Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684572 вiд 2024-02-25 18:40:46Enot № 1684570 ООН не бреше. Це те, що вони змогли верифікувати і задокументований. Ось і все. До територій під контролем кацапів немає доступу. І ніхто не знає, скільки загинуло точно і, можливо, ніколи не знатиме
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684571 вiд 2024-02-25 18:37:45зеленський каже «воїнів» тут, дійсно, якщо взяти підрозділи мвс, погранці… можливо ще якісь структури… в б-якому випадку зводки ген-табу про «знищення» 400к хуйлостанців, потрібно ділити на 3 (ну тобто вбиті та «виведені з ладу») … інше питання для чого зе озвучив цифри?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684570 вiд 2024-02-25 18:27:36ООН бреше
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684569 вiд 2024-02-25 17:48:39Оон каже що тільки мірняка загинуло 10000, тож так, гадаю цифра в 31тис занижена втричі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684568 вiд 2024-02-25 17:45:35Я по рекомендації Вічного встановив Київстар ТБ і тільки так зміг дивитись матч. Ось тут перелік платформ де можно дивитись цей упл-тв. Наче Воля там є https://www.upl.ua/ua/news/view/8324
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684567 вiд 2024-02-25 17:43:42Зе каже, що всього «загинуло 31 тис військових». Страшний і огидний піздьож (. І плювок в обличчя
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684566 вiд 2024-02-25 17:43:16До речі, у мене в пакеті Волі зʼявився канал UPL. TV, але ніфуя не відкривається. А хтось дивився у пакеті Волі сьогодні матч?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684565 вiд 2024-02-25 17:35:20klirik № 1684563 Жрадло)))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684564 вiд 2024-02-25 17:34:30Він ще й вигадав хитрожопий термін «транзитний захист», якого раніше не доводилося чути.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684563 вiд 2024-02-25 17:33:17Коментатор трансформував русняве «пища для размышлений» в «харчі для роздумів», що мені аж різануло. Поліз у словник, там цей вираз переклали здебільшого як «їжа для …». Сподіваюсь наступного разу коментатор не скаже «хавчик» або «їдло для роздумів»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684562 вiд 2024-02-25 17:31:04Та загалом непогано - Шапаренко ніби набирає потроху, бо сьогодні доволі якісно розганяв атаки, а в особі Ваната нарешті маємо нападника, який робить те, що має робити нападник. Із мінусів - які і раніше немає ясності з центральними захисниками.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684561 вiд 2024-02-25 17:03:13Новий ЦЗ обісрався, молодий, якому роздавали аванси.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684560 вiд 2024-02-25 16:54:49Там при другому голі Шапа тупо завалив металіста при початку атаки, але таке. Нам не треба щоб М1925 набирав очки
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684559 вiд 2024-02-25 16:53:41І навіть два. БФ «суркєс і брат» завдає майстерного удару у відповідь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684558 вiд 2024-02-25 16:28:51А шо ніхто не радіє шо Динамо забили гол?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684557 вiд 2024-02-25 16:23:2810 кутових, 10 ударів по воротах. погано тіки шо проспали стартові 5 хвилин
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684556 вiд 2024-02-25 16:20:23В Роботиному вчора наші дали рускім десантнікам хорошої пизди, зокрема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684555 вiд 2024-02-25 16:11:37Але сподіваємося на краще. Ресурси у русня теж не бездонна діжка, та і який чорний лебідь може прилетіти. Вчора одни хороший друг України поляк Ремігіуш Вільк, гарно так написав про момент. Remigiusz Wilk @RemigiuszWilk Drugi rok Dawid broni się przed Goliatem. Nawiązując do dzisiejszej smutnej rocznicy przypominam, że 10 sierpnia 1920 było też wielu takich, którzy sądzili, że agresora nie da się ani zatrzymać, ani pokonać*. A jednak. * - na szczęście nie istniały wówczas media społecznościowe. Мова оригіналу – польська, переклад від На другий рік Давид захищається від Голіафа. Звертаючись до сьогоднішньої сумної річниці, нагадаю, що 10 серпня 1920 року (в Польщі) багато хто вважав, що агресора неможливо ні зупинити, ні перемогти *. І все ж. * - на щастя, соціальних мереж тоді не існувало.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684554 вiд 2024-02-25 16:05:28Не треба бути великим аналітиком щоб побачити, яких пройобів в глобальному воєнно-стратегічному аспекті припустилося вище політичне і військове керівництво України в 2023 році. Успішні операції 2022 року відіграли в цьому сенсі трохи оманливо. Надали впевненість, що росія буде слабшати, а Україна ставати дедалі дужчою. Русня після Ізюмського-Балаклійському розгрому восени 2022 року цілком змінила свою стратегію, поставили на гру в довгу. А наші, натхенні перемогами, навпаки поставили на гру в коротку, мовляв як тільки Захід нам надасть те і то, то ми випиздимо русню. А вийшло те що вийшло. Русня серйозно підійшла до мобілізації, Вагер з його зеками, дав передишку. Також русня серйозно почала готувати оборонні лінії (мовляв, а ХЗ, може американці і справді нададуть Україні 200 Абрамсів і 500 Бредлі, і 100 Ф-16) … тож треба мінувати лінію Суровікіна, треба зуби дракона ставити на 3 лініях в 50 кілометрах від лінії фронту. Наприклад знаю, що біля Мирної Долини, а це 50 км від Бахмута на південний схід поставили зуби дракона і принаймні шось там викопали. А що наші? Захід не надав достатньо для наступальних операцій, тож наші стратегічні плани на 2023 рік не підкріплені нічим, і це за відсутності якихось рішучих кардинальних змін, за відсутності кроків у внутрішній перебудові України на війну. Звісно, Україна має набагато менше ресурсів на війну, ніж Росія. І по факту у русні більше сил збудувати ті ж самі лінії оборони, ніж у нас. Отже ця наша стратегія виявилася помилковою мабуть, і за неї будемо ще якийсь час розплачуватися.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684553 вiд 2024-02-25 15:56:38Поки що на полі бачимо Благодійний фонд ім. братьйофф чучуркєс.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684552 вiд 2024-02-25 15:49:29PEPSI (Merkury) № 1684548 Клоун, тут моїх аналізів ти не бачив, та й ніколи не побачиш. Кожному бажаю свою роботу робить і робить її якісно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684551 вiд 2024-02-25 15:47:30klirik № 1684549 На Київстар ТБ можна дивитись, безкоштовно
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684550 вiд 2024-02-25 15:41:26Гармаш!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684549 вiд 2024-02-25 15:40:42А що, трансляції нема?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684548 вiд 2024-02-25 14:50:22Vichny № 1684544 Оналітєг, з твоїми аналізами лінія фронту була би вже десь під житомиром, а ти просив би притулку десь під Мукачево :-)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684547 вiд 2024-02-25 13:48:09"Половина зброї не постачається в Україну вчасно, - Міноборони. Міністр наголосив, що у разі затримок Україна втрачає людей і території. " https://www.rbc.ua/rus/news/polovina-zbroyi-postachaetsya-ukrayinu-vchasno-1708856468.html Ну ось, а ви Залужний, Сирський, Єрмак, а виявляється винні логісти союзників в наших поразках
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684546 вiд 2024-02-25 12:51:23Було б. Можливо. Але нема.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684545 вiд 2024-02-25 11:29:582 Vichny № 1684544(замислено) уж по президентом точно було б краще ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684544 вiд 2024-02-25 11:17:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684543 вiд 2024-02-25 09:15:29 Точно! Бо на виборах знов може перемогти якась зеленожопа підарасня, а Обсілф хуйні не допустить, тут така експертиза, така аналітика потужна, що огого!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684543 вiд 2024-02-25 09:15:29Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1684533 вiд 2024-02-25 01:22:45Вибори - це вже занадто, але те, що будь-які призначення у військовому керівництві мають відбуватися лише за погодженням з ОБСІЛФом - це адназначно; немає візи ОБСІЛФу - немає призначення.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684542 вiд 2024-02-25 09:12:22Знищення Кримського мосту ймовірно мало б більш символічне значення, але якщо його наїбнути, скажімо, напередодні «турістічєскава сєзона», це було б непогано з усіх точок зору - зокрема і тому, що кацапні довелося б частину тієї пропускної спроможності, яка залишиться, виділити під цивільні вантажі, перевезення кацапської худоби тощо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684541 вiд 2024-02-25 09:06:50Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1684523 вiд 2024-02-24 23:18:11Тому нєбєнзі і всій його підарасії факти - до сраки.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684540 вiд 2024-02-25 02:21:32Це інша справа. Суб'єктивні вфдчуття, на які ми всі маєм право. А то «мала б саме там бути лінія оборони!» замість «мені хотілося б, щоб вона була»
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684539 вiд 2024-02-25 02:16:59я маю трохи інформації звідти, і маю трохи досвіду армійської служби, як рядового, сержанта і офіцера. Дай бог нам втримати ті рубежі, але бачу, що буде дуже важко. крапка.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684538 вiд 2024-02-25 02:02:27Не маю. Тому і не пижжу впусту якусь брєдятіну, і тобі не раджу
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684537 вiд 2024-02-25 02:01:17Vichny № 1684535 а ти маєш вичерпну інформацію? точно маєш? може б і ти менше пиздів, а не ліпив з себе нач. штабу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684536 вiд 2024-02-25 02:00:22«мала б бути там лінія оборони». Схуялі? Ти знаєш місцевість, розклади, ресурси, задум? Ото аби пиздануть як в лужу перднути, стратег блять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684535 вiд 2024-02-25 01:55:40Я маю сказати таке: не маєш вичерпної інформації - то й не пизди
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684534 вiд 2024-02-25 01:49:22Vichny № 168453 ти маєш шось сказати, чи просто по3,14 діти виліз запівніч?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684533 вiд 2024-02-25 01:22:45Їбічєска сила, не Обсілф, а просто якийсь супергенеральний штаб, 24 години над картами схиляється, не їсть-не п'є, точно знає де і чому має бути лінія оборони, поки Сирський по Львову вештається. Терміново провести вибори головкома і генерального штабу!