olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715252 вiд 2025-02-20 11:36:05У Пороха не було більшості в парламенті, і він дотримувався правил гри не був диктатором. Хіба що з Саакашвілі якась херня приключилася
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715251 вiд 2025-02-20 11:31:46Одних націоналістів фінансували Фірташ з Льовочкіним, інших націоналістів Коломойський. Було всяке в цій країні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715250 вiд 2025-02-20 11:26:27Але це під час війни. У випадку Порошенка до кінця було усього лише захистити Україну від російської агентури. Йому було на кого спертися у суспільстві. Він прийшов до влади в результаті революції гідності, але вважав націоналістів своїми ворогами, їх а не російських агентів, з якими він домлвлявся. Він займався договорняками, а потім його відсторонили від влади так само легко як дитину відправлять спати. Тому що з ним ніколи і не збиралися домовлятися. Путін витратив мільярди доларів не для того щоб повертати часи Кучми і годувати оцих всіх олігархічних хрунів з газової труби. Він виявився нездатним відібрати у Бені 1+1 відібравши Приват Банк. Він нічого не зробив з медіамережею росіян в Україні, з Медведчуком. А потім програв Зеленському. Щоб нейтралізувати Зеленського достатньо було щоб у нього при обшуку знайшли кокаїн. Або щоб якась шльондра звинуватила його у згвалтуванні. Mee too, оце все. Але ні, злякався. Україні не потрібні лідери які не вміють вбивати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715249 вiд 2025-02-20 11:17:27В тому числі і це, у випадку критичної ситуації на фронті. До кінця означає до кінця. Нам нема чого втрачати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715248 вiд 2025-02-20 11:11:11Enot [Останнi 20 месаг]№ 1715246 вiд 2025-02-20 11:06:24Так а що значить «іти до кінця»? Закласти вибухівку під всі ядерні блоки, що залишилися, і сказати, що у разі чого будемо фуярити? Бо дехто висуває і такі варіанти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715247 вiд 2025-02-20 11:10:45От, до речі, доволі правильне бачення ситуації:“Trump and Putin want Zelenskyy out — their alignment is worrisome, ” a former Ukrainian minister told POLITICO, who asked to remain anonymous in order to speak freely. “And knowing that they want him gone, Zelenskyy will do everything to cling to power, which will just further deteriorate Ukraine’s diplomatic position. ”
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715246 вiд 2025-02-20 11:06:24Україні потрібні люди при владі які підуть до кінця. Зеленський такий. Крім нього може бути військові. Залужний той же або хтось інший. Я не фанат Залужного, я його використовую як приклад. Він не гірший за Зеленського. Але не певен що він кращий. Але він може бути президентом у воюючій країні. А «колишні» ні. Їх час закінчився і давно. ВВся ця боротьба нанайських хлопчиків з ригами, договорняки, газові контракти це справи іншої епохи. Повернувши «колишніх» ви не зможете повернути їхню епоху. Старого життя не буде ніколи, ви маєте це зрозуміти.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715245 вiд 2025-02-20 11:00:10Порошенко втік від відповідальності, не пішов до кінця. В часи миру. Чому ви вирішили що під жахливим тиском перед війною і після її початку він би не зробив так само?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715244 вiд 2025-02-20 10:40:40Дохлый енот - долбоеб и зеленожопик. Не обращайте на него внимание..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715243 вiд 2025-02-20 10:11:07Enot № 1715238 вiд 2025-02-20 08:43:06 Тепер поясни куди, звідки і від чого він втік, бо в моєму Всесвіті він програв чергові президентські вибори після того, як народ вирішив, що він свої 5 років відпрацював невдало. В моєму Всесвіті ресурсів для збереження влади у нього не було, бо він цим не переймався, думаючи, що він робить те, що потрібно Україні. Виявилось, що народу України треба щось інше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715242 вiд 2025-02-20 10:00:18«Кияни протестують біля американського посольства проти політики Трампа, — місцеві ЗМІ» ссука, дожились :(
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715241 вiд 2025-02-20 09:54:02Enot [Останнi 20 месаг]№ 1715238 вiд 2025-02-20 08:43:06Які були конкретні прояви цього переляку Порошенка?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715240 вiд 2025-02-20 09:49:14Enot № 1715238 Єноте, не мели хуйні. Які офшори? В Пороха вся структура бізнесу прозора була, офшорних компаній не було, всі нормальні європейські. «Офшори Порошенка» - це мем, створенний політтехнологами Жульки-злодюжки. Яка, власне, нам і накоїла газової біди. Бо при Пороху не було газових контрактів та й відкатів - навпаки, він поставив кацапів раком в Стокгольмі, врятувавши країну від жулькіних «бери або плати».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715239 вiд 2025-02-20 09:35:54PEPSI (Merkury) № 1715207 це жах :( оця хуйня: «бо не втік», ти реально вважаєш основною звитягою керівника держави? Ну можно ще конкурс влаштувати хто більше з'їсть сирої мівіни і по переможцю визначить хто кращий …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715238 вiд 2025-02-20 08:43:06ProstoVlizPobalakaty № 1715230 вiд 2025-02-20 02:41:08 99,99 відсотків не лізе в президенти. А той хто став президентом підписався на свою відповідальність за країну. Чи Порошенко думав, що президентство це тільки офшори та відкати за газові контракти? Тільки поезія розкрадання та ссанина в очі мамонтам-виборцям? Очевидно що ні. Він тоді злякався. Уяви собі що було б в 2022 році? Це ж людський фактор, якості особистості. Хтось має волю, хтось ні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715237 вiд 2025-02-20 08:23:35Да, трампонофилия - заразная штука..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715236 вiд 2025-02-20 07:27:28Вот именно, казалось бы, чего общего у пейсатых обитателей Бенсонхерста и потных комбайнеров Канзаса?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715235 вiд 2025-02-20 07:19:10Бруклінські реднеки це як харківські рагулі :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715234 вiд 2025-02-20 07:08:40«Бруклінські реднеки» - це прикольно сказано.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715233 вiд 2025-02-20 06:45:19Блять, так Келлог приехал продолжать наезд по концессиям. Теперь уже с рамочноцюй угодой без детализации..Допомога возможна, но минералы вперед, а то бруклинские реднеки не поймут..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715232 вiд 2025-02-20 06:15:32LAZY № 1715231 який прoцeнт здiйснeння пeрeдбaчeнь у Нaкi?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715231 вiд 2025-02-20 02:42:30Майкл Накі красавчик. Ну просто нема до чього придовбатись. Молодець. Весь відос норм, але останні 4-5 хвилин - просто супер. Дуже душевно і щиро. Ну і розумно, логічно та оптимістично. Підписуйтесь, ставте лайки, чувак заслуговує, як ніхто!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715230 вiд 2025-02-20 02:41:08Enot № 1715228 вiд 2025-02-20 01:51:48 Втеча від відповідальності в ситуації, коли не впевнений, що з нею справишся, особливо тоді, коли навколо ніхто й не довіряє тобі її на себе брати, а довіряють іншому змінити щось, що ти виявляється робив неправильно, це те, що зроблять 99,99% людей. Описувати цю ситуацію словами «Порошенко втік в 2019 році» це наркоманія крутіша за ту, що зараз Трамп і Маск демонструють. Навіщо обговорювати стан здоров'я політика, що відпрацював далеко не прості роки на посаді президента і зараз уже не сприймається більшістю людей як кандидат на повернення мені взагалі незрозуміло.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715229 вiд 2025-02-20 02:32:51якщо інші думками і вчинками доведуть, шо не зрадять - то Зеля може йти. Він і сам пішов би. Але. Де. Ті? Чомусь напрошується фраза «Нє верю!», коли бачиш тих.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715228 вiд 2025-02-20 01:51:48PEPSI (Merkury) № 1715207 вiд 2025-02-19 23:21:10 Порошенко втік в 2019 році. Втік і здав Україну Путіну без війни. Спасував. Те що Зеленський згодом не зрадив Україну і очолив спротив це не заслуга Порошенка. Але Зеленського ставили саме для зради. Зараз Трамп і Путін вимагають виборів, бо їм конче потрібний зрадник, який підпише те, що відмовлявся підписати Зеленський. Якщо Порошенко програв в незрівнянно легшій ситуації, як можна розрахувати що він би виніс війну, мав би силу духу боротися? Він надходження в опозиції не виносить. У нього старечий вигляд, а йому 60 немає. Обвислий дідок - пенсіонер.
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715227 вiд 2025-02-20 01:48:48 2 Perfect Stranger Австралійський фанк-блюз-соул The Teskey Brothers - Pain And Misery
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715226 вiд 2025-02-20 01:25:57 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1715225 --- Крута річ. Гарно.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715225 вiд 2025-02-20 01:18:31olma (!) № 1715218
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715224 вiд 2025-02-20 01:10:50Всі маски це бєси за Достоєвським.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715223 вiд 2025-02-20 01:08:24Elon Musk @elonmusk Zelensky killed an American journalist! 9:57 PM · Feb 19, 2025 … Сука, наркоман там їбашить кокс зі сраки трампа
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715222 вiд 2025-02-20 00:51:37 EELS - A Swallow In The Sun Марк Олівер Еверетт - оце доперва сонграйтер
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715221 вiд 2025-02-20 00:34:39втретє за вечір робота мобільних підрозділів із захисту неба.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715220 вiд 2025-02-20 00:15:23PEPSI (Merkury) № 1715219 вiд 2025-02-20 00:08:15 Зараз таке за хвилину фабрикується, Деркач мабуть витратив трохи більше часу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715219 вiд 2025-02-20 00:08:15ProstoVlizPobalakaty № 1715213
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715218 вiд 2025-02-19 23:53:402 Perfect Stranger за шо я ціную культуру як феномен, так за те, що вона складні і нерозв'язні питання сьогодення може вирішити якоюсь хвацькою метафорою або просто одним скетчем. гурт дно, caronlil, муха мухич - шановний, я вибачаюсь шановний, я вибачаюсь
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715217 вiд 2025-02-19 23:48:10 ProstoVlizPobalakaty № 1715213 «Путіна він точно не сильно боявся» nu-nu
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715216 вiд 2025-02-19 23:45:40olma (!) [Останнi 20 месаг]№ 1715209 вiд 2025-02-19 23:21:42Фуйло вітає Келлога. Мабуть дєдушко з часів Вʼєтнаму не був під реальним вогнем.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715215 вiд 2025-02-19 23:39:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1715214 вiд 2025-02-19 23:37:10 Там може до такого не дійти, відразу буде уряд окупованої України в екзилі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715214 вiд 2025-02-19 23:37:10Якщо свого часу не створили уряд національної єдності, то згодом ймовірно доведеться створювати уряд національного порятунку.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1715213 вiд 2025-02-19 23:30:42PEPSI (Merkury) № 1715207 вiд 2025-02-19 23:21:1 Чесна відповідь - хуй його знає, але оцінюючи досить сміливі дії Порошенка в Криму ще у лютому 2014, досить жорсткі переговори, що призвели до Мінських угод, то Путіна він точно не сильно боявся. Причому вірогідність, що при Порошенку армія би так проїбала початок вторгнення на Півдні була б нижчою. Але перед неминучою війною він був би схильнішим до переговорів, і міг би надоговорюватись до такого, що потім Україна просто б впала при наступному президенті, бо нарід понавибирав би як завжди.