🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 572.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728172 вiд 2025-08-13 19:49:47

UR № 1728171
не має сенсу - там релегійний мрак

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728171 вiд 2025-08-13 19:27:48

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1728170

Мене завжди дивують йолопи, які повторюють байки про «жадібного Пороха».

За час свого президентства він не збагатився ані на копійку. Торгував собі цукерками коли краще, коли гірше - але ні в кого не віджав жодного бізнесу. І його так звані «свинарчуки» - Гладковські, чи Кононенко, теж чомусь не збагатилися. На відміну від нинішніх зелених чортів, які з дозволу клоуна гребуть мільйони.

Порох ще в 2015 році на свої власні кошти оновив ППО біля Києва, а всього за остатні 10 років своїх грошей after tax пожертував на армію в неймовірних обсягах - це десятки чи вже сотні мільйонів не наших грошей. Жадібні люди таке роблять? Хріна з два. Жадібні люди, як Зе та його завгосп Єлдак, скирдують мільярди в криптовалюту на випадок, коли доведеться тікати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728170 вiд 2025-08-13 19:17:03

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728160

ти нaвiть нe пiдoзрюєш нaскiльки тi двoє близькi в плaнi жaдiбнoстi :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728169 вiд 2025-08-13 18:00:24

А може того… Хай би дядя Гєна б Динамо придбав, а? Гірше ж не було б?
Вічний би мабуть тоді у вікно вийшов.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728168 вiд 2025-08-13 17:58:34

1 мільярд покупок за рік: АТБ встановила рекорд!?

Компанія АТБ-Маркет оприлюднила унікальні дані, які демонструють не лише вражаючий масштаб бізнесу, але й важливу роль, яку мережа відіграє для економіки та продовольчої безпеки України.

Вражаючі досягнення в цифрах:

? Товарообіг за перше півріччя 2025 року досяг 139,39 млрд грн, що на 19,8% більше, ніж торік.

? Податкові відрахування за перше півріччя 2025 року склали 18,02 млрд грн, що робить АТБ одним із найбільших платників податків в Україні.

? Загальна сума податків, сплачених з початку повномасштабного вторгнення, сягає 74,11 млрд грн!

АТБ — це не просто супермаркет, а національний бренд, який щодня доводить свою надійність.

Україна 24/7

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728167 вiд 2025-08-13 17:47:31

Sauron
Полісся. Якісний клуб.
А шо, все професійно і якісно.
:-).

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728166 вiд 2025-08-13 17:42:21

Я вірю, що в нас повно талановитих футболістів.
Просто нема якісного клубу.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728165 вiд 2025-08-13 17:40:13

Akela
№ 1728159

Вже кілька поколінь футболістів пройшло, а у нас після Лобана жодного разу не було якісного тренера.
Це пряма відповідальність президента.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728164 вiд 2025-08-13 17:28:26

Так. Склад ДК наразі не коштує і 1 долара.
Скоріше від'ємні значення.
Шапаренка треба комусь втюхати з доплатою і розвантажити зарплатну складову.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728163 вiд 2025-08-13 17:16:19

хоча, ні. там десь по столиці бовтається безробітний Хацкєвіч, може і його підібрать :(
Але то вже буде не сон, то вже піздец.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728162 вiд 2025-08-13 17:14:43

«Як стало відомо Sport. ua, замінити Олександра Шовковського на чолі київського «Динамо» може український фахівець Олег Гусєв, який нині працює у тренерському штабі киян.»

:))
страшний сон на яву

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728161 вiд 2025-08-13 17:10:06

Akela
№ 1728159 вiд 2025-08-13 16:58:31

Якщо у воротаря-тренера в команді відбуваються такі воротарські ляпи, то або тренер взагалі некваліфікований або якісь проблеми в менеджменті не дозволяють придбати у воротарську ланку такого воротаря, що не робив би таких помилок. І тут ми знову приходимо до висновку, що навряд чи тренер, для якого це перше серйозне місце роботи є єдиним винним в тому, що йому не вистачає кваліфікації для цієї посади.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728160 вiд 2025-08-13 17:07:57

Суркіс у фанів ДК, як Порох у прихильників Зєленского - завжди винуватий в усьом :)

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728159 вiд 2025-08-13 16:58:31

2 Sauron
№ 1728158
Суркіси багато в чому винні. В тому що не продали того ж Бражка, наприклад. Але то Суркіс навчив Нещерета так вибігати? Суркис не навчив команду виходити з-під пресінгу навіть такої посередньої команди? Суркіс не розібрав - як із Пафосом грати? Суркіс навчив Бражка, Шапаренка та інших звьозд таку хєрню на полі робити?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728158 вiд 2025-08-13 16:19:58

Вчора було соромно…
Але не обкладайте фуями гравців.
Джуніор - справжня причина багаторічного падіння клубу.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728157 вiд 2025-08-13 15:04:28

? si=E3E1r1_0W2ckrkKE

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728156 вiд 2025-08-13 14:18:02

Які, блд, 20 мільонів за Бражка? Хто дасть хоч якісь гроші за такого нулячого Шапаренка? Які мільони та ліверпулі для тупого лажовика Михавка? Як співав Фредерік Булсара - fairy tales of yesterday will grow but never die. Ці всі звьозди індивідуально слабкіші за будь-яких европейських середняків! (Кіпр, напевно - навіть середняком назвати важко)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728155 вiд 2025-08-13 14:16:50

до речі, судячи з міжсезонних товарняків наступний за Нещеретом Моргун такий самий :(

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728154 вiд 2025-08-13 14:13:34

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728153
З того що я бачив (хоча то, звісно, юнацький рівень) - племінник таких мегапройобів як Нещерет - не робив)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728153 вiд 2025-08-13 14:07:44

І справді - є зять, є перспективний голкіпер-племінник. Треба його до основи підпускати, до речі - у світлі учорашнього перформенсу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728152 вiд 2025-08-13 13:57:54

Enot
№ 1728150
----
Написано, що порадиться з Буряком і Ярмоленко… Це ж кондовий булщит, придумане в диму поганої анаші.

Краще б із зятем, а саме з Крістіаном Руслановичем Біловаром порадився б. :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728151 вiд 2025-08-13 13:57:43

Інсайди від жопошніка? Це мабуть афуєнне джерело, безпомилкове.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728150 вiд 2025-08-13 13:52:13

Якась хуйня. Шовковський виграв чемпіонство, для єврокубків, а особливо для Ліги Чемпіонів цей склад неготовий. Який сенс звільняти Шовковського? У Пафоса гравці набагато кваліфікованші ніж в Динамо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728149 вiд 2025-08-13 13:42:15

Це типа суркісовські сраколизи включили контрPR - хвилю женуть lighting-conductor.

Лех Познань зіграв внічию з Црвеною Звіздою, і за сумою Звізда йде далі - гратиме з Пафосом.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728148 вiд 2025-08-13 13:37:34

Київське «Динамо» може звільнити головного тренера команди Олександра Шовковського, повідомляє анонімний Telegram-канал «Інсайди від Пасічника 2.0».

За інформацією джерела, найближчим часом президент столичного клубу Ігор Суркіс проведе консультації з Леонідом Буряком та Андрієм Ярмоленком, аби порадитись та зрозуміти, чи варто звільняти коуча.

Ги

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728147 вiд 2025-08-13 11:50:50

olma
№ 1728135

Чисто кіпрська (не грецька) страва зветься шефталія. І саме її з наших вчора зробили…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728146 вiд 2025-08-13 11:28:57

Відкриють десь у Монако магазинчик «Унітазна торгівля братів чучуркєс». Шо ісчьо надо, чтоби спокойно фстретіть старость? (с)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728145 вiд 2025-08-13 11:25:49

ну да, Прикарпаття обленерго, останній актив, комусь з зермаків «продали» чи ось продають.
сам по собі банк, без оборотів обленерго на фізиках багато не заробе :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728144 вiд 2025-08-13 11:24:45

+№ 1728141

Якби кацапи у 2022 році захопили Україну, то наші чучундри спочатку б зйобнули (як, власне, і сталося), а потім спробували б про щось домовитися через медведчука. Через кого домовлявся б татарин - хз, можливо через лічно Хамла та всяких арбузо-пузових.

Але всі ці варіанти накрилися пєсдою.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728143 вiд 2025-08-13 11:11:01

«Ми спробуємо підписувати дуже швидко, але ви розумієте, що дуже багато всього і іноді щось запізнилось, не завжди вчасно приходить з парламенту, треба отримати оцінку уряду. Немає такого, що п'ять днів – і треба це підписувати. Щодо порушення Конституції, ми її не порушуємо. У президента є право підписати закон, ветувати або не підписувати закон.»

а я от подумав, може це він не банально бреше в очі, а дійсно не знає норм і законів, і думає шо так і треба, і тому в країні все через жопу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728142 вiд 2025-08-13 11:05:59

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728141
----
Згоден. Судячи з процесу в Лондоні Приватбанка vs колишні власники ПБ, то там Суркісам не світить отримати ті величезні гроші, які буцімто лежали як депозит від покійного вже батька Суркісів.

Хоча в УА банки досить прибуткові, все ж таки прибуток А-Банку Суркісів за 2024, - 820 млн грн (прибл. 20 млн доларів) це мало для підтримки штанів. Тим більше шо не можна взяти ці гроші просто і кинути в ДК.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728141 вiд 2025-08-13 10:53:11

суркісам треба евакуюватися з України - але вони це і самі добре розуміють. Не видно сценаріїв, за яких цьому сімейству тут і далі буде харашо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728140 вiд 2025-08-13 10:29:07

Повертаючись до ДК.
Суркісам треба усвідомити, що навіть коли війна закінчиться, грошей більше не стане, тому що треба змінювати стратегії, підходи. Всій системі ставити KPI на вирощення футболістів, тренерів в клуб брати чужих і амбітних, зі сторони. Тренерам не працевлаштовувати в помічники Олегів Гусєвих, а дозволяти привозити своїх амбітних місцевих та іноземних спеціалістів, які люблять український борщ, голубці, вареники з сиром та успіх на міжнародній арені.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728139 вiд 2025-08-13 09:56:07

Logo
Світ
В Уганді знайшли «золото століття» на $12 трлн: країна чекає економічний прорив
В Уганді знайшли «золото століття»
11 Серпня, 2025р 20:41
В Уганді зробили відкриття, яке вже називають «знахідкою століття» — на території країни виявили близько 31 мільйона тонн золотоносної руди. За попередніми оцінками, вона містить близько 320 тисяч тонн очищеного золота загальною вартістю понад 12 трильйонів доларів США. Місцева влада покладає на знахідку великі надії, прогнозуючи створення тисяч робочих місць, зростання економіки та залучення значних іноземних інвестицій.

Як зазначає австрійське видання OE24, такий обсяг запасів може вивести Уганду до світової еліти виробників золота та радикально змінити економіку країни.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728138 вiд 2025-08-13 09:54:29

да да, «свинячі крильця».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728137 вiд 2025-08-13 09:36:16

дивно, що чат ГПТ не подав ніяких рибних страв. Адже цей Пафос на березі знаходиться, і там якісь рибаки теоретично мають ловити рибу і подавати на стіл.

І тут маю гіпотезу. По-перше риба і морепродукти не готуються довго. Тому варіантів не багато, запікається (на грилі, в духовці), смажиться в олії чи жиру, і все.
Ну можуть октопуса там в червоному вині зварити, хоча він на 75% буде як гума після вулканізації.
А по-друге, риби не так багато. і вона дорога, і т. п.

В середземноморській кухні monti e mare - перемагають гори, скрізь домінує кухня гір і передгірья.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728136 вiд 2025-08-13 09:27:34

Динамо, це тушковані каперси. Страва пісна і унила.

З. І. Оце хороша метафора.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728135 вiд 2025-08-13 09:25:37

Яка кулінарна страва є притаманною для Кіпра, зокрема для району міста Пафос

Програма ChatGPT сказала:

Для Кіпру загалом, і для району міста Пафос зокрема, характерною є свинина в червоному вині з коріандром — Афелія (Afelia).

Це традиційна страва, яку особливо люблять у сільських районах навколо Пафоса. Готують її так: шматочки свинини маринують у сухому червоному вині з роздробленим насінням коріандру, а потім тушкують до м’якості. Подають зазвичай із кіпрськими картоплями та свіжим хлібом.

Крім афелії, у Пафосі можна часто зустріти:

Халумі на грилі — сир, який підсмажують або запікають;

Клефтіко — баранина, запечена у глиняній печі;

Сувла — великі шматки м’яса на шампурах, смажені на вугіллі;

Командарія — місцеве десертне вино (виробляють і в районі Пафоса).

Програма ChatGPT сказала:

Тоді найтиповішою локальною стравою, яка вважається «з Пафоса» і майже не зустрічається в інших регіонах Кіпру, є капарес ме ксінахті (Kapparés me xinachti) — тушковані каперси з дикою зеленню та лимонним соком.
----------
----------

Можна вибирати шо зробили ці підкацапські футболісти з ВК ДК.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728134 вiд 2025-08-13 04:23:46

Свинофрік, не пизди за апокалипсиси, коли прибухнув.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728133 вiд 2025-08-13 02:13:55

Зараз саме час взяти максимальний кредит у банку на 20 років, і кайфувати.
Бо зустріч у Алясці може стати останньою.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.