LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727852 вiд 2025-08-08 11:31:16Хулі ви тут Полісся вже поховали у труну та відспівуєте. Може вони ще прогризуть собі шлях. Може талановитий щєкастий пиздюк Ротань щось вигадає. Хто там манагер у Фіорентини? Якийсь 60-річний хуй? Ну ще подивимось. Мені Полісся подобається за багатьма параметрами (окрім клоуна-свинопаса). Дум спіро сперо нахуй і ніїбе.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727851 вiд 2025-08-08 11:13:58Olma, я був 10 років тому на Фіорентина ДК. Здається, чвертьфінал Ліґи Європи. Наші програли 0 2 і вилетіли. В мене лише після матчу ніч і наступний день були місто оглянути. Тож не було змоги відвідати Уффіци. Але так бігом іззовні все подивився. Краса неймовірна. Потім летів з Пізи, що зовсім поруч, то ще й вежу із собором устиг побачити у той таки день.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727850 вiд 2025-08-08 11:07:33Дивно, але я був місяць тому саме у Флоренції. У центрі міста, перед собором. Але без пакету АТБ. Якби ж знати))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727849 вiд 2025-08-08 10:50:56Goran134 № 1727840 вiд 2025-08-08 00:01:10 olma № 1727838 ----- Дякую, я протупив. Ми ж написали там багато текстів про флорентійські чудеса: про їхній стейк з місцевої корови, про страву з кроликів, про красу давніх мистецьких шедеврів. Шось мені одбило в голові :). Я не був у Флоренції, знаю що, це місто-музей, Флорентійська республіка, Медічі, Макіавелі, да Вінчі, і ще тисяча майстрів. Там сотня шедеврів мистецтва на квадратний сантиметр. Щоб все побачити, треба місяць жити, бажано в лютому заїхать і ходити потихеньку. Зверху там унікальний вид на місто, купол собора вау. Я колись був у товаристві одного польського професора з римського права в університеті в Гданьську. І коли ми залізли у Львові на Високий Замок і глянули на центр Льовова, професор аж отетерів. Каже: Як схоже на Флоренцію! А і справді, Домініканський собор у Львові має такі бані круглі подібні до того стиля, як у Флоренції. Ну і львівська вежа Корнякта теж схожа на вежі-кампаніле італійські часів ренесансу - одні і ті самі майстри робили. Гарно і у Флоренції і у Львові. Підсумовуючи, бажаю Поліським вовкам гордо сфотографуватися з пакетом АТБ на тлі Давіда Мікеланджело. І постаратися здобути очки. Треба грати в свою гру, а там подивимося. Я так зрозумів, макаронники ще не почали свою серію А. У них канікули в Портофіно, Соренто, Позітано, Сан-Ремо, Капрі та інших ніштякових резортах. Слід цим скористатися.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727848 вiд 2025-08-08 10:09:28Sauron № 1727846 Норм. Брак досвіду. Справа часу. Але цей брак ще аукнеться нажаль не раз.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727847 вiд 2025-08-08 09:52:061727844 Що за порно? На 07:20 хв, на фоні місяця якийсь молодик дрочить на Буткевича. Фізично :-)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727846 вiд 2025-08-08 09:27:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1727844 Мали забивати більше. Пряма червона за пару хв до кінця гри - дуже тупо.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727845 вiд 2025-08-08 08:10:34Jen № 1727842 a щo зa кoнфeрeнцiя?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727844 вiд 2025-08-08 08:10:13Супeр-Пoлiсся :)
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727843 вiд 2025-08-08 06:46:21Jen № 1727842 Вітаю! Молодці! А яка була реакція на виступ?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727842 вiд 2025-08-08 00:27:55Вітання з Лісабону! Велика наукова конференція. Виступ киянина. Останній слайд - фото абата Главранчича в камуфляжі. З коментарем: свого часу він розпочав цю роботу, а нині захищає Україну від російських варварів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727841 вiд 2025-08-08 00:11:44Зате Флоренцію і собор побачать.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727840 вiд 2025-08-08 00:01:10olma № 1727838 вiд 2025-08-07 23:33:37 Полісся після Пакша виходить на вихід. Фіорентина
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727839 вiд 2025-08-07 23:36:14LAZY № 1727837 вiд 2025-08-07 22:51:41 Eeee, не зрозумів. В чому там мій енджоймент має бути? Пояснювальну бригадц мені.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727838 вiд 2025-08-07 23:33:37А на кого ФК АТБ-Полісся виходить після Пакша?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727837 вiд 2025-08-07 22:51:41Вічний, enjoy
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727836 вiд 2025-08-07 22:45:35Шахта почала продавати Різника, куплять на заміну Марченко з Оболоні
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727835 вiд 2025-08-07 22:35:36PEPSI (Merkury) № 1727832 Попадав - потрапляв Ніколи не кажи капець, кажи ДИВОВИЖНО
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727834 вiд 2025-08-07 22:18:00класний третій гол.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727833 вiд 2025-08-07 22:16:16Мадяри ніякі. Аж нецікаво їх сношать. Слабше андорців.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727832 вiд 2025-08-07 22:13:54Леднев у Житомирі перший час валяв дурня, при Ашурі. В основу не попадав. А при ротані- топчик. Знайшли спільну мову.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727831 вiд 2025-08-07 22:10:26Оу, давно про Лєднєва не чув.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727830 вiд 2025-08-07 22:00:312:0 Кращі на Полісся андрієвський і леднев бодя. Якісні гравці.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727829 вiд 2025-08-07 21:42:50Андріївський +1
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727828 вiд 2025-08-07 21:19:27Все повезли в АТБ, шо не зрозуміло? Вся Оболонь вже має омріяні футболки
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727827 вiд 2025-08-07 21:07:53Не розумію роботи фан-шопу полісся. Вклалися у дорогий якісний дизайн, Зробили все «по багатому». Команда вдіта як боги. І всього цього немає у фан-шопі. Є якісь пару гальмах футболок і все.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727826 вiд 2025-08-07 17:57:16sk (здалеку…) № 1727825 зараз якщо хтось скаже що, наприклад, «проїхав 200 км без вейз чи гугл-мапс» - на нього подивляться як на «ідіота» … можливо так скоро буде, коли хтось скаже: вийшов на вулицю не вдягнувши окуляри вірт реальності :) і отримає таку ж відповідь :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727825 вiд 2025-08-07 17:55:46Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1727824 ну так. «резинова баба» - стариковський термін :) та й взагалі, хз як воно далі піде можливо скоро всі в окулярах від цукера будуть ходити. там можна буде режим виставляти «всі губасті», чи навпаки… на моб телефони людство ж майже моментально перейшло. от перейдуть і на ось такі «помічники» у сприйнятті реальності
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727824 вiд 2025-08-07 16:42:01 sk (здалеку…) № 1727817 пo пeрeшe нe рeзинoву бaбу, a бio-рoбoтa. пo-другe, скiлькки тих фoтo вжe згeнeрoвaнi AI? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727823 вiд 2025-08-07 16:38:22Akela № 1727813 чoгo нe зрoбиш рaди $? :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727822 вiд 2025-08-07 16:34:03хуйло знову розводить рудого. плюгавий кдбшник здається, не розуміє, що чим довше він найобуватиме Трампа, тим той потім буде скаженішим.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727821 вiд 2025-08-07 15:22:30Або це було з динамоманією, вже не впевнений. :) В будь-якому разі у шуріка було щось схоже.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727820 вiд 2025-08-07 15:21:33Akela № 1727813 Я звідти пішов років 5-10 тому, коли на мою критику того, що україномовні новини зʼявляються пізніше кацапської версії, мене забанили на якийсь термін. Нахуй.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727819 вiд 2025-08-07 15:15:08Банк Росії спрогнозував уповільнення російської економіки до нуля до кінця року
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727818 вiд 2025-08-07 15:12:36«Олександрія» продала бразильського правого вінгера Хуана Безерру до єгипетського «Замалека» за рекордні для клубу 2 млн доларів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727817 вiд 2025-08-07 15:06:06ви що «старпьори»? до чужих губ чіпляєтесь? що за ретроградство? :) як бабки на лавочках перед під'їздами раніше те саме казали про дівчат в штанах/джинсах/міні спідницях, з накрашеними ногтями/волоссям… ну все. велкам ту нью ріаліті. як всі зараз з фарбованими волоссям, нігтями… так будуть і з «губами» та без морщин на обличчі :) кому не подобається - може замовити собі резинову бабу з тонкими губами та морщинами :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727816 вiд 2025-08-07 14:54:04Akela № 1727813 +100500 А може просто у шуріка немає часу і сил останні роки вести сайт
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727815 вiд 2025-08-07 13:57:59Akela № 1727813 ---- +100
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727814 вiд 2025-08-07 13:33:21Yorik № 1727810 вiд 2025-08-07 12:20:59 PEPSI, 100% Чомусь жінки з вульгарно наколотими губами мені зустрічались виключно російськомовні) … Зайди в Тіндер та полистай там киянок. Це жах, йобана епідемія. Одиниці розумних жінок із природними красивими губами і більшість - із довбаними пельменямі на обличчі різного рівню пиздеця. Або бджоли покусали або веслом угандошили.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727813 вiд 2025-08-07 13:24:332 PEPSI№ 1727812Сайт від Шурика взагалі спаскудився вже давно: бан за критику суркісів, купа кротів в коментарях будь-чого, які ставлять мінуси і таким чином - банять твою можливіть коментувати, дуже лізосракі тексти переважно. Поліссю - перемоги! Мадяри для нас зараз такі ж ненависні як, наприклад, серби. Сподіваюсь - перша гра Полісся то прикре непорозуміння і цю мадярську наволоч Житомир пройде спокійніше.