🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 837.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717572 вiд 2025-03-19 16:21:38

Student of the game, student of history - фан/фанат/дослідник (аматор із серйозним стажем у темі) у (дисципліна чи контекст).

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717571 вiд 2025-03-19 16:14:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1717561

Існує правило: з кількох варіантів тлумачення люди зазвичай вибирають найгірший. Тож його зрозуміли всі «правильно».

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717570 вiд 2025-03-19 16:12:25

Special forces units were instructed to prepare for deployment to Ukraine by military planners responsible for force preparation in the Cabinet Office, according to two military sources cited by The i Paper.

The UK's military planning command center, the Permanent Joint Headquarters, received directives last week to begin the process of deploying personnel and resources.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717569 вiд 2025-03-19 16:08:05

Bobb [Останнi 20 месаг]
№ 1717566 вiд 2025-03-19 15:58:21

student - це не обовʼязково «студент», а часто-густо взагалі той, хто щось вивчає чи досліджує, у т. ч. з власної цікавості.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717568 вiд 2025-03-19 16:05:34

Цікаво, що він скаже після візиту до Китаю. Мабудь з глузду з'їде.

Для студента-двієчника Трампа, у якого в голові жовта тирса, виконується китайська народна пісня «Готель Гуйчжоу».



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717567 вiд 2025-03-19 16:03:34

Виглядає так, що забудовник дуже потужно лизнув; так мало хто вміє - мабуть стара школа:
------------
«Епічна, трансформаційна – ось такі прикметники я б використав. Вони говорили про те, як рятувати життя, як зупинити кровопролиття…», - розповів спеціальний посланник Трампа.

Віткофф також наголосив, що у момент розмови він «пишався тим, що є американцем».

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717566 вiд 2025-03-19 15:58:21

«Як студент, який вивчає історію, яким я і є — а я спостерігав за всім цим — перше, що ви дізнаєтеся, це те, що не хочете, щоб росія та Китай були разом», — сказав американський лідер в інтерв’ю Fox News невдовзі після завершення переговорів із кремлем.
------------
Щось Трамп з великого лідера зжався до крихітного студента.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717565 вiд 2025-03-19 15:57:22

Коли мене питають хто такі трапи і венс - я показую ось це відео. Це два нерозумних ушльопка-підлітка, які нездатні перемогти навіть урну для сміття, не те шо перемогти терористів, чи вирішити світові питання.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717564 вiд 2025-03-19 15:02:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1717561
нехай спочатку затвердять. Вона номінована від Німеччини на цей пост. Пост значущий, і чим більше «наших» людей на цих постах, тим легше відбиватись на світовій арені.

Наразі Україні важко, тому що пости займають нікчеми, боягузи, пацифісти, і навіть відверті підхуйловники.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717563 вiд 2025-03-19 14:58:52

АннаЛена номінована від Німеччини

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717562 вiд 2025-03-19 14:51:27

про припинення вогню. домовленості трамп-хуйло
цікаво а хто буде відслідковувати, наприклад те що по іфраструктурі удари закінчились чи ні?
це «на фоні» постійних розмов про те що «тисячі українців в оточенні на курщині» … трамп міг би раз «ляпнути» щось «від себе», його хтось з радників міг би поправити що «не це точно» …
але «дєдушка» про це розказує вже скоро тиждень…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717561 вiд 2025-03-19 14:49:49

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1717560 вiд 2025-03-19 14:42:45

Це малозначуща посада насправді. Зараз її обіймає колишній премʼєр-міністр Камеруну, до нього був колишній представник в ООН такої потужної країни, як Трінідад і Тобаго.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717560 вiд 2025-03-19 14:42:45

Анналена Бербок - президент Генеральної Асамблеї ООН

вітання від О.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717559 вiд 2025-03-19 14:38:21

З приводу Тесли. Маск своїм приходом в активну політику по суті убиває такий класний продукт і бренд як Тесла (який по суті створив стандарти на ринку ЕК).

Ось дуже хороша стаття (щойно зміст переслухав в подкасті) у Блумберга.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-03-18/elon-musk-s-tesla-bet-on-maga-customers-will-fail

Businessweek Buying Power

Tesla’s Gamble on MAGA Customers Won’t Work

This isn’t the first time Musk has shown he doesn't understand how brands function.

Резюме Bloomberg AI:

Бренд Tesla переживає значні зміни, оскільки Ілон Маск змінив імідж компанії з символу прогресивних цінностей на антагоніста до колишньої клієнтської бази, що призвело до падіння продажів і падіння продажів у Європі на 45%.

Зусилля Маска з ребрендингу відчужили традиційну клієнтську базу Tesla, і незрозуміло, чи зможе він успішно перейти на новий ідеологічний ринок, оскільки його нова цільова аудиторія консерваторів може бути не зацікавлена ​​в покупці електромобілів.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717558 вiд 2025-03-19 14:28:05

путін змусив трампа більше години чекати телефонного дзвінка щодо війни з Україною
Британське видання Express повідомило, що путін, який був на іншому заході до розмови, «посміхнувся з попередження», що він запізнився на розмову з трампом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717557 вiд 2025-03-19 14:26:03

Це сенатор не від штату Міннесота, а сенатор, що працює у законодавчій владі самого цього штату (як наш депутат обласної ради).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717556 вiд 2025-03-19 14:20:41

У США затримали сенатора-республіканця від Міннесоти Джастіна Ейхорна за звинуваченнями у схилянні неповнолітньої до проституції.
Він пропонував визнавати психічно хворими тих, хто критикує Трампа

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717555 вiд 2025-03-19 13:54:59

Sauron
№ 1717549
шрайк натякає що то морські дрони підвезли дрони поближче до берега і ті зробили «роботу» …
цікаво хто надавав інфу по знаходженню тих «об'єктів»
штати, як раніше, чи була інфа що «французський авакс» декілька днів назад вперше пролетів над чорним морем вздовж криму…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717554 вiд 2025-03-19 13:38:45

Nycolas
№ 1717537 вiд 2025-03-19 11:25:16

Трамп про Канаду: «Одна з наймерзенніших країн, з якими я мав справу»
******

«His name was Robert Paulson» - Трамп глибоко ненавидить Христю. Вона їх просто замучила на перемовинах. Там така травма, що він виліз на соц медіа святкувати її відставку у грудні 20 сек по тому, як вона сталася.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717553 вiд 2025-03-19 13:36:40

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1717534

Так і з'явились в США батьки Рубіо :) До речі, а чому Рубіо не депортують на Кубу, а його дружину в Колумбію

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717552 вiд 2025-03-19 13:18:41

Сьогодні рано вранці в сервісному центрі Tesla в Лас-Вегасі підпалили кілька автомобілів Tesla
https://packaged-media.redd.it/ob9kovkrahpe1/pb/m2-res_720p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1742389200&s=47e1a7ca3e582242a90ea4a74f90baa5eb3e8c33

Красиво горять

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717551 вiд 2025-03-19 12:53:02

Це просто охуєнно))
У США створили базу власників та майна Tesla, а також працівників DOGE — особисті дані видалять, якщо людина продасть авто
Сайт Dogequest опублікував карту США з пошуком причетних до DOGE та Tesla (включно з власниками авто). У базі є імена, адреси, номери телефонів і адреси електронної пошти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717550 вiд 2025-03-19 12:31:21

ProstoVlizPobalakaty
№ 1717536 вiд 2025-03-19 11:22:40

До речі, Рубіо спецом зробив таку обмовку, коли його запитали. Сказав, що коли навіть не всі з тих, кого вислали до Сальвадору, є членами якоїсь там банди, то так чи інакше всі вони незаконно перебували на території США.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717549 вiд 2025-03-19 12:28:06

sk (здалеку…)
№ 1717545

ГУР написав, що то за кілька днів.
Виглядає круто.
Можливо, створиться нормальне вікно добити там ппо, а потім запустити ракети й дрони.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717548 вiд 2025-03-19 12:26:23

European Starlink competitor «EUTELSAT» has revealed that they already have complete coverage of Ukrainian territory, and are ready to replace Starlink in case Trump pulls the plug.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717547 вiд 2025-03-19 12:25:24

Enot
№ 1717544 вiд 2025-03-19 12:21:26
yagshamash
хз як там в хокеї. але думаю що также як і у б-якому спорті (навіть більш жорстко, так як в штатах спорт на більш просунутому рівні).
кожен тиждень розписаний. коли «локальні» чемпіонати, коли євро-кубки, коли збірні
«від фонаря» фіг щось проведеш
в тенісі є «вікна» для «показових турнірів», то і там обмеження - не більше 2х матчів і ще, думаю, купа всього…
вангую що про хоккей забудуть через пару днів…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717546 вiд 2025-03-19 12:22:16

+№ 1717542

Він там потім ще каже, що любить Вейна Гретскі (чи Грецького). Той ніби в Канаді один із головних трампіздів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717545 вiд 2025-03-19 12:22:04

Гуркіт в Криму: під ударом ― ворожі системи ППО, морські судна та гелікоптер

? Загарбники у тимчасово окупованому Криму упродовж кількох днів дрижали від небувалого гуркоту ― їхні дороговартісні системи протиповітряної оборони виявились безпорадними перед влучними ударами воїнів ГУР МО України.

? На відео результати успішної демілітаризації півострова ― уражено цілу низку російських радіолокаційних станцій (РЛС):

● 48Я6-К1 “Подльот” (2шт);
● 1Л125”Ніобій-СВ” (2шт);
● 39Н6 “Каста 2Е2” (3шт);
● 9С19 “Імбірь”;
● “Нєбо-СВ”;
● С-300ВМ;
● “Нєбо-М”;
● 59Н6-Е “Протівнік-ГЕ”;
● БРЛС “Мис”.

Також під удар потрапили пускова установка С-300СВ, командні пункти РЛС “СТ-68” та РЛС 39Н6 “Каста 2Е2”, а ще ― три московитські зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцирь-С1”, транспортно-буксирне судно проєкту С4236, універсальний буксир “фьодор урюпін” та вертоліт Мі-8 російських окупантів.

? Дякуємо благодійному фонду «Повернись Живим» за вагомий внесок у демілітаризацію окупаційної армії!
--------
якось непомітно пройшло… звичайно, можливо хуйлостан має ті радари й інші «девайси» в «сотнях штук», і те що гур вразив «десяток» - ні на що не впливає…
але ж… не кожен день такий «нальот»
до речі. та «нафтова станція» що загорілась вночі… чи це не та сама станція, що загорілась перед першими переговорами у саудитів хуйлостан-штати?
ще лавров там жалівся що та станція качає нафту казахстану - а це ж «західні інвестори» …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717544 вiд 2025-03-19 12:21:26

yagshamash
Може знайти підорів, але це буде збірна Мар-а-Лаго, а не збірна НХЛ. Якщо ж використати бренд НХЛ, то може бути великий скандал, потенційно взагалі з розпадом НХЛ. Втім, НХЛ і так може розпастися, якщо Трамп почне якісь агресивні дії проти Канади, яку він вважає частиною США. Тут питання навіть не в Україні - відносини США і Канади і так гірше нема вже куди.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717543 вiд 2025-03-19 12:11:09

olma
№ 1717535 вiд 2025-03-19 10:58:28
Це не мракобісна хуйня, а цілеспрямоване формування образу ворога у суспільства. Росіян до війни з Україною готували всі роки правління хуйла.
Що стосується наркоторгівлі, вона не може існувати без даху з боку державних органів. Тому всі ці «війни з наркотиками» закінчуються нічим, а наркогроші - суттєвий чинник економіки таких штатів як Флорида, за деякими повідомленнями. Не кажучи вже про економіку Колумбії, Венесуели, Мексики, Панами та інших країн, які в цій системі знаходяться. Певно наркоторгівля влаштовувала і влаштовує американську еліту, тому що це простий спосіб контролювати молодь з нижчих класів. Одні торчать і вмирають, інші їм продають, попадають до в'язниці. І ніяких проблем. І гроші величезні. А населення надрочують проти мігрантів та «кольорових», хоча не мігранти і «кольорові» цю систему створили. Це звичайна історія для країн Третього світу, коли корумпована влада знаходить на кого направити гнів народу. Знаходять найслабших, найбідніших, звісно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717542 вiд 2025-03-19 12:10:58

Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1717537 вiд 2025-03-19 11:25:16

Там за контекстом малося на увазі, що канадці були самими неприємними переговорниками з тих, з ким він мав справу стосовно торгівлі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717541 вiд 2025-03-19 11:59:09

Enot, трамп знайде 3 п'ятірки підорів з америки і пару якихось словаків упосліджених. Або нглівських кацапів назбирає, якщо вони там є.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717540 вiд 2025-03-19 11:56:18

Я сумніваюся що НХЛ піде на те щоб брати участь в проекті Трампа і Путіна. Там вага Канади велика.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717539 вiд 2025-03-19 11:53:00

Загалом, бідні венесуельці. Я ще пам'ятаю, як там була свобода, бо побував до Чавеса ще. 1997 рік. Вже тоді комуняки сидячі страйки влаштовували у центрі Каракаса. Одержали свій комунізм. Зараз нормальні змушені бути в еміґрації. У Франції повно. Я особисто знаю дев'ятьох, здається. А цей дебіл їх зі Штатів до майже ґарантованої в'язниці висилає. Давай краще кацапів до хуйла відсилай.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717538 вiд 2025-03-19 11:45:42

Olma, в Маямі цікаво, що перша мова, що нею звертаються навіть продавці у крамниці, іспанська. Наприклад, на касі коли кличуть наступного клієнта, кажуть сіґ'єнте, а не гу із некст пліз. Так коротше :) В автобусі водії не латиноси можуть спілкуватися іспанською теж. Я коли шукав Кає Очо - знамениту кубинську вулицю - таку собі маленьку Гавану - спитав у жіночку, де вона англійською. Вона відповіла іспанською, що не розуміє. Ну, я не маю із цим проблем. Але самий факт показовий.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717537 вiд 2025-03-19 11:25:16

Трамп про Канаду: «Одна з наймерзенніших країн, з якими я мав справу» Д

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717536 вiд 2025-03-19 11:22:40

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1717534 вiд 2025-03-19 10:26:25

Навіть якщо так є, то має відбуватись депортація не венесуельців, а конкретних осіб, щодо яких є докази про належність до злочинних угрупувань або встановлене порушення міграційних правил. Трамп сам себе підставляє, коли підписує такі укази.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717535 вiд 2025-03-19 10:58:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1717534

Трамп і Рубіо кажуть, що Венесуела спецом засилає цих бандитів до США - як своєрідну зброю, типу ракет ;)
--------

Та це якась мракобісна херня, що не має в собі нічого правдивого, чисто агресивні брехливі наративи, як кацапи в 2010-2019 х ловили в себе громадян України, типа наркодилеоів, які Україна засилає в кцп.

Я в твітері читаю дуже неординарного вихідця з Куби, ITiшника з Долини, автора книжки. Антоніо Гарсіа Мартінеза. Він дуже ерудований, незалежний знає 5 мов, включно з івритом, бо перейшов на юдаїзм. неординарний чувачок. Зараз працює в стартапі на блокчейні. Так він часом фотографує свої сніданки обіди.

оце пише з Маямі, що більшість кафешок в кварталі Маямі тримають венесуельці, які втекли від режиму Чавеса.

https://x.com/antoniogm/status/1897342223471223087

Antonio García Martínez (agm. eth)
@antoniogm
·
5 бер.
Breakfast arepas are the Miami unlock.

(Most cafés in Brickell are run by Venezuelans who fled Chavez.)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717534 вiд 2025-03-19 10:26:25

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1717531 вiд 2025-03-19 09:54:44

Трамп і Рубіо кажуть, що Венесуела спецом засилає цих бандитів до США - як своєрідну зброю, типу ракет ;) Прецеденти такі справді були - скажімо, від Кастро свого часу чекали, що він дозволить виїхати до США «борцям за кубинську демократію», а по факту хитрожопий бородань заслав туди купу неоднозначних пацанів - як це показано, зокрема, у фільмі Scarface (тому варіанті, щоз Аль Пачіно, бо був ще інший Scarface, знятий набагато раніше).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717533 вiд 2025-03-19 10:10:44

Оскільки в США політична і бізнес-еліта поступово заміщується на представників «глобального Півдня», то і політична культура змінюється так само. Хочете побачити як буде в США - подивіться на Мексику, Бразилію чи Сальвадор. США зараз це країна Третього світу політично, але ще з потужною економікою. Ще.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.