🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1638.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685532 вiд 2024-03-09 17:23:02

OlegSh
№ 1685524 вiд 2024-03-09 14:17:29

PEPSI (Merkury)
№ 1685521

Може невдалий переклад?
----------------------
це переклад Шуріка на динамо. київ, уа :-))

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685531 вiд 2024-03-09 16:36:33

Так, пишуть за дві пускові m901

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685530 вiд 2024-03-09 16:31:41

Пускова?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685529 вiд 2024-03-09 15:55:29

Ну що ж, наче є підтвердженний перший знищений Патріот (хоча кацапи вказують що це С300).
Враховуючи що наші пішли на різик, перемістивши їх ближче до фронта, то цього треба було очікувати. Шкода хлопців ((

В'їбали вночі, судячи з відео. Це про можливості кацапів виявляти і вражати цілі

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685528 вiд 2024-03-09 15:23:15

Enot
№ 1685527

Видел разные белочки, но это белочка месяца. :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685527 вiд 2024-03-09 15:14:38

bubiko
№ 1685526 вiд 2024-03-09 15:13:37
Bubiko Воскресе! :-))

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685526 вiд 2024-03-09 15:13:37

als
№ 1685499 вiд 2024-03-09 00:14:12

Ты че, совсем ебнулся мудак?!

Простите что не про Баварию.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685525 вiд 2024-03-09 15:11:06

Jen [Останнi 20 месаг]
№ 1685520 вiд 2024-03-09 12:30:07

Ну от і добре - значить довго житиме ;)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685524 вiд 2024-03-09 14:17:29

PEPSI (Merkury)
№ 1685521

Може невдалий переклад? Може 'намеє видатних' малося на увазі, що в нього все є, а не якась одна якість за рахунок якої він грає? Наприклад не Роберто Карлос з супер ударом але з таким собі всім іншим.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685523 вiд 2024-03-09 13:20:16

PEPSI (Merkury)
№ 1685521

PEPSI (Merkury)
№ 1685521Дивна характеристика. У Зіни є видатна особливість - бачення поля. Причому ні в Арсеналі, ні в Челсі, ні в Ліверпулі немає жодного гравця з цим скіллом такого рівня. Артета це знає.
Плюс культура пасу і техніка топового рівня.
Тож або Баварія збиває ціну, або це брехлива «новина».

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685522 вiд 2024-03-09 13:17:11

Єбать у ALS'a пороблено в голові. Чи то бухло, чи речовини, чи просто воно само по собі так вже стало.
Ну просто прям головний ваєвака-кадровий менеджер, вєршитєль судєб - і того в ТрО, і того в прикордонники, а того ще хуйзна куди.
А ще і організатор концертів і за сумісництвом наполеон.
ALS, чувак, зараз всім тяжко, і всі трохи єбанулись, але ж у тебе це якихось гротескних форм набуло. Прочитай це, коли не будеш збудженим, і може подумай на рахунок вжити якихось заходів для нормалізації.
Не можна так із собою.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685521 вiд 2024-03-09 12:55:36

Кризова Баварія вийшла на зіну, прицінюються. Але пишуть "Прикметною особливістю стилю гри Олександра Зінченка є те, що в нього немає видатних особливостей.
І нам такий гравець потрібен. Бо це універсалізм ".
Мндаааа…Ну-ну.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685520 вiд 2024-03-09 12:30:07

Бубіко живий здоровий. Тьху-тьху.
№ 1685499 це було звертання а не перелік.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685519 вiд 2024-03-09 11:38:01

Останні мессаги його в листопаді 2023 року. Він, ніби, в Німеччині жив?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685518 вiд 2024-03-09 11:05:01

А що - Bubiko справді пішов з життя? Памʼятаю його дописи тут.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685517 вiд 2024-03-09 10:44:06

2 Als
№ 1685503
Ні, Чиж росіянин, з пєрдєй. Приїхав на кілька років і поїхав. В них чітка і жорстка антиукраїнська позиція. Ну, хіба Михайленко нормальний, але треба питати - чи все так, як я собі памʼятаю.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685516 вiд 2024-03-09 10:42:08

2 Als
№ 1685510

Привіт. Знаю про цю можливість. Пробували організувати у грудні, з вертепом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685515 вiд 2024-03-09 10:26:16

«Американський медіамагнат, 92-річний Руперт Мердок заручився ушосте. Цього разу з колишньою тещею російського бізнесмена Романа Абрамовича Оленою Жуковою. Про це пише The New York Times».
------------------------
Мердок - легендарна фігура, можна сказати патріарх сучасної медіа-уйобищності. Але якщо вже докотився до кацапки, то мабуть це фсьо - останній аккорд ;)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685514 вiд 2024-03-09 06:25:50

Колись давно подобались деякі пісні Чижа.
Але ж ти хіба не знаєш, що він повністю прогнувся під режим хуйла і схвалює вбивство українців??
Іде на хуй

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685513 вiд 2024-03-09 02:55:17

Это Гениально. В один ряд «она жила на Сумской».

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685512 вiд 2024-03-09 02:18:36

Друже, я зная, что ты знаешь Жадан и Собаки, мне нужно твоя песня хуй вам не озеро (в бане)

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685511 вiд 2024-03-09 01:49:46

Ну и последнее. Вбейте, не поленитесь: Мамкин тюбик. И задумайтесь :)

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685510 вiд 2024-03-09 01:29:55

Уважаемый мой друг Фози! Ты понимаешь, рок-поп Харьков не стоит на месте. Есть предложение устроить концерт в метро. Камерный, но с шиком. Откликнись

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685509 вiд 2024-03-09 01:23:51

https://www.google.com/search?q=%D0%B6%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BD+%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD+%D1%85%D1%82%D0%B7&oq=%D0%B6%D0%B0&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqDggAEEUYJxg7GIAEGIoFMg4IABBFGCcYOxiABBiKBTIGCAEQRRg5Mg4IAhBFGCcYOxiABBiKBTINCAMQLhiDARixAxiABDINCAQQLhiDARixAxiABDIQCAUQLhiDARixAxiABBiKBTIKCAYQLhixAxiABDIHCAcQABiABDIHCAgQABiABDINCAkQABiDARixAxiABDIHCAoQABiABDIHCAsQABiABDIKCAwQLhixAxiABDIHCA0QABiABDINCA4QLhiDARixAxiABNIBCDM1NjFqMGo3qAIAsAIA&client=ms-android-motorola-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:4cd38d7e,vid:fZurXykTNyA,st:0

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685508 вiд 2024-03-09 01:11:00

Не, серьезно. Вот пару человек из тут пишущих. Енот, вокса, я клирик, и не нужно мобилизации

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685507 вiд 2024-03-09 01:08:18

Енот, какая твоя военно-учеиная специальность? Или ты инвалид?

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685506 вiд 2024-03-09 01:07:02

Хотя, могу Енота отправить в 43 арт бригаду. Только там пиздеть не получиться. Там все суворо. Ну или в Харьков, тро, он же погранчасть

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685505 вiд 2024-03-09 01:02:09

А что иметь жену Одесситку и жить в Харькове Енот вообще не познает :)

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685504 вiд 2024-03-09 00:52:42

И да, у меня жена из Одессы, сын и дочка родились в Киеве и не уезжали, родители живут в Харькове.

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685503 вiд 2024-03-09 00:29:10

Мало кто знає, но Харків це город народження Разные люди ", Дождь, Чиж, Фоззи) Город экспериментов)

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685502 вiд 2024-03-09 00:20:10

Мне интересно мнение Друже про район Хтз. Не песню, а группу

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685501 вiд 2024-03-09 00:16:23

Скунс, я не пью. Вообще))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685500 вiд 2024-03-09 00:15:36

Алко, блять, убил до хуя людей)))

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685499 вiд 2024-03-09 00:14:12

И да, не надо говорить полуслова. Алко убил вполне конкретного человека, Бубико, Пепси не даст соврать

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685498 вiд 2024-03-09 00:06:22

als
№ 1685495 вiд 2024-03-09 00:01:55
Чувак, ты бухой. В сраку. Не пиши бухим в Сети

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685497 вiд 2024-03-09 00:05:46

Гутника

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685496 вiд 2024-03-09 00:05:05

Енот, ты гандон. Резиновый, но хуевый. Я действительно общался с Петровичем, он О. передовая привет, но его больше интересовала судьба Саши Шутника, а не Енота жалкого)

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685495 вiд 2024-03-09 00:01:55

Ты трус?

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685494 вiд 2024-03-09 00:01:27

Енот, мой позор твоя трусость

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685493 вiд 2024-03-09 00:00:28

Телефон. Ему нужны бойцы


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.