olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685412 вiд 2024-03-07 22:40:49Геть (Геть) № 1685408 ---- Тут якраз ти Геть не правий. А з якого такого хуя йому має класно житися на даний момент історії і географії. Ти чув вибухи після тривоги, в твоєму кварталі? ти бачив розбиті будинки твоїх рідних, і самих родичів? ти бачиш горе щодня на кожному кроці і безпорадність влади? Ти не правий. Якщо ти вважаєш, що йому херово живеться, так це правда! Йому реально херово живеться, принаймні в психологічно загальному плані. не хочу наїжджати, але твої інвективи недоречні!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685411 вiд 2024-03-07 22:40:17Геть № 1685408 ну який тут може буть позитив? де і в чом? а посмішкою ідіота шукать непереварене зернятко в купі лайна я не хочу. давай ми будем по мірі можливостей займатись кожен своїм ділом, і ти не будеш мене повчати шо і як мені тут робить. Добре.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685410 вiд 2024-03-07 22:26:27https://www.facebook.com/reel/400987472332870
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685409 вiд 2024-03-07 22:24:46toreo № 1685402 Як Левієв/Hакі неодноразово зауважували, вірити інформації від Рьопке треба з обережністю. Він наче співчуває нам, але лажає занадто вже часто.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685408 вiд 2024-03-07 22:24:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1685401 вiд 2024-03-07 21:16:37 Як же херово тобі живеться. Усе лайно, усі лайно, нікому й нічому не довіряєш, позитивного не бачиш і навіть не намагаєшся побачити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685407 вiд 2024-03-07 22:23:46кореспондент газети Bild Юліан Рьопке - малохольний, алярміст, і зрадойоб. Тобто він постить нормальні осінтовські речі, але підводки, підписи завжди панікерські. Звісно людина може переживати і бути занадто сенсибільною. Але в його випадку ХЗ чи то на користь чи на шкоду весь його зрадойобський твіттер.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685406 вiд 2024-03-07 22:16:53For?? France, there are no «red lines» in supporting?? Ukraine, - French President Macron. ----- чомусь пригадався обама. той любив словами червоні лінії малювати…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685405 вiд 2024-03-07 22:15:15toreo № 1685402 його в каментах поправили і він сам виправився це був відступ з ласточкіне 24.02 https://x.com/JulianRoepcke/status/1765776600631476432?s=20 As most have probably already seen by now - the russians have published a video of a supposedly Ukrainian (chaotic) retreat from Lastochkyne under Grad shelling. ------
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685404 вiд 2024-03-07 22:02:31Ага, особисто зєлєнський з єрмаком погнали людей у відкрите поле. І до 2019 року такого канєшно ж не було, ага. Я розумію, що ненависть до кварталу95 застилає усе, ну але ж хоч трохи думати треба.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685403 вiд 2024-03-07 21:59:48ну так контрнаступ же.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685402 вiд 2024-03-07 21:43:51рьопке в х: What the holy crap … Dismounted Ukrainian company on open field East of #Orlivka is getting covered by dozens in Grad missiles. Many KIA and WIA among Ukrainian soldiers … unbelievable. і там ще відео, як це відбувається. скільки людей втрачаємо у таких мясних атаках. ми, не кацапи (( неясно лише, нафіга
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685401 вiд 2024-03-07 21:16:37я думав, шо у спробах знайти виправдання діям зеленої шайки виглядати жалюгідніше за Миколу не можна, але ні :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685400 вiд 2024-03-07 21:11:33Batyj є 1685309 Нє, ніхуя не пам'ятаю. Але довіряю твоїй пам'яті, тож питань нема. Приходь може на Оболонь-Полісся через тиждень (Пепс, теж прихлдь, ще є час доїхати з твого Ульма), тож з коньяком порішаєм, заодно нагадаєш за шо я його тобі програв :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685399 вiд 2024-03-07 21:08:07Геть (Геть) № 1685398 Хм… для того щоб підлікуватися треба посада посла держави в найключовійшій країні Європи без дипломатичного досвіду і скіллів? Ну охуїти взагалі. Не Україна, а богадєльня якась.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685398 вiд 2024-03-07 21:05:35Vichny № 1685396 вiд 2024-03-07 20:44:56 підлікуватися, плюс мабуть брити гарантували безпеку. Обмін досвідом та координація допомоги Україні плюс апгрейд Європи за підсумками перших 2х років війни. Я гадаю то не просто так, аби «прибрати де подалі». ЗІ на Зе пизділи сильно за зупинку у Кабо Верде та Ірландії на шляху до Аргентини. А він там із презом Судана спілкувався, якому ГУР сильно допоміг навчитися дронами та вибити Вагнерів сотоварісчі з великої частини території. Судан Україні постачає/постачав снаряди, бо там є виробництво радянських калібрів. Многахадєвачка.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685397 вiд 2024-03-07 20:48:24Є в ЧУ одна така команда - майстри технічних перемог. От її і робитимуть цьогорічним чемпіоном - чи не так, Андрію Миколайовичу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685396 вiд 2024-03-07 20:44:56klirik № 1685384 Ну єрмак-хуяк, підход-підходом, але ж завжди можна відмовитись, це ж не військовий наказ хуячити послом кудись там. Очевидно, Зал теж хочеться… з різних причин
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685395 вiд 2024-03-07 20:42:05який лютий цирк з футболом. арбітр додає 40 секунд до 4 доданих хвилин і ставить пенальті, там же мала бути жовта картка гревцеві Вереса за небезпечну гру. Тип котиться з прямою ногою, потім типу 9агрібає мсяч. Це иркба бути сліпим довбойобом, щоб не розібрвтися в цьому епізоді. Суддя у грі розібрався, алк потім йому красиво показали картинку ВАР і він повівся. Кроти будуть чемпіонами. Нічого не змінюється.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685394 вiд 2024-03-07 20:41:40Шовковский баран. Шесть защитников, это прижимание к своим воротам. И Бенито нельзя допускать к защите - очень некоординированный игрок.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685393 вiд 2024-03-07 20:40:51Піздець… Закінчували в 4!!! центральних захисника. І втратили очки!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685392 вiд 2024-03-07 20:39:15одно мені непонятно, нафіга СаШо випускав цього дурачка Беніто
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685391 вiд 2024-03-07 20:37:06sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1685388 доменну піч дроном не знищеш, вона велика. Кілька ракет потрібно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685390 вiд 2024-03-07 20:35:23Нардепів монобільшості замість працювати над законом про мобілізацію і підтримку армії, закрили засідання і Єрмак послав типа в бригади чи в учебки. А шо вони там не бачили ці підараси? Матеріал Ст. Асєєва з учебок ЗСУ https://www.radiosvoboda.org/a/uchebky-zsu-umovy-navchannya-mobilizatsiya-pidhotovka-rekruty/32835859.html
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685389 вiд 2024-03-07 20:33:56Enot № 1685349 дякую за пораду, але я краще в п'ятницю ввечері 50г коньяка випью :)
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685388 вiд 2024-03-07 20:33:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1685386 Так щоб «в доменну піч» чи серйозно щоб велике підприємство з ладу вивести? До речі, наскільки легко/важко доменну піч дроном вивести з ладу, не знаєш? До речі коли показують повністю знищений авдіхвський коксохім, чи інше підприємство, ніхто не звертав увагу? Труби для котелень стоять (якщо не було прямого прильоту). Тому що за совка будували ті труби пиздець як якісно. Якісь особливі стандарти були. Просто думаю що ті металургійні споруди не менш кріпко-якісно, раз за совка будувались..
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685387 вiд 2024-03-07 20:26:41До речі Франція таку ж безпекову угоду підписала і щ молдовою… Подивитись як воно реально буде працювати? Якщо дрон впаде на їх територію? Чи тітушки піднімуть бучу під час виборів? Гагаузія вже на вихід попросилась… До речі. Недавно африканські країни зони впливу Франції змішували президентів. Військові перевороти і тп… Якось швидко всі забули Французи обіцяли спецназ туди відправити… Але, я так розумію, при владі там анти французькі сили/повстанці…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685386 вiд 2024-03-07 20:21:51sk (здалеку) № 1685373 прилітало. і не раз
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685385 вiд 2024-03-07 20:20:32Сподіваюсь залужний там розвине «безпекову угоду» між країнами так. Та угода буде не тільки на папері… Інакше то все виглядає як «ссилка в Сибір» від очей подалі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685384 вiд 2024-03-07 20:16:36Я так розумію, це типовий підхід Єрмака по усуненню неугодних державних діячів, подалі від України, на дипломатичні посади. Вони свого часу Бурбі пропонували бути послом в Австралії
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685383 вiд 2024-03-07 20:11:48Класний матеріал Ідеолог гібридних технологій. Навіщо Путін знову покликав на роботу Суркова https://www.radiosvoboda.org/a/putin-povernuv-surkova-maydan-3-hibrydna-viyna/32848209.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685382 вiд 2024-03-07 19:59:43«Дальше єдєшь - тіше будєшь», як говорив у схожому випадку такий собі тов. сралін.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685381 вiд 2024-03-07 19:58:16Чергове геніальне рішення квартал-цирку: /
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685380 вiд 2024-03-07 19:46:26Enot № 1685379 Небезпечно як на мене. Кацапи полюватимуть.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685379 вiд 2024-03-07 19:36:16Залужного призначено послом в Великобританію
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685378 вiд 2024-03-07 19:34:28Доменна піч це величезна споруда. Це треба дуже точно попасти дроном куди треба щоб вона вийшла з ладу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685377 вiд 2024-03-07 18:34:23Взрыв на металлургическом комбинате в Череповце произошел в результате атаки БПЛА. По словам сотрудников завода, полностью выведена из строя одна доменная печь. Северсталь, заявляя всего лишь о «технологическом инциденте», откровенно врала.https://t.me/vchkogpu/46400
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685376 вiд 2024-03-07 18:30:38sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1685374 вiд 2024-03-07 18:21:10Якщо піч припинила роботу, це довго приховувати не вдасться - стане видно за обсягами відвантаження продукції.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685375 вiд 2024-03-07 18:24:45sk (здалеку) № 1685373 це неважливо. не прилітає не тому, що ми не обстрілюємо. прилетить, як вони вважатимуть, що наші збитки виправдають удар. а у нас надія має бути на несиметричні дії. у симетричну війну, враховуючи, що технологічно ми кацапів не перевершуємо, або не сильно перевершуємо, шансів у нас небагато. у нас просто люди закінчаться значно швидше. власне, вони вже закінчуються. тому варіант - удари по економіці кацапії, насамперед все, що повязано з вуглеводнями, суміжними галузями і т. д.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685374 вiд 2024-03-07 18:21:10Batyj № 1685370 В результате инцидента работа печи нарушена не была, предприятие работает в штатном режиме -------- потрібно почекати більше інфи тому що наші зазвичай заявляють так що після дронів цілі нафто-переробні заводи «згорають» дотла…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685373 вiд 2024-03-07 18:18:57https://t.me/ShrikeNews/12842 відоси прильоту в сєвєрсталь воно-то «красиво» але у нас в запоріжжі-дніпрі-кр_рогу вистачає великих підприємств які працюють… а відео іскандера і хаймарса всі бачили… якщо хуйлостанці захочуть - прилетить точно… шансів на збиття - мало