🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 568.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728332 вiд 2025-08-15 19:31:18

Авіаційний стартап Skydweller Aero успішно випробував безпілотник, який має більший розмах крил, ніж Boeing 747, і здатний літати майже три доби без посадки. Це сталося двічі поспіль, причому дрон працював лише на сонячній енергії та акумуляторах. У компанії заявляють, що їхня мета — досягти «безперервного» польоту, коли літальний апарат приземлятиметься лише для технічного обслуговування.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728331 вiд 2025-08-15 19:28:05

Ярослава Магучіх з рекордом етапу виграла Діамантову лігу в Сілезії

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728330 вiд 2025-08-15 16:24:10

PEPSI (Merkury)
№ 1728329 вiд 2025-08-15 13:52:07

щоь у лісі здохло - циганек вибачився перед усіма вболівальниками за те, шо дав неправильний прогноз і перехвалив шахтар.
----
Вибачатися за неправильний прогноз, це так можна ціле життя вибачатися. Його ж професія триндіти в екрані, а не давати правильні прогнози. А щодо перехвалив Шахтар. Я прогнозував, що ще Бешикташ розірве Шахту, а воно он як вийшло - мало не проскочили греків.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728329 вiд 2025-08-15 13:52:07

щоь у лісі здохло - циганек вибачився перед усіма вболівальниками за те, шо дав неправильний прогноз і перехвалив шахтар.

Щодо полісся, то там хвороба росту. Ротань знає як мотивувати команду, згуртувати, запалити. Але у цьому є побочка, спробую коротко - коли кожен гравець запалений і ціль єдина, такий гравець рубається як чорт кілька матчів, як правило 2-3, а потім яма. АЛЕ гравець каже я можу, я буду,, ставте пан Ротань, я готовий.
А гравець не готовий. Морально - готовий, фізично - ні. Бо підсів фізично. Але Ротаню каже - став мене! А потім десь на 50-й хвилині гравець здувається і помиляється, іноді фатально.
Сподіваюсь ротань все бачить і все підкоригує.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728328 вiд 2025-08-15 12:01:21

Вишиванка в даному випадку - це не тільки про модний прикид, це ще й меседж, який має бути легко помітним для усіх. Якщо цей меседж написаний білим на білому - то ніхуя цей меседж не вартий. Може у нього там ще й шкарпетки 'смерть хуйлу', але того також ніхто не побачить.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728327 вiд 2025-08-15 12:00:18

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1728326
ну справедливості за раді, по відчуттям, програш Шахти прикра невдача - не повезло, і стояли на виграш вони весь основний час
А Динамо злило без шансів і боротьби. Та і супротивники різного рівня.
Порівняння не ревалентне трохи :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728326 вiд 2025-08-15 11:34:02

До нашого «папакупібразілу» після вчорашнього Шахтаря.
Ну, що, синку, помогли тобі твої ляхи?
:)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728325 вiд 2025-08-15 11:18:00

ви б забарного похвалили
перший з футболістів хто підписує контракт, вдягнувши вишиванку :)
а то одразу починаєте з того що «вишиванка неправильна» :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728324 вiд 2025-08-15 11:16:16

з приводу вчорашніх пенальті
бля. це зараз мода така? йти до м'яча походкою наркомана? ще якщо гетри порвані - то взагалі «100% в тренді»?
у шахти по-моєму троє підходили наркоманською походкою, і два не забило…
там же купа аналалітеків працюють. невже удар на силу менш ефективний при останніх змінах правил, ніж оце спостерігання за воротарем, куди він почне падати?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728323 вiд 2025-08-15 10:40:55

Sauron
№ 1728322

LAZY
№ 1728314

Прикільно :) У мене є 2 вишиванки білим по білому. Схожі на цю, що в Збарного, тільки кращі :)
Першу купив 20 років тому в центрі Львова. Там така красива продавчиня була, що я вибирав вишиванку більше години :) Коли прийшов у цій вишиванці на роботу, то дядько з Харкова сказав, що це їх харківська вишиванка :)

Крім Полтавщини, подібні техніки можна зустріти й на Чернігівщині та Поділлі, але саме полтавська школа вважається класичною для “білого по білому”.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728322 вiд 2025-08-15 10:06:48

LAZY
№ 1728314

Білим по білому - це Полтавська вишиванка.
Вчи матчасть. :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728321 вiд 2025-08-15 09:35:39

«Український сувенір» - так, був магазин. Іноземців туди водили купувати вишиванки тощо, а також на Андріївський узвіз. Здається, потім там зробили якийсь магазин маладьожной одєжди, а зараз воно ніби взагалі пусте стоїть і пропонується в оренду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728320 вiд 2025-08-15 09:08:16

Вчора нетривалі повітряні тривоги оголошували кілька разів по Києву.

І русня випустила таки під час однією такої тривоги два Іскандера, які долетіли. Плюс 34 шахеди влучило.

Підари не бьють по великих містах, щоб не створювати негативний фон для і без того нікчемної зустрічі Трампидла і Х-їдла на Алясці.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728319 вiд 2025-08-15 09:02:40

Білим по білому - завжди топовіше і дорожче.
Так було завжди.
Тільки продавці у житомирських магазинах чомусь завжди відповідали російською у 90-х і 2000-х. А так все правда.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728318 вiд 2025-08-15 08:54:18

Batyj
№ 1728317
-----
Так, був великий магазин Народно-ужиткового мистецтва поряд з книгарнею Медична Книга.

А щодо вбрання Забарного Іллі. Це сучасна гламурна версія, мабуть від якогось укр. фешндизайнера.
По моєму в Українській традиційї чоловіки не носили білі сорочки вишиті по білому, жінки кругом таке носили, що зрештою було тупо європейською традицією гаптування.
Накрайняк чоловіки носили з конопляного чи лляного полотна, не то вже було не біле, але бежево-сіре??
Претензій до Забарного не маю. Вдягнутий дуже гарно і урочисто.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728317 вiд 2025-08-15 08:12:54

колись на площі Толстого була крамниця, де продавалися вишиванки. Пам'ятається, білим по білому були найдорожчі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728316 вiд 2025-08-15 08:07:04

зайшов на Шурика подивитись новини. Сашо ще не звільнили, Ярмолу не відрахували. Решта не цікаво. Макабку можна не дивитися, Шансів немає..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728315 вiд 2025-08-15 08:04:13

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728306 вiд 2025-08-14 23:55:31

Цей кротячий ентузіазд ще й вищав, як порося, коли Різник відбив пеналь. Не допомогло.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728314 вiд 2025-08-15 03:03:08

Така собі «вишиванка», ледь-ледь помітна. Ніби і є, а ніби і немає.

photo-2025-08-15-03-02-08

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728313 вiд 2025-08-15 01:49:38

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1728295 вiд 2025-08-14 22:51:27

Забарний прийшов на підписання контракту з ПСЖ у вишиванці
--------------------
Угу, а потім потренувався з кацапчиком, напевно сказав йому прівєт, ну і з якогось хуя вчепився в кубок, який не заслужив аж зовсім. Ну і групові фото з кацапом - не гнушаємось. Дєньгі нє пахнут.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728312 вiд 2025-08-15 01:48:27

«Кротам - смоктати.»

А що блядь, війна вже закінчилась, у українського футбола все добре, очки набираються, футбольний рейтинг країни росте і взагалі підйьом?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728311 вiд 2025-08-15 01:10:45

Ukrainian Ranger
№ 1728308

цe нeрeaлiстичнo в oбсяжнiй пeрспeктивi.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728310 вiд 2025-08-15 01:00:39

2 Akela
№ 1728254
Соромно! Може ви ще й стареньких вночі топорами?.. Ні, ну то таке… Але за цю пердяївку вболівати? Сором!!!

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728309 вiд 2025-08-15 00:58:12

2 Voxa
№ 1728250
Не особливо вразив? очікування на 45 голів у цієй інвалідній Ромі? Досить пристойний сезон і пристойна результативність. це Італія!

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728308 вiд 2025-08-15 00:05:50

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1728305 вiд 2025-08-14 23:55:23

Динамо має «витягати» саме Динаио. А це поки що малоймовірно.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728307 вiд 2025-08-15 00:01:28

Персонально для Batyj порно, після кротів :)



Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728306 вiд 2025-08-14 23:55:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728294
оцей Бебех здається навіть переплюнув Круторогова

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728305 вiд 2025-08-14 23:55:23

Ukrainian Ranger
№ 1728302

дaрeмнo тaк… цe oчки якi витягaють Динaмo…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728304 вiд 2025-08-14 23:55:22

Ну до зустрічі з кротами у ЛК.
Євреї нас точно пройдуть.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728303 вiд 2025-08-14 23:54:45

крoтaм дaвaли шaнс, aлe…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728302 вiд 2025-08-14 23:54:33

Кротам - смоктати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728301 вiд 2025-08-14 23:54:02

с пеналями у кротів не особо вийшло

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728300 вiд 2025-08-14 23:52:24

ще й пеналя бити не вміють

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728299 вiд 2025-08-14 23:40:56

2 Orest Dniprovskiy
№ 1728297
Можуть судитися за утиски за гендерним принципом :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728298 вiд 2025-08-14 23:28:49

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1728297
-----
У них там популярні шоу трансвеститів))

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728297 вiд 2025-08-14 23:17:49

На чемпіонаті світу з волейболу U21 2 чоловіки грали за жіночу збірну В'єтнаму: деталі скандалу

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728296 вiд 2025-08-14 22:57:12

це вже не та Фіорентина, що я дивився у 1969 році. Та збанкрутувала та розформована. А та що зараз - це типу Днепра-1.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728295 вiд 2025-08-14 22:51:27

Забарний прийшов на підписання контракту з ПСЖ у вишиванці

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728294 вiд 2025-08-14 22:42:08

Комент старанно облизує кротонєгрів, а результату як не було, так і нема. Тим часом мєсний кріт самовиїбався.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728293 вiд 2025-08-14 22:40:10

PEPSI (Merkury)
№ 1728269

ну ок, у москалів індивідуальна відповідальність влади.
і шо? влада просто будує нацгвардію, яка захищає від народного повстання.
Африка, Венесуела, та навіть Китай.
і що?

Як раз демократія дає надію на зміни, може не так швидко, як хочеться у сучасному світі або на фоні диктатур. Але диктатури програють не в швидкості змін, а у якості та сенсі. Саме тому диктатури завжди програють в довгу. І той самий Китай це розуміє і мабуть намагається робить правильно, але звісно з перекосами.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.