Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728092 вiд 2025-08-12 20:54:36пару років тому було дуже добре, програли в першому ж турі, вилетіли нах з тих кубків. і все. І потім всю осінь нетреба було через тиждень нервувати і псувати нерви дивилячісь на це збочення :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728091 вiд 2025-08-12 20:54:36дк якось деградує, і грає у футбол 20 річної давності, часів юності СаЩо. Зоча могли ю грати у щось сучасніше, а якщо і програвати, то хоча б імпровізуючи і експериментуючи. А так - худоба на забій. Ось такий рівень.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728090 вiд 2025-08-12 20:52:382 Enot№ 1728042В один тур Порошенка мало ще причину.Станом на перед виборами влада в Україні мала неочевидну легітимність. Не передбачено нашими законами рокошу проти влади. Законнообраний Президент був скинутий силою. Те ж сталося і з урядом. Народ перебував в ейфорії від перемоги і бажав найскорішого початку реформ і їх легітимізації. Це ж Захід нам ставив умовою для шляху до Євросоюзу.Єдиною умовно законною гілкою влади був парламент, хоча і його рішення приймалися під тиском повсталих. Треба було давати цьому якийсь лад. Це розуміли або відчували і закордонні партнери, і наші громадяни. Тому поява нового всенароднообраного Президента була дуже важливою. І, враховуючи, що Крим чорти вже захопили, а на сході ситуація була хитка, зайві два тижні тягнути з виборами, було занадто великою розкішшю. Це ж не я вигадав, саме про це і Порошенко у своїй передвиборній агітації говорив.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728089 вiд 2025-08-12 20:51:00Безнадьога
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728088 вiд 2025-08-12 20:41:50Jen № 1728087 деградує відколи? стабільно уйобіщна гра останні хйз скільки років.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728087 вiд 2025-08-12 20:36:50команда просто деградує :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728086 вiд 2025-08-12 20:36:30Я бачу проблему, яку ніхто не бачить. Це расова гра в трикутниках при тиску суперника. І я бачу в чому є невикористаний потенціал для якісного зростання команди через якісні зростання кожного гравця. Доречі це мені видно зверху, а якщо дивитись з-за бокової лінії то може і не так це очевидно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728085 вiд 2025-08-12 20:33:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1728084 та наче з Сашо так і грали. хіба були пристойні матчі? така хуйня і була. я навіть кинув дивитись. а сьогодні передумав, на свою голову.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728084 вiд 2025-08-12 20:26:48Давно не було такої уйобищної гри. Це рівень пізнього Міхи.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728083 вiд 2025-08-12 20:25:49що там Леон казав. у мішок і з мосту нахуй. всіх, крім Ярмоли. решту не шкода. їблани.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728082 вiд 2025-08-12 20:16:36Нещерет це просто дно. Подумалось шо треба забивать не два, а три, бо Нещерет не візьме жодного пеналя, інтелекту нуль
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728081 вiд 2025-08-12 20:16:05о, виявляється Рейтинг УЕФА 20 Кипр 26.412 … 27 Украина 19.600 так шо в принціпі все логічно :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728080 вiд 2025-08-12 20:14:25Продаж Бущана - це був великий пройоб керівництва кооперативу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728079 вiд 2025-08-12 20:13:39Шапаренко показав що він самець. хуй з тим, що зірвав перспективну атаку. довб.. бів якихось понабирали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728078 вiд 2025-08-12 20:06:23о. тільки увімкнуа, а додіки вже смокчуть.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728077 вiд 2025-08-12 20:05:25До речі, багато років багато хто мріяв про українські клуби із '11 українцями' в складі. Ну і що? Як відімость?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728076 вiд 2025-08-12 20:04:46Думаю, Сашо надо будет повеситься. Но можно и утопиться, море рядом..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728075 вiд 2025-08-12 20:03:40які ж вони кончені
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728074 вiд 2025-08-12 20:03:26Йобаний їбучий єбанаріум.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728073 вiд 2025-08-12 20:03:22Сборище дебилов..,, а не каманда..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728072 вiд 2025-08-12 19:56:27Olma, Довбик - це давня історія. Його аґент днями сказав, що це все хуйня, й Артем зфокусований на підготовці до сезону з Ромою. Тепер йому начебто знову зробили пропозицію. Але пишуть, що головне - це переконати його. Я думаю, в нього це був би заїбистий шанс. Він пасує до стилю Лідзу. Там нині зібралася класна група. Підписали сімох нових гравців. Закрили більшість проблемних позицій. Воротаря бразилійця з Ліону підписали. Нев'їбенного голдінґ напівоборонця Антона Штаха з Бундесліґи. Залишається лише центрфорвард. Його б у Лідзі на руках носили. Тут одна з найкрутіших фанбаз в Англії. Клуб із неймовірною історією. Всі люблять Україну. Хтось би підказав йому. У передсезонці грали 6 матчів: 3 перемоги, 3 нічиї з Ман Юнайтед, Віяреалем і Міланом. Перший матч проти Евертону в наступний понеділок на Елланд Ровд.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728071 вiд 2025-08-12 19:41:29У вас дуже коротка пам'ять. А в мене пам'ять добра. Особливо на погані речі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728070 вiд 2025-08-12 19:35:212 yagshamash Лідс готовий здійснити трансфер Артема Довбика Англійці готові задовільнити вимоги Роми Український форвард Артем Довбик цього літа може перейти до клубу АПЛ, повідомляє La Gazzetta dello Sport. За інформацією джерела, англійський Лідс, який повернувся до елітного дивізіону, готовий задовільнити вимоги Роми (не менше 30 мільйонів євро) і викласти за Довбика більше ніж 37 мільйонів євро. На меті Лідса був Родріго Муніз з Фулхема, але сторони не змогли домовитися і виник український варіант. В минулому сезоні Артем Довбик в 45 матчах за Рому забив 17 голів та віддав чотири результативні передачі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728069 вiд 2025-08-12 19:14:12в дурдоме увольнительную дали..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728068 вiд 2025-08-12 18:15:16 м-дa… Enot-a пoнeслo…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728067 вiд 2025-08-12 15:17:12 Akela № 1728064 вiд 2025-08-12 13:50:39 Результати виборів подивись
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728066 вiд 2025-08-12 14:03:38Akela № 1728064 Де ти таке береш? --- Читає страна уа
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728065 вiд 2025-08-12 13:52:17каменти рулять :-) Рузвельт, конечно лох был. Ленд-лиз, второй фронт, Омаха-бич… Хуйнёй какой-то страдал. Позвал бы Гитлера в 42м в Аляску, руку бы пожал, по бабкам вопросики бы обкашлял, отдал бы ему пол-Европы и СССР до Урала, назвал бы Черчилля диктатором… Глядишь, Нобеля бы и получил.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728064 вiд 2025-08-12 13:50:392 Enot№ 1728053Яка «переважна кількість» так вважала???? Де ти таке береш? Якє «жертви Майдану щоб в Европу кататись»? Не масштабуй свої субʼєктивні думки на інших, бо це просто лютий піздець…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728063 вiд 2025-08-12 13:44:46не зміг не перепостити, соррі :-) Саша Кметт @sashakmett1991 · 6h Теперь это можно повторять бесконечно. Каждым новым заявлением рыжий Донни только подтверждает поставленный ранее диагноз. Трамп не просто президент, Трамп - символ деградации Америки. Ее избирательной системы, здравомыслия, гуманизма, демократических институтов и глубинного народа, давно поменявшего азбуку на смит-вессон. Только люди с огромным комплексом неполноценности, открытой завистью и тайной ненавистью к окружающим, умеющие гораздо лучше стрелять чем читать, могли себе выбрать вождем персонажа больше похожего на раздутый рыжий шар, чем на человека. Он витает постоянно в облаках собственной значимости, с презрением смотрит на прочих землян, недостойных его величия и готов лопнуть в любой момент от клинического самомнения. ЗЫ. А еще он работает на Кремль. Косвенно или напрямую, уже не имеет никакого значения. Он делает все, чтобы хорошему парню путину было удобней грабить, насиловать и убивать.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728062 вiд 2025-08-12 13:41:32Мерц красава: — Зеленский должен принять участие во встрече Трампа и Путина. — Мир не должен быть поощрением российской агрессии. — Результат встречи должен усилить давление на Россию или дать понять, что война не может продолжаться. - Ніяких рішень про Україну, без України і Європи!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728061 вiд 2025-08-12 13:37:49PEPSI (Merkury) № 1728057 на протязі = на сквозняке
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728060 вiд 2025-08-12 13:34:30”Динамо” внесло до заявки на сезон 2024/25 нападника Кирила Токаря 2008 року. Футболіст є вихованцем ДАФ «Дніпро». Токар внесено до заявки за списком «Б».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728059 вiд 2025-08-12 13:30:36ТРАМП: Це великий вияв поваги, що президент Росії приїжджає до нашої країни, а не що ми їдемо до його країни, або навіть до третьої сторони. Гадаю, в нас буде конструктивна розмова. Одразу після цієї зустрічі я зателефоную європейським лідерам. А також президенту Зеленському - думаю, з поваги я спочатку зателефоную йому, а потім їм. І я можу сказати: «Бажаю успіхів, продовжуйте воювати». Або я можу сказати: «Ми можемо домовитися». Я добре ладнаю із Зеленським, але я дуже, дуже категорично не погоджуюся з тим, що він зробив. Це війна, якої ніколи не мало бути. ---------------------------- кароче, трамп - сором США. Зеля почав війну і напав на РФ. Зупиніть планету, я зійду :-)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728058 вiд 2025-08-12 13:26:31Orest Dniprovskiy № 1728054 Це було не сьогодні, а раніше. Я бачив те відео. У мене взагалі склалося враження, що то Філіппінський корабель підставив корпус рятуючи свій катер. Але не виключений і простий китайський довбоєбізм :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728057 вiд 2025-08-12 13:21:48кацап з ПСЖ повинен на протязі трьох діб захотіти написати звільнення за власним бажанням. Я так вважаю %-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728056 вiд 2025-08-12 13:20:09Ніхто не заважає Забарному «прискорити» відхід кацапа з ПСЖ, наступивши тому на голову, або на йайцо на першому тренуванні :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728055 вiд 2025-08-12 13:01:29«Безвіз» як найвище досягнення Майдану. Такі жертви, виявляється, були для того щоб можна було безперешкодно виїхати з України. … Не «виїхати», а поїхати та приїхати без проблем. І це було мега чудово і круто.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728054 вiд 2025-08-12 13:00:44Сьогодні вранці два есмінці ВМС Китаю зіткнулись між собою при спробі відігнати берегову охорону Філіппін біля спірної мілини Скарборо. Один з китайських кораблів став не придатним для плавання та потребує капітального ремонту.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1728053 вiд 2025-08-12 12:45:22LAZY Це мейнстрім в 2018-19 році. Власне тому проголосували за Зеленського. Це не моє коло спілкування, це переважна більшість населення так думала. На АТОшників дивилися як на лохів або небезпечних маргіналів. Націоналізм підтримувався кількома відсотками населення. Всі інші або промосковські, або «проєвропейські». І в тій, і в інший парадигмі немає ніякої України. Є холодильник, шлунковий інтерес. Одні вважали що в Європі краще годують, інші що в Москві. «Безвіз» як найвище досягнення Майдану. Такі жертви, виявляється, були для того щоб можна було безперешкодно виїхати з України. Це якось дивно виглядає.