Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727772 вiд 2025-08-06 11:02:36Те швейцарське судило мабуть на постійній основі працює кантонним лікарем.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727771 вiд 2025-08-06 10:46:13Ну, заплетені ноги ще можна якось протрактувати, як боротьбу плече в плече.Але «на Одесу» гравцю без мʼяча у карному майданчику проігнорувати?!От тепер і подивимось, чого цей склад вартий.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727770 вiд 2025-08-06 09:44:22Кролі і страви з кролів - них не допомогли. Шкода.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727769 вiд 2025-08-06 08:09:53І кому? Пафосу. Немає слів: -/
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727768 вiд 2025-08-06 07:49:17Ванат цікавий гравець, але надто часто хоче малювати пеналь замість боротьби до останнього. Хоча вчора мені здалось, що йому всежтаки заплели ноги…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727767 вiд 2025-08-06 01:33:35«сучасно падати». Бля, забий гол і не падай заради пеналя.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727766 вiд 2025-08-05 23:35:00https://www.facebook.com/share/v/1AyhUfoSCU/ Це те, чого ми не вміємо. Ванат падав добре, але «не сучасно». Саме тому тренер важливий. СаШо непоганий, але йому треба десь глянути за межі ЧУ. А головне - Суркіси повинні навчитися наймати менеджерів, а не виконавців чи родичів. Але це вже стара тема, на жаль, вже запізно.
SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727765 вiд 2025-08-05 23:24:17З Ярмоли нажаль вже пісок сиплеться. Але він принаймі створив гольовий момент. Ця команда вирішила виграти у кіпріотів так само як у мальтійців на лівій задній нозі. Ну а хулє теж острів.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727764 вiд 2025-08-05 23:23:08Схоже, що це і є стеля можливостей цього складу Динамо. Команда виключно для внутрішнього чемпіонату. І поки в нас війна, це не зміниться. Хіба що клуб купить хтось а-ля Головкрот.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727763 вiд 2025-08-05 23:12:50olma № 1727761 + 100500 але чи є це добре? 17М за Забарного зайдуть, і шо? Ярмола порішає? стратегії немає, і гравці (не всі таки погані) це відчувають
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727762 вiд 2025-08-05 23:10:50не кожен негр поїде в Україну. а якщо поїде, то йому треба платити як за трьох місцевих автохтонних буратін.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727761 вiд 2025-08-05 23:09:27Та все буде Ок. Пафос піда далі, а ми гратимемо з Макабі за прохід в Лігу Європи.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727760 вiд 2025-08-05 23:08:38Sauron № 1727750 Так, там тренер не сцикун грати на результат. А у нас вічно щось будують, але без грошей виходить погано. Тут три варіанта: 1 грошей немає 2 гроші є, але просити не вміють 3 гроші є, просять, але не дадуть на провальний проєкт думаю у ДК третій варіант, не знаю яка надія на другий, бо я не знаю, хто зможе його реалізувати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727759 вiд 2025-08-05 23:08:25Треба більше негрів в Динамо! Вони принаймні технічні та з фантазією. 10 буратин в полі - це мабуть вже критична маса. Ну ок, 9.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727758 вiд 2025-08-05 23:04:30насчет другосортних негрів можно посперечатись. Жоден з гравців Динамо, отак як кіпріот коли гол забив, не зіграв би :( Лишив в дурнях Дубінчака і поклав точно у вільний верхній кут.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727757 вiд 2025-08-05 23:00:52не розумію чого можна очікувати від команди, 90% складу якої ще 10 років тому не сиділи б навіть на банці ДК. заштатні африканці, яких купують на вагу, виявилися більш навченими, ніж наші зірки.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727756 вiд 2025-08-05 22:59:30Мда блядь.. Які там нахуй вогнемети..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727755 вiд 2025-08-05 22:57:46Таке відчуття, що граємо з сербською командою. Огидно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727754 вiд 2025-08-05 22:57:44У другому матчі треба буде впиратися, бо вилетіти від підкацапної фуйні з другосортними нєграми - це буде неприємно.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727753 вiд 2025-08-05 22:57:03Як нав мене це мало бути вилучення і пенальті. Але навіть вар не побачив? Якась хуйня
SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727752 вiд 2025-08-05 22:54:56Кіпрський футбол на підйомі. Доїбалися вже до мишей.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727751 вiд 2025-08-05 22:49:17Пафос вилежався на цих павзах блядських, відпочив і придавив. Все логічно.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727750 вiд 2025-08-05 22:47:32Обʼєктино кажучи команди прибилзно однакового рівня. Але є відчуття, що у них тренер хитріший
SergikS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727749 вiд 2025-08-05 22:46:22Це немає слів
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727748 вiд 2025-08-05 22:44:48Було мало кролівництво …
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727747 вiд 2025-08-05 22:44:32Під час контри ми поводились як дітлахи. Аж трохи соромно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727746 вiд 2025-08-05 22:44:20які ж рахіти :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727745 вiд 2025-08-05 22:25:395 хвилин передишки дали Пафосу з цим непризначеним пенальті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727744 вiд 2025-08-05 22:21:44Шо то не відчувається, що ДК грає «вдома». Пафос закрив киян на їхній половині. Високий курка прессінг.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727743 вiд 2025-08-05 22:10:43Спортдиректора треба знімати і випускати Волошина.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727742 вiд 2025-08-05 22:09:28Дубінчак чимось нагадує Косовського, який свого часу теж з виряченими очима пер по своєму флангу - але той все-таки краще бачив партнерів.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727741 вiд 2025-08-05 22:08:48Виглядає так, що Жажа - найбільш якісний гравець в обох командах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727740 вiд 2025-08-05 22:04:07Starik (Україна, Київ) № 1727739 ну, якби влучив, то і питань би не було, але це був вже не Дубинчак :) Ванат був поруч, один. Він його швидше всього не бачив, бо пер вперед. Ну та це вже таке. Я до того, шо рівень гравців, нууу дуже низький :(
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727739 вiд 2025-08-05 21:57:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1727731 Не бачу проблем, він професіонал і виконав на дуже високому рівні. 40 см вправо і був би гол рівня великих. Ярмола та Шапа на жаль не були у «вбивчих» позиціях, пас на такий швидкості мав таки самі шанси я і удар, а може і менші. Математично точно менші :), але футбол то не про математику :)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727738 вiд 2025-08-05 21:56:022 Orest Dniprovskiy № 1727736…бізнесмен та військовий Антон Ахмєтов. Не родич)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727737 вiд 2025-08-05 21:55:26Інтелект Вівчаренка - це як 10 Дубінчаків. Чому грає Дубінчак? :( Сподіваюсь, у 2-му таймі додавимо.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727736 вiд 2025-08-05 21:52:46Власником «Дніпра 1918» є бізнесмен Ахмєтов
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727735 вiд 2025-08-05 21:49:55ну в другій половині тайму трохи оговтались, бо початок був не дуже. Ще б в ворота влучіть
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727734 вiд 2025-08-05 21:43:44У Ваната гра головою залишає бажати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1727733 вiд 2025-08-05 21:39:58Ярмола б віддав