Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728332 вiд 2025-08-15 19:31:18Авіаційний стартап Skydweller Aero успішно випробував безпілотник, який має більший розмах крил, ніж Boeing 747, і здатний літати майже три доби без посадки. Це сталося двічі поспіль, причому дрон працював лише на сонячній енергії та акумуляторах. У компанії заявляють, що їхня мета — досягти «безперервного» польоту, коли літальний апарат приземлятиметься лише для технічного обслуговування.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728331 вiд 2025-08-15 19:28:05Ярослава Магучіх з рекордом етапу виграла Діамантову лігу в Сілезії
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728330 вiд 2025-08-15 16:24:10PEPSI (Merkury) № 1728329 вiд 2025-08-15 13:52:07 щоь у лісі здохло - циганек вибачився перед усіма вболівальниками за те, шо дав неправильний прогноз і перехвалив шахтар. ---- Вибачатися за неправильний прогноз, це так можна ціле життя вибачатися. Його ж професія триндіти в екрані, а не давати правильні прогнози. А щодо перехвалив Шахтар. Я прогнозував, що ще Бешикташ розірве Шахту, а воно он як вийшло - мало не проскочили греків.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728329 вiд 2025-08-15 13:52:07щоь у лісі здохло - циганек вибачився перед усіма вболівальниками за те, шо дав неправильний прогноз і перехвалив шахтар. Щодо полісся, то там хвороба росту. Ротань знає як мотивувати команду, згуртувати, запалити. Але у цьому є побочка, спробую коротко - коли кожен гравець запалений і ціль єдина, такий гравець рубається як чорт кілька матчів, як правило 2-3, а потім яма. АЛЕ гравець каже я можу, я буду,, ставте пан Ротань, я готовий. А гравець не готовий. Морально - готовий, фізично - ні. Бо підсів фізично. Але Ротаню каже - став мене! А потім десь на 50-й хвилині гравець здувається і помиляється, іноді фатально. Сподіваюсь ротань все бачить і все підкоригує.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728328 вiд 2025-08-15 12:01:21Вишиванка в даному випадку - це не тільки про модний прикид, це ще й меседж, який має бути легко помітним для усіх. Якщо цей меседж написаний білим на білому - то ніхуя цей меседж не вартий. Може у нього там ще й шкарпетки 'смерть хуйлу', але того також ніхто не побачить.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728327 вiд 2025-08-15 12:00:18m1919(Київ - чемпіон!) № 1728326 ну справедливості за раді, по відчуттям, програш Шахти прикра невдача - не повезло, і стояли на виграш вони весь основний час А Динамо злило без шансів і боротьби. Та і супротивники різного рівня. Порівняння не ревалентне трохи :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728326 вiд 2025-08-15 11:34:02До нашого «папакупібразілу» після вчорашнього Шахтаря.Ну, що, синку, помогли тобі твої ляхи?:)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728325 вiд 2025-08-15 11:18:00ви б забарного похвалили перший з футболістів хто підписує контракт, вдягнувши вишиванку :) а то одразу починаєте з того що «вишиванка неправильна» :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728324 вiд 2025-08-15 11:16:16з приводу вчорашніх пенальті бля. це зараз мода така? йти до м'яча походкою наркомана? ще якщо гетри порвані - то взагалі «100% в тренді»? у шахти по-моєму троє підходили наркоманською походкою, і два не забило… там же купа аналалітеків працюють. невже удар на силу менш ефективний при останніх змінах правил, ніж оце спостерігання за воротарем, куди він почне падати?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728323 вiд 2025-08-15 10:40:55Sauron № 1728322 LAZY № 1728314 Прикільно :) У мене є 2 вишиванки білим по білому. Схожі на цю, що в Збарного, тільки кращі :) Першу купив 20 років тому в центрі Львова. Там така красива продавчиня була, що я вибирав вишиванку більше години :) Коли прийшов у цій вишиванці на роботу, то дядько з Харкова сказав, що це їх харківська вишиванка :) Крім Полтавщини, подібні техніки можна зустріти й на Чернігівщині та Поділлі, але саме полтавська школа вважається класичною для “білого по білому”.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728322 вiд 2025-08-15 10:06:48LAZY № 1728314 Білим по білому - це Полтавська вишиванка. Вчи матчасть. :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728321 вiд 2025-08-15 09:35:39«Український сувенір» - так, був магазин. Іноземців туди водили купувати вишиванки тощо, а також на Андріївський узвіз. Здається, потім там зробили якийсь магазин маладьожной одєжди, а зараз воно ніби взагалі пусте стоїть і пропонується в оренду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728320 вiд 2025-08-15 09:08:16Вчора нетривалі повітряні тривоги оголошували кілька разів по Києву. І русня випустила таки під час однією такої тривоги два Іскандера, які долетіли. Плюс 34 шахеди влучило. Підари не бьють по великих містах, щоб не створювати негативний фон для і без того нікчемної зустрічі Трампидла і Х-їдла на Алясці.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728319 вiд 2025-08-15 09:02:40Білим по білому - завжди топовіше і дорожче. Так було завжди. Тільки продавці у житомирських магазинах чомусь завжди відповідали російською у 90-х і 2000-х. А так все правда.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728318 вiд 2025-08-15 08:54:18Batyj № 1728317 ----- Так, був великий магазин Народно-ужиткового мистецтва поряд з книгарнею Медична Книга. А щодо вбрання Забарного Іллі. Це сучасна гламурна версія, мабуть від якогось укр. фешндизайнера. По моєму в Українській традиційї чоловіки не носили білі сорочки вишиті по білому, жінки кругом таке носили, що зрештою було тупо європейською традицією гаптування. Накрайняк чоловіки носили з конопляного чи лляного полотна, не то вже було не біле, але бежево-сіре?? Претензій до Забарного не маю. Вдягнутий дуже гарно і урочисто.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728317 вiд 2025-08-15 08:12:54колись на площі Толстого була крамниця, де продавалися вишиванки. Пам'ятається, білим по білому були найдорожчі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728316 вiд 2025-08-15 08:07:04зайшов на Шурика подивитись новини. Сашо ще не звільнили, Ярмолу не відрахували. Решта не цікаво. Макабку можна не дивитися, Шансів немає..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728315 вiд 2025-08-15 08:04:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1728306 вiд 2025-08-14 23:55:31 Цей кротячий ентузіазд ще й вищав, як порося, коли Різник відбив пеналь. Не допомогло.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728314 вiд 2025-08-15 03:03:08Така собі «вишиванка», ледь-ледь помітна. Ніби і є, а ніби і немає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728313 вiд 2025-08-15 01:49:38Orest Dniprovskiy (Київ) № 1728295 вiд 2025-08-14 22:51:27 Забарний прийшов на підписання контракту з ПСЖ у вишиванці -------------------- Угу, а потім потренувався з кацапчиком, напевно сказав йому прівєт, ну і з якогось хуя вчепився в кубок, який не заслужив аж зовсім. Ну і групові фото з кацапом - не гнушаємось. Дєньгі нє пахнут.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728312 вiд 2025-08-15 01:48:27«Кротам - смоктати.» … А що блядь, війна вже закінчилась, у українського футбола все добре, очки набираються, футбольний рейтинг країни росте і взагалі підйьом?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728311 вiд 2025-08-15 01:10:45Ukrainian Ranger № 1728308 цe нeрeaлiстичнo в oбсяжнiй пeрспeктивi.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728310 вiд 2025-08-15 01:00:392 Akela№ 1728254Соромно! Може ви ще й стареньких вночі топорами?.. Ні, ну то таке… Але за цю пердяївку вболівати? Сором!!!
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728309 вiд 2025-08-15 00:58:122 Voxa№ 1728250Не особливо вразив? очікування на 45 голів у цієй інвалідній Ромі? Досить пристойний сезон і пристойна результативність. це Італія!
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728308 вiд 2025-08-15 00:05:50Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1728305 вiд 2025-08-14 23:55:23 Динамо має «витягати» саме Динаио. А це поки що малоймовірно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728307 вiд 2025-08-15 00:01:28Персонально для Batyj порно, після кротів :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728306 вiд 2025-08-14 23:55:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728294 оцей Бебех здається навіть переплюнув Круторогова
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728305 вiд 2025-08-14 23:55:23Ukrainian Ranger № 1728302 дaрeмнo тaк… цe oчки якi витягaють Динaмo…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728304 вiд 2025-08-14 23:55:22Ну до зустрічі з кротами у ЛК. Євреї нас точно пройдуть.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728303 вiд 2025-08-14 23:54:45крoтaм дaвaли шaнс, aлe…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728302 вiд 2025-08-14 23:54:33Кротам - смоктати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728301 вiд 2025-08-14 23:54:02с пеналями у кротів не особо вийшло
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728300 вiд 2025-08-14 23:52:24ще й пеналя бити не вміють
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728299 вiд 2025-08-14 23:40:562 Orest Dniprovskiy № 1728297Можуть судитися за утиски за гендерним принципом :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728298 вiд 2025-08-14 23:28:49Orest Dniprovskiy (Київ) № 1728297 ----- У них там популярні шоу трансвеститів))
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728297 вiд 2025-08-14 23:17:49На чемпіонаті світу з волейболу U21 2 чоловіки грали за жіночу збірну В'єтнаму: деталі скандалу
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728296 вiд 2025-08-14 22:57:12це вже не та Фіорентина, що я дивився у 1969 році. Та збанкрутувала та розформована. А та що зараз - це типу Днепра-1.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728295 вiд 2025-08-14 22:51:27Забарний прийшов на підписання контракту з ПСЖ у вишиванці
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728294 вiд 2025-08-14 22:42:08Комент старанно облизує кротонєгрів, а результату як не було, так і нема. Тим часом мєсний кріт самовиїбався.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728293 вiд 2025-08-14 22:40:10PEPSI (Merkury) № 1728269 ну ок, у москалів індивідуальна відповідальність влади. і шо? влада просто будує нацгвардію, яка захищає від народного повстання. Африка, Венесуела, та навіть Китай. і що? Як раз демократія дає надію на зміни, може не так швидко, як хочеться у сучасному світі або на фоні диктатур. Але диктатури програють не в швидкості змін, а у якості та сенсі. Саме тому диктатури завжди програють в довгу. І той самий Китай це розуміє і мабуть намагається робить правильно, але звісно з перекосами.