🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1666.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684412 вiд 2024-02-23 16:21:02

№ 1684396

а в тому дописі оце одна лише фраза? і ні на кого там не покладається відповідальність?
просто навіть цікаво самому вже, як так можна виривати із контекста

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684411 вiд 2024-02-23 16:07:42

багато текста в нових санкціях…
але… вже два роки війни. хуйлостан лідер по к-ті санкцій у світі… і щось не видно щоб ті санкції явно впливали на «життя» хуйла чи на інтесивність війни
мало того. підсанкційний іран допомагає хуйлостану військовою зброєю…
з іншого боку. а якби навального не вбили? додаткових санкцій би не вводили?
«завтра» пнр приєднають до хуйлостану - буде чергова хвиля санкцій які ні на що не вплинуть?
це вже починає нагадувати «чергове 1500те попередження китаю» штатам по тайваню. з чого у свій час всі ржали…
----------
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2024/02/23/statement-from-president-joe-biden-ahead-of-the-two-year-anniversary-of-russias-brutal-assault-against-ukraine/
Today, I am announcing more than 500 new sanctions against Russia for its ongoing war of conquest on Ukraine and for the death of Aleksey Navalny, who was a courageous anti-corruption activist and Putin’s fiercest opposition leader. These sanctions will target individuals connected to Navalny’s imprisonment as well as Russia’s financial sector, defense industrial base, procurement networks and sanctions evaders across multiple continents. They will ensure Putin pays an even steeper price for his aggression abroad and repression at home.

We are also imposing new export restrictions on nearly 100 entities for providing backdoor support for Russia’s war machine.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684410 вiд 2024-02-23 15:43:27

Мерзотники завжди беруть гору над порядними людьми тому, що вони поводяться з порядними людьми як із мерзотниками, а порядні люди поводяться з мерзотниками як із порядними людьми.
Андре Моруа

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684409 вiд 2024-02-23 15:41:43

✔️Соглашения о сотрудничестве в сфере безопасности:

1) Британия ✅

2) Германия ✅

3) Франция ✅

4) Дания ✅

5) ❓

✔️Военная помощь (млрд евро)

Страна: 2022 2023 2024

Британия: 2.7 2.7 3.0
Германия: 1.7 5.0 7.1
Франция: 1.7 2.1 3.0
Дания: 0.6 ? 1.8
https://t.me/ShrikeNews/12577

Все рівно на фоні 60 ярдів від штатів - дуже мало

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684408 вiд 2024-02-23 15:34:31

Команда просерунів) Вони геніальні в своїй нездартності. Продукт негативного відбору.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684407 вiд 2024-02-23 15:33:33



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684372
він сам, можливо і не впливає, але те, що він посіяв зійшло і поміж будяків

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684406 вiд 2024-02-23 15:30:32

та ж не москаль № 1684397
лишити теперішню, або змінити на команду Пороха

краще теперішня ніж Полторак, Муженко, Пашинський і кум Югій. Хто там ще в команді Пороха залишився в Україні?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684405 вiд 2024-02-23 15:25:15

Ну ви ж його обирали в одному турі? Еге ж? Ну от.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684404 вiд 2024-02-23 15:23:17

не знаю як Петя, але поки смокчем усі ми тут разом …
бо він в любий момент збере лахи і поїде доживать в Марбелью, а ми лишимось тут не виїздні і в лайні

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684403 вiд 2024-02-23 15:20:43

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1684401
я не питаю про взагалі, питаю вибір конкретних осіб

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684402 вiд 2024-02-23 15:16:08

Безумовно, так і було б. А Пєтя відсмоктав би повним ротом

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684401 вiд 2024-02-23 15:10:18

якби зараз був вибір легітимно і мирно змінити владу в Україні, ошалелий посполитий пішов би і знов переобрав Зельца. Причом чесно і без всяких.
шоб ми там собі не придумавали …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684400 вiд 2024-02-23 15:07:33

Sauron [Останнi 20 месаг]
№ 1684390 вiд 2024-02-23 14:33:08

Так - перш, ніж щось робити, звичайно слід сідати і рахувати, хто більше програє.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684399 вiд 2024-02-23 15:07:18

Рада прийняла в цілому законопроект про лобізм #10337
----
Это было последнее условие для начала переговоров о вступлении в ЕС.
---------------
добре що законопроект про один з антикорупційних органів «провалили». точніше не вистачило 4х голосів
посли джі-7 перед голосуванням в хуїтері писали що «ми в ахуйі з законів які ви хочете прийняти» …
на що деякі наші відповідали що «корупція наша - і ми самі знаємо як з нею боротись». фурса трохи про це на стрімі сьогодні коментував…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684398 вiд 2024-02-23 15:03:36

Певний час «міжнародні партнери» із жалості до України сприймали як належне дитячу безпосередність нашого героя (поряд із його мужньою неголеністю та помʼятими штанями). Але тепер воно вже всіх заїбало, і це добре видно.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684397 вiд 2024-02-23 14:56:21

Toreo
от можеш чесно відповісти - якби зараз був вибір легітимно і мирно змінити владу в Україні, і були б два варіанти - лишити теперішню, або змінити на команду Пороха, ти б який вибрав?
зрештою питання до всіх

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684396 вiд 2024-02-23 14:50:57

хоч партія єс активно використовує цю тему, щоб ще трохи похитати суспільство, мовляв, це все зеленський і ко недопрацював, але причини не у нас.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684395 вiд 2024-02-23 14:48:01

Enot
№ 1684392
пішов нахуй, спеціаліст у всьому. і хай тобі Порох кожну ніч сниться

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684394 вiд 2024-02-23 14:45:40

де ж там блять написано що то єс у всьому блять винувата?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684393 вiд 2024-02-23 14:44:53

Batyj
№ 1684388
після відступу с Авдіївки, піздьож про «контрнаступ» можна було б заткнуть хоч з деякий час. Хочаб заради пам'яти тих, хто там загинув …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684392 вiд 2024-02-23 14:44:42

Блять. Спеціаліст по дипломатичному етикету)))

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684391 вiд 2024-02-23 14:42:03

«я прошу тебе, Дональде і тебе Анджею приїхати до кордону» - вершина дипломатичної етики і політичного рішення питання, але винуваті в усьому партія ЄС, бо розхитує суспільство.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684390 вiд 2024-02-23 14:33:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684386

Мені це не подобається, краще якось миритись, аніж далі ескалювати.: /
Тільки мала частина того, що заїжджає в Польщу продається саме там, інше їде транзитом далі.
Якщо буде повна зупинка транспортного руху, то ми втратимо значно більше, аніж поляки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684389 вiд 2024-02-23 14:29:26

да, да, тіки торговельної війни нам і не вистачає до повного щастя …

я не знаю шо поляки і Байден нам винні, і чому, але проблеми там в нас почались чомусь саме тоді, коли один політичний діяч став «не тряпкой».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684388 вiд 2024-02-23 14:23:37

Ебанат не успокаивается. Опять про наступ «анонсирует»..

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684387 вiд 2024-02-23 14:17:34

olma
№ 1684379

«І саме трампіський спікер Палати пересрав всі карти адміністрації Байдена і демократів.»
---------------

а що саме респи пересирають демократам?

обидві партії активно використовують україну у зп боротьбі. лицемір байден перекладає відповідальність на трампа ніби через блокування україни, але сенс тут - не у тому, щоб нам допомогти, а щоб максимально дискредитувати трампа і збурити потенційних виборців демократів.

трамп ніби аж сильно за захист кордону, а насправді так само манкує питанням україна-кордон, активізуючи власних виборців.

україна для обох - розмінна монета. що є нормальним для цинічної і прагматичної американської політики

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684386 вiд 2024-02-23 14:15:21

Заборона польських товарів, принаймні продовольчої групи, мабуть вже на часі. І хай ті польські контори, які від цього втратять, їбуть в жопу своїх «фермерів».

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684385 вiд 2024-02-23 14:13:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684382

Саме РЕБ і мається на увазі.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684384 вiд 2024-02-23 14:10:41

olma
№ 1684349

«А Туск так акуратно його поставив на грішну землю…»
-----------------

туск обыцяв одне, а робить інше. при цьому 77% поляків підтримують всі ці блокування українців. а влада польська уникає чесного діалогу з суспільством.

зараз туск вимагає, щоб україна самостійно обмежила сама себе. і не лише в експорті зернових, їх і так іде мізер на польшу.
поляки ще хочуть, щоб ми самозабанили свій мед, олію, курку, сік яблучний (це ще що?) і т. і.

ми цього робити не хочемо. і не маємо. бо вс черзі стоять болгари, румуни, але там влада виявилася сильнішою, своїх фермерів трохи послали нах, поки що принаймні.

якщо ми ляжемо під поляків, то зразу посиплеться і на інших кордонах.

так що таке. хоч партія єс активно використовує цю тему, щоб ще трохи похитати суспільство, мовляв, це все зеленський і ко недопрацював, але причини не у нас.

важка війна, а чорні лебеді прилетіли не до ворога, який є сильнішим, а до нас. що з братськими поляками, що з байденами-трампами…

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684383 вiд 2024-02-23 14:00:43

шо воно там тільки не наплело -

звільнив Залужного, бо - це перезавантаження, перебудова та зміна менеджменту, але це не зміна курсу, але зміна якихось речей, які не змінювались, маєм бути швидкими і розумними…
попри все це «Я!!! надав йому звання Героя України, бо я дуже вдячний йому за це»
після цього воно буде готувати новий контрнаступ.
--------------
сотні тисяч загиблих через це Я!, а скільки ще приречено..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684382 вiд 2024-02-23 13:28:12

Щойно звернув увагу - у зведенні про відбиття повітряного удару таке:

"Наші сили ППО знищили 9 дронів-камікадзе, а ракети втратили бойову спроможність в повітрі ".

Цікаво, як це слід розуміти, і чи не мається тут на увазі робота РЕБ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684381 вiд 2024-02-23 12:45:54

Свого часу на Заході сміялися над геріатричним совячим керівництвом, а тепер у найважливішій країни Заходу мають отето вот - перегони на інвалідних візках, хто перший встигне на цвинтар.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684380 вiд 2024-02-23 12:34:59

і в цей час зе зає і-вью фокс-ньюз :)
мовляв з «байденістами» - все ясно
починаємо працювати з «трампістами»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684379 вiд 2024-02-23 12:24:49

toreo
№ 1684378
----
Трампісти зробили дуже нестандартний хід 3 місяці тому. Взяли і змінили нетрампіського спікера з надуманої причини. І демократи сміялися тоді з цього.

І саме трампіський спікер Палати пересрав всі карти адміністрації Байдена і демократів.
І зараз демократи змобілізувалися, і почали теж працювати більш креативно. Подивимося.

Зараз ми є свідками величі або занепаду США як глобального лідера.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684378 вiд 2024-02-23 12:19:45

olma
№ 1684375

заряджати кожного байденіста-демократа разом з його запевненнями і усім гівном в гармату і стріляти нею в кацапів

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684377 вiд 2024-02-23 12:11:14

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1684376
---
Цей візит відчайдушна спроба демократів привернути увагу американської аудиторії до важливості голосування за пакет допомоги, щоб перемогти Хуйла.

Те ж саме можна сказати про зустріч вдови Навальної з президентом Байденом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684376 вiд 2024-02-23 11:59:41

Якщо це справжня мета приїзду, то це ніачьом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684375 вiд 2024-02-23 11:58:32

Чак Шумер їде до Києва

Чак Шумер, лідер демократів у Сенаті США, їде в Україну в п’ятницю, щоб «спробувати запевнити президента Володимира Зеленського щодо допомоги Вашингтона», повідомляє Associated Press. – Ми виграємо цю боротьбу, і Америка їх (українців) не кине, – сказав сенатор в інтерв’ю перед візитом. - Я думаю, що я повинен бути там, тому що це критично важливо. Ми знаходимося в центрі шторму, у вирішальному переломному моменті для всього Заходу, і якщо ми підемо з України, наслідки будуть серйозними для Америки, зазначив він.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684374 вiд 2024-02-23 11:50:13

«Страны G7 примут заявление, в котором призовут Россию вывести войска и пообещают никогда не признавать какие-либо выборы в новых регионах РФ.» — Bloomberg
-------
дуже нагадує те що захід не визнавав окупацію країн прибалтики після 2ї світової… ну не визнавав 70+ років… совок розвалився не через це невизнання

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1684373 вiд 2024-02-23 11:48:03

з приводу пнр…
знову ж не потрібно шукати «логіку»
після того як вони змінили свою конституцію і включили туди області україни - чого вони можуть «боятись» чи «сумніватись»?
додадуть в конституцію ще й пнр
потім в ток-шоу будуть казати про адєса-рузькій горад. карідор на пірдністровья. там рузькіх абіжайют…
а захід введе санкції проти тих хто мікрофон тримав хуйлу коли він оголошував приєднання пнр до хуйлостану…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.