VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684732 вiд 2024-02-27 10:35:39Feodorit № 1684730 і 90% блокування кордону польськими ібланами на тракторах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684731 вiд 2024-02-27 10:33:47Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1684725 вiд 2024-02-27 10:13:58Ну так ще Залужний казав, що для західних медіа і західного обивателя (зокрема пересічного європузана), та військова техніка, яку Захід надає Україні - це щось красіве, афуєнне та непереможне, а для кацапів воно - ціль.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684730 вiд 2024-02-27 10:28:10Papka № 1684728 проти 5%-20% вірогідності ураження у Івано-Франківську… i ~0% вірогідності ураження в Польщі, Румунії, Болгарії і т. д. Чи «Цифри - фігня, моє бачення світу - це все.» ?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684729 вiд 2024-02-27 10:27:54Papka № 1684728 вiд 2024-02-27 10:20:22 Якщо 5 чи 20 відсотків імовірності ураження це означає що для знищення цілі треба випустити більше ракет. І ціль буде знищена.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684728 вiд 2024-02-27 10:20:222 Enot 1684654 100% вірогідність (точніше навіть - факт) ураження у Харкові проти 5%-20% вірогідності ураження у Івано-Франківську… Це навіть без врахування типів і кількості наявних ракет (тобто, кількості доставленої БЧ) … Якщо це «не має різниці», тоді позиція зрозуміла: «Цифри - фігня, моє бачення світу - це все.».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684727 вiд 2024-02-27 10:19:49може це ота минулорічна ідея про в НАТО частинами, те шо не окуповане.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684726 вiд 2024-02-27 10:14:58sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1684720 вiд 2024-02-27 09:54:45Дуже цікаве повідомлення. Залежно від того, на яких глибинах прокладено ці кабелі, може виявитися, що дикуни мають обладнання для проведення глибоководних робіт. Хоча могли і якорем зачепити (?), як нібито сталося у випадку Естонії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684725 вiд 2024-02-27 10:13:58sk (здалеку) № 1684717 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684715 NASAMS був в суботу. Іскандер вроде. Було чуть короче. Вони так стоять за містом і звідки пуски, тіки сліпий не побаче де
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684724 вiд 2024-02-27 10:09:02Це якщо окремі країни вирішать - інша справа.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684723 вiд 2024-02-27 10:08:15Це піздоьж тому що для введення військ вони чекають консенсусу в НАТО і ЄС, звісно цього не буде ніколи.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684722 вiд 2024-02-27 10:06:43У Джибуті тому їбучому військових баз дохуя всяких, і навіть японська %) Джибутці касують. https://www.pressenza.com/2023/12/close-the-foreign-bases-in-djibouti/
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684721 вiд 2024-02-27 10:03:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684712 чого це слабкувато? нормально. прямо сказалим хуйлуша, роби що хочеш, ми сцикуни.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684720 вiд 2024-02-27 09:54:45The Houthis have damaged 4 underwater communication cables in the Bab al-Mandeb Strait. The cables are critical global infrastructure which facilitate internet connections between parts of Asia and parts of Europe. -------- до речі. коли пишуть про теракти хуситів, часто згадують що *** миль від джібуті. і те джібуті постійно «світиться» … а у тому ж джібуті китай почав будувати свою базу вмф буквально менше 10ти років назад
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684719 вiд 2024-02-27 09:33:16sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1684718 вiд 2024-02-27 09:23:47Ну, якщо це будуть їхні власні системи ППО з їхніми ж навченими операторами - це буде, мʼяко кажучи, непогано ;) Чи те ж саме стосовно ракет з радіусом дії 600-1000 км. Про фронтову авіацію не говоримо, хоча за структурою сухопутні війська (Army в амер. розумінні терміну) включають і авіаційні підрозділи.Але поки що це більше схоже на політико-інформаційний 3.143дьож.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684718 вiд 2024-02-27 09:23:47The President of Poland, Andrzej Duda stated that the Main Topic which was Heatedly Debated at today’s International Summit in France was the Deployed of NATO Ground Forces into Ukraine, with a number of Allied Countries claimed to already be prepared or preparing for such an Operation while several others stated that it should at least be Discussed. ----------- я от хз… ці заяви для чого? налякати хуйла? які «граунд форсес» вони хочуть ввести? штурмові бригади пробувати авдіївку відбити? чи будуть «охороняти» аеродром в новоконстантинівці? зброї не вистачає. снарядів - теж… вони розказують що якісь війська планують вводити…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684717 вiд 2024-02-27 09:19:37Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684715 за один день (можливо два) можливо співпало. можливо хуйлостанці отримали якісь нові версії «ланцетів» що наша реб не подавляє хз. потрібно дивитись що там аналітеги скажуть ------- ще вчора-сьогодні купа відосів як хуйлостанці добудовують зд гілку щоб через маріуполь військову логістику організувати…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684716 вiд 2024-02-27 09:04:14Пишуть, що Блінкен зустрічався з Сікорським. Сподіваюся, що, окрім усього іншого, обклав поляків фуями за неспроможність чи небажання управляти ситуацією на кордоні. Цим падлам треба доброго копняка під сраку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684715 вiд 2024-02-27 08:54:19sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1684714 вiд 2024-02-27 08:26:05Ну так це можливо за певний тривалий період виклали статистику по ураженнях.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684714 вiд 2024-02-27 08:26:05CAESAR 8x8 SPH was destroyed by a Russian ZALA Lancet which hit it into the ammo stowage, causing a ammunition cookoff. So to add up, Russia showed Videos of: ?? M1A1 Abrams Destroyed ?? NASAMS ?? CAESAR 8x8 ?? Archer ?? P-18 --------- давно не було чути (багато) про ланцети і т. п… але вчора просто дуже хуй-овий день…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684713 вiд 2024-02-27 08:14:37Fozzey № 1684702 вiд 2024-02-27 01:16:42 Ну про то, що Польща - «моя улюблена» і про «кумирів, які співають про аборти» (што?) ти ж аргументовано заявляєш, така ж авторитетна людина не може пиздіти, правда?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684712 вiд 2024-02-27 07:39:16"У Північноатлантичному Альянсі обіцяють реагувати на спроби Москви анексувати Придністровський регіон Молдови. У той же час, в НАТО скептично ставляться до можливості Росії здійснити це. Про це у понеділок, 26 лютого, заявив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, передає Realidadea. md.«Якщо Росія вирішить анексувати Придністровʼя, НАТО засудить подібні дії та продовжить підтримувати Республіку Молдова», - зазначив він ".-------------------------Якось слабкувато перднули, непереконливо. І це ще румун говорить, до речі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684711 вiд 2024-02-27 07:36:29Защіщайтєсь, теоретично, але консенсусу немає, ага-ага
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684710 вiд 2024-02-27 07:33:53sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1684699 вiд 2024-02-27 00:47:13Виглядає так, що жабидло настільки надрочене діями Фуйла, що вирішило погратися у д «Артаньяна і кагбе говорить бункерному підару:» Защіщяйтєсь, сударь! "
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684709 вiд 2024-02-27 07:31:23Якщо оцінювати не особистість автора, а саме повідомлення, то воно із серії «опасайся нєвєдомой хуйні» - тобто претендує на якесь особливе знання, повідомляє про страшну та близьку загрозу, але ніяк не конкретизує її та не пропонує шляхів виходу з ситуації.Якби щось подібне розмістив вася з невідомого ІР, то 99% користувачів сказали б, що це кацапське іпсо.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684708 вiд 2024-02-27 07:00:00Он ви послухали Масі Найєма. Далі що? Ну, зйобуйтеся, Тису перепливайте. Ви це можете зробити і без Масі Найєма.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684707 вiд 2024-02-27 05:01:45Voordalak (Тут поруч) № 1684706 вiд 2024-02-27 03:50:07 Він - ветеран ще з 2014-2015, безкоштовно захищав чи допомагав, як адвокат, багатьом учасникам майдану та тих кампаній. Можеш кидатися на кого хочеш без роздумів із оцим своїм ксенофобським гівном, але й сам тоді давай номер бригади, сектор, в/ч. Масі у 79й служив, у десантурі, де ти був найукраїнський з українців?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684706 вiд 2024-02-27 03:50:07Fozzey № 1684700 вiд 2024-02-27 00:47:45 Цей одноокий ішак сам себе підірвав гранатою коли бавився нею, а зараз уся його афганська сімейка разом із зеленими потворами присмокталась до бюджету і качає собі бабло поки Україна стікає кров'ю.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684705 вiд 2024-02-27 03:03:58Vichny № 1684683 Там здаєтся тріґером було, що якісь кацапи відкрили бар 'тільки для білих' й не пускали туди місцевих. Ну ланкійці й запронували вигнати їх всіх гуртом. Українців за компанію. Бо вони українців від кацапів відрізняють як ми індійців від ланкійців :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684704 вiд 2024-02-27 01:55:42Fozzey № 1684701 Організаторами створено якісний симпатичний кліп про концерт ТНМК в Ульмі (Німеччина). Всім приємного перегляду. :-)
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684703 вiд 2024-02-27 01:47:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684655 Ну, власне. Відкривати Ужгород, шоб шо? Думаю, йдеться про Львів. Але насправді поки в небі не припинять літати дрони і ракети, цивільне сполучення ніхто ніколи не відкриє з жодного аеропорту
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684702 вiд 2024-02-27 01:16:422 Vichny№ 1684418От ти невгамовний. Що неправдивого? Шо Польща твоя улюблена стрімко стає другою Угорщиною? Про аборти там твої кумири щось співають? А про музику то особисте. Стільки років бачити тут суцільний надроч на польський рок і одного разу не втриматися.А про поп тут тобі фахово про Євробачення напишуть, що і коли там Польща награла.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684701 вiд 2024-02-27 01:03:202 PEPSI№ 1684501Дякую дуже за допомогу! В цьому турі два концерти вдалося зробити саме через О.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684700 вiд 2024-02-27 00:47:452 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1684671Багато чим він займається. Я б до його слів прислухався, він багато речей непопулярних каже, але схожих на правду.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684699 вiд 2024-02-27 00:47:13French President Macron says sending Western troops on the ground in Ukraine is not 'ruled out' in the future - AP «We will do whatever it takes to ensure that Russia cannot win this war. There is no consensus today to send ground troops…but nothing should be excluded» … Сподіваюсь 500к автоматників ніхто не дасть… 50 ф16, пара сотень хаймарсів і тп
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684698 вiд 2024-02-27 00:33:232 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684692 Орбан собі вициганив 4. Ну а Гріппени наші ще при чучмі дивилися.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684697 вiд 2024-02-27 00:09:34Вот сейчас тревого в Черновицкой, Хмельницеой и Ровенской областях..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684696 вiд 2024-02-27 00:05:17№ 1684690С моря над Затокой заходят в пмр, идут на север и выходят на Франковщину и далее..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684695 вiд 2024-02-26 23:59:30До речі, макрон зібрав євро-збіговисько. Знову плани як нам допомогти… хз для чого рамштайн? Якось чим більше таких «груп допомоги», тим менше самої допомоги… Цікаво що зе полетить у вірменію-азербайджан розрулювати конфлікт (нах воно йому потрібно, хіба що друг макрон попросив) … От хз, до вірмен я б не їхав…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684694 вiд 2024-02-26 23:56:15Мабуть, він принципово не згоден з усім, що ЄС схвалює. Бунтарь. :))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684693 вiд 2024-02-26 23:55:19Орбан базує і макає європейців обличчям кудись.: D --- Орбан не захотів вшановувати пам’ять Навального і назвав його шовіністом