Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717212 вiд 2025-03-14 10:48:25А тим часом арахами вже шустрять у зРаді якийсь особливий інвестиційний режим:https://lb.ua/news/2025/03/13/665521_amerika_ponad_use_slugi.htmlМабуть же не самі придумали, а хтось доручив ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717211 вiд 2025-03-14 10:44:56Пишуть, зараз люди Медведчука беруть під контроль регіональні ЗМІ, які лишилися без фінансування USID. Пкрекупають клієнтеллу. Зради та московської пропаганди побільшає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717210 вiд 2025-03-14 10:35:50Зеленський оце їздить по світу, стрічається з лідерами іноземними, а от такі задачки як очистити МАГАТЕ від російської наволочі, скинуть цього перспективного підара Рафаеля Россі, поміняти борд Магате - це задавдання номер 2.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717209 вiд 2025-03-14 10:28:59Якщо Німеччина проходить вже болючий період відходу від руссофілії і переходу в самостійне геополітичне і оборонне плавання, то в Австрії інше завдання. Так насправді вся їхня австрійська «нейтральність» - це проводити інтереси кацапів в Європі, отже перед австріяками бравими нащадками Габсбургів стоїть завдання вичистити Відень від кацапської кгбешно-шпигунської саранчі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717208 вiд 2025-03-14 10:27:45Akela № 1717202 вiд 2025-03-14 09:56:48 2 klirik № 1717201 мені просто не дуже подобається коли пишуть про 100% «зраду» звичайно що правда десь посередині зараз всі країни європи мають купу планів будувати атомні станції можна на поляків подивитись, як приклад але то все плани 5-10 років. якщо у нас готова «інфраструктура» і можна задешево купити ті два реактори - то ок. також не подобається коли пишуть що «нам енергії вистачає». так. але ми живемо у загальному світі. «зайву» можна продавати. розширивши переход з європою легше балансувати потреби. не потрібно думати про маневрові потужності, які зараз зруйновані… железняк у своєму тг «мочить» постійно те рішення. я тут з ним погоджують що наш енергоатом має дуже високі «корупційні ризики» і немає наглядової ради яка б то все могла контролювати… але в довгій перспективі вважаю що ідея правильна…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717207 вiд 2025-03-14 10:25:56Беата Майнль-Райзінгер — австрійський політичний і державний діяч, дипломат. Голова ліберальної партії «NEOS — Нова Австрія і Ліберальний форум» з 2018 року. Міністр закордонних справ Австрії від 3 березня 2025 року.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717206 вiд 2025-03-14 10:25:16sk (здалеку…) № 1717204 це типу натяк кацапським хуєсосам, які останнім часом чомусь почали думати, що вже перемогли. якась ахуєвшая риторика пішла у козломордих.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717205 вiд 2025-03-14 10:25:03Нова глава МЗС Австрії Майнль-Райзінгер прибула до Києва Нова міністерка закордонних справ Австрії Беате Майнль-Райзінгер прибула із візитом до Києва. Про це повідомив посол України в Австрії Василь Химинець, передає Цензор. НЕТ. «Ласкаво просимо до Києва, шановна федеральна міністерко», - зазначив він. Джерело: https://censor.net/ua/n3541080 Herzlich Willcommen in der Ukraine!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717204 вiд 2025-03-14 10:21:54Дрони СБУ атакували склад ракет до комплексів С-300/С-400 і дві газокомпресорні станції в Росії, повідомили «Бабелю» джерела. Ідеться про газокомпресорні станції «Давидовська» (Тамбовська область) та «Новопетровська» (Саратовская область). Також далекобійні безпілотники вдарили по складу для ракет поблизу населеного пункту Радьковка (Бєлгородська область). Через влучання там почали детонувати боєприпаси. ----- цікаве перемир'я
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717203 вiд 2025-03-14 10:17:05Я доповню свій пост № 1717201 ось цією статтею, щоб бути до кінця справедливим. А кожний вже для себе визначить -це зрада чи ні? Я не фахівець у побудові ядерних реакторів і тому сприймаю те що написано в статті на віру. Тут пишуть що можно обійтись без кацапів в добудові реакторів: "Чи потрібно докуповувати обладнання в Росії, адже болгарські енергоустановки нам продадуть не «під ключ»? Ні. У болгарській поставці є всі головні унікальні елементи енергоустановок, які ніде виробити, окрім Росії: корпуси реакторів, парогенератори, компенсатори тиску і головні циркуляційні трубопроводи. За словами Юрія Малахова, всі інші елементи може запроєктувати «Енергопроєкт» і замовити їхнє виробництво в Європі. " https://shepetivka.com.ua/novyny/biznes/16805-prezydent-pidpysav-zakonoproiekt-iakyi-dozvoliaie-kupyty-reaktory-dlia-khaes.html
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717202 вiд 2025-03-14 09:56:482 klirik№ 1717201нами легко маніпулювати - тобі ж кажуть! Тільки фанатами Зеленського манипулювати неможливо!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717201 вiд 2025-03-14 09:54:27sk (здалеку…) № 1717198 Не вигадуйте. Обслуговування це одне, а побудувати з нуля атомку це інше. Технологіями на побудову ввер1000 володіють кацапи, і ніхто крім них не може їх побудувати і запустити Єнот До речі, Порох в 2015 своїм указом заборонив співвпрацю з кацапами у питанні побудови 3 та 4го енергоблока https://web.archive.org/web/20151117014718/http://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakoni-pro-pripinennya-spivrobitnictva-z-36078 А Зеленський дозволив https://forbes.ua/news/zelenskiy-pidpisav-zakon-pro-zakupivlyu-reaktoriv-dlya-khmelnitskoi-aes-13032025-27997 То хто зрадник?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717200 вiд 2025-03-14 09:51:40Вами дуже легко маніпулювати
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717199 вiд 2025-03-14 09:49:592 sk№ 1717198а «трубки з Нікополя» - це всі потрібні запчастини? А чому «лік шов на години» (с) - у болгарів були якісь ще варіанти цей непотріб кудись продати? Саме під час війни треба купувати, терміново? Нічого не буде заважати добудовувати? А яка доля саме недоробленого реактора у 10 млрд - 50%, 10%, 5%?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717198 вiд 2025-03-14 09:39:08Akela № 1717196 ну зазвичай повний цикл будівництва аес - 10 ярдів один реактор як це не смішно звучить, до 2014, трубки для зборок хуйло-реакторів вироблялись у нас в нікополі (до речі вони до сих пір виробляють трубки для двигунів бмв і фолькс груп) … тому я не впевнений що запчастини в хуйлостані будуть купувати у нас же формально, всі реактори що експлуатуються, вироблені в хуйлостані…
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717197 вiд 2025-03-14 09:37:59Але і Суджу здав, і продовжує шпигувати Порошенко - не переплутайте! ЗІ заібали ці хейтери, яким Порошенко шостий рік в штани сере, але у Зеленського таких оборудок як із реакторами - не промічають ніби, все нормально, боневтік
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717196 вiд 2025-03-14 09:35:472 sk№ 1717191Де там «забесплатно» якщо за 500 млн евро, ще й недоукомплектовані? Треба буде ще запчастини у кацапів напряму докуповувати для добудови.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717195 вiд 2025-03-14 09:30:52Як вони можуть щось погодити з кацапами? Щодо будівництва АЕС? Війна іде.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717194 вiд 2025-03-14 09:24:41Але мені здається що це своєрідний обмін на ЗАЄС. Якщо Зеля підписав то мабуть погодили з кацапами що вони добудують ці два енергоблоки.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717193 вiд 2025-03-14 09:19:45Болгари наче планували заблокувати передачу реакторів. Їх проросійська партія в парламенті винесла відповідний законопроект
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717192 вiд 2025-03-14 09:06:27теніс програла еліна молодій москальці перед матчем здавалось що у еліни шансів більше але, при грі рівних суперників на перший план виходить стабільність. тільки еліна почала трохи більше помилятись, як одразу гра «посипалась» … так само як дві останні гри даяни проти швьонтек. як це не «смішно» звучить, але найкраща гра даяни, краща за найкращу гру іги. «проблема» у тому що даяна таку гру показує 20% розіграшів, іга - 80%, і тому даяна «вилітає» 0-6 2-6…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717191 вiд 2025-03-14 09:04:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1717190 вiд 2025-03-14 08:23:41 Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] № 1717185 наче про ті реактори багато писали-говорили у нас таких є декілька в експлуатації обслуговуємо самі, «пальне» - американське «за бесплатно» болгари передають енерго-переход на європу розширили до максимуму і ще розширять на майбутє (думаю) було 1 гіг, зараз 2. тобто енергію від 2х реакторів (якщо зайві), можна на європу передавати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717190 вiд 2025-03-14 08:23:41Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1717185 вiд 2025-03-13 23:59:03Залишається сподіватися, що у цій геніальній оборудці є якийсь прихований компонент - скажімо, що паралельно з цим кацапським мотлохом вдячні болгари постачать Україні афуєнну кількість зброї та боєприпасів.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717189 вiд 2025-03-14 07:35:16В Києві ніч без тривоги і шахедів А підарам прилетіло
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717188 вiд 2025-03-14 03:49:01https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/03/13/7207155/ Там дочасні вибори в Португалії. Сподіваюся, виберуть гідних.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717187 вiд 2025-03-14 01:17:08Portugal has cancelled the order for F-35s from the US and will replace their F-16s with European fighters. “We have to be able to count on the predictability of our allies, which is no longer the case with the United States. "
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717186 вiд 2025-03-14 00:20:05Резюме від Буданова: почитав О, люміній ТАК люміній
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717185 вiд 2025-03-13 23:59:03до речі про атом, сьогодні цей … підписав закон про закупівлю у кацапів блоків для АЕС. З чим я вас і поздоровляю.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717184 вiд 2025-03-13 23:49:19ProstoVlizPobalakaty № 1717183 ну так не буває, електроенергія в системі сбалансована, якшо вона там є, то її хтось проживає, і навпаки. В такій кількості зайвої точно нема. Так шо будувать хоть як :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717183 вiд 2025-03-13 23:45:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1717182 вiд 2025-03-13 23:29:09 Там так в тексті і написано, що збудують за 8 років за умови наявності достатнього постачання енергії на 20 років.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717182 вiд 2025-03-13 23:29:098 років то ще не все. Для аллюмінієвого виробництва ще потрібно поруч атомну станцію побудувать, чи шось співрозмірне. Боксіти знову ж.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717181 вiд 2025-03-13 23:27:57США доопрацювали свої GLSDB та зробили їх стійкішими до засобів РЕБ. Тепер вони відновлюють поставки цих боєприпасів, що здатні бити на 160 км Україні — Reuters Перші надходження очікуються в найближчі дні.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717180 вiд 2025-03-13 23:11:34Як приклад, скільки займає часу збудувати алюмінієвий завод в штатах і що для цього потрібно… … According to the President of the American Aluminum Association - for the US to setup a new Aluminum smelting factory - it would take 8-10 years, *if* they could find a power grid strong enough and willing to commit to 20+ years of service. Every one?? Aluminum job = 13 American jobs. Effectively gutting American jobs, raising costs for at least a decade. *Or*… they could continue purchasing from Canada at the current rates.. rates that Trump negotiated in 2018 that he called “perfect”.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717179 вiд 2025-03-13 22:07:28Enot № 1717165 Навпаки. Трамп просто скаже, що зауваження друга блядыміміра дуже слушні і їх треба врахувати. Тому припиняємо допомогу Україні і вимагаємо їх виконання. І все, що з тим іде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717178 вiд 2025-03-13 22:07:13S&P 500 — фондовий індекс, у кошик якого включено 500 акціонерних компаній США, що мають найбільшу капіталізацію. Список належить компанії Standard & Poor's і нею ж складається Крутоє піке - Каламбур
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717177 вiд 2025-03-13 22:06:57+№ 1717173Також незрозуміло, нафуя тягти в українську мову слово «драфт», коли можна просто і зрозуміло сказати «проєкт заяви».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717176 вiд 2025-03-13 22:05:28olma [Останнi 20 месаг]№ 1717174 вiд 2025-03-13 22:03:46Намагається пояснити поведінку Трампа та описує можливу хитрожопу тактику Фуйла.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717175 вiд 2025-03-13 22:04:12Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1717153 вiд 2025-03-13 17:35:02Надто вже продувне їбало у того лютника. Йому б сидіти приймальником у ломбарді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717174 вiд 2025-03-13 22:03:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1717172 ---- Сил вже нема слухати і читати. Шось цікаве? (ІМХО вже дебілу зрозуміло, що добити Х-йла можна тільки спільними зусиллями в рамках НАТО, тобто Європа, США, Ердоган якщо разом уєбашуть, то від цієї пітєрської плєсєні ніхуа не залишиться). Ну Трамп і його молода команда пройдисвітів з фаміліями як горілка російська, то буде що в Єрєванє і Баку йух сосалі Спартаку.). Все… пішов мицца
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717173 вiд 2025-03-13 21:49:55Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1717170 вiд 2025-03-13 21:01:09Ну, це старовинне: «Благодаря моєму чуткому руководству» (с)