🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 580.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727852 вiд 2025-08-08 11:31:16

Хулі ви тут Полісся вже поховали у труну та відспівуєте. Може вони ще прогризуть собі шлях. Може талановитий щєкастий пиздюк Ротань щось вигадає. Хто там манагер у Фіорентини? Якийсь 60-річний хуй? Ну ще подивимось. Мені Полісся подобається за багатьма параметрами (окрім клоуна-свинопаса).
Дум спіро сперо нахуй і ніїбе.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727851 вiд 2025-08-08 11:13:58

Olma, я був 10 років тому на Фіорентина ДК. Здається, чвертьфінал Ліґи Європи. Наші програли 0 2 і вилетіли. В мене лише після матчу ніч і наступний день були місто оглянути. Тож не було змоги відвідати Уффіци. Але так бігом іззовні все подивився. Краса неймовірна. Потім летів з Пізи, що зовсім поруч, то ще й вежу із собором устиг побачити у той таки день.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727850 вiд 2025-08-08 11:07:33

Дивно, але я був місяць тому саме у Флоренції. У центрі міста, перед собором.
Але без пакету АТБ.
Якби ж знати))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727849 вiд 2025-08-08 10:50:56

Goran134
№ 1727840 вiд 2025-08-08 00:01:10

olma
№ 1727838
-----
Дякую, я протупив. Ми ж написали там багато текстів про флорентійські чудеса: про їхній стейк з місцевої корови, про страву з кроликів, про красу давніх мистецьких шедеврів.
Шось мені одбило в голові :).

Я не був у Флоренції, знаю що, це місто-музей, Флорентійська республіка, Медічі, Макіавелі, да Вінчі, і ще тисяча майстрів. Там сотня шедеврів мистецтва на квадратний сантиметр. Щоб все побачити, треба місяць жити, бажано в лютому заїхать і ходити потихеньку.

Зверху там унікальний вид на місто, купол собора вау.

Я колись був у товаристві одного польського професора з римського права в університеті в Гданьську. І коли ми залізли у Львові на Високий Замок і глянули на центр Льовова, професор аж отетерів. Каже: Як схоже на Флоренцію! А і справді, Домініканський собор у Львові має такі бані круглі подібні до того стиля, як у Флоренції.
Ну і львівська вежа Корнякта теж схожа на вежі-кампаніле італійські часів ренесансу - одні і ті самі майстри робили. Гарно і у Флоренції і у Львові.

Підсумовуючи, бажаю Поліським вовкам гордо сфотографуватися з пакетом АТБ на тлі Давіда Мікеланджело. І постаратися здобути очки. Треба грати в свою гру, а там подивимося.

Я так зрозумів, макаронники ще не почали свою серію А. У них канікули в Портофіно, Соренто, Позітано, Сан-Ремо, Капрі та інших ніштякових резортах.

Слід цим скористатися.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727848 вiд 2025-08-08 10:09:28

Sauron
№ 1727846
Норм. Брак досвіду. Справа часу.
Але цей брак ще аукнеться нажаль не раз.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727847 вiд 2025-08-08 09:52:06

1727844

Що за порно? На 07:20 хв, на фоні місяця якийсь молодик дрочить на Буткевича. Фізично :-)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727846 вiд 2025-08-08 09:27:46

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1727844

Мали забивати більше.
Пряма червона за пару хв до кінця гри - дуже тупо.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727845 вiд 2025-08-08 08:10:34

Jen
№ 1727842

a щo зa кoнфeрeнцiя?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727844 вiд 2025-08-08 08:10:13

Супeр-Пoлiсся :)



Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727843 вiд 2025-08-08 06:46:21

Jen
№ 1727842
Вітаю! Молодці! А яка була реакція на виступ?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727842 вiд 2025-08-08 00:27:55

Вітання з Лісабону!
Велика наукова конференція. Виступ киянина. Останній слайд - фото абата Главранчича в камуфляжі.
З коментарем: свого часу він розпочав цю роботу, а нині захищає Україну від російських варварів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727841 вiд 2025-08-08 00:11:44

Зате Флоренцію і собор побачать.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727840 вiд 2025-08-08 00:01:10

olma
№ 1727838 вiд 2025-08-07 23:33:37

Полісся після Пакша виходить на вихід. Фіорентина

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727839 вiд 2025-08-07 23:36:14

LAZY
№ 1727837 вiд 2025-08-07 22:51:41

Eeee, не зрозумів. В чому там мій енджоймент має бути? Пояснювальну бригадц мені.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727838 вiд 2025-08-07 23:33:37

А на кого ФК АТБ-Полісся виходить після Пакша?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727837 вiд 2025-08-07 22:51:41

Вічний, enjoy

photo-2025-08-07-22-50-25

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727836 вiд 2025-08-07 22:45:35

Шахта почала продавати Різника, куплять на заміну Марченко з Оболоні

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727835 вiд 2025-08-07 22:35:36

PEPSI (Merkury)
№ 1727832
Попадав - потрапляв
Ніколи не кажи капець, кажи ДИВОВИЖНО

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727834 вiд 2025-08-07 22:18:00

класний третій гол.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727833 вiд 2025-08-07 22:16:16

Мадяри ніякі. Аж нецікаво їх сношать.
Слабше андорців.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727832 вiд 2025-08-07 22:13:54

Леднев у Житомирі перший час валяв дурня, при Ашурі. В основу не попадав.

А при ротані- топчик. Знайшли спільну мову.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727831 вiд 2025-08-07 22:10:26

Оу, давно про Лєднєва не чув.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727830 вiд 2025-08-07 22:00:31

2:0
Кращі на Полісся андрієвський і леднев бодя.
Якісні гравці.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727829 вiд 2025-08-07 21:42:50

Андріївський +1

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727828 вiд 2025-08-07 21:19:27

Все повезли в АТБ, шо не зрозуміло?
Вся Оболонь вже має омріяні футболки

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727827 вiд 2025-08-07 21:07:53

Не розумію роботи фан-шопу полісся.
Вклалися у дорогий якісний дизайн,
Зробили все «по багатому».
Команда вдіта як боги.

І всього цього немає у фан-шопі.
Є якісь пару гальмах футболок і все.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727826 вiд 2025-08-07 17:57:16

sk (здалеку…)
№ 1727825
зараз якщо хтось скаже що, наприклад, «проїхав 200 км без вейз чи гугл-мапс» - на нього подивляться як на «ідіота» …
можливо так скоро буде, коли хтось скаже: вийшов на вулицю не вдягнувши окуляри вірт реальності :)
і отримає таку ж відповідь :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727825 вiд 2025-08-07 17:55:46

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1727824
ну так. «резинова баба» - стариковський термін :)
та й взагалі, хз як воно далі піде
можливо скоро всі в окулярах від цукера будуть ходити. там можна буде режим виставляти «всі губасті», чи навпаки… на моб телефони людство ж майже моментально перейшло. от перейдуть і на ось такі «помічники» у сприйнятті реальності

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727824 вiд 2025-08-07 16:42:01

sk (здалеку…)
№ 1727817

пo пeрeшe нe рeзинoву бaбу, a бio-рoбoтa. пo-другe, скiлькки тих фoтo вжe згeнeрoвaнi AI? :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727823 вiд 2025-08-07 16:38:22

Akela
№ 1727813

чoгo нe зрoбиш рaди $? :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727822 вiд 2025-08-07 16:34:03

хуйло знову розводить рудого. плюгавий кдбшник здається, не розуміє, що чим довше він найобуватиме Трампа, тим той потім буде скаженішим.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727821 вiд 2025-08-07 15:22:30

Або це було з динамоманією, вже не впевнений. :)
В будь-якому разі у шуріка було щось схоже.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727820 вiд 2025-08-07 15:21:33

Akela
№ 1727813

Я звідти пішов років 5-10 тому, коли на мою критику того, що україномовні новини зʼявляються пізніше кацапської версії, мене забанили на якийсь термін.
Нахуй.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727819 вiд 2025-08-07 15:15:08

Банк Росії спрогнозував уповільнення російської економіки до нуля до кінця року

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727818 вiд 2025-08-07 15:12:36

«Олександрія» продала бразильського правого вінгера Хуана Безерру до єгипетського «Замалека» за рекордні для клубу 2 млн доларів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727817 вiд 2025-08-07 15:06:06

ви що «старпьори»? до чужих губ чіпляєтесь?
що за ретроградство? :)
як бабки на лавочках перед під'їздами
раніше те саме казали про дівчат в штанах/джинсах/міні спідницях, з накрашеними ногтями/волоссям…
ну все. велкам ту нью ріаліті. як всі зараз з фарбованими волоссям, нігтями… так будуть і з «губами» та без морщин на обличчі :)
кому не подобається - може замовити собі резинову бабу з тонкими губами та морщинами :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727816 вiд 2025-08-07 14:54:04

Akela
№ 1727813
+100500

А може просто у шуріка немає часу і сил останні роки вести сайт

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727815 вiд 2025-08-07 13:57:59

Akela
№ 1727813
----
+100

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727814 вiд 2025-08-07 13:33:21

Yorik
№ 1727810 вiд 2025-08-07 12:20:59

PEPSI,
100%
Чомусь жінки з вульгарно наколотими губами мені зустрічались виключно російськомовні)

Зайди в Тіндер та полистай там киянок. Це жах, йобана епідемія. Одиниці розумних жінок із природними красивими губами і більшість - із довбаними пельменямі на обличчі різного рівню пиздеця. Або бджоли покусали або веслом угандошили.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727813 вiд 2025-08-07 13:24:33

2 PEPSI
№ 1727812
Сайт від Шурика взагалі спаскудився вже давно: бан за критику суркісів, купа кротів в коментарях будь-чого, які ставлять мінуси і таким чином - банять твою можливіть коментувати, дуже лізосракі тексти переважно. Поліссю - перемоги! Мадяри для нас зараз такі ж ненависні як, наприклад, серби. Сподіваюсь - перша гра Полісся то прикре непорозуміння і цю мадярську наволоч Житомир пройде спокійніше.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.