🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 248.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741135 вiд 2026-02-15 14:45:37

в історії с Галущенко цікаво шо після оприлюднення міндічгейту пройшло пару місяців, і підозри в нього не було. І от тепер як зняли з поїзда, її готують чи вже вручають. От питання, він взнав шо готують і втікав, чи почали вручать як почав тікати. Чи так просто совпало …
І як буде з ермаком?

chin(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741134 вiд 2026-02-15 14:12:04

Хлопці та дівчата, Є трохи потреби, прийшла черга на харківську основу, а на вихідних взагалі скрутно з донатами, нажаль сніг, сьогодні і наступний тиждень не вщухне
В кого є можливість будь ласка

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741133 вiд 2026-02-15 13:56:01

2 sk
№ 1740607
Сенс є. Можливо їдеш з допустимою швидкістю, але якийсь спучк чи газанув - перестрибнув 5-10 км, потім виправив. А коли і наступна камера бачить, що в тебе перевищена швидкість - ну значить ти саме їдеш з такою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741132 вiд 2026-02-15 12:37:14

olma
№ 1741127

Так, у них безумовно є і власний інтерес.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741131 вiд 2026-02-15 12:36:02

За роки правління Орбана в Угорщині, вона опустилася за показниками соціально-економічними в нижчу лігу ЄСівських держав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741130 вiд 2026-02-15 12:34:58

І Китаю теж Орбан винний гроші, тому китайози будуть помагать щоб цей підар залищився в тому парляменті неоготичному на березі Дунаю в Пешті.

І це чортовий паноптікум. За роки правління УГорщини опустилася в другу лігу, а блять власники команди залишають старий менеджмент. Піздец

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741129 вiд 2026-02-15 12:34:29

«без потреб» - «без проблем»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741128 вiд 2026-02-15 12:33:44

olma
№ 1741124

Якщо трампидлу потрібен орбан, то воно мабуть що без потреб домовиться з основними технопідарами, щоб ті у потрібному ключі підкрутили тирнет.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741127 вiд 2026-02-15 12:32:40

Технобразерс, Джей Ді Венси, Ілони Маски - вони всі проти ЄСа і свідомих країн Європи, котрі хочуть обмежити оці техмонополії, хочуть їх оподаткувати, обмежити вимивання грошей і т. п.

Тому вони технобратки будуть інвестувати в Вітю Орбана - політичний чіряк на жопі Європи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741126 вiд 2026-02-15 12:30:30

sk
№ 1741123

Думаєцца, що подєльніки - люди також не бідні, та за потреби здатні навіть в Ізраїлі влаштувати міндічу варіант портнова.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741125 вiд 2026-02-15 12:29:18

Youtube зараз найбільше і найбільш впливове медіа на світі.

1 кнопка на телевізорі, як колись політтехнологи говорили.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741124 вiд 2026-02-15 12:25:33

З Угорщиною є така небезпека, що партія Орбана може використати спеціально підлаштовані під ці Угорські вибора алгоритми Тік-Тока, X екс твіттера проти партії Мадяра.
І це на жаль працює. Згадаймо президентські вибора в Польщі там Рафал Тшасковський програв не Каролю Тшасковському а алгоритмам. Накрутили, надрочили, використали Ютубе, ТІк-токе, і твіттер також я бачив скільки там тролів і ботів бидло повилазило, їм блять алгоритм підсвітив певний контент.

Отут є небезпека.

Багато людей дивляться не новини в ТБ, а перетворений телевійзійний контент для ЮТуба в Ютубі.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741123 вiд 2026-02-15 12:21:52

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1741120

думаю що зараз він вже напрягає ші щоб той видумав найбільш «сльозливу» історію…

до речі. той же міндіч так непогано «підвісив» всіх подєльників… досить спокійно ткачу (чи як прізвище чувака з уп що його знайшов на пляжі і в ізраїлі?), сказав: давайте домовимось про наступне і-вью, я вам більше деталей розкажу…
і тут - опа! всі «друзі» напряглись. чувак же багато знає, і якщо все розкаже - посадять всіх, декого надовго, декого одразу «расстрєляють», тому… кожен щось повинен пообіцяти міндічу щоб той про них «забув згадати» …
а «забути згадати» всіх - не вийде, гівномет потрбіно хоч на пару фігурантів направити…
тому зараз йде «змагання» …
там щось навіть посол ізраїлю в україну приїжджав, писали що щось там якусь «інформацію» передавав :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741122 вiд 2026-02-15 12:17:32

В соціалістичному лагєрі мадярський барак був одним із основних постачальників овочів і фруктів - пам'ятаю мадярські овочеві консерви Globus.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741121 вiд 2026-02-15 12:13:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1741118

розмовляв з мад'ярами під час приєднання до єс
були дуже незадоволені. тому що огірки-помідори з іспанії в 2 рази дешевші. і казали що це приєднання «вбиває» їх сг…
поляки довго боролись і «морочали голову» перед вступом щоб захистити своє сг та зробити приєднання плавним…
у мене є підозра що великого сг на мад'ярщині і немає. просто тема щоб «нити»
але там одразу з 2002 бмв, сузукі і т. п. одразу свої заводи розгорнули, бмв по-моєму двигуни збирали. можливо до сих пір… так що там була «додаткова» робота для тих хто на сг щось втратив…
багато офісів з відня перенесли в будапеш. майже «поруч», але набагато дешевше

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741120 вiд 2026-02-15 12:06:45

Пишуть, галущєнга намагався уйті за кордон, але не прорвався - зняли з поїзда.

Треба було на лижах фуярити, як пастор Шлаг.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741119 вiд 2026-02-15 11:20:44

як би там не було, але Орбан вже використовує ситуацію на повну :(
інколи треба спочатку думать, а вже потім конкурс

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741118 вiд 2026-02-15 10:28:45

Хоча пишуть, що в аграрній галузі на сьогодні працює значно менше мадярів, аніж за часів яноша кадара та іншої красножопої 3.143доти - тоді було майже 20% (близько 920 тис), а зараз десь 4,5% (210 тис), причому в основному це літнє населення, а молодь мігрує до міст чи до Західної Європи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741117 вiд 2026-02-15 10:21:14

Причому ці бляді забувають, звідки до них прийшло бабло:
---------------------
«Since Hungary’s accession to the EU on May 1, 2004, the agricultural sector has transitioned from a system dominated by domestic support to one where approximately 70% to 80% of total funding is derived from EU sources».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741116 вiд 2026-02-15 10:16:41

Очевидно, підара орбана на мадярщині підтримують в основному місцеві рольники, яких там дофуя - хоча основна частка землі обробляється не ними, а великими холдингами (що, до речі, схоже з Україною). Але ота дрібнота мабуть що ненавидить Брюссель, і орбан цим користується.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741115 вiд 2026-02-15 09:03:01

по зіні взагалі дивна історія
він же наче раніше ніколи так багато травм не отримував
а тут - хуяк. і ледь не в кожному матчі…
чи отримав одну, не-до-залікував, або перестав «режимити»
можливо життя стало «нєрвним», що теж може тягнути за собою всілякі негаразди, включаючи травми…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741114 вiд 2026-02-15 08:36:34

Зіні - якнайскорішого одужання, але слід сказати, що в ЗбУ останнім часом від нього було мало користі. Хз, може натомість хтось отримає шанс - який-небудь гіпотетичний Гуцуляк ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741113 вiд 2026-02-15 06:38:43

PEPSI (Merkury)
№ 1741108

єфрeйтoр PEPSI, ти як зi стaршими пo рaнгу рoзмoвляєш? нa губу зaхoтiв?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741112 вiд 2026-02-14 23:23:55

Прикольно, що спортсменка з найбільшим доходом за 2025 рік (понад 20 млн. дол., з яких лише близько 100 тис. безпосередньо від спорту) серед учасниць цих ОІ - фристайлістка китаянка Гу Айлін сьогодні ледь не пролетіла повз фінал, але третім стрибком вийшла на друге місце. В Пекіні вона взяла дві золоті медалі і одну срібну (біг-ейр, хафпайп, слоупстайл), ще одна срібна вже є на цих ОІ

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741111 вiд 2026-02-14 23:07:43

Катерина Коцар у своїй профільній дисципліні фрістайлу Біг Ейр (друге місце на останньому перед ОІ етапі кубку світу) трошки нервово пробилась у фінал з 11 місця з 12, в залік йшло два стрибки з трьох, і вона стрибнувши два рази добре, але не ідеально, трималась девятою чи десятою перед останньою спробою, ризикнула в третьому стрибку накрутити ще півоберта і впала. За нею третій стрибок виконувало кілька суперниць, які хорошим стрибком могли її обійти, але це вдалось здається лише одній чи двом з них. Фінал в понеділок, і там можливо що завгодно.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741110 вiд 2026-02-14 22:51:00

Та ж не москаль
№ 1741106
Я був лише у столиці, у будапешті, лише тричі.
Там орбана не люблять, і до україни лояльні і адекватні.
Таке моє враження.

Тема закрита. Бо статистика каже, що будапешт не голоснув за орбана. А голоснула провінція, де він скрізь переміг. Тупорила угорська провінція, де напевно добре попрацювала з виборцями пропаганда і місцева влада.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741109 вiд 2026-02-14 22:50:05

Медики оцінюють травму так: кращий сценарій – розрив бокової зв’язки з термінами відновлення від 6 тижнів до 3 місяців, гірший – перший у кар’єрі розрив передньої хрестоподібної зв’язки, що потребує від 8 до 12 місяців реабілітації. Остаточні висновки стануть відомі після результатів МРТ.

мнда :(

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741108 вiд 2026-02-14 22:46:19

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1741107
Нє увілівай :-)
Рік виїзду і позивний швидко написав.
В глаза смотреть!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741107 вiд 2026-02-14 22:24:09

PEPSI (Merkury)
№ 1741100

нaвiщo бикувaти дo стaрших? нe змaзуй приємнe врaжeння вiд твoєї рoбoти в нiмeцькoму мпстeчку…

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741106 вiд 2026-02-14 21:57:37

1741075 вiд 2026-02-14 14:29:32

Підтверджую. Угорці за нас. Прості жителі.
Був у будапешті три доби
–-----
Пепсі, я за останній рік був там щонайменше 33 рази, і дуже би хотів розділити твій оптимізм, але, нажаль не бачу причин що цього, і тим більше твердження, що прості мадяри за нас.. дуже хотів би помилитись, але..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741105 вiд 2026-02-14 21:56:05

https://haqqin.az/newsarchive/375163

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741104 вiд 2026-02-14 21:52:35

все-таки азєри - дебіли за замовчуванням. Виявляється, вони, МЗС, передали парашкє точні координати свого посольства на Глибочиці, щоб по них не пуляли ракетами. А те, що поруч, через дорогу військовий завод, хоч і колишній, і по ньому точно будуть пуляти, їм на думку не спало..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741103 вiд 2026-02-14 21:26:19

Зіна від природи не амбал, скоріше тендітний, технарь.
Тут підвищений травматизм дуже вірогідний.
От жалко пацана. Але се ля ві.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741102 вiд 2026-02-14 21:21:56

Чікаго

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741101 вiд 2026-02-14 21:21:03

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1741098
Чи «Дінамо Чікпго»?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741100 вiд 2026-02-14 21:19:10

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1741098
Стесняюсь спросіть. А яке конторське погоняло було у тебе, пан Микола? «Футболіст»?
:-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741099 вiд 2026-02-14 21:16:23

Зіна травмувався через 7 хв гри за Аякс

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741098 вiд 2026-02-14 20:15:22

PEPSI (Merkury)
№ 1741056

х**ню пишeш… мoлoдий :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741097 вiд 2026-02-14 19:39:27

PEPSI (Merkury)
№ 1741075

Бо Орбана обирав не Будапешта, а навколішні села.



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741096 вiд 2026-02-14 19:13:49

теніс
за муховою слідкуємо. сподіваюсь вона, разом з мбоко, зможуть бульба-дуру опустити в рейтингу
а канадійка увійшла в топ-10 витіснивши еліну
на наст тижні ще один 1000к - на дубайщині
еліна-даяна від україни. марта - лікує травму
-----
Кароліна Мухова - нова чемпіонка турніру WTA 1000 у Досі
У вирішальному матчі чеська тенісистка перемогла?? Вікторію Мбоко - 6:4, 7:5.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.