LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715532 вiд 2025-02-23 00:29:56Це ж твій звичайний стан па жизні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715531 вiд 2025-02-22 23:33:32та яка ж тут радість, тут скоріше безнадійність на грані розпачу …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715530 вiд 2025-02-22 22:46:22Знайшли чому радіти
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715529 вiд 2025-02-22 22:41:24Про провал кешбеку сповіщає навіть гетьманцев. А хто був афтаром ідеї - хз, мабуть якісь іканамізди з жОПи чи з Кабміну.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715528 вiд 2025-02-22 22:37:52«Ідея з кешбеком від держави провалилася: приріст ВВП - менше статистичної похибки» да. нежданчік … як жеж так? помнітся хтось з тутешніх поціновувачів зе-шайки казав як це класно і корисно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715527 вiд 2025-02-22 22:35:27Геть № 1715489 вiд 2025-02-22 16:46:02 А шо не так зі словом «привіт»?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715526 вiд 2025-02-22 22:26:08Уєбала балістика в Києві, схоже. Тільки сирена тривоги і вибухи щойно ((
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715525 вiд 2025-02-22 22:22:47m1919(Київ - чемпіон!) № 1715521 вiд 2025-02-22 22:07:51 2 PEPSI № 1715486 Якби її країна воювала з хуйлостаном, я б побачив як би вона на штати «стрибала» Ми бачили мільйон заяв на словах від політиків…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715524 вiд 2025-02-22 22:17:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1715523 --- Це цікаво. Мій польський колега до сих пір вітається зі мною Czołem. Чолом! У кацапії було таке бью челом - типа просю про щось. челобітная це подання - клопотання.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715523 вiд 2025-02-22 22:13:162 Orest Dniprovskiy№ 1715497Чув, десь у 50-60і роки популярним вітанням у вузьких колах було «Чолом!»Не плутати з «Шалом!» :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715522 вiд 2025-02-22 22:08:43Схоже що понтифік незабаром стане перед Всевишнім. https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2025-02/pope-at-gemelli-hospital-respiratory-crisis-in-the-morning.html
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715521 вiд 2025-02-22 22:07:512 PEPSI№ 1715486Ні, нам потрібен такий канцлер ФРН
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715520 вiд 2025-02-22 22:02:15https://www.threads.net/@vincedmonroy/post/DGWIhbFyZZi Трамп наїхав на губернаторку Штата Мейн Джанет Міллз за якусь хуйню, щодо жіночого спорта і трансгендерів. Вона сказала, я підкоряюся федеральним законам. Трамп сказав Ми (Ніколай Второй типа) федеральні закони. Баба-губернаторка сказала: See you in court. Побачимося в суді. І це типа було в їдальні Білого Дома. Такого тону розмов ніколи не було в БД. Ну Трампидло виглядає набагато жвавіше за Байдена, треба визнати, але опозиція в Штатх теж заряджена.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715519 вiд 2025-02-22 21:46:51Про старлінки, це ІМГО держдеп сьогодні запустив мульку (Маск міг не знати реально про ці речі) зробили трампісти вкид, щоб Зе підписав мародерську угоду про надра. Easy-Peasy.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715518 вiд 2025-02-22 21:43:50Elon Musk @elonmusk · 40m This is false. Reuters is lying. They are second only to AP (Associated Propaganda) as legacy news liars. Quote The Kyiv Independent @KyivIndependent · 13h ⚡️US threatens to shut off Starlink if Ukraine won't sign minerals deal, sources tell Reuters. The U. S. first raised the prospect of shutting off Starlink service after Zelensky rejected the deal presented on Feb. 12. … Хух, маск каже що старлінки не відключать…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715517 вiд 2025-02-22 21:40:00Він каже про Трампа: You fuckin' pussy hole. Ти йобана дирка від пизди. https://www.threads.net/@therickwilson/post/DGYHF5xuFBM?xmt=AQGzI3_vMz3pq3_7iJAQOhoaStRWx5ZCbbMKCOoveXD1QA
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715516 вiд 2025-02-22 21:39:05Джонатан Пай про Трампа як конченого долбойоба і слугу Кремля. https://www.threads.net/@therickwilson/post/DGYHF5xuFBM?xmt=AQGzI3_vMz3pq3_7iJAQOhoaStRWx5ZCbbMKCOoveXD1QA
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715515 вiд 2025-02-22 21:38:17Пепсі респект!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715514 вiд 2025-02-22 21:28:45У Німеччині сьогодні вийшла наступна радіопередача Голоси України, німецькою мовою. У проміжку 25-27 хв. є епізод про Фоззі і концерт ТНМК в Ульмі, слова від Марії (сусідки Фоззі) і від мене про ДК і Обсілф, де Фоззі іноді ошивається :-).
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715513 вiд 2025-02-22 21:06:15https://x.com/front_ukrainian/status/1893337909194813532 ❗️Trump believes that Xi Jinping and Putin will cut the military budget in half at his request … Ну дурааак!!! (С)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715512 вiд 2025-02-22 20:58:45Був на міжнародному семінарі в Празі. Тільки прилетів стукає в кімнату московит. Пішли повечеряєм. Пішли сіли за столиком прямо на Староместській площі, дали меню. І тут почалося кацап вичитав в меню КОЛЄНО! Кажу бери тобі сподобається. Но как жє КОЛЄНО ето кость :) Взяв, сподобалось :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715511 вiд 2025-02-22 20:44:04В свій час чеську не розумів зовсім… Але якось попав в прагу коли вже розумів польську… І, на диво, 80% було зрозумілим одразу…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715510 вiд 2025-02-22 20:42:17Зеленскому треба Трампу сказать ми вам яйця поставимо за 5 доларів десяток. Висилайте літаки. МХП, Ясенсвіт, яйце від доброї курочки, молодільні, вільний вигул, геркулес, великан, еко, хуЄКО, житомирські яйця на березових бруньках. у нас є ВСЕ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715509 вiд 2025-02-22 20:40:17Я сьогодні чув в американському подкасті (просто два веселих чувака обмінювалися новинами за тиждень) що яйця в Каліфорнії… по 17 грн за штуку (закреслено) … реально 40 грн. за штуку. 12-15 ам. доларів за тузінь (дюжину). Шьортиджь https://www.reddit.com/r/inflation/comments/1ir1asx/in_california_eggs_will_cost_you_949_for_12_1349/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715508 вiд 2025-02-22 20:29:58Orest Dniprovskiy (Київ) № 1715507 ---- Так і я про це кажу. Словацьку зрозуміти легше. Чеська з цими довгими і короткими звуками, і теж там Іржі (Єжи) збиває з пантелику. Але якщо трошки звикнути, і шоб хтось бодай основи дав, то вже потім легше. Лежак - Лагер. Десітка (десятка), це знамените чеське пиво 10% екстракту 3.6 - 4% алкоголю, але завдяки знаменитому хмелю з чеського містечка Жатець (Жатецький гусь) ця десітка має смак і притаманну гірчинку.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715507 вiд 2025-02-22 20:20:56У Празі включив місцеве ТБ. Здивувало, що дуже важко зрозуміти. Коли чув як представники балканських країн спілкуються було дуже зрозуміло. З поляками коли йшли на зустріч з Папою до Ченстохови купили літр спирту, розвели з пепсі. Після чого розуміли один одного і матюкали курвів радєцьких. Резюме. Все залежить від стану людини та його інтелекту і знання мов
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715506 вiд 2025-02-22 20:10:52ЗТ пише що поляки заплатили нам абонплату за старлінки і тепер про відключення немає мови
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715505 вiд 2025-02-22 19:41:19sk (Samsung galaxy) № 1715502 Поляки розуміють словаків, але не розуміють відрразу чехів. Сам бачив. Чехи ж в більшості розуміють поляків, тому що жили в одній країні зі словаками Чехословаччина. У чехів мова така цікава. Там звуки довгі короткі, так треба звикати, діакритичні знаки. Ну а саме цікаво, що двозначні числівники… як у німців. Тобто спочатку одиниця, а потім десяток називається. 31 один тридцять. 58 - вісім п'ятдесят.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715504 вiд 2025-02-22 19:36:46Рекомендую Ted Chiang, він автор Story of your life, з якого зроблено кіно Arrival. Фантастика і гарне чтиво.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715503 вiд 2025-02-22 19:32:58Starik (Україна, Київ) № 1715500 вiд 2025-02-22 19:21:25 Мені з трилогії більше за все зайшли 2а та 3я книги. Перша була шоком, бо давно не читав щось подібної якості. Та й книга - шедевр. Але Woken Furies i Broken Angels - просто ульот на іншому рівні.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715502 вiд 2025-02-22 19:30:33olma № 1715494 Я колись був в компанії з поляками і словаками, ті між собою розмовляли на своїй мові і всі один одного розуміли… Думаю що ми з білорусами чи словаками теж так могли б. Польську потрібно трохи практикувати щоб почати розуміти Казали що це
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715501 вiд 2025-02-22 19:24:17Найбільший злам в історії криптовалют: з біржі Bybit викрадено майже $1,5 мільярда Криптофанати в шоці. Офіційно біржа каже північно-корейські гакери працювали. (думаю це так для хомячків, лемінгів байки). Хтось пише^ Віталік (в смислє Бутєрін ETH Foundation), що за нах? А я думаю свої спиздили вивели обналічіли. Timothy Snyder @TimothyDSnyder Something is shifting. They are still breaking things and stealing things. And they will keep trying to break and to steal. But the propaganda magic around the oligarchical coup is fading. Nervous Musk, Trump, Vance have all been outclassed in public arguments these last few days. Government failure, stock market crash, and dictatorial alliances are not popular. People are starting to realize that there is no truth here beyond the desire for personal wealth and power. Щось зрушується. Вони все ще ламають і крадуть речі. І будуть продовжувати спроби зламати та вкрасти. Але пропагандистська магія навколо олігархічного перевороту згасає. Нервовий Маск, Трамп, Венс були перевершені в публічних суперечках за останні кілька днів. Провал уряду, крах фондового ринку та диктаторські альянси не популярні. Люди починають усвідомлювати, що тут немає правди, крім бажання особистого багатства та влади.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715500 вiд 2025-02-22 19:21:25Akela № 1715483 Приєднуюсь до рекомендації. Власне я спочатку книгу, а потім фільм. На додачу - Altered carbon, всю трилогію, та взагалі автора, Морган, майже рівня Аберкромбі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715499 вiд 2025-02-22 19:09:02Зараз дивлюся в Нетфліксі американський політичний тріллер. ZERO DAY В головній ролі Роберт да Ніро. Легендарний класнючий актор, який ненавидить уйобка Трампа і достатньо висловився про нарцисистського їбанідла. Сюжет про кібератаку, конспіративні якісь речі, про крипту, про руззьких, і Україну згадали в другому епізоді Помаранчеву революцію, що росіяни звинувачувли американців, що ті фінансували. Поки що нормальне кіно.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715498 вiд 2025-02-22 18:50:58Батий ось що Укрзалізниця написала. Кажуть в тому місці п'ять колій. Внаслідок падіння БПЛА на своєму робочому місці загинув наш черговий по переїзду в Бориспільському районі. Щиро співчуваємо родині та обов'язково її підтримаємо. Рух поїздів на ділянці дозволено зі зниженою швидкістю. Поїзди за розкладом.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715497 вiд 2025-02-22 18:45:24Є така аптека «Доброго дня». Коли заходиш продавець каже «доброго дня» :) хто не любить казати привіт, може використовувати вітаю. Вітаємо в Ощадбанку, до зустрічі в Ощадбанку. Таке саме чув у Новусі
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715496 вiд 2025-02-22 18:40:22Місцева влада на Житомирщині розглядає можливість відновлення і запуску після війни міжнародного аеропорта Житомир імені Сергія Корольова, відкритого ще в 1937 році.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715495 вiд 2025-02-22 18:31:10Я польську сам вивчив змалку, але багато ніколи не вживав. Згоден, що з нею словацька та інші західно-слов'янські дуже доступні. Трохи німецької теж допомагає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715494 вiд 2025-02-22 18:22:09Словацьку мову можна зрозуміти. Я не так багато чув словаків. але дуже схожа на польську і українську в західноукраїнському карпатському варіанті, типа як тексти Василя Стефаника.. Словацькі слова Якби польські слова тільки без цих всюдивсющих щиплячих. Одинадцять польською буде jedenaście єденащьчє, словацькою jedenásť єденаст. Щось в такому роді. Але я тут не спеціаліст.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715493 вiд 2025-02-22 18:19:51Ну вот, тепер мародер хочет ужу 100% контроля над ископаемыми, включая нефть и газ..