sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741175 вiд 2026-02-15 22:32:45і про футбол------Під Покровськом ЗСУ ліквідували екснападника Волині, Металіста 1925, Руха, Львова, Зірки та Агробізнеса Сергія Петрова, який поїхав воювати проти України влітку 2025-го року.? Про це повідомила федерація футболу окупованої Євпаторії, звідки був родом 28-річний футболіст.? ♂️До 2022-го року Петров виступав за українські клуби, останнім з яких був Агробізнес, після чого вже в 2022-му повернувся в Крим, з якого потім поїхав грати за кілька клубів в Узбекистані.? Влітку ж 2025-го, як стверджують окупанти, вирушив на війну в Україну добровольцем, де потрапив у штурмову бригаду і був відправлений на Покровський напрямок, звідки вже не повернувся.? Свій єдиний матч за збірну України U-21 Петров зігравв у листопаді 2016-го проти Білорусі, представляючи країну з Артемом Довбиком, Миколою Матвієнком, Олександром Тимчиком та Данилом Ігнатенком.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741174 вiд 2026-02-15 22:20:16про єс 5 копрозпад єс - це «підпиздець»нагадаю що коли об'єднувались німеччини, французи і брити були проти (решту - не питали, можливо у них була якась думка, але на той момент вона нікого не цікавила)чому великі країни європи (ну нехай брити теж) - тому що об'єднавшись німеччина ставала «великою», і могла диктувати свої умови. зрештою так і вийшло. тепер німеччина економіка №1 єс…поки єс разом - можна виставляти умови живучи в «країні» з пів-ярда населенням. навіть китайцям умови ставити… якщо кожен сам за себе - то це буде «африка». китай з'їться по одному всіх. кого не з'їсть - введе економ санкції, і «рештки» країн приповзуть до китаю самі…про війьскову загрозу з болот - взагалі мовчу----інша справа що єс потрібно змінюватись… нехай штати і єс мають +- однаково населення. в єс в якійсь країні успішний бізнес, розвивається, і він пробує масштабуватись на всю єс. ахуйтам! кожна країна має свої додаткові закони-обмеження… той же польский інпост (а-ля наша нп) …як це працює в штатах? одразу можна масшбаувати на всі пів-ярда населення штатів (в хороші часи + канада +мексика) …а багато бізнесів «не злетять» якщо немає масштабу…як та ж пошта (мовчу про іт компанії які на слуху) …так що таке…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741173 вiд 2026-02-15 21:08:16Причому в замаху брало участь двоє фон Клейстів - батько та син. Батька стратили на гільйотині, а син дожив у Німеччині шанованою людиною аж до 2013 року. На чию честь премія незрозуміло, напевно все-таки на честь сина.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741172 вiд 2026-02-15 21:04:44Це родичі. Але тут мова за учасника замаху на Гітлера https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82-%D0%A8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BD,_%D0%AD%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B4_%D1%84%D0%BE%D0%BD
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741171 вiд 2026-02-15 20:25:19DW українською@dw_ukrainianПрезидент України Володимир Зеленський від імені українців отримав премію імені Евальда фон Клейста. ----------------------Перша реакція -?!!!Бо https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B4_%D1%84%D0%BE%D0%BD_%D0%9A%D0%BB%D1%8F%D0%B9%D1%81%D1%82Але, коли дочитав, з'ясувалося, що мало лі в Бразилії донов Педро.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741170 вiд 2026-02-15 20:23:24Працедуууур требуют наши сердца (С)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741169 вiд 2026-02-15 20:23:04і взагалі, через війну у всіх кришу рве, і так усі на нервах. Через не припиняющийся піздец довкола. Як шо ми ще і тут будем один одному у горлянку чіплятись, то далеко не заїдем …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741168 вiд 2026-02-15 20:16:51Ukrainian Ranger № 174116 з цим згоден. виглядає відвертим зайобуванням без змісту :( але ж ти в нас юрист, шо я тебе вчу, дієш по процедурі. Випиши офіційне попередження, і далі, коли не зрозуміє шо це м'яко кажучі не правильно, і відверто зайобувать інших не варто - «со всєй строгостью закона»
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741167 вiд 2026-02-15 20:12:39Valeriy № 1741166 все так. Але як же «Житомирська на бруньках»?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741166 вiд 2026-02-15 19:54:26Руки геть від безалкогольних напоїв! Ні міцним горілчаним виробам! Футбол найкраща гра!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741165 вiд 2026-02-15 19:49:36ха, а прикольно як Кая Каллас стримувала сміх під час промови представника США про те як Трамп закінчив 8 війн у світі :-))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741164 вiд 2026-02-15 19:38:30Зимова Фемке (в Нідерландах є ще літня Фемке Бол) Кок тепер теж олімпійська чемпіонка на дистанції 500 м. на ковзанах. Я б не сказав, що Ютта Лердам, більш відома через відносини з Джейком Полом, чимось краща за колегу по збірній і в спортивному плані, і в привабливості.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741163 вiд 2026-02-15 19:37:41Так - за поточної ситуації у світі, структура з такими ліберальними механізмами управління, як нинішній ЄС, скоро стане нежиттєздатною та буде розірвана на шматки ззовні та зсередини.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741162 вiд 2026-02-15 19:36:01Voxa№ 1741156PEPSI тут останнім часом щодня тупо займався наклепами на людину, яка нічого йому не зробила. Просто спілкувалася.Ще й звинувачення були такі… гидотні.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741161 вiд 2026-02-15 19:25:52Ну і ще раз щодо ЄС - їм для кращої керованості потрібен інструмент «членства на паузі», тобто щоб кваліфікована більшість могла винести таке останнє попередження зі списком вимог та з повним зупиненням фінансування з бюджету ЄС, можливо навіть і з поступовим згортанням спільного ринку обігу товарів та робочої сили з країною, яка робить спроби підірвати ЄС зсередини. Ну і можливо передбачити, що країна яка за 5 років не вийшла з цієї паузи, виключалась би з ЄС повністю. Хочете користуватись повним суверенітетом у рішеннях - не проблема, але без тих переваг, які дає союз.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741160 вiд 2026-02-15 19:17:11Користуючись нагодою
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741159 вiд 2026-02-15 19:14:51Іспанія прикольна :) Атлетік - Барса 4:0 через 4 дня Вальекано - Атлетік 3:0
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741158 вiд 2026-02-15 19:08:55PEPSI № 1741157 до тебе питання окремі, а твоє не смішне та їбануте дойобування іншого дописувача взагалі за гранню.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741157 вiд 2026-02-15 19:04:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1741156 «я тебе відключу» - це зброя прищавого підлітка. Хтось виріс, хтось ні. Тут коментарі зайві :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741156 вiд 2026-02-15 18:45:02UR № 1741149 подумай дуже і дуже добре. колись отак, за посил нах у відповідь, відключили БорГа.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741155 вiд 2026-02-15 18:38:00якшо ЕС зникне - нам точно пізда. Англійці, Німці і Французи то пропетляють, але але по одинці ніхто з них нічого протиставити США чи Китаю з кацапами не зможуть. Доки існує ЕС Европа, як така шось з себе уявляє. Зникне, деградація демократичної цивілізації, яка і так прогресує, стане неспинною і незворотною.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741154 вiд 2026-02-15 18:32:32Ukrainian Ranger № 1741152 вiд 2026-02-15 18:26:45 Швидше вони працюватимуть в парі під контролем Китаю,, де Росія робитиме ту брудну роботу, яку Китай не захоче робити сам. Наявність конфлікту в Європі в інтересах Китаю, тому поки Росія здатна цей конфлікт генерувати, то Китай цього зомбака підгодовуватиме, а сам збиратиме бонуси.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741153 вiд 2026-02-15 18:28:57Зонтік, Футболіст і Уріст з ключами. Ахуєнна компанія. Десь це вже було :-) Так ми країну не побудуємо.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741152 вiд 2026-02-15 18:26:45ProstoVlizPobalakaty№ 1741150Росія економічно - труп. А Китаю буде вигідніше працювати з Європою безпосередньо, а не через цього гнилого зомбі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741151 вiд 2026-02-15 18:24:05Ukrainian Ranger № 1741149 ахххаха :-) Тобто арґументів немає. Посили нах можливі лише односторонньо, бо є ключі і клюв? ну, ну. Далеко підеш.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741150 вiд 2026-02-15 18:22:40Ukrainian Ranger № 1741146 вiд 2026-02-15 18:10:32 Зникнення ЄС, ще й разом з відходом США з Європи дорівнює швидкому поверненню всієї східної Європи під вплив Росії та Китаю. Якщо німці та французи плюнуть на ЄС, як невдалий проєкт, то росія та Китай з радістю підберуть не тільки угорців, а всіх, до кого зможуть дотягнутися. І економічна доцільність зв'язків з росією швидко переможе і в Польщі, і в балтійських країнах. Політиків перекуплять, найпринциповіших скомпрометують чи фізично приберуть.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741149 вiд 2026-02-15 18:19:33Отже, дехто не зрозумів.Чудово.В тебе сьогодні тут останній вечір.За пару годин доїду до адмінки - і ти остаточно поїдеш в Грузію. Бо остаточно їбанувся, бідолашний.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741148 вiд 2026-02-15 18:18:07точніше, спробуй, уріст хуєв :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741147 вiд 2026-02-15 18:17:10Ukrainian Ranger № 1741145 а не пішов би ти нахуй. Алаверди на оцю хуйню: Ukrainian Ranger є 1740900 вiд 2026-02-12 09:36:48 test Користуючись нагодою, посилаю PEPSI на хуй. ________________________ а тепер попоробуй мене «видалити».
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741146 вiд 2026-02-15 18:10:32Щодо орбанів, Мадярів та просто мадярів.ЄС має зникнути. Бо надто різні там країни, і різні в них інтереси.Нехай будуть «клуби по інтересах». Наприклад, польсько-балто-скандинавський + ми. Там само брітіші, які вже відкололися.Окремо німці, австріяки, швейцарці.А окремо - орбанофіци, любителі путінського хуя.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741145 вiд 2026-02-15 18:05:07PEPSI, твій триндьож в бік yagshamash вже реально задовбав.Пропоную вам двом просто ігнорувати одне одного, бо інакше мені доведеться обирати, без чиєї творчості ми залишимося найближчим часом.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741144 вiд 2026-02-15 17:57:52Perfect Який професор? Ти їбонувся? Це пиздун, ну як ти можеш? Це тупа тупорила свиня. Бля, в цього хворого фантазії якісь полюційеі вже 30 років. Це єдине місце, де воно гадає, що може самореалізуватися. Гавно гавном. Тьху на неї, чи як це чмо за статтю?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741143 вiд 2026-02-15 17:43:01 кoрoчки в тeбe мoжe i прoфeсoрськi, aлe як бул свинoпaсoм в дусi тaк i зaлишився…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741142 вiд 2026-02-15 17:09:26yagshamash № 1741141 Зонтік, не кіпішуй. :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741141 вiд 2026-02-15 16:47:01Ukrainian Ranger, невже незрозуміло, що це чмо кацапське хоче зруйнувати цей сайт? Бля, скільки можна терпіти цей пиздець? І терпіти корисних ідіотів, що спілкуються тут із цим гандоном? Це просто нестерпно. Пиздіть із цим підарасом і надалі, шановні дописувачі і ні, олмв, ск, вічни й купа інших. О так, воно зробило в хуюлмі переворот! Ви бачили цей переворот? Пиздіти, не мішки ворочати. УР, забань нарешті цього підараса! Забань і мене, якщо хочеш. Але не можна терпіти цього їбонутого підара.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741140 вiд 2026-02-15 16:34:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1741113 оці казочки про єфрейторів- засунь собі в анус. Вони не діють. У мене професорська корочка. Тому пиши коли виїхав (рік), і погоняло. Сука безпонтова. :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741139 вiд 2026-02-15 16:30:50Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1741113 ти не відповів на запитання. Отже, ти - конторський підар.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741138 вiд 2026-02-15 16:28:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1741135 вiд 2026-02-15 14:45:37 Глущенко готував втечу, НАБУ готувало підозру. Можливо навіть для гарної картинки йому злили інфу «тікай, бо вже», але слідкували за ним і ось так медійно гарно вручили. Або більш вірогідно, що коли підозра була готова, він вже про це знав, тікав, але не вийшло.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741137 вiд 2026-02-15 16:11:06А як не встиг би того сказати, то засунули б трубку ще й у сраку.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741136 вiд 2026-02-15 16:08:21