🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 575.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728052 вiд 2025-08-12 12:40:08

У шуріка так

За інформацією Foot01, сафонов вважає, що спортивний радник ПСЖ Луїш Кампуш не дотримав частини своїх обіцянок, які було дано у 2024 році. Для футболіста стало несподіванкою, що через перехід українця на нього не розраховують у команді.

Зазначимо, що найближчим часом ПСЖ має оголосити про трансфер Забарного, а одним із бажань українця є, щоб російського воротаря не було в команді.

26-річний сафонов минулого сезону провів 17 матчів за парижан у всіх турнірах. ПСЖ зробив пропозицію «Галатасараю» про підписання росіянина.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728051 вiд 2025-08-12 12:31:28

А тим часом приємний сюрприз в снукері - Юліан Бойко дійшов до 1/16 на турнірі серії Мастерз, і гратиме з #2 світового рейтингу Кайреном Вілсоном.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728050 вiд 2025-08-12 12:11:04

Enot
№ 1728046 вiд 2025-08-12 11:32:52

Вважалося що війну спровокував Майдан та радикали-націоналісти, а продовжується вона тому що в ній зацікавлена корумпована українська влада.

Це блядь що ж у тебе там за «круг общєнія» такий підарський, що ви один одному такі блядь погляди розповідаєте? Жодного разу такої хуйні в житті не чув.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728049 вiд 2025-08-12 12:09:12

Starik (Україна, Київ)
№ 1728044 вiд 2025-08-12 11:20:07

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728043

по кацапу ПСЖ - він відходить, навіть скандалив з цього приводу


Де ж скандалив?

«Зазначається, що Сафонов чітко розділяє політику та футбол, і він готовий грати в одній команді з Забарним.»

Чмо кацапське, чьоткий раздєлітєль, піздуй нахуй.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728048 вiд 2025-08-12 12:02:12

Starik (Україна, Київ)
№ 1728044
та там непонятно. Вчора була новина шо тренується в складі і грав в двухсторонці :(
там же ще якась їбаніна з Донарумою, той контракт не підписує чи навпаки, і його відстороняють.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728047 вiд 2025-08-12 11:35:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1728045 вiд 2025-08-12 11:28:12
Це ще треба негрів знайти, які б погодилися в Україну приїхати. В це міжсезоння не змогли нікого знайти.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728046 вiд 2025-08-12 11:32:52

olma
Ця війна була для Зеленського чужа, так само як і для переважної більшості українського суспільства. Вважалося що війну спровокував Майдан та радикали-націоналісти, а продовжується вона тому що в ній зацікавлена корумпована українська влада. Зеленський був таким самим «президентом миру», як і Порошенко а 2014 році. Нагадаю, що перше що зробив Порошенко - влаштував «перемир'я», в той час як на Донбас росіяни ввозили зброю. І попередники теж в критичні моменти вели беззмістовні перемовини, коли треба було діяти. Україна встояла дивом, завдяки тому що народ не дав здати Одесу 02.05.2014. Якби там було так само як в Донецьку, то економіка б лягла, бо це головний і єдиний порт. Далі перехід України під російський контроль був би справою недовгого часу. І без повномасштабного вторгення та неминучого в такому випадку розриву відносин з Заходом. Власне такий і був план Путіна «Російська весна».
Керованість українськими можновладцями з боку Заходу та їхня віра у Захід призвела до тяжких наслідків. Тому що Захід вирішує свої проблеми, а зовсім не українські. І тоді, і зараз.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728045 вiд 2025-08-12 11:28:12

Чучуркєс покладе до кишені чималу частку цих грошей, але якщо не програє у казино, то купить якогось нєгра, який тут же отримає травму і буде два роки лікуватися.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728044 вiд 2025-08-12 11:20:07

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1728043

по кацапу ПСЖ - він відходить, навіть скандалив з цього приводу

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728043 вiд 2025-08-12 11:16:20

"«ПСЖ» офіційно оголосив про перехід Забарного з англійського «Борнмута».
Захисник збірної України підписав з парижанами п'ятирічний контракт.
Трансфер Забарного обійшовся французам в 63 мільйони євро, в угоді також прописані і три мільйони у вигляді бонусів. "

по клубу звісно ок, але чемп Франції у порівнянні з АПЛ таке собі.
ну і кацап особливо то не завадив.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728042 вiд 2025-08-12 11:14:49

Shubin
№ 1728040 вiд 2025-08-12 10:35:43
Яка конспірологія? Порошенко з Фірташем зустрівся, і Кличко знявся з виборів. А самі вибори 2014 року були для галочки, всі розуміли що буде Порошенко. Тому він і став президентом в один тур. Він набрав більше голосів ніж Зеленський в 2019 в першому турі. А потім в українському уряді міністрами працювали іноземці, а посли та послиці іноземних держав разом зі спритними шахраями-грантоїдами готували «стратегії реформ». Все це звісно пішло по пизді як і має бути в таких випадках.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728041 вiд 2025-08-12 10:41:01

Хорошого всім дня. І хочу щоб ЗСУ покришили орків на Донеччині, які десь там щось прорвали.

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728040 вiд 2025-08-12 10:35:43

Enot
№ 1728038
Афуенная конспирология про Пороха)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728039 вiд 2025-08-12 10:34:57

Зеленському війна 2014 року була чужа. Він думав, що то війна (Байдена, закреслено - Порошенка). Президент «миру». Оскільки прийшов в політику з шоу-бізнеса великою мірою російського, то він не мав того досвіду війни з Хуйлостаном, який вже на 2019 рік мав Порошенко. Всі знання про ситуацію у Зе були зі сценаріїв вечірнього пятничного шоу Квартал 95. Оці перекривляння Яценюка, Юлі Тимошенко, сміялися над Яником, перекривляли пародіювали спікера ВР Парубія і т. п.

Зе думав шо можна тільки домовитися (як інший несистемний лідер-клоун сучасності) і намагався з Хуйлом домовитися, бо вважав, шо то власне Порошенко винуватий.

Щоб не зірвати великий обмін полоненими віддав Цемаха. викраденого з ЛНР, зірвав операцію Вагнерівців в Мінську. Будував асфальтові дороги до Лугандону і Росії, і Криму. і т. п.

Порошенко був політично дуже слабкий, не мав переважаючої більшості у ВР, мав більше ворогів і незадоволених, ніж його своїх прихильників. Його давили і чморили такі ж олігархи Юльки, Російська найпотужніша в світі пропаганда і медіа робили з Порошенка казна що, натравлювали жлобів і пролів українських проти заможного політика. 75% Зе це заслуга в тому числі медійної політики хуйла.

Якби обрали Порошенка, чи вистачило б сили не допустити розкол в суспільстві і запобігти повномасштабній агресії?

Ми не взнаємо.

(Треба усвідомлювати, що Зеленський і БОгдан і Санта-Колома хакнули (насрали на) Конституцію і провели вибори до ВР на 4 місяці раніше, ніж чергові, і забезпечили Слугу Народа. А я гадаю, восени 2019 результати у ВР були б інакшими.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728038 вiд 2025-08-12 10:27:44

olma
Порошенко став президентом тому що його поставив вітчизняний олігархат, узгодивши його кандидатуру з Заходом. А поставили його з метою домовитися з Росією, а не воювати з нею.
Згодом Зеленського так само поставив український олігархат, узгодивши кандидатуру з заходом. Захід зрадив Порошенка, сподіваючись що Україна мирно перейде у сферу впливу Росії і далі не буде проблемою західних партнерів. Так само вони вчинили з Грузією. Тільки у Грузії все вийшло, а в Україні - ні. Власне грантоїдське ліберальне блядво в 2019 році і не приховувало що хоче щоб в Україні було як в Грузії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728037 вiд 2025-08-12 10:14:51

Enot
№ 1728035
----
Твої узагальнення нічим не обгрунтовані.

Порошенко став президентом не тому що його поставив Захід, а тому що він в політиці ще з часів СДПУ (о). Ліз на гору, в політику, старався, робив бізнес, сформував вертикально інтегровану групу з банком, медіа. промисловістю. (олігарх типовий) Пересидів, усіх і дочекався. Виліз вчасно на бульдозер-на Банковій в грудні 2013 року. Олігархічна складова повалення Януковича.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728036 вiд 2025-08-12 10:07:02

sk (здалеку…)
№ 1728032
ну по перше, чого це вони нам шось повинні були давать? у нас вже який рік якась дивна позиція, шо нам усі винні і повинні допомагати.
і про друге, а навіть якшо так, то ми самі чим займались? шашлики і дороги.
Блять, та навіть зараз ми будуєм інклюзивні дитячі майданчики і реконструюємо готель за пів ярда в 25 км від фронту, який майдже прорвали

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728035 вiд 2025-08-12 09:47:53

Akela
№ 1728034 вiд 2025-08-12 09:33:16
Розмінування на місці запланованої побудови терміналу на кордоні з Кримом не має значення при повномасштабному вторгненні. Президент Порошенко заявляв що Україна не має шансів при повномасштабному вторгненні, далеко не факт що він взагалі чинив би опір. Власне всі ці прозахідні йоблики, незалежно від країни, коли доходить до справи жують галстуки та хоробро тікають за кордон. Вони «контрольовані», їх спеціально підбирають для того щоб не робити проблеми для спонсорів. Це - клієнтелла, посіпаки, їх країни не являються повноцінними державами.
Єдине що міг зробити Зеленський і не зробив це об'явити мобілізацію до повномаштабного вторгення, однак в цьому випадку Україну б звинуватили у підготовці до агресії та початку війни.
А от чому Київ виявився неприкритим, чому війська на Півдні виявилися неготовими до відсічі це треба питати військове керівництво.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728034 вiд 2025-08-12 09:33:16

2 sk
№ 1728032
ну давайте знов по колу) При «будь-якому президенті» не було б розмінування ключових ділянок, при очевидних ознаках вторгнення були б підготовчі дії а не «шашлики на майські»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728033 вiд 2025-08-12 09:31:54

klirik
Завдяки вибору народу в 2010 році

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728032 вiд 2025-08-12 09:28:05

klirik
№ 1728031
хуйло б напало при б-якому президенті
європа більш менш починає надавати зброю тільки на 4й рік війни. при тому закупаючи хуйло нафто-газу на більші суми ніж нам зі зброєю допомагає…
ніяк не покарали хуйлостан за захоплення частини грузії в 2008, ввели якісь недо-санкції в 2014 (що нам зі зброї давали? каски та гуманітарку)? будуючи пн-потоки і т. п…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728031 вiд 2025-08-12 08:34:37

PEPSI (Merkury)
№ 1728020

Ну завдяки «вибору народу» мешканці Маріуполя, Бердянська і Мелітополя стали громадянами росії

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728030 вiд 2025-08-12 08:00:24

Підар орбан підставив жоппо, а за одним разом і надав цінну консультацію.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728029 вiд 2025-08-12 07:44:42

Vichny нe був би Vichny-м як би нe ви*бнувся б хoчa б oдин рaз в дeнь :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728028 вiд 2025-08-12 05:05:29

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1728026 вiд 2025-08-11 23:18:11

Точняк, оце 'всі' - ознака колгоспного совка. Я, наприклад, не прочитав ще, не дрочу тут з ранку до вечора.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728027 вiд 2025-08-11 23:43:29

Perfect Stranger не був би Perfect Stranger'ом якби не хуйарив сюди хоча в 1 копіпаст в день :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728026 вiд 2025-08-11 23:18:11

olma
№ 1728025

a чoгo ти зa всiх рoзписуєшся? :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728025 вiд 2025-08-11 23:14:43

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1728024
----
Це вже всі прочитали, навіщо перепощувати тут.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728024 вiд 2025-08-11 23:05:22

Трамп розповів, що консультувався з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном щодо російсько-української війни.

«Він подивився на мене, ніби кажучи:» Яке дурне питання «. Він сказав:» Росія – величезна країна, і вони завоювали свою країну і завоювали своє життя через війни. Вони воюють. Це те, чим вони займаються «. Він сказав:» Китай переможе вас торгівлею. Росія переможе вас війною «. Це було дуже цікаво», – сказав Трамп.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728023 вiд 2025-08-11 22:50:33

yagshamash
№ 1728016

брєд сiвaй кaбили

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728022 вiд 2025-08-11 22:49:37

Voordalak (Тут поруч)
№ 1728018

дурнувaтo думaти щo всe вирiшив 2019…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728021 вiд 2025-08-11 22:41:42

Починають публікувати порціями неймовірну маячню Трампа з останньої прес-конференції.

А я згадав оце епізод. Коли Трамп у спокійно питає де ви навчилися такої прекрасної англійської мови.

Trump Asks Liberian President «Where He Learnt English»



(Трамп видно подумав мабуть. Ішь ти! абізяна чорна, а як ловко висловлює думки нашою мовою)

Для довідки Liberia як державне утворення було сформоване 1822 року як як колонія звільнених негрів Америки. 1847 року стала незалежною державою. Англійська це головна офіційна і шкільна мова вже 200 років.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728020 вiд 2025-08-11 21:25:11

Voordalak (Тут поруч)
№ 1728018
Не узагальнюй :-)
Якби не вибір народу, зараз ти був би громадянином Росії.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728019 вiд 2025-08-11 21:18:33

Трамп сказав сьогодні: хуйло взяло б Київ за 4 години, якби якийсь генерал замість їхати танками по шосе сказав їхати селами. Знаючи Владіміра, цього генерала, мабуть, уже нема серед нас. І перднув двічі, що він їде до Росії на зустріч із хуйлом. Видно, не знає, де Аляска. Це будуть іще ті перемови.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728018 вiд 2025-08-11 21:11:01

Ukrainian Ranger
№ 1728014 вiд 2025-08-11 20:10:12

Українці не бідні, вони дурнуваті. Усе вирішив вибір 2019, далі тільки наслідки…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728017 вiд 2025-08-11 21:05:45

Трамп уже каже, що його зайобує, що Зел каже: на будь-які обміни землею потрібний конституційний референдум. «Він мав схвалення йти воювати і всіх убивати, а тепер хоче референдуму на обмін територіями». Ну й уїбан!

Trump confirms he and Putin will discuss ‘land swapping’ at Ukraine war summit | Ukraine | The Guardian https://share.google/IB13CLlzjaHwOcHxn

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728016 вiд 2025-08-11 20:51:35

Єдине, що Трампові протистояла цілком дієздатна Гарріс.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728015 вiд 2025-08-11 20:31:21

Тепер щоб розбавити трохи епічний довбоєбізм щодо зустрічі з Х-лом на Алясці, Трамп захопив неконституційним шляхом Вашингтон, поліцію. Мовляв бомжів треба з вулиць прибрати.
Хтось шуткує, і куди ж вони бомжів подінуть? Дадуть їм квартири чи в пустелю виселять?

А тим часом Х-ло проводить свою операцію проти Польщі. За 3 дні 550 разів випадків перелазити паркан на Білоруському кордоні якісь мігранти.
Хтось каже пора замінувати кордон, щоб мігрантів доставляли в Білорусію в поштоматах.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728014 вiд 2025-08-11 20:10:12

Який же трамп йобнутий… Бідна Америка, яка обирала президента з двох недієздатних маразматиків, і бідна Україна, бо хуйло користається цим на 100%.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1728013 вiд 2025-08-11 20:06:58

Англійська ліга - натовп кретинів. Самі винуваті, що платні стратосферні, а потім продати чи навіть безкоштовно віддати гравців не виходить


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.