всеж таки це автономність.
Ну і з чого все починалось, з ціни 100у. е за раритентну керосінову лампу.
Якшо керосінка насправді вартує 500грн то звісно мови ні про шо нема.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652641 вiд 2022-12-14 11:59:57

Саурон, від вчорашнього обіду, майже добу не вимикали, зранку сьогодні після відбою тривоги на годинку вимкнули. Дали глянути футбол, тенденція вельми позитивна!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652640 вiд 2022-12-14 11:56:36

Світла вдома вже є майже добу.
Є знайомі в Києві в квартирах, у кого світло є вже багато днів без пауз.
Русні пизда.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652639 вiд 2022-12-14 11:47:33

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1652637 вiд 2022-12-14 11:31:06
Скільки та сонячна батарея заряджає той акумулятор? Я не певен що вона функціональна. Тобто в реальності це павербанк, який дорожчий за звичайний, тому що прикрутили непотрібну сонячну батарею. За 100 доларів можна купити великий павербанк на 50000 міліампер на годину, і ті USB лампочки горітимуть далеко не 6 годин

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652638 вiд 2022-12-14 11:36:35

Гасові лампи коштують від 500 гривень. 5 літрів гасу або вазелінового масла приблизно стільки ж. Ароматизоване масло трохи дорожче.
Вам цього надовго хватить. Це джерело освітлення яке взагалі не залежить від електрики. В наш час дуже корисно мати такий варіант.
Є ще гасові обігрівачі. Вони достатньо ефективні, витрачають десь 200-250 грамів палива на годину. І прогрівають приміщення до 30 м2. Причому є варіанти з можливістю готування на ньому їжі. Як і лампи працюють як на гасі, себто керосині, або на вазеліновому маслі. Це теж корисно мати. Якщо рознесуть газотранспортну систему і опалення зникне, такий обігрівач може вас врятувати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652637 вiд 2022-12-14 11:31:06

Enot
№ 1652636
чому?
я пару років тому тримав таку в руках, сонячна панель розміром А3 складна, блок зарядки з аккумулятором, пара лампочок лед. тоді це стоїло близько 100 у. е.
Свої 5-6 годин воно світило.
Там головне акумулятор і панель, воно 6В, можно підьєднати звичайну гірлядну ЮСБ і буде світити всю ніч.
Це однозначно краще керосінової лампи.

До речі, кому цікаво, керосін можна змішувати в пропорції з спиртом, горить краще, не коптить і менше смердить

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652636 вiд 2022-12-14 11:24:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1652633 вiд 2022-12-14 11:19:51
Це якась хуйня). Особливо за 100 доларів)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652635 вiд 2022-12-14 11:21:47

колись давно, дуже, мав досвід користування такой штукой як керогаз :)
от він смердить

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652634 вiд 2022-12-14 11:20:15

Кемпинговых фонарей много разных. У меня на литиевом акумуляторе. Буду дома, дам название. А так - смотри на розетке «кемпинговые фонари»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652633 вiд 2022-12-14 11:19:51

на 100уе можна купить шось краще ніж керосінова лампа …
наприклад зарялдну станцію на сонячній панелі..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652632 вiд 2022-12-14 11:18:53

Кемпинговые фонари существуют и от аккумуляторов, и от батареек.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652631 вiд 2022-12-14 11:16:55

Batyj
Не обязательно керосин для лампы использовать, можно купить вазелиновое масло для лампад. Есть варианты даже ароматизированные.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652630 вiд 2022-12-14 10:58:59

2 Batyj
№ 1652628

что за фирма и что за модель?

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652629 вiд 2022-12-14 10:58:30

2 Batyj
№ 1652627

кемпинговый фонарь на батарейках или на аккумуляторе?
а если зарядить будет нечем или батарейки негде купить?
резервный источник света, пусть и на керосине, уже неплохо иметь
зам хочу купить лампу такую, порядка 90-100$ стоит

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652628 вiд 2022-12-14 10:18:45

кстати, хорошая вещь, эти кемпинговые фонари. Светят до 6 часов, заряжаются телефонной зарядкой часа за 2 полностью..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652627 вiд 2022-12-14 10:12:04

Preved
№ 1652622
от бабки жены в наследство досталась дореволюционная керосиновая лампа. Красивая, стеклянный корпус, на ножке, но без стекла. А стекло должно быть не стандартное советское, а 42 мм в диаметре. Дык я такое нашел, купил. Жена на радостях налила керосину, очищенного из эпицентра, вечером зажгла, понюхала запах и выключила. Теперь када нет света просто включаю кемпинговый фонарь, подвешенный за крючок на люстру.. А керосиновая лампа стоит на секретере для красоты..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652626 вiд 2022-12-14 09:54:43

Долучаюся до заклику. Чи може жаба бути пєтухом? Може.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652625 вiд 2022-12-14 09:50:06

Marocco вперед!
Лягушатна петушня не повинна виграти чм22!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652624 вiд 2022-12-14 09:28:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1652617 вiд 2022-12-14 08:22:46

Якби в тій ситуації воротар поліз би руками в ноги нападнику забирати м'яч це була б вже не та ситуація. Взагалі в таких випадках, якщо воротар доторкнувся до нападника раніше ніж до м'яча (і навіть якщо нападник прокидує м'яч і по суті шукає як наткнутись на воротаря, що кидається йому в ноги), то буде пенальті, дехто ставить пенальті навіть якщо воротар перегороджує рух нападника кидаючись в ноги всім тілом, а не тільки руками, а м'яч відскакує так, що нападник міг би далі грати, якби його воротар не зніс. Фол в атаці поставлять хіба що, якщо буде абсолютно нерухомий воротар, нападаючий прокине м'яч кудись не в ворота і потім сам влетить у стоячого воротаря. Такого я не бачив ні разу, воротарі рухаються.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652623 вiд 2022-12-14 09:22:10

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1652601

такi да шоб нєт
мабуть таки заслужив

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652622 вiд 2022-12-14 09:20:55

2 Batyj
№ 1652567
да уж, дожили
что примус Шмель актуален как никогда
как и керосиновые лампы

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652621 вiд 2022-12-14 09:05:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1652614
------
Речник ППО каже про Азовське море

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652620 вiд 2022-12-14 08:37:32

Bobb [Останнi 20 месаг]
№ 1652618 вiд 2022-12-14 08:32:16

Ще простий варіант запамʼятовування: КГБ - красний-голубой-бєлий.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652619 вiд 2022-12-14 08:35:19

И между прочим, форум после аварии пропускает букву «И»

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652618 вiд 2022-12-14 08:32:16

Из сети, про кацапский флаг:
---------------
@ridghuha
Dec 12
знаете, как нас в школе учили легко запомнить флаг нашей страны? в луже красной крови лежит синий труп под белым покрывалом

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652617 вiд 2022-12-14 08:22:46

Цікаво, що б вирішило суділо, якби у тій ситуації хорватський кіпер кинувся в ноги аргентинцю і спробував забрати мʼяч руками ;) А так справді виглядало як обґрунтований пеналь - аргентинець прокидає собі на хід, а воротар у нього врізається.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652616 вiд 2022-12-14 08:14:06

Batyj
№ 1652610

Якщо б воротник ногу не задрав, то ти був би правий

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652615 вiд 2022-12-14 08:13:17

Nycolas
№ 1652599

Ні, не краще. Але ж кацапи свої чомусь не використовують, мабуть для нати бережуть.
а ці купляють явно не на складування.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652614 вiд 2022-12-14 08:09:47

По конфігурації областей, де оголошено тривогу, виглядає так, що фуйня прилетіла від бульбашні. Час вже мочити підарів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652613 вiд 2022-12-14 07:35:06

14 минут 50 секунд реклама..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.