PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727812 вiд 2025-08-07 12:35:16У шуріка на сайті у переліку матчів ліги конференцій немає полісся/пакш. А грають сьогодні. Вважаю це неповага :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727811 вiд 2025-08-07 12:30:45Yorik Ну, жінки це окрема тема. :-) Неможлива для дослідження. З наколотими я навіть казашок бачив. А щодо мови, то згоден з виразом - скільки мов знаєш, стільки разів ти людина. Щось у цьому є.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727810 вiд 2025-08-07 12:20:59PEPSI, 100% Чомусь жінки з вульгарно наколотими губами мені зустрічались виключно російськомовні)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727809 вiд 2025-08-07 12:18:04Мова таки накладає відбиток. Культурний код. Навіть соціо. Навіть на поведінку і мислення.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727808 вiд 2025-08-07 06:30:55Vichny № 1727805 кацапська вбиває
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727807 вiд 2025-08-07 06:29:10Вічний бажає жорсткого чмору від Батия українською.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727806 вiд 2025-08-07 00:15:53LAZY № 1727804 Хтось мені тут закинув за «звичайних людей», я писав про москалів :) Ну зрозуміло, у тебе було про те, що ці потвори також біологічно та розумово люди. Але ж це вже якась толерастія виходить, зараз Enot прийде з імперською ідеєю вбивати корупціонерів. А почалося все з фінансування футбольних команд :) Може так дійдемо, що повинні бути локальні команди, які будуть грати на утриманні громад та ентузіастів :) Що власне і відбувається, тільки ентузіасті різні бувають, а громади втратили ідентичність.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727805 вiд 2025-08-07 00:06:50Batyj, клас, почав писати українською, респект! Тільки не роби тепер навпаки будь ласка тому що саме я це написав :) Якщо тобі буде легше, то можеш мене ще пообзивати і нахуй послати, але продовжуй українською. Кацапська дратує нереально. Дякую.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727804 вiд 2025-08-06 23:37:22Starik (Україна, Київ) № 1727801 Бля, ось ти ніби «старик», але що, життя не вистачило щоб допетрити, що всі ці мудаки, аферюги та казнокради - вони всі звичайні люди? І що у них також є свої хоббі та улюблені справи? Звичайні люди. Підари і вороги суспільства, але тим не менш - звичайні люди. Чувак цілком може ПРОСТО ЛЮБИТИ ФУТБОЛ. Або котиків. Або папужок. Або собачок. Це не заважає йому бути підарасом та гнидою.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727803 вiд 2025-08-06 23:23:05olma № 1727802 та ну, щодо результату з Lech, to było oczywiście. Але, myślę że, у Динамо є шанси з тією подобою коней.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727802 вiд 2025-08-06 23:13:43To chyba koniec nadzieji. По нашому То вже мабуть пиздець всім сподіванням! Лєх Познань - Червона Звізда Белград 1 - 3. (82 хв. йде) Це хтось з них мав би грати з переможцем пари Пафос-ДК.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727801 вiд 2025-08-06 23:01:43LAZY № 1727799 ну перепрошую, але як пояснити «Просто про любов до футболу та бажання мати собі іграшку, 'отдушину' - про такі прості елементарні причини не думав?» там ніхера не просто, як ти це потім і зазначив
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727800 вiд 2025-08-06 22:59:10Якщо це натяк на Суркісів, то вони також не виправдання таких «шейхів», а лише приклад як можна зіпсувати, а не збудувати. Ахметов до речі просто має більше грошей, більше наймає менеджерів, але для нього це все одно іграшка. Те саме, що писав Batyj. футбол йде за NBA, MLB, NFL, NHL, F1 у комерцію, а не у «народну гру». Це зрозуміло, просто цікаво (можу не дожити :) ), яка наступна гра стане народною. Баскетбол до речі також був народною грою, як і бейсбол.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727799 вiд 2025-08-06 22:58:10Starik (Україна, Київ) № 1727797 Ні, цього чувака мають їбати у сраку у буцигарні з ранку до ночі. Не зрозумів, з яких хуйов ти мені ліпиш симпатію до якихось підарів-паразитів, що смокчуть кров держави.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727798 вiд 2025-08-06 22:56:09Коментуючи останні твіти Трампа після візиту Вітькоффа до Москви, люде пишуть, що Х-йло знову старого Пітуха Трампа переграв. Виглядає на те, що Трамп, який грозився запровадити санкції на Хуйла ще з січня, знову дав задню. Looks like the additional sanctions on Russia he’s been threatening since January just got TACOed again. https://x.com/RonFilipkowski/status/1953141212589756926 .
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727797 вiд 2025-08-06 22:53:03LAZY № 1727795 ну я знав, що ти збоченець :) Тобто чувак, який банально краде великі гроші у держави та людей, має мати собі моральний прихисток та відпочинок у вигляді футбольного клубу? Наче для шейха це виглядає справді непогано і навіть у світі сприймається біль-менш, вікно Овертона відкрите. Але я якось не сприймаю шейхів з укр митниці, та не готовий їм це вікно відкривати, навіть як жарт.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727796 вiд 2025-08-06 22:44:47Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1727794 вiд 2025-08-06 22:09:39 Кончені лудомани… В принципі, вони навіть неосудні через свої психічні проблеми…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727795 вiд 2025-08-06 22:26:46Starik (Україна, Київ) № 1727793 … Ну і в чому тут «понт»?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727794 вiд 2025-08-06 22:09:39Ukrainian tennis player Elina Svitolina has spoken out about the deluge of hateful abuse she received online from frustrated gamblers after losing a match in Canada, including messages wishing her death and celebrating Russia killing her compatriots. Following her straight-sets loss to Naomi Osaka in the quarterfinals of the National Bank Open on Tuesday night, Svitolina posted screenshots of the messages on Instagram. The abuse was directed at her, while other racial slurs also targeted her husband, the French tennis player Gaël Monfils, who is Black. One abuser hoped that Russia “kills all you (expletive) Ukrainians” in the war raging in Svitolina’s country.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727793 вiд 2025-08-06 21:39:38LAZY № 1727791 це перша ідея - понти.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727792 вiд 2025-08-06 21:38:27Для розуміння фроду на беттінгу Оперативники кіберполіції припинили діяльність угруповання, учасники якого шляхом підкупу або обману переконували професійних гравців програвати матчі у настільному тенісі. Відтак знаючи результати заздалегідь, фігуранти «заробляли» на ставках. Зловмиснику з України оголошено підозру та поміщено під домашній арешт. Кіберполіцейські та слідчі Оболонського управління поліції м. Києва під процесуальним керівництвом Оболонської окружної прокуратури припинили незаконну схему «заробітку» на організації договірних матчів з настільного тенісу. Для вербування спортсменів та обговорення деталей оборудок фігуранти, частина з яких перебуває за кордоном, використовували популярні месенджери та соцмережі. У такий спосіб вони шляхом підкупу, обману або ж через зловживання довірою впливали на результати офіційних спортивних змагань. За програш матчу професійним учасникам змагань, залежно від їх рейтингу, обіцяли від 500 до 2000 доларів. Знаючи майбутній результат гри, зловмисники особисто або через підставних осіб робили ставки на ресурсах букмекерських контор, зареєстрованих в країнах Азії. Поліцейські за силової підтримки спецпідрозділу ТОР Департаменту патрульної поліції провели обшук за місцем мешкання одного з найактивніших членів угруповання у м. Одеса та вилучили ґаджети фігуранта.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727791 вiд 2025-08-06 21:38:14Starik (Україна, Київ) № 1727789 … Просто про любов до футболу та бажання мати собі іграшку, 'отдушину' - про такі прості елементарні причини не думав?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727790 вiд 2025-08-06 21:27:05olma № 1727788 oт кoли тaких чувaкiв нe прoстo трусити пoчнуть, a iх нe будe, бo будуть бoятися, oсь тoдi мoжнa гoвoрити прo якiсь успiхи зi стaнoм кoрупцiї…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727789 вiд 2025-08-06 20:58:19olma № 1727788 Ще один мінтай, який вже почив. Але дивує вкладення коштів таких персонажів саме у футбол. Понти? Фрод беттінг? Чи надія заробити на продажі якогось таланта, наче у нас не Бразілія :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727788 вiд 2025-08-06 20:44:47Лондон, маєток за 70 мільйонів, Mercedes: «Схеми» дослідили розкішний стиль життя родини українського топмитника https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-rozkishnyy-styl-zhyttya-rodyny-ukrayinskoho-top-mytnyka/33491306.html 44 роки чуваку працював в СБУ потім на митниці, вже може бути на пенсії, статок як у доларового мультимілійонера. Там і про футбол є, про Лівий Берег і про ФК з якогось полтавського села.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727787 вiд 2025-08-06 20:35:33Про Ізраїль було цікаво https://ua.korrespondent.net/articles/4805511-hirshyi-stsenarii-chy-darma-yevropeitsi-viriat-scho-rf-na-nykh-napade
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727786 вiд 2025-08-06 20:20:21В цілому згоден з Batyj. Але я занадто довго фан ДК, тому я не буду посилати нахуй та буду далі вболівати та дивитися. Шлях до дзен через страждання :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727785 вiд 2025-08-06 19:41:59та ще. Я вже не пам'ятаю, в якому році, але ПФЛ ухвалила рішення про склад професійних ліг, по 16 команд у вищій та першій лігах та 2 групи по 16 команд у другій лізі. Це сталося після масового розвалу команд та зняття їх з першості. І ПФЛ почало зайняти вакансії. Аматорським командам було запропоновано заявитися в 2 лігу. Камандам 2 ліги – заявитися до першої. Саме так ФС Полтава із аматорів виявилася командою першої ліги. Де одного удару вистачило опинитися у Вищі. А тепер сьорбайте.. Але, з мене достатньо. Пошол наш футбол нахуй..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727784 вiд 2025-08-06 19:26:14Довго нічого не писав про вчорашнє порно. Намагався якось упорядкувати враження. Але, враження лише одне. У ДК немає жодного гравця, який вміє грати у футбол. Окрім воротаря. Нещерет – це той середній рівень воротарів ДК, починаючи з тих, кого я бачив – Рудакова, Баннікова тощо. До нього одному немає жодних претензій. Всі інші - різного роду легкоатлети, добре треновані, вийшли на зборах поганяти круглого. У ДК немає нікого рівня навіть не Блохіна, Щевченка, Леоненка, Бишовця, Сосніхіна, Круликовського, Лужного, Безсонова Заварова, а й недавніх Аліева, МИлевского, Забарного, Миколенко.. Я вам больше скажу. Игроков, умеющих играть в футбол в Украине нет вааще. Играют легкоатлеті и легионері.. Смотреть не на кого. З цим і удаляюсь..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727783 вiд 2025-08-06 17:21:276 серпня У Чигирині на 61-у році життя помер гетьман Богдан Хмельницький (1657), припинила своє існування Священна Римська імперія (1806), на японське місто Хіросіма американський бомбардувальник Б-29 «Енола Гей» скинув атомну бомбу (1945)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727782 вiд 2025-08-06 17:06:54Трамп +25% мита Індії. Разом 50%
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727781 вiд 2025-08-06 16:09:35пакш. завтра. ням ням
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727780 вiд 2025-08-06 14:57:04все просто, ДК не наділо плащ-пальто.
olma( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727779 вiд 2025-08-06 14:03:57Reductio ad absurdum це називається.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727778 вiд 2025-08-06 13:46:08там на Шуріке, народ видно по приколу голосує. Це національна черта. Помню в якийсь раз, здається Каравай був кращим, коли пеналь привіз.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727777 вiд 2025-08-06 13:44:08«Уряд затвердив Цивінського на посаді голови Бюро економічної безпеки» зе-шапіто
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727776 вiд 2025-08-06 13:38:18Цей дуб ще пошумить - бо справжнє дерево.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727775 вiд 2025-08-06 13:01:43Захисника київського «Динамо» Владислава Дубінчака відвідувачі Dynamo. kiev. ua визнали найкращим гравцем
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727774 вiд 2025-08-06 12:30:15m1919(Київ - чемпіон!) № 1727771 Удар головою - то був 100% пеналь і, можливо, червона картка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727773 вiд 2025-08-06 12:27:49Мені також не сподобалося, що рефері давав полежати після зіткнень, оці ВАРи, лікарі. Ципріоти тягнули час відпочивали після високого пресингу. А потім свіжачком.