Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739935 вiд 2026-01-26 17:07:43m1919 № 1739932 в жкх, а ми зараз про нього, в основном звичайні котельні, які працюють тіки на обігірів взимку. Ще колись була з них централізована гаряча вода, але у нас в ЗП, та і не тіки, як я знаю, від нею відмовляються. Нема економіки. а ТЕЦ це інше, але їх не дуже багато насправді.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739934 вiд 2026-01-26 17:02:54sk № 1739909 Ти про Зе? Промова Зе була з рубрики - жорстко і прямо. Зал аплодував стоячи. Вперше за всю історію цього форуму. Значить все ок. Коли говорити прямо, як не зараз? Більше того - європреса пише, що Зе на царство у ЄС. Бо інші - повний швах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739933 вiд 2026-01-26 16:54:20sk № 1739909 Перегибів немає. Я чітко розрізняю з ким маю справу. ЄС і допомога україні - це один рівень. Інфантильні бюргери у маленькому містечку, які втратили відчуття реальності - це зовсім інщий рівень. Сільський. І ось цих селюків у рожевих окулярах треба жорстко приводити до тями. По іншому не працює. Я добре знаю їх тактику - ці кончені ідіоти запрошують російських спортсменів, диригентів, журналістів, письменників, і увесь час прикриваються демократією і свободою слова. До останнього. А кацапи просувають наративи, і т. д. І лише жорстке звернення і критика приводить їх до тями.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739932 вiд 2026-01-26 16:39:51klirik№ 1739922Хочеться вірити у перше речення, а досвід підказує, що буде, як у другому.Voxa№ 1739930Наскільки мені відомо, те тепло все одно +/-халявне. ТЕЦ, якщо його не розпихатиме по споживачам, муситиме зовсім задурно його у повітря викидати.А далі у нас працює «менше годувати і більше доїти». Що приводить до скаженних втрат, які компенсуються за рахунок споживача, або держави, яку «грають» прикриваючись популістичними лозунгами.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739931 вiд 2026-01-26 16:36:45Я тільки що поміряв по гуглмапс, від котельні до мого будинку 3км по прямій, а враховуючи спеціфику прокладання труб то мабуть там всі 4км. Мабуть така відстань транспортування теплоносія недоцільна. Гадаю до 1км найбільш оптимальна максимальна відстань щоб мінімізувати тепловтрати Так, зараз по центру Києву здебільшого ставлять власні газові котельні на даху, бо: -не вистачає потужностей місцевих районих котелень. Вони ще були закладені за радянських часів; - низька якість теплоносія через поганий стан трубопроводів та запірної арматури, бо не обслуговують/не міняють обладнання; - не хочуть зв'язуватись з Київтеплоенерго через бюрократію Але по великим житловим массивам Києва як Борщага, Новобелічі нові ж/будинки під'єднувались до існуючих котелень. Ну так було 7 років назад. Як зараз не знаю
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739930 вiд 2026-01-26 15:57:47klirik № 1739929 велика котельня яка стоїть в пару км від твого будинку економічно вигідно? а втрати тепла під час доставки? може колись опалювати вулицю було і нічого, але зараз не думаю. та і якість. тут від першого під'їзда до третього кілька градусів втрачається … ну якшо ж так, чого в новобудовах проектуєть якшо не автономку, то власну котельню?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739929 вiд 2026-01-26 15:47:02Voxa№ 1739926Для багатоквартирних ж/будинків однозначно дешевше і краще. А сучасна автоматика яка враховує погодний фактор робить її взагалі суперекономічним варіантом. Просто як і за будь якою технікою, за централізованим опаленням і гвп потрібен догляд і вчасне обслуговування, а не як в нас «на от'єбись».В Варшаві і в Копенганені опалення якраз централізоване і від нього не збираються відмовлятись, а підтримують і розвивають
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739928 вiд 2026-01-26 15:38:05Тобто завтра, у вівторок.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739927 вiд 2026-01-26 15:24:02SK 1739925 В Еліни питали на пресусі про спеку в середу. Вона сказала, що не переймається цим. Мовляв, усі в однакових умовах. Матч заплановано на 7 вечора за Мельбурном. Спека має трохи спасти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739926 вiд 2026-01-26 15:21:53зовсім не факт шо централізоване опалення чи гаряча вода дешевше. Просто електричний накопичувальний бойлер, до якого ми звикли, який економічний і зручний, для широкого вжитку з'явився відносно досить недавно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739925 вiд 2026-01-26 15:08:51теніссподіваюсь еліна буде грати під закритим дахом--------The weather forecast for Melbourne tomorrow has now risen to 45c degrees - one of the hottest days in the history of the event.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739924 вiд 2026-01-26 14:21:35m1919№ 1739920ну оте все велике-централізоване - дуже здешевшує ціну «наргріву» квартиривсе рівно що рахувати вартість кіловату з атомної станції і бенз-генератора-------у нас поруч нові висотки, то щось мені таке казали що квартира має отримувати свої 5 квт, якщо якийсь час споживання перевищується, лічильник вирубає, і врубає тільки через пів-години… можливо я не так зрозумів, просто подумав що гарна ідеятому що зараз всі стають «досвідченими», накуплять собі еко-флоу, і за ті години що видається електрика, крім пралок, бойлерів гарячої води, всі ще почнуть батарєї свої заряджати… ніякі автомати напруги не витримають…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739923 вiд 2026-01-26 14:15:33yagshamash№ 1739919в тенісі дуже велика конкуренція, і які «інгредієнти» дозволяють піднятись нагору - ніхто не знаєон радукану з квали виграла юс-оупен. повторити успіх не можесестри плішкови. двійнята. тобто абсолютно однакові. одна була першою в рейтингу. інша ледь в 100 заходила…крім усього потрібно вйобувать на тренуваннях, без цього точно ніяк…для чого воно дітям федерера, агасі-граф й інших дуже багатих-успішних людей?з цієї точки зору супер-повагу заслуговують пегула і наварро, батьки яких ярдери, але вони молодці. в топ-10як «звичайні» люди через теніс універів виросли…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739922 вiд 2026-01-26 14:12:19Якщо пройдемо цю війну то наступні ж/будинки будуть вже не такої висотності, з газом, бомбосховищем, альтернативними джерелами е/е, новими трансформаторами і т. д. і т. п. Головне щоб жадібність/корупція не перемогла здоровий глузд, як у нас це часто буває
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739921 вiд 2026-01-26 14:06:52Так, свого часу не просто так придумали централізоване опалення та гарячу воду. Воно знімає дуже суттєве навантаження з електромереж.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739920 вiд 2026-01-26 13:58:46За тепло/світло.Залежить від голови. Хто як сприймає.Мені легше, малих/старих зараз зі мною нема. У кімнаті +12, перед цим було +14. Батареї десь градусів 40. Наметів не ставлю, багаття не розводжу :), сплю без "капусти на тілі, лише дві ковдри і покривало. тепло-комфортно, тільки вилазити не хочеться.Зі світлом стало гірше. Кажуть, десь кабель у будинку, що до нашого парадного іде накрився. Лазили електрики, щось «на соплях» зробили, воно, видно, не витримало. Найгірше, що почали лазити «тямущі», у підсумку вже дві доби парадне без світла.Заявки на 1557 - як у воду. До ЖЕКу не дозвонитись, автоматюгалка радить писати до 1557.Мабуть доведеться самому заглиблюватись у проблему, бо халява щось не світить.Поки приношу все заряджатись на роботу, на вечір-ніч-ранок вистачає. Але шкарпетки докуповувати доводиться, щоб руками не прати; відвик :)У холодильнику тримав мінімум, зараз розморозив, балкон замість нього.Тут невтримаюся.А я ж казав! :)Пам'ятаєте, казав тут, що у наших квартирах законтрактована потужність 5кВт і вони не розраховані на ту кількість електроприладів, що зараз використовується.Зараз з цим ще гірше. Але купа людей, яким пох, я все повмикаю, не піпчить, що буде далі.Ну, і серед постачальників/обслуговувачів лєктрики, та й не лише, крайніх не знайти. Хіба через реальні погрози.Ішачі натури, слухаються того, хто дужче вдарить.Так зачєм же?! (с)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739919 вiд 2026-01-26 13:03:14Теніс В Еліни вчора спитали, чи тренуватимуть вони з Ґаелем доньку Скай. Еліна відповіла, що в них у сім'ї вже достатньо тенісистів. То вони воліють якийсь інший вид спорту.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739918 вiд 2026-01-26 12:55:52Batyj№ 1739914Те, що Новгород — це теж Русь придумали злобні кацапи, бо в літописах якихось справжніх, а не кацапських підробках, можна неодноразово прочитати, як хтось їхав з Новгорода на Русь.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739917 вiд 2026-01-26 12:54:20Так, Архангельск мав на увазі.. Але, все одно, помори..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739916 вiд 2026-01-26 12:52:50Batyj№ 1739914ну я служив в сєвєродвінську - тому переказав що мені місцеві розказували про «30%» …мурманськ - останнє місто що офіційно «створене» перед роспадом рос імперії в 1917, то ти мабуть скоріш за все архангєльск мав на увазі…той давно як порт був, рус імперія з британією підторговувала через нього, не дивлячись на договір з наполєоном тримати торгову блокаду бритів…наче пьртр же там флот почав будувати…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739915 вiд 2026-01-26 12:23:38Му́рманск Основан 4 октября 1916 … Яка така Київська Русь?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739914 вiд 2026-01-26 12:03:51№ 1739902 не плутай Мурманськ та Магадан. Бічі - не колишні зеки. З іншого боку, Мурманськ - колись Республіка Великий Новгород, тобто. Київська Русь. Блекаут зараз - завалилися при екстремальній ожеледиці 6 стовпів залізобетонних електропередач. На місці таких немає, але вже такі відiслалi з членінграду..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739913 вiд 2026-01-26 11:56:37sk № 1739911 Яке загадочне повідомлення. Так за що випіздили?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739912 вiд 2026-01-26 11:53:59«Эффект нового тренера» — этофеномен резкого улучшения результатов спортивной команды или отдельного атлета сразу после смены наставника. Он обусловлен психологической встряской, ростом мотивации игроков, желающих проявить себя, и внедрением новых подходов, что часто приводит к краткосрочному успеху, даже если прежний тренер был квалифицированным. (ШI)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739911 вiд 2026-01-26 11:53:41бля, на хуйлостанщині футбол ще живий. мало того, так ще європейські тренери туди їдуть працювати…------------Former Spain coach Robert Moreno sacked by FC Sochi — after heavily relying on???????! ?? The club confirmed he used?? ??????????? ????????, tactics, transfers… and even bizarre plans like keeping players awake for?? ?????.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739910 вiд 2026-01-26 11:53:22LAZY№ 1739897+100500Ніби це я про свій МЮ писав
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739909 вiд 2026-01-26 11:46:22PEPSI№ 1739901зе не потрібно перегибати палкутому що країни єс купують зброю для наса з іншого боку…ще пів-року назад зе сам же казав що ніяких переговорів без єса зараз єс відсунули, наче вони не є суб'єктомі переговори йдуть на трьох. штати-хуйлостан-ми
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739908 вiд 2026-01-26 11:44:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1739902ну у них там прикол є таких коли заходить мова хто там живе: 30% сиділо, 30% сидить, 30% буде сидіти, і 10% військових…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739907 вiд 2026-01-26 11:42:05Voxa№ 1739906ого. один усик може замінити десь 3-4 «серьоги» лужних! :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739906 вiд 2026-01-26 11:05:32"Усик приєднався до зборів Полісся в Іспанії та провів лекцію для гравців «Легендарний спортсмен провів мотиваційну лекцію для футболістів команди – про характер, дисципліну та силу духу, які вирішують не лише в спорті, а й у житті. Слова чемпіона стали потужним зарядом перед другою частиною сезону» :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739905 вiд 2026-01-26 10:54:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1739903 Штефі Граф це зробила разом з Андре Агассі тіки вроде там супер теннисистки не вийшло :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739904 вiд 2026-01-26 10:49:51+1739903Агассі - він, звичайно, також ніфуйовий майстер, але не нордичної раси ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739903 вiд 2026-01-26 10:47:01Щодо Борі Беккера, то йому треба було разом із Штеффі Граф задєлать маленького супер- тенісиста чи тенісистку ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739902 вiд 2026-01-26 10:24:53sk№ 1739899На тому кацапському сєвєрі живуть у більшості нащадки зеків, які вже кілька поколінь звикли мешкати в умовах, придатних лише для худоби (чи, власне, для зеків).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739901 вiд 2026-01-26 10:01:32Зеля виступив прямо і жорстко. Лише це працює, нажаль. Замріяні ліваки-інфантили з ЄС не розуміють по іншому. Вони дуже сцикливі і безвольні. Місяць тому я намагався закрити ще один рупор кацапський у німецькому місті, Нічого не допомагало. Все вирішив короткий діалог: - путін новий гітлер, росія терорист. Ось резолюція Оон і єс. Згодні? - так. Але… - рупор - це посіпака Гітлера. Згодні? - так. Але… - а ви -посіпака рупора. Згодні? - нууу… - або закривайте рупор, або до вас будуть питання у спецслужб, і німецьких, і українських. Після війни будуть шукати хто допомагав фашистам. - ой. Через два дні рупор закрили. Лише так працює.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739900 вiд 2026-01-26 10:00:55тенісPEPSI№ 1739898андрєєва - «нєрвна». як і б-який хуйлостанець на кортітак що нічого дивного---------почитай трохи х-уйітер з приводу фітнес-браслету whoopя так розумію що така «модна» штучка. думаю що аналог «насісьників» що футболісти одягаютьале тенісистам на ао забороняють в них гратиу алькараза та штука під напульсником була, не видно. все рівно суддя побачив - попросив зняти…чи «педерація» вважає що то може працювати як допінг. команда може бачити функціональних стан тенісиста і підказувати з якої пляшечки і скільки «допінгу» пити?ну і всі продовжують обговорювати судоми сінера. він ледве ходив минулу гру. але тут організатори вирішили закрити дах. а-ля за протоколом температура піднялась до *** і потрібно зробити паузу, закрити дах…в принципі сінер - «космонавт». і виграти у нього є шанс тільки якщо йому стане погано з якоїсь причини (в нього часто алергія, кажуть що у рудих це набагато частіше ніж у «звичайних» людей, погано жару переносить) …до речі про еліна-гауф, будуть вдень грати. коко колись казала що мені жара пох, я з каліфорнії…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739899 вiд 2026-01-26 09:33:23сорі що про хуйлостанщину… у них це «норма» нам, можливо, цікаво що сєвєроморськ - це «столиця» сєвєрного-хуйло-флота -------------- Третьи сутки Североморск и Мурманск без электричества и частично без отопления. Сегодня первый рабочий день после коммунальной катастрофы, жителям уже объявили, что часть образовательных и медицинских учреждений будут закрыты, почти не будут ходить троллейбусы, на воскресенье на оживленных перекрестках по-прежнему не работали светофоры и не было регулировщиков. Особых улучшений, видимо, пока не будет. По крайне мере, вечером было объявлено о том, что в понедельника в Североморске откроется с десяток пунктов, где жители могут погреться и приготовить еду.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739898 вiд 2026-01-26 09:24:32У перемозі Еліни над андреєвою прекрасно все. Особливо як андреєва поспіхом зібрала сумки і втекла з корту після матчу. :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739897 вiд 2026-01-26 09:21:36ProstoVlizPobalakaty № 1739885 Я завжди слідкую за Ман Ютд, тому що «хворію» за них з 1999 року і завжди в курсі їхнього стилю гри. Отака моя закордонна ван-лав та гілті плежа (бо Вічний порицає) серед клубів. Бачив та жахався гівно-стиля від Моурінью та Тен Хага. А останні півтора-два роки так взагалі дивлюсь всі їхні матчі, і так, я бачив МЮ до Аморіма, під час Аморіма та зараз після Аморіма і можу стверджувати - так, Рубік із унилого нецікавого стагнуючого гівна знову зробив з Юнайтед веселий, задорний, драматичний, «голівуд-стайл» клуб. Повернув назад манеру гри Фергюсон-стайл - нехай поки що не за якістю, але за духом - так точно. І зараз ці дві перемоги були здобуті саме так - у манері Аморіма. Можливо, треба було просто подивитись на те, що зробив Аморім, свіжим оком, та трохи допиляти напилком. Він ще дуже молодий, йому ще треба набиратись досвіду. Трохи психологічно поплив на посаді тренера такого трішки єбанутого клубу - з нервовими фанами, підарасами у керівництві та фантомними болями великого клубу - коли хуй не встає, але їбати усіх хочеться як раніше і від того усі нервові та психовані ггг. Це мабуть найхуйовіша тренерська посада у світі. Навіть у Реалі не так - там хоча б першокласні зірки у складі, а тут такі собі другосортні, але усі вимагають грати як Реал тут і зараз! Ще й мудаки з керівництва завжди лізуть та камандують - грай за такою схемою, цього постав сюди, а того туди, бажаєш щоб купили цього, але ось тобі інший, ми вирішили, що він краще підходить під твою модель. Ось Рубік і психанув на пресусі увечері відкрито, підари у керівництві ахуїли і зранку вже його звільнили. Але за відведений час Рубік зробив гарну роботу у МЮ, і направив клуб на правильні рейки. Зараз по цих рейках клуб поки що вдало котиться. За інерцією чи це Каррік виявився таким розумником? Подивимось. Але наразі усі симптоми одужання можна побачити неозброєним оком. Є такі хвороби, коли хворому перед смертю стає на деякий час краще. А потім пиздець. Але я сподіваюсь, це не той випадок :) Ітогі падвєдьом. Я дивлюсь усі матчі МЮ від свистка до свистка - а ти «часом дивишся нарізки голів». Вапроси єсть?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739896 вiд 2026-01-26 08:27:18Депутат вночі у місті на квадроциклі вбився? Ну добре, самі себе випилюють.