Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685332 вiд 2024-03-07 13:14:59у меня ukr. net работает..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685331 вiд 2024-03-07 13:14:11От нікалай - це справжній мущіна; це вам не у вагони лізти попереду бабів:-------------------------------«Колишня дружина Тищенка подарувала йому 12,6 млн гривень після розлучення».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685330 вiд 2024-03-07 13:12:59Вся ця «опозиція» контролюється російськими спецслужбами. Її функція - виявляти опозиційно налаштованих громадян та направляти їхню активність у безпечні для режиму форми. Що вона і робить десятки років. Опозиційних громадян «беруть на олівець», репресують, а опозиційні громадяни машуть кульками, щиро впевнені що це і є боротьба з режимом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685329 вiд 2024-03-07 12:34:58Та хай хоч прийдуть і публічно підітруть собі сраку тими бюлетенями - все одно порахують так, як треба.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685328 вiд 2024-03-07 12:22:46https://www.bbc.com/news/av/world-68491890 хуйло-опозиція готується жостко виступити під час виборів хуйла. всім прийти на участки! в бюлетенях написати «навальний». їх порахують як за хуйла ітого явка 100%. за хуйла 100% шаімат. навальна красіво продовжує справу аліксєя…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685327 вiд 2024-03-07 12:04:42olma № 1685318 якшо ще зара і бухать кинуть, то можна на фоні оточуючого піздеця кришой поїхать.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685326 вiд 2024-03-07 11:57:22Nycolas [Останнi 20 месаг]№ 1685324 вiд 2024-03-07 11:52:33Чомусь здається, що тут без кацапні не обійшлося.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685325 вiд 2024-03-07 11:55:162 Feodorit№ 1685230В часи коли було сполучення з росією, то через них йшов трафік нелегального і контрабанди. За вдалий рейс купували квартиру в своєму містечку, а за невдалий віддавали вартість квартири СБУ.Мій знайомий за невдалий рейс у кацапській вёязниці сидів.2 toreo№ 1685316всі ці блокади кордонів, з якими ніби як нічого не може зробити варшава, вкладаються в контекст польськ політики торгових перемовин з україною. там чиста польська прагматикаСаме так.Лишень побачили загрозу неконтрольованості для уряду протестів у Варшаві, одразу скрутили 23 «рольників». А наше збіжжя то хай ті чорти розсипають.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685324 вiд 2024-03-07 11:52:33Домен Ukr. net було заблоковано реєстратором доменних імен Network Solutions вночі. Там пояснили, що о 01:35 реєстратор доменних імен Network Solutions раптово і без будь-яких попереджень заблокував домен UKR. NET. Вирішити проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. "Розв'язати проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. Сподіваємось, що ми зможемо отримати більше інформації та з’ясувати причини й обставини блокування з початком робочого дня офісу американської компанії-реєстратора. Також звернулись з проханням по допомогу до надзвичайного і повноважного посла України в США Оксани Маркарової ", - повідомили у порталі
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685323 вiд 2024-03-07 11:38:42Алкоголь це важкий наркотик, який за негативним впливом на здоров'я поступається хіба що опіатам. Це слід розуміти. Ми тут всі вже не дуже юні, і те що раніше організм міг виносити, зараз вже не варто. Вічний згадав одного дописувача/уважного читача, я, здається, знаю про кого він, ну от від наслідків цього діла він і помер зовсім ще молодим.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685322 вiд 2024-03-07 11:35:58Якщо існують очевидні розбіжності, то якось їх прикривати та лакірувати мабуть не варто - інакше у разі ще більшого загострення ситуації раптом відкриється масштабна срака. А так принаймні зрозуміло, з ким маєш справу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685321 вiд 2024-03-07 11:33:38Кожна європузанська країна перебуває у своїй унікальній ситуації, тому важко передбачати, яка з них виявиться слабкою ланкою, а яка - навпаки. До прикладу, були побоювання щодо Італії з її правим урядом, але зараз Італія далеко не остання за обсягами допомоги. Натомість ледь не всі в Україні під час польських виборів топили за Туска, а він виявився хитрожопим гівном.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685320 вiд 2024-03-07 10:40:15по євро-пузанам воно-то, звичайно, можна озвучити «легку відповідь», мовляв всі смокчуть хуй хуйла (орбани, трампи, фіцо і ко) … але вони всі обрані на чесних виборах значить їх меседжі заходять у вуха 73% виборців? фіцо ж вибрали недавно. можливо в наших медіа розносять тільки вирвані з контексту фрази? словаки до сих пір по дружбі отримують хуйло-нафту. зупинка бізнесів зав'язаних на переробку нафти - повна жопа на наст виборах? про системи ппо що італійці «відізвали» із словаччини, десь читав коментарі що при початку війни словаки передали всі с300 що були у них, взамін їм підігнали петріот. потім і петріот кудись «відкликали» (з натяком що пішов до нас), італійці поділились своєю якось системою «тимчасово». тимчасовість закінчилась, і от фіцо тепер каже що їх «кинули» … хз. можливо нескординованість в діях всередині євросоюзу… можливо це вигідно фіцо свої наративи розносити…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685319 вiд 2024-03-07 10:25:55я тільки хотів написати що як почитати О, то можна подумати що народ п'є хард алкоголь не для того щоб набухатись, я щоб відчути «аромооксамит» чи хз що там можна відчути «після третього стакану» :) якщо ви продаєте той алкоголь, то так. легенди зачотні :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685318 вiд 2024-03-07 10:10:33А я коли ще їздив було до Польщі - останній раз перед короною, то в них є така настоянка Жолондкова Żolądkowa типа на травах диджестив для покращення травлення, за смаком схожа на розведену чистою горілкою Бехерівку. Так тупо мені порекомендували скуштувати порцію з льодом як віскі. І непогано. З. І. Хоча з алкоголем треба якось припиняти, або обмежити вживання до мінімуму і то тільки за нагоди в доброму товаристві. Алкоголь не тільки шкодить здоров'ю, але на якісний алкоголь треба гроші, ну і найголовніше він просто убиває час, який можна витратити на корисні і не менш приємні заняття.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685317 вiд 2024-03-07 10:00:30klirik № 1685315 вiд 2024-03-07 09:50:42 Немного не так, а точнее, на мое скромное ИМХО, совсем не так. Монолитной поддержки никогда и не было, парашкинские деньги делали и делают свою работу и среди политиков и околополитических центров силы в ЕС очень много прокацапских агентов влияния. Но раньше многие трезвомыслящие старались делать вид, что этого нет или если и есть, то некритично, как-бы не замечая явную фигу за спиной «коллег» по ЕС, а в данный момент начинают не отмахиваться от проблемы, а ставить вопрос вслух. Что, в принципе, лучше страусиной позиции
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685316 вiд 2024-03-07 09:58:04klirik № 1685315 не скажу за інші ситуації, але щодо польщі, то все, що відбувається, стимулюється внутрішньопольськими процесами, і всі ці блокади кордонів, з якими ніби як нічого не може зробити варшава, вкладаються в контекст польськ політики торгових перемовин з україною. там чиста польська прагматика. з одного боку, слова про підтримку, виступи в радбезі оон і т. д., а з іншого - жорсткий тиск на україну, викручування рук і використання важкого стану, в якому є україна, для отримання потрібних польщі торг умов на перспективу. на думку поляків, ми повинні вступати в єс на умовах, які будуть вигідні полякам, і можуть відрізнятися від загальних умов. є, правда, і загальноєвропейські тренди
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685315 вiд 2024-03-07 09:50:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1685313 Треба на це дивитись з іншого боку. Кацапня сіє хаос і смуток між країнами єс. Розсварили нас з поляками, чехів зі словаками, угорців з усіма іншими. Ну тобто немає вже тієї монолітної підтримки України і одностайної думки навіть між такими дружніми країнами як Чехія і Словаччина. І ніхто нічого не може цьому протидіяти, бо за кацапські гроші купляються усі політики і починають вести прорусняву ріторику, що дратує інших.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685314 вiд 2024-03-07 09:46:29"У роботі сайту та пошти Ukr. net стався збій, усі сервіси недоступніУ компанії поки що не коментують ситуацію.Сайт та пошта Ukr. net на даний час не працюють. На ранок четверга, 7 березня, всі сервіси Ukr. net недоступні ".
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685313 вiд 2024-03-07 09:42:17Чехі малацці - відмежовуються від фіцо та його підарасів:---------------------------"Чехія скасувала чергове спільне зі Словаччиною засідання кабінетів міністрів двох країн через конфлікт, спричинений розбіжностями щодо ставлення до Росії та України. Про це пише ВВС.Зазначається, що такі засідання проводяться регулярно, і це скасування дуже незвичайне для двох країн із надзвичайно тісними взаєминами.Конфлікт виник після того, як словацький міністр закордонних справ Юрай Бланар зустрівся на полях дипломатичного саміту в Анталії з главою російського МЗС Сергієм Лавровим ".
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685312 вiд 2024-03-07 09:35:29Батий ненав'язливо натякнув що пора забухати в скверике :-)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685311 вiд 2024-03-07 09:32:38olma № 1685308 Взагалі я випускник академії Jameson, Dublin :) Тому перед горілкою надаю перевагу іншим сортам ірландського самогону. Але Nemiroff та Хортиця без сумніву нормальна річ. Нещодавно Козацька Рада зробила зубрівку - більш менш, але не супер Якщо саме про спеціалітети, то все ж таки Żubrówka Żłota мені дуже заходить. А настоянок добрих дуже багато, і у нас і в Польщі і у світі. Nemiroff якось під настрій спробую
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685310 вiд 2024-03-07 09:30:25Як на мене, польські Зубровка і Крупнік дуже якісні горілки. Нічого поганого не можу про них сказати, навпаки. Після українських, мій організм набагато легше їх сприймає. Але це звісно можуть бути індивідуальні особлисті організму. Як то кажуть, на колір і смак …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685309 вiд 2024-03-07 09:24:542 Vichny№ 1685285ты потерял нить срача..Напоминаю.В связи с выебонами пшеков на границе я решил для себя лично, никому ничего не навязывая, отказаться от польских продовольственных товаров. Которые покупал в ближайшем к моему дому магазине. Это магазин АТБ. Я не делаю из жрачки культа, и качество повседневных товаров этого магазина меня вполне устраивают. Хлеб, молоко, кефир, масло, крупы и т. п. В том числе были сыра. Но - польские. Если что-то не устраивает или просто отсутствует - еду (не иду) в ближайший Новус. Там и стоянка приличная.После того как отказался от польских сыров начал пробовать всякие наши. Наших молокозаводов, например - Пирятинского, Сумского. Наши фирмы типа «Звені Гора», «Клуб сиру». И оказалось, что те заводы, что при союзе массово выпускали приличные сыры сейчас выпускают сущее гавно. И надо переходить на импортные, брать в Новусе. Ездить в Новус специально за сыром.Зы. А сыры ТМ Мукко - это крафтовые, как тут любят говорить, фермерские. Не про них речь, и не видел я их в Новусе, а Сильпо ближайший еще дальше от меня, чем Новус.Кстати, ты помнишь, что должен мне бутылку коньяка?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685308 вiд 2024-03-07 09:19:172 Starik, замість польської зубрівки а я раджу спробувати наш продукт. оце був в Метро на Позняках і бачив дуже привабливі ціни експортні настоянки від Nemiroff. В Немірові придумали і запустили ці люксусні настоянки під час великого ребрендингу і редизайну 5 років тому. Тоді пляшки геть змінили, етикетки, лінійку продуктів перезапустили. І придумали лінійку ароматизованих горілок, призначених на експорт, до Великої Британії, США тому англійською мовою всі назви, етикетки. При чому тут я бачу така відчайдушна і смілива спроба перевинайти власне український горілчаний стиль, типа делікатний перець-мед, але аромати різні, не солодкі, наближені до натуральних. Можна пити як аперитив і як диджестив. Нормально вони коштують в Україні під 260 грн. А зараз пішла якась акція півлітри по 170-180 грн продають. Не всім зайде, але рекомендую спробувати! копчена грушка Nemiroff Burning Pear De Luxe FV 0.5 л 40% https://rozetka.com.ua/ua/nemiroff_4820181425876/p149370566/ Терпкий помаранч Nemiroff Bold Orange De Luxe FV 0.5 л 40% https://shop.silpo.ua/product/nastoianka-nemiroff-de-luxe-terpkyi-pomaranch-810030 Свій до свого по своє!
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685307 вiд 2024-03-07 08:44:56Exports from the world's second-biggest economy in the two months were 7.1% higher than a year before, customs data showed on Thursday, beating a Reuters a poll that expected an increase of 1.9%. Imports were up 3.5%, compared with a poll forecast for growth of 1.5%. … Експорт з Китаю зростає… Так що все ок. Якщо якісь інвестори звідти пішли чи штати стали менше імпортувати, глобально це не вплинуло
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685306 вiд 2024-03-07 08:19:39Укр. нет взагалі не працює. Не можу зайти на сайт
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685305 вiд 2024-03-07 08:17:11Ацці, у кого є поштова скринька на укр. неті - зараз працює чи ні?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685304 вiд 2024-03-07 02:46:50Їйбо, ви всі як діти сьогодні. :))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685303 вiд 2024-03-07 02:46:09Так це ж не рекорд, це лише диплом пивного алкоголіка)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685302 вiд 2024-03-07 01:57:55Пепс, ну ок, «пиво більше ніж літри» (хоча фраза якась пиздувата, та й таке). Але ж ти сам написав про 7 бокалів. То в чому таке ніїбічєске досягнення - випитм 7 бокалів пива за вечір? Багато чехів і тих же німців, випивають регулярно і побільше
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685301 вiд 2024-03-07 01:53:20Vichny № 1685299 літрами пиво вимірюють лише лохи на оболоні. :-) Пиво - це більше ніж літри.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685300 вiд 2024-03-07 01:48:27добова постійна наявність 50+ сортів пива у підвалах академії. Заклад працює до 01:00 ночі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685299 вiд 2024-03-07 01:48:08Їбать досягнення світового рівня - випити 3.5 літри пива за вечір
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685298 вiд 2024-03-07 01:44:56найчастіше дипломну роботу завалюють азіати (японські і китайські туристи). Після них академію буває закривають на технічну перерву і відмивають туалети.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685297 вiд 2024-03-07 01:40:44 Диплом акадмії - 7 бокалів. З печаткою і підписом. Екзамен проходить під сирну-мясну тарілку під наглядом професорів-барменів. Є у наявності всі сорти пива. Є люди які ходили на перездачу :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685296 вiд 2024-03-07 01:30:59у Німеччині 220 сортів пива і біля 200 пивоварень. Все перепробувати - життя не вистачить. Яке пиво краще - питання смаку, все індивідуально. В Ульмі є Академія Пива (ресторан). Щоб здати на диплом - треба випити лінійку з 7 бокалів пива різних підібраних марок. Я - випускник :-).
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685295 вiд 2024-03-07 01:23:482 klirik№ 1685227Та стародавній базарний забубон. Сам мазав першою лавешкою товар. То святе. Тоді. І там. .
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685294 вiд 2024-03-07 01:19:292 olma№ 1685259Це означає, що департамент відповідний виділив гроші на таргетинг. Великі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685293 вiд 2024-03-07 01:02:25Був (нажаль, вже саме так) один з уважних читачів цього сайту, але не дописувач, так от - в 2006-му був він у Німеччині на WC-2006 як і багато хто з тутешніх олдових дописувачів. Пиво дуже любив, пив його багато, нк а хулі - в Німеччині, у відпустці, та ще й на футбольному мегавиїзді - то ж святе! Ну і вже десь тижні так на третьому після поїздок Німеччиною вздовж і в поперек заявляє таке: «та перепробував я тут в цій Німеччині вже багато пива різного… І кажу вам таке - саме смачне з усіх - то BECKS!» Щось навіяло от тим Батиєвським месседжем, де він авторитетно заявляє, що перепробував весь (!!!) асортимент АТБ :)))))