OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715972 вiд 2025-02-28 16:40:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1715955 Так воно мабуть й є. Трампу треба було щось за яке він себе хвалитиме кожні десять хвилин, а Зеленському треба було не підписати якоїсь хуйні. А так всі задоволені, п`ють шампунське.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715971 вiд 2025-02-28 16:37:47Договірняк. Шиша не хотів засмутити свого колишнього роботодавця - факфейс буткєвічя в троєщинській кєпкє. Факфейс приїхав на арену, присутній був,
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715970 вiд 2025-02-28 16:30:53СаШо ставить лайк голу Буяльського-Дячука
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715969 вiд 2025-02-28 16:15:29Goran134 № 1715968 вiд 2025-02-28 15:52:40 А задньоязикові це шось на кшалт дальньої ноги? ---------------------------------------------- Я вас, задньоязиких, вже навчив що є робоча та неробоча нога, весь час підкреслюючи в своїх коментах останні 25 років. Так навчив, що вже коментатори на укр. тб стали на цьому наголошувати та підкреслювати. Покоління до мене навчили пересічних розуміти де ближній кут воріт, а де дальній. Також навчили що можна стояти на ближній штанзі, але можна й на передній. Так що я надіюсь що колись до пересічних дійде, що можна пробити по м «ячу ближньою або дальньою ногою гравця стосовно руху м» яча до цього гравця.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715968 вiд 2025-02-28 15:52:40А задньоязикові це шось на кшалт дальньої ноги?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715967 вiд 2025-02-28 15:41:04Так шо, волки лизали очко?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715966 вiд 2025-02-28 15:40:562 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1715963Вовки весь матч тримались за очко!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715965 вiд 2025-02-28 15:15:43Імад Ашур «Облонь - каманда ачько».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715964 вiд 2025-02-28 15:14:58Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1715963 читай уважніше звіт про матч «вовки увесь матч кусали оболонь за горло і інші частини тіла, але скрізь було ачько. Навіть замість горла було ачько». :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715963 вiд 2025-02-28 15:01:05Пристойний вовк має горло виривати, а не ачько. А так виникають сумніви у його орієнтації.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715962 вiд 2025-02-28 14:55:48Orest Dniprovskiy № 1715961 вiд 2025-02-28 14:53:37 Вовки вирвали в Оболоні очко :) -------------------------------- ви прослухали короткий репортаж з матчу майбутніх учасників ЛЧ.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715961 вiд 2025-02-28 14:53:37Вовки вирвали в Оболоні очко :)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715960 вiд 2025-02-28 14:49:342 PEPSI№ 1715958та що там ЧУ - центральний матч сезону серед всіх европейських команд! Грають два майбутні неодноразові володарі ЛЧ!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715959 вiд 2025-02-28 14:33:12яґхшамаш - аґхент КҐБ :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715958 вiд 2025-02-28 14:30:08а що, центральний мачт ЧУ Облонь - Полісся вже ніхто не дивиться? Йде 70-а хвилина.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715957 вiд 2025-02-28 14:08:21Норвезька компанія Kongsberg Defence & Aerospace планує виробляти ракети для систем протиповітряної оборони NASAMS в Україні. Лі уточнив, що йдеться про «масове виробництво ракет, тобто про сотні». «Зараз в Україні відбувається багато інновацій, і ми будемо їх частиною. Для нас важливо бути там», — додав Лі.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715956 вiд 2025-02-28 13:52:52Вийшов фільм про хуйла від поляків, але рейтинг дуже низький --- https://www.imdb.com/title/tt20414834/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715955 вiд 2025-02-28 13:41:12Ще й не підписали, а дехто вже вважає, що то таке - хтось струганув на листок паперу (добре хоч не насрав): ---------------- Sen. Chris Murphy (D-Conn.), another member of the Foreign Relations panel, panned the emerging deal as largely meaningless, arguing that it doesn’t require any real obligations from either the United States or Ukraine. “Have you seen the details of it? It looks like it’s a letter to each other. It’s not real, it’s just some words on a paper, ” he said. “When you talk about a minerals deal, that sounds like something that involves actual obligations from one party to the other. That does not look like what this is. This just looks like some vomit on a piece of paper that doesn’t mean anything, ” he said.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715954 вiд 2025-02-28 13:20:33olma № 1715945 вiд 2025-02-28 10:32:55 Исключение из правила: Цыган на цыпочках сказал цыплёнку цыц " ---------------------------------------------- Есть вопросы по верхнему цыгану и нижним цыпочкам … Цыган на цыпочках? Цыпочки это, наверное, тоже самое, что и телки? А цыпленок хотел присоединится к действу и говорил цыгану, что ему хватит и одной цыпочки, но цыган его грубо осадил? Такой контент 18+ давали в советской школе?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715953 вiд 2025-02-28 13:03:41Верхня дупа
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715952 вiд 2025-02-28 12:50:58«передня нога», «задній язик» … О. переписує анатомію)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715951 вiд 2025-02-28 12:48:13Олма, Просто Ґете через те, що в українській після задньоязикових ґ, г, к і х не може бути м'якого знаку. Вони завжди тверді. Тому Кельн, наприклад.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715950 вiд 2025-02-28 11:38:51yagshamash а як привильно ти в анкеті пишеш - я співпрацюю з КҐБ, чи КХБ? :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715949 вiд 2025-02-28 11:10:20то міжнародні економісти і прочій Волл-Стріт просто дураки і не знають: «Трамп заманивает Путина в ловушку, чтобы получить контроль над ресурсами и унизить Россию, — советник ОП Подоляк»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715948 вiд 2025-02-28 11:06:45Зараз Зеля підпише угоду і акції попруть угору
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715947 вiд 2025-02-28 10:58:04olma № 1715946 навіть, біткоїн впав на 25%
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715946 вiд 2025-02-28 10:43:00Неадекватність економічної та міжнародної політики Трампа, у тому числі неадекватність щодо до російсько-української війни і в стосунку до союзників, торгівельних партнерів, схоже починає впливати на американський бізнес, який думає. Бля та він їбанутий, всі його ідеї це якась хуйня космічна-епічна, тому довіра падає, волатильність підвищується. Сумніваються в здатності банди Трампа вирішити бодай якусь проблему. І пацани Волл Стріт з братом Доу Джонсом, з братом Насдаком, ще якимись Ніккеями падають по ходу. Хоча Хуанг з нВідії звітував, те що фірма заєбісь прибутки і взагалі растьом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715945 вiд 2025-02-28 10:32:55Ви просто не знаєте які скандали і дискусії зараз вирують в середовищі українських японістів. Молодь збунтувалася проти так званої полівановки "- російська традиційна система передачі японських звуків Поліванова. Ну там японці говорять Міцубіші, а росіяни транскрибують Міцубісі, японці говорять гора Фуджі, а росіяни транскрибують Фудзі. А звідки така неправильна система? Та тому що в російській мові нема м'яких ЖИ, ШИ навіть правило в букварі є: ЖЫ ШЫ пиши с буквой И. Исключение из правила: Цыган на цыпочках сказал цыплёнку цыц " З цією кацапської особливості і взялася ця японська система Поліванова, яка спричинила бурю в середовищі українських японістів. Такі проблеми це НОРМАЛЬНО.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715944 вiд 2025-02-28 10:24:39У проблемі передачи іноземних, зокрема англійських слів і звуків українською мовою грають роль три речі. 1. Наприклад, в англійській мові на відміну від української кожна окрема літера промовляється по різному в різних словах. 2. Існує певна історична традиція передачі іноземних слів і літер в нашій мові. Наприклад, українською мовою німецький поет Goethe пишуть не як Ґьоте (як чується), але як Гете або Ґете, (є спеціальне пояснення - там пригубні звуки в укр. мові) але - така традиція і такі правила. Місто Köln укр. передається як Кельн. Це я пояснив на німецьких словах, що є традиція, на якій створено правила, які порушують однозначність передачі з латиниці на кирилицю. 3. На жаль, український правопис тяжіє до того, щоб унормувати передачу кожної літери однозначно на кириличну літеру, незалежно від того як вона звучить в оригінальній мові, а як я написав у 1 пункті - вони звучать неоднаково. А українській кирилиці пох. їй треба залізне правило. Ось в цих трьох параграфах і заритий пес (його б узяв).
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715943 вiд 2025-02-28 10:09:12Огхуєть які трабли на гхесті))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715942 вiд 2025-02-28 09:52:01Ну а хулє Хітлєр, Хіммлєр, Ґьорінґ, Ґьоббєльс. Натє :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715941 вiд 2025-02-28 09:45:01Звичайно, слід якось виправляти той пазор, що відбувався у сові з транслітерацією. Прикладом пазору є хоча б прізвища лідерів нацистської Німеччини, які у сові всі були на літеру «Г», тоді як у німців головний фуй був на «хє», як йому і належить, а також і його посіпака Г/Хайнріх Г/Хіммлер (на відміну від Герінга і Геббельса, які були на «ге», що також відображає їхню сутність).
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715940 вiд 2025-02-28 09:44:52
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715939 вiд 2025-02-28 09:38:06olma [Останнi 20 месаг]№ 1715933 вiд 2025-02-28 04:33:24У толстосумов с Уолл-стрита трясутся поджилки в поисках чистогана!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715938 вiд 2025-02-28 09:37:04Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1715936 вiд 2025-02-28 09:30:57Тому що послідовний (це у даному випадку про трампидла).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715937 вiд 2025-02-28 09:31:50Тепер Рубіо, радник Волтц розуміють, що Х-ло з Лавровим їх сдєлали. Єдиний шанс придушити Х-йла був виступити Трампом з Європою єдиним фронтом і сказати Х-лу, тобі 3.14зда.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715936 вiд 2025-02-28 09:30:57Ми хочемо працювати з Зеленським і будемо працювати. «Він НАЙКРАЩИЙ Президент України», — Трамп :)))))
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715935 вiд 2025-02-28 07:53:43https://t.me/DeepStateUA/21378 --- Загальний обсяг допомоги: ? Усі донори сукупно виділили €267 млрд, що становить приблизно €80 млрд на рік. ? Європа випередила США у фінансовій та гуманітарній допомозі (€70 млрд проти €50 млрд), але з військової підтримки цифри майже однакові: ЄС — €62 млрд, США — €64 млрд. ? Рівень підтримки відносно ВВП: ? Лідери за часткою ВВП: Скандинавія, Східна Європа, Нідерланди. ? Німеччина, США, Велика Британія виділяють менше 0,2% свого ВВП, навіть якщо порівняти з внутрішніми субсидіями на дизельне паливо чи корпоративні автомобілі. ? Франція, Іспанія, Італія – ще менше (≈0,1% ВВП щорічно). ? Трансформація військової підтримки: ? 2022: 70% допомоги – зі складів, лише 30% – з оборонної промисловості. ? 2024: 67% зброї вже надходить безпосередньо від виробників, що підкреслює необхідність нарощування оборонного виробництва в Європі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715934 вiд 2025-02-28 07:36:01До ебоната начиеает доходить:01:223413Урегулирование украинского конфликта случится или относительно скоро, или никогда, заявил Дональд Трамп на пресс-конференции в Белом доме после встречи с премьером Великобритании.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715933 вiд 2025-02-28 04:33:24А на Волл-Стріт настрій не дуже. Падають вже пару тижнів Індекс Dow Jones в стрімкому піке..