🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2470.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652252 вiд 2022-12-08 08:02:07

Перу ніби пристойна дл я свого континенту бул а країна, аж тут фуяк - спроба розпуску парл аменту, армія на вул ицях, імпічмент президента і вся фуйня. Усьо, сука, дуже нєпрочно.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652251 вiд 2022-12-08 08:00:04

«РљРёС—вводоканал займається придбанням генераторів, щоб забезпечити централ ізоване водопостачання РІ Києві Сѓ надзвичайних ситуаціях».
-------------------
Оце вони зараз, бл яді, тіл ьки відірвал и жопу від насиджених корупційних крісел і почал и займатися?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652250 вiд 2022-12-08 07:46:19

:-))
⚡️⚡️⚡️ Що шукал и українці в Google у буремному 2022 році - Google Trends.

Найпопул ярніша десятка запитів українців цьогоріч СЃРєР» адається Р·С– СЃР» С–РІ: В «РљР°СЂС‚Р° повітряних тривог», В «РќРѕРІРёРЅРё України», В «С”Допомога», В «РљР°СЂС‚Р° України», В «РђСЂРµСЃС‚ович», В «Р‘айрактар» та В «Р“остомел СЊВ».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652249 вiд 2022-12-08 07:12:16

в„– 1652248
Как по мне, разгоаор сл епо-гл ухого с гл ухо-немым..

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652248 вiд 2022-12-08 04:39:42

Тол ько что прошел эфир Латынина - Арестович. Змея хитро попытал ась отбел ить Дождь с помощью Люси. Бал абол Арестович часто мается херней, но тут он продемонстрировал высочайший пил отаж уровня Портникова. Очень сил ьный эфир c десятисекундной драматической паузой в конце и обомл евшей Латыниной. Самое интересное начинается с 19:57.



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652247 вiд 2022-12-08 01:59:26

та ж не москал ь
в„– 1652236

Навіщо ти так про псів :(

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652246 вiд 2022-12-07 23:55:13

А, забув! В маскві - маорійський. із традиціонал істів. Ну там скрепи маорійські, свято довгої свині і т. п.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652245 вiд 2022-12-07 23:52:49

2 Voxa
в„– 1652243
Вся ця кацапська типу жопозиція строго по принципу - і на хуй сісти, і рибку з "їсти. Тому з Китаєм хай бореться чи не бореться віл ьна якутія і сибирське ханство, а кацапію треба демонтувати. Бо я, взагал і, не русофоб, а русофіл. І хочу щоб у світі бул а не одна кацапія, а сто. можна двісті. і в кожній нігерійській гарнізон по підтриманню мира. Можна в частині і сомал ійський.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652244 вiд 2022-12-07 23:51:56

Starik (Україна, Київ)
в„– 1652239
Google pay працює бо в тел ефоні є модул ь NFC і додатковий софт який то імул ює.
Не, суть понятна, ал е це якось трохи дивно і насторожує як дл я того шо буде замінівати реал ьний документ.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652243 вiд 2022-12-07 23:43:20

OlegSh
в„– 1652234
усі названі тобою ніяка не опозиція, вони - ніхто. Піздуни-надомніки. І нікол и ні ким там не будуть. Навіть якшо завтра станеться чудо, хуйл о і ко пропаде і кацапи потягнуться до демократії. Усі перераховані тобою викл ючення, яке підтверджує правил о. А уся та так завана опозиція, вона те саме шо і гл убінний народ - імперська по суті. І Дощь цей, те саме.
Ти намагаєшся вірити в те чого нема - Микол ая (чи Діда Мороза), Бабу Ягу, кацапську опозицію

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652242 вiд 2022-12-07 23:13:19

Невропатол ог
в„– 1652240

Дождь це добре сл ово. ЗСУ це револ ьвер. Добре сл ово й револ ьвер це завжди краще ніж тіл ьки добре сл ово :-)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652241 вiд 2022-12-07 23:06:33

OlegSh
в„– 1652234
добре кол и так станеться що штати будуть використовувати як протистояння китаю
ал е поки що видається що буде навпаки
хуйл остан буде проксі-сил ою китая
будуть кошмарити європу, якщо РЅРµ захоче «С…уавей» купувати чи ще щось…
-----
там до речі гол ов-китаєць до саудитів поїхав
цікава тема
саудити хочуть збудувати город-сад розміром в пів-країни
і, видно, китайці їм це зробл ять в обмін на дешеву нафту і торговл ю за юані

Невропатолог [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652240 вiд 2022-12-07 22:55:14

2 OlegSh
в„– 1652224

Чіпатимуть. Завжди. РќС–СЏРєС– Дожді цьому РЅРµ завадять. РќСѓ це СЏРє Чикотил Сѓ завадив Р±Рё «РљР°С‚СЂСѓСЃРёРЅ кінозал» …
Тіл ьки армія і кол ективна безпека може завадити.

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652239 вiд 2022-12-07 22:38:06

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1652230

Теоретично можл иво, у тебе ж Google pay працює кол и немає зв'язку на твоєму тел ефоні, ал е він є на POS термінал і.
Я Дія зробил а без коментарів, звісно.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652238 вiд 2022-12-07 22:37:30

та ж не москал ь
в„– 1652236

То xай собі живуть мирно. Рів з крокодил ами на кордоні ніхто не відміняв.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652237 вiд 2022-12-07 22:33:23

в„– 165223
з смартфона, не айфона.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652236 вiд 2022-12-07 22:31:17

OlegSh
в„– 1652234
тоді РІРѕРЅРё почнуть шукати РїС–РґС…С–Рґ РґРѕ тебе - спочатку «РјРё РЅРµ враги, РјС‹ РЅРµ С…СѓР№Р» Рѕ, РјС‹ хотим жить РјРёСЂРЅРѕ давайте жить РґСЂСѓР¶РЅРѕ», Р° там РІР¶Рµ Р№ РґРѕ мишобратья РЅРµ дал еко. РќС”, РЅРµ РІС–СЂ РїСЃРѕРІС– Р№ москал СЋ.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652235 вiд 2022-12-07 22:22:49

давно Євпат не заходив. В тебе все нормал ьно, друже?

чомусь не можу з айфона нічого писати - посил ає в Грузію. хтось підскаже?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652234 вiд 2022-12-07 22:22:25

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1652228

Ще раз: не маю жодних іл юзій за л іберал ьних кацапів. Мєшковщина бул а саме за них, один з л ідерів ДемРосії - хуйл овський шеф Собчак був ще тим українофобом. Ал е фактом є й те, що нам з ними жити поруч. Тому я все ж таки вол ів би мати там Фейґіна за президента, Латиніну за прем`єра, Майка Накі за міністра оборони, Невзорова за міністра кул ьтури ніж те що є зараз :-) Французи післ я другої світової теж хтіл и розібрати німців на шматки з деміл ітарізацію та деіндустріал ізацією. Ал е американці дивил ись дал і в горизонт й замість цього використал и німців як форпост проти СССР. Так й зараз Вашингтон абсол ютно буде проти розчл енування кацапів, щоб бул о щось протиставити у майбутньому китайцям.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652233 вiд 2022-12-07 22:18:24

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1652228
дажді всі ці на підсосі у хуйл осистеми. вони є її частиною.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652232 вiд 2022-12-07 22:16:44

тест

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652231 вiд 2022-12-07 21:49:39

кажуть в Бердянске по аеродрому прил етіл о. Гучно

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652230 вiд 2022-12-07 21:45:31

«Р­Р» ектронный» єДокумент «РІ РїСЂРёР» ожении» Дія «Р±СѓРґРµС‚ отображаться РІ СЃР» учае отсутствия интернет-соединения, само РїСЂРёР» ожение будет работать РїСЂРё нал ичии минимал СЊРЅРѕРіРѕ покрытия РјРѕР±РёР» СЊРЅРѕР№ СЃРІСЏР·Рё.»

це як?

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652229 вiд 2022-12-07 21:09:11

РЅРµ використовуйте термiРЅРё «РѕРїРѕР·РёС†iСЏ», «РІРёР±РѕСЂРё», «РіiРґРЅiсть» щодо Р±РёРґР» Рѕ-1/7 частини СЃСѓС…РѕРґРѕР» Сѓ. РѕРєСЃСЋРјРѕСЂРѕРЅ. хто Р± РјiРі уявити, що Муждабаэв Р±СѓРґРµ майже мейнстрiРјРѕРј серед тих, хто СЂРѕР·СѓРјiСЌ, що РІiдбуваэться (iРјС…Рѕ), Р° Бабченко - майже РїРѕРјiркований.

у мене не йде iз гол ови анал огiя 1941-42 рр., кол и фашисти уморил и сотнi тисяч пол онених, якi бул и у високих % л оял ьнi до нiмцiв, та антi-комунiсти. Стал iн отримав, як резул ьтат, мiл ьони сол дат, якi розумiл и, що 2 сторони - чудовиська.
РЅР° С…РѕР» РѕРґРЅСѓ РіРѕР» РѕРІСѓ - Р±РёРґР» Сѓ треба «Р·Р°РїСЂРѕРїРѕРЅСѓРІР°С‚Рё» ал ьтернатiРІСѓ. РјРѕР¶Рµ, Р±РѕСЏСЂРё РЅР° шару, РјРѕР¶Рµ - тепл i сортири.

РЎР» РѕРЅiРЅ (iудей): «Р“ерманiСЏ врятувал Р° Р­РІСЂРѕРїСѓ РІiРґ радянськоi навал Рё (РѕСЂРґРё)». майже цитата.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652228 вiд 2022-12-07 21:00:52

OlegSh
в„– 1652224
фігня це. Дощь і прочія л іберал и-опозиціонери, боряться проти хуйл а і кл іки яку він створив, персонал ьно, а не за нас чи за шось цивіл ізоване як таке. А тва пробл ема системна. Там усі за одно, там усі імперія. Як тіки вони зупиняться, їм пізда - імперія почне розвал юватись і дал і і біл ьше. І оті срані л іберал и це розуміють краще інших, кацапії тоді не буде.
Біл СЊС€ того, своєю боротьбою РІРѕРЅРё тіки шкодять, Р±Рѕ РїРѕРєРё Сѓ кацапів «СЂРѕР·СЂСѓС…Р° С– коррупція» Сѓ цивіл ізованого світу С” шанс. Просто уявіть СЃРѕР±С–, шо РІРѕРЅРё РЅРµ розікрал Рё СѓСЃС– ті РјС–Р» СЊСЏСЂРґРё, СЏ РґС–Р№СЃРЅРѕ РІРєР» ал Рё С—С… РІ армію С– переоснашщення Р’РџРљ … Р† РѕСЃСЊ оці СѓСЃС– кацапо-Р» іберал Рё С–РѕРЅРё Р¶ РЅРµ РґРѕ цивіл ізації хотять, Р° шоб РІ кацапії Р±СѓР» Рѕ харашо. РќСѓ С– шоб армія СЃРёР» СЊРЅР°, годость Р·Р° неї С– РІСЃСЊРѕ РІРѕС‚ ето РІРѕС‚ … «С€РѕР± наші мал ьчікі РЅС” умірал С–», ал Рµ Р¶ тоді РїРѕРІРёРЅРЅС– РјРё.
Погано тіки шо це мал о хто розуміє і в світі і у нас. А дурнуваті подол яки-арестовічі їм ще і підспівують.
От ви посл уїхайте ту л іберал ку Латиніну, вона ж відверто розчарована, шо їх армія програє, сумує шо так :(

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652227 вiд 2022-12-07 20:52:51

2 Sauron
в„– 1652219
Подол як - той ще 321 в самій найгіршій трактовці 321

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652226 вiд 2022-12-07 20:35:04

Памятаю, дивився бул о американський серіал, називався Berlin Station

В «Р‘ерл инская резидентура» (В «Р‘ерл РёРЅСЃРєРёР№ отдел В», В «Р‘ерл инская станция») (англ. Berlin Station) — американский тел есериал производства тел еканал Р° Epix, рассказывающий Рѕ работе берл РёРЅСЃРєРѕРіРѕ отдел ения ЦРУ РїРѕРґ прикрытием РџРѕСЃРѕР» ьства РЎРЁРђ РІ Германии.
---

Так там теж ул ьтраправий путч, і якісь принци теж фігурувал и. Піздец якийсь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652225 вiд 2022-12-07 20:26:22

Багато гал асу даремно про цей Дождь і т. п.

Натомість інфа, що німецькі спесл ужби зірвал и справжній путч в Берл іні, розкрил и змову крайньо-правих, пов`язаних з поганими русскіми і х-йл ом. Ото бомба.

Читаю РїРѕР» СЏРєС–РІ РІ твіттері, СЏРєС– «Р» СЋР±Р» ять» німців - там РІРѕР» РѕСЃСЃСЏ РґРёР±РєРё становл яться.

Короче сюр!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652224 вiд 2022-12-07 19:51:46

Невропатол ог
в„– 1652223

Мені вл асно абсол ютно фіол етово як там кацапи житимуть післ я війни: рів з водою й крокодил ами вздовж всього кордону найл іпший сценарій. Не фіол етово чи чіпатимуть нас й решту світу. Вважаю що всіл які Дожді це один з запобіжників щоб не чіпал и.

Невропатолог [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652223 вiд 2022-12-07 19:39:33

РЇРєР° РґР» СЏ нас різниця, що РґРёРІР» яться кацапи С– СЃРєС–Р» СЊРєРё РґРёРІР» яться Дождь-С…СѓР№РѕР¶РґСЊ? РќС–СЏРєРѕС—. Бо, РїРѕ-перше, то РІСЃРµ контрол юється - потрібно Р¶ щось показувати РґР» СЏ «Р·Р°С€РєРІР°СЂРµРЅРёС…», Р° РїРѕ-РґСЂСѓРіРµ, СЏРєР° нам РІ С…СѓР№ різниця, що РґРёРІР» яться маніяки РЅР° Р·РѕРЅС–? РќСѓ, це СЏРє Чикотил Сѓ показувати РћР Рў, Р° простим убивцям Дождь. Р’РѕРЅРё РІСЃС– мріють нас вбити. РџРѕРѕРґРёРЅРѕРєС– РІРёРєР» ючення С” завжди РЅР° СЂС–РІРЅС– РїРѕС…РёР±РєРё. Р† С—С… «Р» іберал Рё» РЅРµ входять навіть РІ цю РїРѕС…РёР±РєСѓ. Р’РѕРЅРё скоріше «Р“РѕР» СѓР±РёС” ворішки», тобто С—Рј СЃРѕСЂРѕРјРЅРѕ, ал Рµ РЅРµ вбивати РІРѕРЅРё РЅРµ можуть. Так що нахуй ті РґРѕР¶РґС– С– СЂРѕР·РјРѕРІРё навкол Рѕ. Р’СЃС– кацапи РїРѕРІРёРЅРЅС– жити РІ кацапії.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652222 вiд 2022-12-07 19:02:24

У будь-якій країні кіл ькість л юдей що можуть думати шал ена меншість. Решта як вівці йдутимуть за мейнстрімом. Якщо мейнстрім є викл ючно офіційний то маємо ситуацію Північної Кореї. Ал е якщо їснуватиме різногол осиця то вівці у розпачі не знатимуть що робити. Тіл ьки тоді економічні негаразди становитимуть загрозу режиму, інакше кацапи жертимуть ягел ь й кл янутимуть Україну й Америку.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652221 вiд 2022-12-07 18:47:41

Папка
в„– 1652218

Ні, не розвал иться. Зараз. Ал е можл иво на довгу перспективу резул ьтат буде: як у вісімдесяті відеосал они та вороже радіо підточил и у насел ення увєрєнность в завтрашнєм днє (разом з пустими пол ицямі звичайно). Інакше вони думатимуть, що все заєбіще в Північній Кореї. Я вл асне на даний момент не думаю, що ЗСУ разом з Бабченко проїдуться на Абрамсах по Красній Пл ощі. Дай то бог випиздити кацапів за межі України. Ал е ж вони нікуди не дінуться й продовжитимуть кол отити й дал і.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652220 вiд 2022-12-07 18:28:28

Та не дивл яться кацапи той Дождь.
Стерненко сл ушно зауважив, що у одного його канал у аудиторія біл ьша ніж у всього дождя.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652219 вiд 2022-12-07 18:27:10

Voxa (Tel)
в„– 1652215

Подол яка часто сл ухаю і все говорить правил ьно.
Підтримкою дождя він може пересл ідувати свої ціл і: наприкл ад, щоб підарські л іберал и частіше його звал и до себе в етер.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652218 вiд 2022-12-07 18:26:48

2 OlegSh
в„– 1652216

Все ж таки на ютубі той Дождь дивиться чимал о кацапів, які можуть повернутись до ріа новості

Це щось змінить?
Що будуть замість Дождю дивитись РІА новості? Це змінить щось РІ рашці? РЎРєС–Р» СЊРєРё РјРѕР¶РЅР° сподіватись РЅР° «С…ороших» СЂРѕСЃС–СЏРЅ? Їх РЅРµ С–СЃРЅСѓС”… Будь-РєРѕРіРѕ поскребти трохи С– відразу Р·Р° показною опозиціністю РІРёР» азить РІРјСЏ імперська суть.
Імперська росія не розвал иться через внутрішню опозицію. Нікол и. Вона може розвал итись л ише шл яхом воєнної поразки і економічного кол апсу.
РўРѕРјСѓ забийте РЅР° Р±СѓРґСЊ-СЏРєС– канал Рё Р· оркостану. Нам має бути абсол ютно РїРѕС… РЅР° РЅ С…… Нам СЃРІРѕС” робити.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652217 вiд 2022-12-07 18:22:22

навіть Люся сказав, що той дождь підараси. з Подол яком не узгодив?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652216 вiд 2022-12-07 18:16:53

Sauron
в„– 1652214

Та в мене немає іл юзій щодо їхніх л іберал ів, тому я й сл ідкую переважно за тією трійкою яку згадав :-) Ал е насправді я сам вважаю, що Латвія трохи передал и куті меду. Все ж таки на ютубі той Дождь дивиться чимал о кацапів, які можуть повернутись до ріа новості.

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652215 вiд 2022-12-07 18:16:19

А ще тєл єканал Дощь підтримав такий собі Міша Подол як
Ну і Навал ьний куди ж без нього ;)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652214 вiд 2022-12-07 18:08:06

OlegSh

Ось прикл ад треда, де опозиціонери відписал ись про те, яка ж Латвія підараси бо грають за путіна.
https://pbs.twimg.com/media/FjTeBpAWAAE1SQQ?format=jpg&name=large
І це тіл ьки частина.
Так, є винятки. 3 л юдини, яких ти згадав. :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1652213 вiд 2022-12-07 18:03:55

Sauron
в„– 1652209

Я не казав саме за л іберал ів. Фейґін чи Невзоров ніякі не л іберал и, ал е опозиціонери, причому жорсткі, хуйл а за горл о потримають зал юбки. Лібарал и звичайно Дождь захищатимуть, бо на те вони й л іберал и.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.