🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1654.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684892 вiд 2024-02-29 12:30:34

Enot
№ 1684888

Про кордони і навчання не дуже віриться, а от ППО - досить реально звучить.
Уявляю який неоціненний досвід для французів збивати русняві блєдіни і дрони.
Напевне, там би була черга з підрозділів, які хочуть отримати такий експірієнс собі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684891 вiд 2024-02-29 12:28:28

про три збиті су сьогодні…
цікаво що всі три на різних напрямках…
таке враження що або один петріот «сильно блукає» вздовж лінії фронту, або ми там маємо декілька штук
можливо пускові можна сильно рознести… хз
до речі раніше москалі теж писали «вєчнага пальота»
а з якогось моменту перестали. і фоток підтверджень теж немає…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684890 вiд 2024-02-29 12:28:07

sk (здалеку)
№ 1684889

Не було відкритої заяви від країни-партнера, що вона дозволяє бити по московії.
А тепер є.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684889 вiд 2024-02-29 12:26:31

Sauron
№ 1684887
столтенберг про це казав. не явно
а якось так що немає «централізованих вказівок»
б-яка країна що поставляє зброю може «виставляти умови»
але мені здається це знову бла-бла-бла в ефірі… підняття ставок
як хуйлостан устами мєдвєдєва - а єслі шо - йобнємо атамнай бомбай, ги-ги-ги…
коли штром шедов йобне щось у краснодарському краї. бажано поруч з дачею хуйла - тоді можна буде обговорити…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684888 вiд 2024-02-29 12:21:21

Власти Франции допускают отправку своих военнослужащих в Украину для укрепления противовоздушной обороны, обучения украинской армии, а также защиты границ, заявил премьер-министр страны Габриэль Атталь на слушаниях в сенате.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684887 вiд 2024-02-29 12:18:48

Суперважлива новина, яку чомусь не тиражують в ЗМІ.
Країна НАТО дозволила бити по території московії своєю зброєю.
Великий прецедент. Чекаємо на такі ж заяви від інших країн.

---

Фінляндія не накладає жодних обмежень на військову допомогу, і Україна може використовувати отриману зброю також і на території РФ.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684886 вiд 2024-02-29 12:11:03

Русня показала точно один знищенний човен, але заявила про 20 вбитих і одного полоненого.

Тож як мінімум 4-5 дорогоцінних людей втрачено…
А може й більше. :(((

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684885 вiд 2024-02-29 12:10:17

Під час виконання бойового завдання у зіткненні з російськими окупантами героїчно загинули воїни 73-го морського центру спеціальних операцій.

Забезпечуючи відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання воїни прийняли свій останній бій навічно залишившись в строю.

Вічна пам'ять.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684884 вiд 2024-02-29 12:03:16

ProkopUA
№ 1684881

Да, я позже тоже встречал меньшее количество убитых в сообщениях кацапских источников. Значит, надо брать среднее арифметическое)

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684883 вiд 2024-02-29 12:01:30

2 ProkopUA
№ 1684881
Аналогічно. Але був здивований. Построєніє, на плацу комбріг і замкомбріга, прилетіло два хаймарса і лише 31 вбитий та поранений. До того ж поранених значно менше, ніж вбитих.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684882 вiд 2024-02-29 12:00:52

То що А50, Світан сказав що судячи з усього за допомогою С200 збили. Він - льотчик, йому видніше. Сказав що є багато ракет до них у країнах колишнього Варшавського договору.
Зараз може так само, відстань менша, ніж тоді.

ProkopUA [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684881 вiд 2024-02-29 11:57:19

Bobb
№ 1684877 вiд 2024-02-29 00:06:40

Вчора в телезі бачив цю ж новину, але було написано:
В результате 19 военнослужащих погибли, еще 12 получили ранения.

проти твоєї зараз:
В результате 79 военнослужащих погибли, еще 120 получили ранения.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684880 вiд 2024-02-29 11:48:05

там вже 3 су знищено. сподіваюсь, що з екіпажем.

чим ви їх збиваєте????

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684879 вiд 2024-02-29 11:32:55

Мінус ще 2 російських Су-34 — командувач ПС Микола Олещук.

«Схоже, до них не доходить. Ніяких висновків не роблять російські пілоти. Сьогодні ~9:00 на Авдіївському та Маріупольському напрямках знищено ще два літаки окупантів».

Times of Ukraine

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684878 вiд 2024-02-29 10:25:42

«Динамо вперше за 2 роки проведе матч з глядачами вдома»
-----------------------
Здається, не за два роки, а набагато більше. Хто памʼятає, коли до цього востаннє грали з глядачами на трибунах?

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684877 вiд 2024-02-29 00:06:40

распад и неуважение
@VictorKvert2008

«Говорят об очередном награждении перед строем и об очередном ударе ракетами РСЗО „HIMARS“ по нашим военнослужащим и о последующих потерях. Необучаемые», — написал известный орк Царёв.
Информацию подтвердили Zига-каналы. Как пишет «Досье шпиона», удар был нанесен двумя ракетами РСЗО HIMARS по месту сбора личного состава 155-й отдельной бригады морской пехоты 27 февраля около 19:00. Утверждается, что в это время командование проводило построение для награждения. В результате 79 военнослужащих погибли, еще 120 получили ранения.
По данным источника, среди погибших — заместитель командира бригады подполковник Роман Кожухов, майор Александр Абилов и капитан Наиль Шахманов. Комбриг полковник Михаил Гудков получил ранение.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684876 вiд 2024-02-29 00:05:17

Давно Челсі не бачив, але сьогодні подивився.
Мудрик - напевне, краща гра сезону і справа не лише в забитому м'ячі.
Він також непогано колись в кубку зіграв, коли забив гол, але там було наче тільки 2-й тайм, а сьогодні - цілий матч.
Першу годину грав другим форвардом, потім - на звичному місці на фланзі.
Дуже добре! Суперник не з АПЛ, але в чемпіоншипі йдуть на 2-3у місці, тож міцна команда.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684875 вiд 2024-02-29 00:03:56

Із власного досвіду і спостережень: хокеїсти і футболісти стають «інтелектуалами» у спортивному сенсі після серйозних травм. Коли є бажання і запал, а внутрішній страх чи реальне фіз обмеження змушують шукати варіанти бути ефективним позиційно і без дурної біганини.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684874 вiд 2024-02-28 23:22:18

А оці пацани у рожевому - це персонал гей-бару?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684873 вiд 2024-02-28 23:16:49

Это кубок. Полюбому будут до победы..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684872 вiд 2024-02-28 23:13:49

Лідз-хуїдз, чєлсі-піздєлсі

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684871 вiд 2024-02-28 23:03:06

Хммм… в першому таймі складалось враження що Челсі трохи піднажмуть і лідз розвалиться…
Але в 2му лідз спокійно контролює мяч. Челсі наче команда першості водокачки. Не можуть пресинг нормальний зробити…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684870 вiд 2024-02-28 22:55:15

я не знвю якого там інтелекту у Мудрика не вистачає Почеттіно, але такі барани бігають по полю у лондонців, що Мудрик на їх рівні за думкою то Модрич чи Бускетс якийсь.
В кого не тикни пальцем - дятел дятлом. Ну може Кейседу пристойний в цьому плані гравець. Але, напр, Мадуеке, Джексон, Галагер, Чалоба то просто дичина якась.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684869 вiд 2024-02-28 22:39:08

Я ваащето за Лидс.. но, этот радосно-перастический цвет формы.. хоть за челси болей..

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684868 вiд 2024-02-28 22:22:22

До речі мудрик під нападником грає
Можливо перший раз в сезоні
Видно що лідз команда на 2 голови нижча
Челсі самі собі моменти привозять…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684867 вiд 2024-02-28 22:20:05

Мудрик выводит челсюков вперед. 2-1
.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684866 вiд 2024-02-28 21:31:23

Патамушта фины воевпли с кацапней и понимают, какая это херня..

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684865 вiд 2024-02-28 21:24:25

«Finland has not set any restrictions on its arms aid, and Ukraine can use the weapons provided by Finland also on Russian soil,» Jukka Kopra, chairman of the defense committee of the Finnish parliament said.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684864 вiд 2024-02-28 20:31:19

2 Enot
№ 1684820
а ти певен, що «просто»?
Починаючи з того, що треба заплатити «злівальщикам» … А якщо команда бʼється за преміальні (обʼявити, що преміальних за кротів не буде - теж пахне так собі), а троє зливають, то всі ж розуміють, може все вилізти наружу. Значить платити усім. А якщо ще й зайшла пропозиція від Кривбаса хлопцям?
А так: «Русік, випусти Калюжного». Ось це дійсно просто. Оці ось «забули заявити» поганим пахнуть

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684863 вiд 2024-02-28 17:15:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684862

то вже могли б хоч штучний інтелект навчити відрізняти де козак, а де кізяк.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684862 вiд 2024-02-28 17:10:02

VVV [Останнi 20 месаг]
№ 1684861 вiд 2024-02-28 17:00:52

Так це відомий західний стереотип. Якщо хтось памʼятає серіал «Фарго» - там у третьому, здається, сезоні є персонаж, якого описують як українця родом з Києва, і при цьому називають «казаком із волчʼєй сотні». Не варто і говорити, що жодних вовчих сотень в Україні не було ні у часи запорожців, ні пізніше.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684861 вiд 2024-02-28 17:00:52

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684858

спробуй попросити генератор Bing намалювати козака. він якусь кацапопідарську хуйню бородату малює в папахах хутряних. люте гандонство виходить.
тупо не малює українських козаків.

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684860 вiд 2024-02-28 16:56:26

TO Enot (sk (здалеку) № 1684842 вiд 2024-02-28 13:55:44)
№ 1684848 вiд 2024-02-28 14:45:58

Не офіційно, а декларативно…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684859 вiд 2024-02-28 16:53:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684858
ушлі люди вже знайшли фото якось негра, який служив в вермахті
може правда фейк :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684858 вiд 2024-02-28 16:44:48

"Нещодавно Google вже попросила вибачення за те, що вона описує як «неточності в деяких історичних зображеннях», створені за допомогою Gemini.

Заява пролунала після критики через те, що інструмент зображував групи людей, які точно були білими, приміром, німецьких солдатів часів нацизму, як кольорових людей, що є надмірною корекцією проблем із расовими упередженнями ".
--------------------
Ну які ж це неточності? Он у Фуйлівуді знімають кіно, де шотландську королеву Марію Стюарт грає чорна актриса - і ніфуя, довбойоби лише аплодують. Відповідно, і нєгри-есесівці цілком можуть бути.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684857 вiд 2024-02-28 15:55:47

я так розумію що той «устав оон» писали дуже хитрожопі люди :)
або писали люди які думали що ті хто будуть «слідувати» тому уставу будуть «нормальними»
з однієї сторони «самовизначення народів». тобто «ми - народ днр, ура таваріщі!» - ок
з іншого боку - «індивідуальна чи колективна самоооборона» - тобто можна їбошити ті «днр-и»
ось цитати прямо з уставу на рус з сайту оон
----------
Статья 1
Организация Объединенных Наций преследует Цели:
Развивать дружественные отношения между нациями на основе уважения принципа равноправия и самоопределения народов… (це можна курдам, наприклад розказати)
Статья 51
Настоящий Устав ни в коей мере не затрагивает неотъемлемого права на индивидуальную или коллективную самооборону, если произойдет вооруженное нападение на Члена Организации, до тех пор пока Совет Безопасности не примет мер, необходимых для поддержания международного мира и безопасности. Меры, принятые Членами Организации при осуществлении этого права на самооборону, должны быть немедленно сообщены Совету Безопасности и никоим образом не должны затрагивать полномочий и ответственности Совета Безопасности, в соответствии с настоящим Уставом, в отношении предпринятия в любое время таких действий, какие он сочтет необходимыми для поддержания или восстановления международного мира и безопасности.
(ну тобто «умовний грозний» можна роз'єбошити вщент, тому що 51ша стаття дозволяє). той же оон ні за що не проголосує

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684856 вiд 2024-02-28 15:43:16

Ви, пане, з якою метою цікавитесь? :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684855 вiд 2024-02-28 15:30:13

А от чи є якийсь особливий хитровиїбаний «пріднєстровскій народ» - на кшталт древніх, прославлених у віках народів диниер та линиер?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684854 вiд 2024-02-28 15:27:23

"Принять обращение в адрес Совета
Федерации и Государственной думы РФ с
просьбой о реализации мер по защите
Приднестровья в условиях усиления
давления Молдовы с учетом факта
постоянного проживания на территории
Приднестровской Молдавской Республики
более 220 тыс. граждан России и
уникального положительного опыта
российского миротворчества на Днестре,
а также статуса гаранта и посредника в
переговорном процессе "- говорится в
проекте.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684853 вiд 2024-02-28 15:22:28

sk (здалеку)
№ 1684849 вiд 2024-02-28 14:55:47

Про зубрьожку)

А то правда про оцінки, допомогу і тд.
При цьому цілком відверто про корупцію - є. Каже, лягають у лікарню і туди черга до «хворого» з відвідинами і подарунками, в тч кеш…))
Але пробити якесь гівно важко, бо чиновнику пизда і тому обирають не краще з гівна, а серед кращих і там вже хороводять.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.