🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 582.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727772 вiд 2025-08-06 11:02:36

Те швейцарське судило мабуть на постійній основі працює кантонним лікарем.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727771 вiд 2025-08-06 10:46:13

Ну, заплетені ноги ще можна якось протрактувати, як боротьбу плече в плече.
Але «на Одесу» гравцю без мʼяча у карному майданчику проігнорувати?!
От тепер і подивимось, чого цей склад вартий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727770 вiд 2025-08-06 09:44:22

Кролі і страви з кролів - них не допомогли. Шкода.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727769 вiд 2025-08-06 08:09:53

І кому? Пафосу. Немає слів: -/

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727768 вiд 2025-08-06 07:49:17

Ванат цікавий гравець, але надто часто хоче малювати пеналь замість боротьби до останнього.
Хоча вчора мені здалось, що йому всежтаки заплели ноги…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727767 вiд 2025-08-06 01:33:35

«сучасно падати». Бля, забий гол і не падай заради пеналя.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727766 вiд 2025-08-05 23:35:00

https://www.facebook.com/share/v/1AyhUfoSCU/

Це те, чого ми не вміємо.
Ванат падав добре, але «не сучасно».
Саме тому тренер важливий.
СаШо непоганий, але йому треба десь глянути за межі ЧУ.

А головне - Суркіси повинні навчитися наймати менеджерів, а не виконавців чи родичів. Але це вже стара тема, на жаль, вже запізно.

SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727765 вiд 2025-08-05 23:24:17

З Ярмоли нажаль вже пісок сиплеться. Але він принаймі створив гольовий момент. Ця команда вирішила виграти у кіпріотів так само як у мальтійців на лівій задній нозі. Ну а хулє теж острів.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727764 вiд 2025-08-05 23:23:08

Схоже, що це і є стеля можливостей цього складу Динамо.

Команда виключно для внутрішнього чемпіонату. І поки в нас війна, це не зміниться. Хіба що клуб купить хтось а-ля Головкрот.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727763 вiд 2025-08-05 23:12:50

olma
№ 1727761

+ 100500

але чи є це добре?
17М за Забарного зайдуть, і шо?
Ярмола порішає?
стратегії немає, і гравці (не всі таки погані) це відчувають

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727762 вiд 2025-08-05 23:10:50

не кожен негр поїде в Україну. а якщо поїде, то йому треба платити як за трьох місцевих автохтонних буратін.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727761 вiд 2025-08-05 23:09:27

Та все буде Ок. Пафос піда далі, а ми гратимемо з Макабі за прохід в Лігу Європи.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727760 вiд 2025-08-05 23:08:38

Sauron
№ 1727750

Так, там тренер не сцикун грати на результат.
А у нас вічно щось будують, але без грошей виходить погано.
Тут три варіанта:
1 грошей немає
2 гроші є, але просити не вміють
3 гроші є, просять, але не дадуть на провальний проєкт

думаю у ДК третій варіант, не знаю яка надія на другий, бо я не знаю, хто зможе його реалізувати

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727759 вiд 2025-08-05 23:08:25

Треба більше негрів в Динамо! Вони принаймні технічні та з фантазією. 10 буратин в полі - це мабуть вже критична маса. Ну ок, 9.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727758 вiд 2025-08-05 23:04:30

насчет другосортних негрів можно посперечатись. Жоден з гравців Динамо, отак як кіпріот коли гол забив, не зіграв би :( Лишив в дурнях Дубінчака і поклав точно у вільний верхній кут.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727757 вiд 2025-08-05 23:00:52

не розумію чого можна очікувати від команди, 90% складу якої ще 10 років тому не сиділи б навіть на банці ДК. заштатні африканці, яких купують на вагу, виявилися більш навченими, ніж наші зірки.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727756 вiд 2025-08-05 22:59:30

Мда блядь.. Які там нахуй вогнемети..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727755 вiд 2025-08-05 22:57:46

Таке відчуття, що граємо з сербською командою.
Огидно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727754 вiд 2025-08-05 22:57:44

У другому матчі треба буде впиратися, бо вилетіти від підкацапної фуйні з другосортними нєграми - це буде неприємно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727753 вiд 2025-08-05 22:57:03

Як нав мене це мало бути вилучення і пенальті.
Але навіть вар не побачив? Якась хуйня

SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727752 вiд 2025-08-05 22:54:56

Кіпрський футбол на підйомі.
Доїбалися вже до мишей.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727751 вiд 2025-08-05 22:49:17

Пафос вилежався на цих павзах блядських, відпочив і придавив. Все логічно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727750 вiд 2025-08-05 22:47:32

Обʼєктино кажучи команди прибилзно однакового рівня.
Але є відчуття, що у них тренер хитріший

SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727749 вiд 2025-08-05 22:46:22

Це немає слів

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727748 вiд 2025-08-05 22:44:48

Було мало кролівництво …

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727747 вiд 2025-08-05 22:44:32

Під час контри ми поводились як дітлахи.
Аж трохи соромно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727746 вiд 2025-08-05 22:44:20

які ж рахіти :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727745 вiд 2025-08-05 22:25:39

5 хвилин передишки дали Пафосу з цим непризначеним пенальті.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727744 вiд 2025-08-05 22:21:44

Шо то не відчувається, що ДК грає «вдома». Пафос закрив киян на їхній половині.
Високий курка прессінг.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727743 вiд 2025-08-05 22:10:43

Спортдиректора треба знімати і випускати Волошина.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727742 вiд 2025-08-05 22:09:28

Дубінчак чимось нагадує Косовського, який свого часу теж з виряченими очима пер по своєму флангу - але той все-таки краще бачив партнерів.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727741 вiд 2025-08-05 22:08:48

Виглядає так, що Жажа - найбільш якісний гравець в обох командах.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727740 вiд 2025-08-05 22:04:07

Starik (Україна, Київ)
№ 1727739
ну, якби влучив, то і питань би не було, але це був вже не Дубинчак :)
Ванат був поруч, один. Він його швидше всього не бачив, бо пер вперед. Ну та це вже таке.
Я до того, шо рівень гравців, нууу дуже низький :(

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727739 вiд 2025-08-05 21:57:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1727731

Не бачу проблем, він професіонал і виконав на дуже високому рівні. 40 см вправо і був би гол рівня великих.
Ярмола та Шапа на жаль не були у «вбивчих» позиціях, пас на такий швидкості мав таки самі шанси я і удар, а може і менші.
Математично точно менші :), але футбол то не про математику :)

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727738 вiд 2025-08-05 21:56:02

2 Orest Dniprovskiy
№ 1727736
…бізнесмен та військовий Антон Ахмєтов. Не родич)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727737 вiд 2025-08-05 21:55:26

Інтелект Вівчаренка - це як 10 Дубінчаків.
Чому грає Дубінчак? :(

Сподіваюсь, у 2-му таймі додавимо.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727736 вiд 2025-08-05 21:52:46

Власником «Дніпра 1918» є бізнесмен Ахмєтов

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727735 вiд 2025-08-05 21:49:55

ну в другій половині тайму трохи оговтались, бо початок був не дуже.
Ще б в ворота влучіть

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727734 вiд 2025-08-05 21:43:44

У Ваната гра головою залишає бажати.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1727733 вiд 2025-08-05 21:39:58

Ярмола б віддав


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.