Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684252 вiд 2024-02-21 14:44:58О, Стерненко сказав, що по Кринках кардинальних змін останнім часом нема. Добре.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684251 вiд 2024-02-21 14:37:33Белый дом о новых масштабных санкциях в связи со смертью Навального: «Новый пакет мер, о котором мы объявим в пятницу, – включает санкции, которые не только призваны привлечь Путина к ответу за двухлетнюю войну в Украине, но и непосредственно дополнены ограничениями в связи со смертью Алексея Навального». --------- знову ай-йай-йай…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684250 вiд 2024-02-21 14:25:46Стерненко По Кринках. Шойгу каже, що росіяни повністю контролюють село на лівому березі, але це брехня. Тривалий час руїни населеного пункту перебувають частково під контролем наших сил, а частково там є і ворог. Кардинальних змін за останній час не було. На механізовані штурми після 08.01 росіяни не ходять, бо тоді їм знищили колону. Тільки учора вони показово і швидко вчепили свій прапор, але його одразу було знищено скидом з FPV морпіхами підрозділу Грифон 501. На іншому боці села піднято український прапор. Ситуація на лівому березі вкрай тяжка, найбільші проблеми це російські КАБи та надскладна логістика. Про логістику напишу окремо.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684249 вiд 2024-02-21 14:00:59Жахливі чутки, що а Авдіївці багато наших зникли без вісти під час «підготовленого» відходу. Також є відчуття, що плацдарм в Кринках - фсьо. :(((
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684248 вiд 2024-02-21 13:35:56Хмара.. R. I. P.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684247 вiд 2024-02-21 13:16:24Степан Хмара помер. …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684246 вiд 2024-02-21 12:39:29sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1684244 вiд 2024-02-21 12:14:34Не варто забувати, що і у нас таке було :(
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684245 вiд 2024-02-21 12:16:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684239 точно. забув що Пепсі тут про німецьку курку писав :) так Кульпа більше про польський підхід. де є купа малих фермерів. які таким чином боряться за своє «існування» але в єс взагалі з точки зору сільського-господарства, нездорові процеси. постійні фермерські протести при чому, людям є що втрачати, тому вони організовані і їм не байдуже…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684244 вiд 2024-02-21 12:14:34https://t.me/ShrikeNews/12531 москалі засвітили відео «построєнія» куди хаймарс прилетів в кінці: гєнєрал так і нє прійєхал
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684243 вiд 2024-02-21 12:08:08olma № 1684241 Шрайк Спецоперация пожирает своих блядей
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684242 вiд 2024-02-21 10:22:37Не знав про такого крєатівного таваріщя, а тепер вже й не дізнаюся. Та, власне, і фуй з ним.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684241 вiд 2024-02-21 10:09:58Michał Senajko???????? @Wezyr12 Мова оригіналу – польська, переклад від Танго вниз! Відомий російський військовий блогер Murz нібито покінчив життя самогубством. Нещодавно він мав серйозні проблеми через те, що писав про величезні втрати росіян під Авдіївкою.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684240 вiд 2024-02-21 09:35:16Vichny № 1684232 напевно шо це він про группу «Курва мать», чи як там їх
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684239 вiд 2024-02-21 09:06:26sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1684236 вiд 2024-02-21 08:51:29Про курей здається Пепсі писав тут, що українські курохолдинги ;) тримають і годують їх так, як у Європі ніфуя не можна - тобто у разі вступу колись до ЄС хз, як воно буде з курями.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684238 вiд 2024-02-21 09:01:55sk (здалеку) № 1684236 Країни ЄС, населенням в 450млн людей, сумарно вирощують їжи як на 810млн (ці дані навів поляк в коментах з приводу протестів, я їх не перевіряв). При чому левова частка цієї їжи за голандськими фермерами. Ну тобто цей окрім того що дотаційний, ще й перенасичений іжею. Без ексопрта на умовного китайця там нема що робить. Наш агрорейх ніколи не піде на умови зменшення прибутку
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684237 вiд 2024-02-21 08:52:25Цього разу можу сказати, що льотчику Су-35 пощастило – зманеврував і більше не ризикує. А от екіпаж Су-34 приєднується до нашої рубрики? «Вечного полета, братья». Маю гарні результати об’єктивного контролю, щоб ніхто не сумнівався! --------- Командувач Повітряних Сил Микола Олещук
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684236 вiд 2024-02-21 08:51:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684235 той же петр кульпа досить толково пояснює сг в європі (польщі). це малі фермери. половина дотацій єс йдуть фермерам. тому що європа хоче щоб люди залишались в селах. і щоб вони там щось вирощували - потрібні дотації. це як жоден «фермер» на 6ти сотках не виростить помідор що по собівартості був дешевший від того що виростить агро-холдинг на гектарах теплиць. так і польський фермер з 10 га нічого по собівартості не зробить з великим укр агрохолдингом що вирощує те саме на 1000х гектар… або зараз в теорії україна може вже всю європу нагодувати куркою… просто приклад наскільки важко нам буде в єс приєднуватись. і скільки нам умов поставлять ті фермери. тому що війна - то далеко. а тут на кону стоїть твое персональне банкрутство тому що в країну заїжджає дешева продукція. хто б що б не казав про «транзит» і т. п…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684235 вiд 2024-02-21 07:24:38+№ 1684234Це, звичайно, якщо не враховувати соціальний компонент - дотації, фуяції тощо. Бо з дотаціями можна зробити так, що будь-який пакойнічєг зовні виглядатиме дуже бодрим.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684234 вiд 2024-02-21 07:17:44Фактично єдине, що можуть виробляти малі фермерські господарства і при цьому не здохнути від безгрошівʼя - це с/г продукція плюс вироби з неї, що мають високу додану вартість - якісь там ягоди, горіхи, квіти, щось розкручено «цілюще», «екологічно чисте», «крафтове», «суто національне» тощо.А от що стосується більш «масових» культур, то там ці фермери (чи то зайобані польські, чи якісь інші) завжди смоктатимуть фуй у порівнянні з великими агрохолдингами - бо економіка інакше не працює.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684233 вiд 2024-02-21 06:25:2465 оккупантов были ликвидированы двумя ракетами из РСЗО HIMARS во время построения на полигоне Трудовское в ожидании начальника генерал-майора Олега Моисеева Ликвидированные- военнослужащие 36-й гвардейской мотострелковой бригады (воинская часть 06705), постоянным местом дислокации которой является город Борзя Забайкальского края.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684232 вiд 2024-02-21 02:45:33Взагалі, стрибок максимально дивний. Мої (!) багаторічні (!!) кумири (!!!) виїхали на тракторах, вихїзд яких шкодить Україні. І ще й музику якусь таємничу приплів, яка там «грала в кабіні» (!!!!), з натяком на щось там (цікво, що?) Сказать що я в ахуї, так це якось м'яко. Якби написано було б що я жеру сиру рибу, починаючи з голови, то я б і то менше здивувався. Пане Fozzey, ви, канєшно пан авторитетний, але за хуйню прошу пояснити.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684231 вiд 2024-02-21 02:32:48Fozzey № 1684230 Ерм… а можна детальніше про багаторічних кумирів, яких я за твоєю гіпотезою сотворив? Якось неочікувано від тебе, тож вдвічі-втричі цікаво про кумирів. Проше пана.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684230 вiд 2024-02-21 01:56:292 Vichny№ 1684228Ну, от твої багаторічні кумири й виїхали на тракторах. Там же явно в кабіні щось грало таке… Відповідне. Не сотвори собі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684229 вiд 2024-02-21 01:08:49PEPSI (Merkury) № 1684226 Ти вже пройшов той шлях? :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684228 вiд 2024-02-21 01:07:45Starik (Україна, Київ) № 168422 Твоя думка цілком зрозуміла. Але я ж не про агрохолдіги писав. Просто якщо взяти якість життя селянина з усередненого українського села Снігурівка і польської wies Tomaszowka - то рівні суттєво відрізняються, ну якщо то не виставкове село засух Ковалівка, де, блядь навіть команду УПЛ утримують ці уєбани vs саме зайобане польське село на кордоні з блядорусією.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684227 вiд 2024-02-21 00:44:07Vichny № 1684225 Філойухі. Їбав я ці нюанси. Але маю надію, що я ясно виклав свою думку
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684226 вiд 2024-02-21 00:41:08Vichny № 1684224 полячка, яку ти назвав бляддю, зробить скрін і подасть на тебе в суд, далі тебе видадуть і ти попадеш на польську зону, де з тебе зроблять пітуха, під музику курвамать :-). І тоді ти взнаєш хто тут далекий від реалій.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684225 вiд 2024-02-21 00:35:55Starik (Україна, Київ) № 1684222 Та нє, це було до пана Недописувача, який слово «ошукане» замінив на «зайобане» для фану. Хоча цікаво що «шукать» словацькою означає «їбати», тож не так далекий пан Недописувач був від істини, але суто філологічно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684224 вiд 2024-02-21 00:27:23PEPSI (Merkury) № 1684208 Страшно далекий ти від реалій. Не ліпи собі кумирів. З «холодними посмішками» особливо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684223 вiд 2024-02-21 00:26:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684206 Тю, у 2018-му (чи коли там хуйла обирали) за нього голими сували в Криму, окупованій території України. І теж щось там в хуйоон жалілися наші. І що? НЕ той механізм.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684222 вiд 2024-02-21 00:22:53Vichny № 1684219 Не згоден. Слово «село» вже є комуняцким в такому контексті. По суті я не розумію, чим співробітники наших агрохолдингів гірше сруть за панів з Польши. якшо ми про почуття гідності та інши філологічні сенсм - питання те саме. P. S. ті хто вирішили пасивно померти «в селі», це не село, а лише пропаганда.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684221 вiд 2024-02-21 00:22:01klirik № 1684198 Ахуєнчик. Якщо це все матиме результатом затухання цих протестів на кордоні, то їблану на тракторі з бляддю можна виписати грамоту від загоруйської райради.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684220 вiд 2024-02-21 00:12:15Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1684219 вiд 2024-02-21 00:06:51Це творча інтерпретація терміну «ошукане село», який, за повідомленнями, використовує ця кугутня ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684219 вiд 2024-02-21 00:06:51Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684184 На рахунок польського «зайобаного села» - то нашим селам, нажаль, до них ще срати і срати…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684218 вiд 2024-02-20 23:15:00sk (chromebook acer 14) № 1684216 так, багато інфи, і є сумбур. то це й добре. бо це є перевагою «вільного світу» та «ринку» - спрацює найкраще рішення. але питання в часі. там буде швидше і гірше. тут буде (теоретично) довше і краще. а далі вступає економіка, яка в 10 раз потужніша. треба просто дати волю економіці, як це вже не раз було.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684217 вiд 2024-02-20 23:09:08PEPSI (Merkury) № 1684215 На жаль без підтримки типу BLM це просто подвійне вбивство. Проблема не в тому, що немає підтримки держави, проблема в тому що гітаратсти, яник тощо просто не мали мотивації чи мали заборону працювати в цьому напрямку. А зараз вже тупо немає кадрів, а ті ресурси що є задіяні на москалію. Нас просто розтягують, і це на зрадойбство, це логіка. Треба кучкуватися. Хоча це такоє не факт.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684216 вiд 2024-02-20 23:07:24Starik (Україна, Київ) № 1684213 думаю що можуть буть нюанси з виробництвом і «власністю» розробок-патентів. про це в статті поверхнево говориться турки можуть захотіти щоб власність на двигун була їх… була ж історія коли ми комплекс ппо відносно просунутий розробили для якоїсь арабської країни. і їм продали. а самі для себе виробляти «копію» не мали права… так що думаю там є нюанси і шанси що може бути наш двигун… але… там ще працювати-й-працювати над тим літаком… хз що з літаками (військовими) буде через три роки… ще рік назад «дрон» це було щось «загадкове». якісьтам світч-блейди - були такими «новинками» і гейм-ченджерами на папері що піпєц я тут репостив якусь статтю аталітегів що писали про те як світч-блейд-600 приб'є всі локомотиви що тягають вагони хуйлостанців і ми нах вб'ємо логістику по залізниці. а без неї хуйло-армія довго не протягне… якось мені запам'яталось. потім. коли виявилось що ті світч-блейди легко реб-ом глушаться, їх навіть виробник модернізував… але все рівно «забули» про них… можливо років через три і бачення як повинен виглядати літак (чи аналог) в бою зміниться кардинально… хз
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684215 вiд 2024-02-20 22:46:04отже, підліток-наркоман турецького походження у Німеччнині взяв і зарізав (вбив) двох українських молодих баскетболістів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684214 вiд 2024-02-20 22:43:42У лікарні помер другий українець, якого поранили ножем у німецькому Оберхаузені.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684213 вiд 2024-02-20 22:29:17sk (chromebook acer 14) № 1684209 Та зрозуміло (хоча? :) ) ми не конкуруємо. Але послу сказали «скажи конкуруємо». Чому сказали? Треба врахувати не лише можливість, а ще й час, обізнаність ворога, можливість продажу чогось іншого, прохання турків тощо. Посол тут просто торговий представник, працює про скріпту. Чого такий хайп не розумію :)