Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728212 вiд 2025-08-14 09:08:40Забарний хіба був в заявці? Швидко трофеї почав збирати :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728211 вiд 2025-08-14 02:45:00LAZY № 1728210 ну, з пeршим трoфeєм, чи нe тaк? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728210 вiд 2025-08-14 02:26:19Знайди кацапський перекошений їбальник. На тлі щирих посмішок інших хлопців.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728209 вiд 2025-08-14 00:28:05olma є 1728149 вiд 2025-08-13 13:42:15 Це типа суркісовські сраколизи включили контрPR - хвилю женуть lighting-conductor. Лех Познань зіграв внічию з Црвеною Звіздою, і за сумою Звізда йде далі - гратиме з Пафосом. ------------------- Лєхпознань є конкретними підарами і куколдами. Спочатку, на домашці, лизнули сербам півісивши ганчірку шо косово є сербія, в фотбол програли, а потім в гостях у недокацапів отримали фізичної пизди, шо кузьма, шо апасниє. Так і требауйобкам. А ще вони (і ті і ті) друзья спартакамасква
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728208 вiд 2025-08-14 00:15:19Фублядь, там йобана кацапська патлата хуйня більше всіх скаче святкує. «Перший трофей Забарного» блядь нахуй. Йому навіть цього трофея не буде, його навіть в заявці не було.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728207 вiд 2025-08-14 00:15:00Лише засновник партії районі мужньо стоїть на чатах і всіх уже перемагає. Є довбойоби, що цього ше не второпали. Ну й хуй із ними!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728206 вiд 2025-08-14 00:12:06мнда, ну по пеналям у Тотнхема шансів то вже і не було
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728205 вiд 2025-08-14 00:05:15Банда остаточно все розікрала? Чи щось іще лишилося? А довбойоби з ЄС ніх на врубаються :) Крадуть мільярди перед носом :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728204 вiд 2025-08-13 23:57:14Та який нахуй трофей Забарного
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728203 вiд 2025-08-13 23:56:15Тим чaтoм шaнси Зaбaрнoгo нa пeрший трoфeй зрoсли 2:2 нa 90+ хв… хoчa вiн i нe в зaявцi…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728202 вiд 2025-08-13 23:52:20olma № 1728197 aгa, a якщo зустрiч вiддaлиться тo i рoзбiжнoстi зникнуть? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728201 вiд 2025-08-13 23:49:30Batyj № 1728182 a скiльки чувaкiв сiлo зa рeжимa Пoрoшeнкa? :) звичaйнo мoжнa ствeрджувaти щo тoдi кoрупцiї нe булo… цe чудoвo щo щeсь в цьoму плaнi рoбиться…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728200 вiд 2025-08-13 23:44:07Ukrainian Ranger № 1728171 I хтo з нaс мрiйник? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728199 вiд 2025-08-13 23:38:07Заміна ВФЗ на ОСС мені здавалася завжди стрьомною. Але хто я такий, щоб судити. Тиловий цивільний диваний переживальшик.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728198 вiд 2025-08-13 23:36:39Сауди купляють Мбапе за 350 лімонов..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728197 вiд 2025-08-13 23:35:28WSJ написав велику статтю про особливості командування в ЗСУ при Сирському. Дуже критикують. "Колись спритна армія України загрузла в радянському процесі прийняття рішень З наближенням саміту США та Росії українські військові стикаються зі зростаючою розбіжністю між рядовим та вищим начальством. «Якщо ти дурний і слухняний, тебе залишать у спокої». https://www.wsj.com/world/ukraine-russia-army-soviet-5fa8e1c9?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728196 вiд 2025-08-13 23:09:02Там Тотт їбе підарів 2-0. Навіть трішки шкода що не кацап на воротах.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728195 вiд 2025-08-13 23:02:31Ось ви тут типу робите срач. Але вже запізно і не пафосно. Рекомендую подивитися Eddington, Це не про Не дивитися вгору, але ще більш жорстка сатира на те що відбувається. Enot мабуть знайде щось для себе :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728194 вiд 2025-08-13 22:58:15А може все ж таки якийсь чорний лебідь раптово прилетить та дзьобне хуйла в макитру насмерть? У кацапів ж завжди серпень це місяць катастроф та усілякої хуйні. Хоча назвати катастрофою, якщо хуйло сдохне, можуть тільки найбільш упороті свинособаки.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728193 вiд 2025-08-13 22:46:132 klirik № 1728190 Хуйло привезе трампу статую трампа з лайна від уззького наріду. Тякщо не статую то щось пшонка — стайл.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728192 вiд 2025-08-13 22:28:45Ukrainian Ranger № 1728171 Воно, навіть, мертвий сайт поховати не може…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728191 вiд 2025-08-13 22:15:11yagshamash № 1728189 Так це ж вже було (с) :) Спочатку будуть наслідки, швидко всі в Стамбул на перемовини Потім санкції з 8.08 Можливо ще щось було посередині… Хуйло подарує золотий унітаз, пообіцяє тіло трампа покласти в мавзолей, лєнінгад назве донніград - і все. Діл!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728190 вiд 2025-08-13 22:13:07хуйло привезе для трампа чебурека і big golden bottle vodka, тому нічого не станеться. Another two weeks for big deal with my friend Valodya
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728189 вiд 2025-08-13 21:39:14На хуйла чекають дуже серйозні наслідки, якщо завтра воно не погодиться на припинення вогню - Трамп. Putin faces ‘very severe consequences’ if no Ukraine truce agreed, Trump says | Ukraine | The Guardian https://share.google/BrG0Z8sSoSDuGzn6c Себто, якщо на перемир'я не погодиться.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728188 вiд 2025-08-13 21:13:31О, офіційні склади Хуйлостанець на лавці…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728187 вiд 2025-08-13 20:48:382 Orest Dniprovskiy№ 1728179Отак все у нас.Перший ролик, останній кадр. «мова Гугл: русский»А так, то добре вього навчив.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728186 вiд 2025-08-13 20:39:48Orest Dniprovskiy Манор грав в оренді зв Лідз минулого сезону. Повернувся до Тоттнему. Хоче спробувати там, бо вони у ЛЧ. Хоча шансів бути в основі небагато. В Лідзі був одним із найкращих.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728185 вiд 2025-08-13 20:31:142 ProstoVlizPobalakaty№ 1728161Якщо у воротаря-тренера в команді відбуваються такі воротарські ляпи…Чому СаШо повинен позбавляти свого воротара права на власного Ачімовича?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728184 вiд 2025-08-13 20:22:09між іншим, кацапа у ПСЖ брали за 20 лямів
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728183 вiд 2025-08-13 20:21:252 olma№ 1728140Вареники з вишнями!В іншому заперечень нема :)От ви Суркісів лаєте, а винен Ахметов.Якби Шахтар не просрав чемпіонство, ми б цієї ганьби не побачили.Побачили б іншу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728182 вiд 2025-08-13 20:18:3913. 08. 2025 Тільки за останній тиждень 12 посадовців Міністерства оборони України потрапили під кримінальні розслідування за дії періоду 2024-2025 років. Загальна сума збитків держави - більше 6 млрд. гривен, не говорячи вже про недобудований снарядний завод Rheinmetall, будівництво якого просто заблоковано бюрократичними процедурами. І жодного (!) питання не виникло до тодішнього керівника МО Рустема Умєрова, якого перевели на посаду секретаря РНБО. Повторюється один в один історія міністра Рєзнікова з повною безвідповідальністю вищих посадових осіб режиму Зеленського.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728181 вiд 2025-08-13 20:14:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1728178 Манор грає за Тоттенгем
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728180 вiд 2025-08-13 20:07:20До речі, писали, що умовою переходу Забарного було те, що кацап іде нафуй. Чи це наші журналізди звично видавали бажане за дійсне?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728179 вiд 2025-08-13 20:06:36Колись питали у Валлона:
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728178 вiд 2025-08-13 20:05:13Шевальє це тіпа молодший син, який не є нащадком манору. як Д'артаньян :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728177 вiд 2025-08-13 20:04:00На заміну кацапу ПСЖ купив Шевальє
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728176 вiд 2025-08-13 20:03:39Подивився на фото того кацапа - якийсь недоробок, схожий на також куцяпського тенісизда мєдвєдєва.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728175 вiд 2025-08-13 20:02:532 Voxa№ 1728174Люка Шевальє з «Лілль». кацап точно стояти не буде - Шевальє брали виключно в основу, замість Донарумми
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728174 вiд 2025-08-13 19:55:25sk (Samsung galaxy) № 1728173 та ну, вони когось там купили замість Дорнаруми, з місцевого
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728173 вiд 2025-08-13 19:49:51Сьогодні суперкубок УЄФА…москаль на воротах у псж