🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1651.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685012 вiд 2024-03-02 23:09:53

дивлюсь нідерландський стрім. в перерві реклама рекрцтингу до армії. мабуть таки щось дійсно почало доходити до європейців.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685011 вiд 2024-03-02 23:07:10

ProstoVlizPobalakaty
№ 1685010
в першому голі то дійсно п.. ць. захисники Реалу стоять собі, дивляться футбол поки Лунін, наче знавіснілий скаче вздовж воріт.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685010 вiд 2024-03-02 22:46:15

sk (Samsung galaxy)
№ 1685009 вiд 2024-03-02 22:41:01

Там обидва голи смішні, в першому м'яч літав туди-сюди перед воротами поки захист Реала дивився футбол, а в другому Карвахаль ідеально видав з флангу у розріз пас Яремчуку, підставивши Луніна ще й під загрозу вилучення, але Андрій вчасно вирішив просто пропустити, а не кидатись Роману в ноги, коли той вже прокинув м'яч.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685009 вiд 2024-03-02 22:41:01

Яремчук забив луніну
А до цього реал пропустив ще. Більш смішного (не знаю як описати) гола не бачив

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685008 вiд 2024-03-02 22:39:02

klirik
№ 1685006
Після а50 і відома зі збитим Су. Жодних фото чи відео підтверджень не було. Лпдно один-два літаки… А то ж більше 10ти. Щось би вже хтось засвітив

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685007 вiд 2024-03-02 22:27:30

Enot
№ 1684992

але спочатку саме академічні знання.
вони на жаль відсутні.
а так відосік норм, але ніхто з молоді його дивитись не буде, на жаль.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685006 вiд 2024-03-02 22:16:18

Вестерни (ті що осінтери та військові оглядачі по нашій війні) почали відверто кепкувати і глузувати з повідомлень Олещука про збитті сушки. Він сьогодні ще якийсь незрозумілий скрін підсунув, що не відповідав даті і виявилось що то горить трава.
Не знаю що і думати. Нашу інфу з фронта хоч і сприймали критично, але вона більш-менш (з поправками, недомовками) відповідала дійсності порівняно з кацапами. Впасти до рівня конашенковщини дуже легко, відродити довіру - дуже важко. Невже страх бути звільненим настільки затьмарює здоровий глузд?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685005 вiд 2024-03-02 20:30:40

Тут головне не зміст розмови, а чому вона була опублікована. Яка мета інфохуйні була ізначально? Нє?

Przeciek kontrolowany. Контрольований злив інформації.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685004 вiд 2024-03-02 20:09:23

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1685002
А кажуть про Ющенко нічого не чути! Ось воно що! ;)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685003 вiд 2024-03-02 19:55:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684999

Короткий зміст розмови.

https://twitter.com/tvtoront/status/1763982896036036754

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685002 вiд 2024-03-02 19:54:10

До речі, виявилося, що у шановних жабидлів їхнім Іноземним легіоном командує Ющенко:

https://foreignlegion.info/2023/07/26/foreign-legion-2023-change-of-command/

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685001 вiд 2024-03-02 19:42:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684983

шольц відкрив те, що вже і так відомо: використання високотехнологічних ракет потребує залучення військовослужбовців країн, які володіють цими ракетами.

це означає, що британські і французькі військові вже тут і залучаються до ракетних ударів по кацапах.

власне, макрон не дарма сказав про натівців на території україни.
просто шольц ляпнув не те, що треба. а може навпаки - саме те, що треба. йому.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685000 вiд 2024-03-02 19:37:50

Михавко Михавком, але ніби і Попов став менше пожарити та обсиратися на пустому місці.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684999 вiд 2024-03-02 19:36:30

Усюди пишуть про якусь «телефонну розмову німецьких генералів», з-за якої стара бундесжопа шольц нині бздить у посиленому режимі. Але ніде чомусь не наводять зміст цієї розмови, яку нібито оприлюднили кацапи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684998 вiд 2024-03-02 19:35:03

Дякую. Буду знати.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684997 вiд 2024-03-02 19:27:02

https://champion.com.ua/football/2024/03/02/951299/dynamo-peremohlo-chornomorets-bahato-momentiv-ale-malo-holiv
Хто такий Михавко?
---------------------------------
Основний лівий центральний захисник ДК.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684996 вiд 2024-03-02 19:20:42

https://champion.com.ua/football/2024/03/02/951299/dynamo-peremohlo-chornomorets-bahato-momentiv-ale-malo-holiv

Хто такий Михавко?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684995 вiд 2024-03-02 18:44:39

Це з Нідерландів прем'єр був в Харкові, Рютте, це його сватають американці на голову НАТО? Чи кого?

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684994 вiд 2024-03-02 13:31:00

Хотів, щоб це було у школах в програмі. Коли я вчився, було, може, з десяток книг чи хрестоматія типу «Українського слова», література ХХ століття (точну назву не пригадаю). А решту потрібно було вишукувати. Сонячну машину Винниченка позичали у друзів сім'ї - книга, склеїна зі сторінок журналу (?), де Винниченко публікувався частинами..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684993 вiд 2024-03-02 12:18:44

Цей проект продюсерська група МУР робить, засновник і керівник МУРу син мого однокурсника, 23 роки сьогодні малому виповнилося. Сашко місяць був в окупації десь в Бучанському районі. Бюджету у них нема, натомість є талант і енергія. Взялися за 1920і роки. При чому це можна знімати як фільм, але можна і грати на сцені як спектакль.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684992 вiд 2024-03-02 10:37:43

Я сьогодні вранці це побачив. Це неймовірно.
І, виявляється, у цього проекта ще є цікаві роботи, освітні. Дуже лаконічно розповідають про історію розстріляного відродження, про персоналії. Це треба щоб школярі дивилися.

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684991 вiд 2024-03-02 10:21:45

Не знаю, чи бачили. Записали неймовірно круту рок-оперу чи виставу чи як його назвати про «Розстріляне відродження»
? si=5Wmf7EYXEpAZv_vJ
Геніально як на мене

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684990 вiд 2024-03-02 08:56:09

sk (chromebook acer 14)
№ 1684971

тi «oпoзицioнeри» стoяли нaтoвпoм мoв лeмiнги i кричaли «ти бил смeлим i ми смeлиє» aж смiшнo…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684989 вiд 2024-03-02 08:25:36

Це створіння з українським паспортом знову преться туди, де можна підзаробити:

«Як стало відомо Sport. ua, «Полісся» може підписати 36-річного бразильця Жуніора Мораеса».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684988 вiд 2024-03-02 08:04:33

Тут виникає надія, що кацапи почнуть більш масово здихати, бо не захочуть лєчіцца у нєгров.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684987 вiд 2024-03-02 05:04:41

Bobb
№ 1684986 вiд 2024-03-02 03:21:20

Африканці можуть бути більше кваліфіковані фахівці, ніж кацапи. Just saying.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684986 вiд 2024-03-02 03:21:20

Кацапи вже довоювались. Лікарі на фронт, а в лікарні - африканці:
---------------------
У російські державні лікарні почали залучати лікарів з Африки, щоб впоратися з гострим дефіцитом медичних спеціалістів.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684985 вiд 2024-03-02 01:42:35



Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684984 вiд 2024-03-02 00:25:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684978 вiд 2024-03-01 23:18:47

Тому що як кацап когось не наїбе, не спиздить, не хитровиїбнеться за чужий кошт - день не видався

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684983 вiд 2024-03-01 23:44:34

Стару бундесжопу шольца його власна опозиція макнула мордякою в гівно з приводу Таурусів:

https://glavcom.ua/world/observe/chi-potribni-soldati-dlja-rozhortannja-raket-taurus-bundestah-prokomentuvav-zajavu-sholtsa-988706.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684982 вiд 2024-03-01 23:41:56

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1684980 вiд 2024-03-01 23:33:49

Ще трохи почитав - виявляється, у них за законом держава з бюджету фінансує їхню власну церкву (лютеранську), плюс ще 8 найбільших за чисельністю церков. Окрім того, вірні тієї чи іншої церкви, коли сплачують податки, можуть частину цих грошей спрямовувати на свою церкву.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684981 вiд 2024-03-01 23:36:44

Тим часом, Бойко на 92-й хвилині моцно обісрався у матчі за Житомир:

? t=622

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684980 вiд 2024-03-01 23:33:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684979
не дуже зрозуміло що вони «грантами» називають
можливо офіційні переводи з хуйлостану. типа грант для церкви. не оподатковується чи щось таке
але то інша тема. закрити нахуй і все
всі давно знають що «кружкі любітєлєй стіхов ани ахматавой» чи інша поєбєнь за кордоном - то все під прикриттям. хороводять корисних ідіотів які потім принесуть б-яку секретну інфу забезплатно…
а церква - то взагалі немає про що говорити…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684979 вiд 2024-03-01 23:22:40

+№ 1684978

Подивився - у них за даними 2021 р. близько 160 тис. осіб належать до «східних православних церков». Скільки з них власне гундяївців - хз, мабуть чимало.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684978 вiд 2024-03-01 23:18:47

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1684973 вiд 2024-03-01 21:45:42

Незрозуміло, звідки від початку взялися ті ґранти, і яка була у них необхідність. У гундяшів власного бабла дофуя - чому кірюха сам не хвінансірував свої шведські церкви?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684977 вiд 2024-03-01 23:15:39

«Можна довго говорити, чим збивати С-300… Ми розуміємо, чого не вистачає. Найголовніше – діяти, не тільки посилюючи ППО в Харкові й регіоні, а і, якщо чесно, треба відтісняти росіян на довшу відстань. По-іншому повністю захистити Харків буде дуже складно, навіть якщо ми ще посилимося сучасними системами ППО», – сказав президент.
---------------------------
Гм… куди він пропонує відтісняти кацапів, якщо від Харкова до кацапського кордону близько 30 км?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684976 вiд 2024-03-01 23:15:18

olma
№ 1684975
якщо серйозно - то, дійсно, немає неупередженого контролю
ввели санкції-хуянкції на папері…
але на справді виглядає як торгівля наркотиками. на ринку залишається небагато гравців що готові ризикувати, але за ризик отримують над-прибутки
офіційно в хуйлостан заборонено багато чого поставляти. великі контори не дуже хочуть ризикувати. але є багато «приватних» контор яким похуй… ну оштрафують рога-копита контору що вчора зарєстрована. завтра інша буде…
а з іншого боку б-який політик переживає щоб бізнес його країни процвітав. тому зацікавлені щоб товар вироблявся-експортувався… тому будуть закривати очі на такі «продєлкі» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684975 вiд 2024-03-01 22:54:16

sk (chromebook acer 14)
№ 1684974
---
Ти від політиків забагато вимагаєш. Треба дякувати і на тому. По ходу Михайло Ткач з УП недурно там поїхав і пошуршав.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684974 вiд 2024-03-01 21:52:20

Польща працюватиме над ембарго на агропродукцію з Росії й Білорусі.

Про це прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив після зустрічі із польськими фермерами, яка тривала близько чотирьох годин.
-------
а чому тільки агро?
всі грають роль «ідіотів». в кожному міністерстві статисти є он-лайн інфа що країна експортує…
вже 2 роки гуляють графіки як продукція з процесорами на киргізів-казахів в 10 раз зросла. і всі роблять вигляд що «не розуміють» «що случілось»

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684973 вiд 2024-03-01 21:45:42

Sweden has cut out all grants and subsidies to the Russian Orthodox Church after Swedish intelligence warned that Russia was using the churches as an intelligence base
-------
це шведи тільки після вступу в нато «помітили»?
коли решта країн долучиться до шведів з «випиздуванійєм» руських попів на історічєскіє родіни?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.