Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684092 вiд 2024-02-19 00:42:49PEPSI (Merkury) № 1684090 a в них пeрeвiряли пoсвiдчeння щo вoни сaмe i є укрaїнськi бiжeнцi? Цiй нiмeцькiй oргaнoзaцiї трeбa рoзяснити щo всiх кoму «нe всьo тaк aднaзнaчнa» трeбa пoсилaти зa дoпoмoгoю в Мoскву.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684091 вiд 2024-02-18 23:51:14«Двопартійна делегація сенаторів США у неділю, 18 лютого, відвідала столицю Угорщини з офіційним візитом і закликала уряд негайно схвалити заявку Швеції на вступ до НАТО. Але усі члени уряду уникнули пропозиції зустрітися з сенаторами, повідомляє The Washington Post».--------------------Таку фуйню не забувають, до речі. Так шта мадярська підарасня має вибирати, з ким їй далі бути.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684090 вiд 2024-02-18 22:39:38olma № 1684089 це не те що прикро, це боляче. Свіжий приклад: заходжу у німецьку організацію обговорити потреби українців-біженців, зайшла мова за Росію і Пу. Веду мову що Росія- країна терорист, і т. д. А мені відповідають: щойно перед вами до нас заходили дві українки і казали що «Україна банбіла дамбас. Так що не все однозначно». І дивляться так підозріло. І нічого не вдієш.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684089 вiд 2024-02-18 22:00:45PEPSI (Merkury) № 1684087 ---- Прикро чути про вату.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684088 вiд 2024-02-18 21:56:31Enot № 1684086 саме так. А також те, що поліція Німеччини - це розові поні у рожевих окулярах, нелякані ідіоти і боягузи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684087 вiд 2024-02-18 21:54:22olma № 1684084 так, цей фільм вже всі потужні укр. громади Німеччини розповсюдили де можна. Нажаль не всі укр. громади потужні. Є активні, великі, ефективні громади, а є непотріб і вата. Я маю щастя мати у місті потужну укр. громаду (м. Ульм). Ще потужніші громади у Аугрбург і Констанц. Але є і інші міста, де з різних причин укр. громада не була створена. Багато вати і алкашів, ждунів Путіна - і всі громадяни України. Вигнати їх не можна з країни, бо прибули у статусі біженців. А те, що люблять Путіна - це свобода слова. Се ля ві. :-) Така вата досить швидко знайшла у місті російські організації, ходить до церкви РПЦ, віддали дітей у російські гуртки і школи.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684086 вiд 2024-02-18 21:39:17PEPSI (Merkury) № 1684082 вiд 2024-02-18 20:00:47 Я чув що спецслужби Німеччини не проводили контррозвідувальної діяльності проти росіян взагалі. Щоб не вийти на німецьких політиків, високопосадовців, що могло б негативно відбитися на кар'єрі спецслужбістів. Тому Німеччина дуже вразлива.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684085 вiд 2024-02-18 20:54:17"Україна може запровадити загороджувальні торговельні заходи для польських товарів, повідомив Forbes співрозмовник в українському уряді.«Хотілося б уникнути цього, але ми зараз у найнижчій точці, і якщо так піде і надалі, то це доведеться зробити», – каже урядовець на умовах анонімності через чутливість питання. Керівництво країни справді обговорює таку можливість, підтвердив Forbes 15 лютого Микола Сольський, міністр аграрної політики та продовольства України ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684084 вiд 2024-02-18 20:07:47PEPSI (Merkury) № 1684080 Десь чув, що завтра Pагальнонімецький ТБ-канал ARD викладе на своєму сайті, в медіатеці документальний фільм «20 днів в Маріуполі» 20 Tage in Mariupol 19.02.2024 ∙ Dokumentation & Reportage ∙ Das Erste Для бесплатного перегляду. Мабуть по ящику ARD теж показиватимуть? https://www.ardmediathek.de/
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684083 вiд 2024-02-18 20:04:22Enot № 1684078 саме так. у найбільш потворних проявах. кацапія це чисте зло.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684082 вiд 2024-02-18 20:00:47Enot № 1684081 шкода що спецслужби Німеччини цього не розуміють і ніяк не реагують. Заплатять по повній, як прийде час.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684081 вiд 2024-02-18 19:55:06PEPSI (Merkury) № 1684080 вiд 2024-02-18 19:48:27 Якщо щось буде, ця хуйня буде коригувати вогонь та служити окупаційній адміністрації. Причому це стосується як «священників» так і «прихожан». Це - група ризику. РПЦ це підрозділ російських спецслужб в усьому світі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684080 вiд 2024-02-18 19:48:27Enot № 1684078 Це гірше за сатанізм. Захожу якось у церкву РПЦ у Німеччині, і чую "…Помолімся за державу нашу, Россію велікую, і побєду над нечестівимі…За Путіна, і Русь Матушку. Взиваєм вмєстє к украінскім братьям нашим - опомніться і прекратіть войну… Защітім слабих в гражданской войнє на Украінє… " Це якийсь пи@дець.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684079 вiд 2024-02-18 19:44:47Купер про Авдіївку --- https://ipress.ua/articles/bytva_za_avdiivku_vidhid_ukraintsiv_ta_nastup_rosiyan__tse_spravzhnya_katastrofa_dlya_oboh_storin__tom_kuper_353976.html
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684078 вiд 2024-02-18 19:20:43Це вже якийсь сатанізм.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684077 вiд 2024-02-18 19:18:31некрофаги - я навіть слова такого не знаю.: -/ От церквам РПЦ заборонено молитись за мир, можна лише за перемогу і путіна. Це як назвати? Некро…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684076 вiд 2024-02-18 18:59:57Це вже навіть не людожери, а набагато більш рідкісний різновид - некрофаги, себто пожирачі трупів. Держава, яка дозволяє некрофагам влаштовувати збіговисько на центральній площі своєї столиці, є безнадійною та має якнайскоріше здохнути.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684075 вiд 2024-02-18 16:03:59 У поросят свято В Москве прошел Z-концерт, на котором праздновали захват Авдеевки и смерть Навального Провластные каналы пишут, что концерт группы «От Юности Моея» собрал около 300 человек, среди прочих там присутствовали наемники из околофутбольного батальона Española и «военкоры». Собравшиеся скандировали «Оторвался тромб», «Киев — русский город», «Авдеевка — наша». https://twitter.com/GlobNews24/status/1759209994187080066?t=qhFtcRXgrRtqWoGP2bpI_g&s=19
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684074 вiд 2024-02-18 15:10:26по винищивачу: памятаєте базікання про f18 какнадські десь у 2014-5 років? на О. теж хєрню дописували. 5th generation- крейсерська надзвукова швидкість. в Україні є такі двигуни для такого типу літаків? приємне для турків від посла -нема питань. така розробка-літак-коштує десятки білл долл. та вимагає експертизи іншого рівню. продвинутий дрон- не маю питань, тут м мабуть укр. люди, ті, що у темі, мають експертизу високого рівню. турки, можливо, теж. Байрактар- то зовсім не найсучасніша розробка/вундервафля серед дронів. краще було б не нести хєрню, а розповідати про. реальні речі/проекти/тощо. у нас теж презеньації охуєнні показували по штабах, головне, щоб тихо було і генерал не задавав зайвих питань. ну а вийшло відомо шо. їмо, і добре так обляпуємося
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684073 вiд 2024-02-18 14:32:18Краще скажіть чим збили літак, який впав на село. Пишуть що це село Дьякове Антрацитівського району. Але це ж 130 км від лінії фронту? ІМО це не Дьякове?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684072 вiд 2024-02-18 13:22:03Про турецький винищувач, там наче наші двигуни плануються. Що в такому разі послу ще казати? Знайшли блін зраду, кожен день політики щось говорять, це власне їх робота.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684071 вiд 2024-02-18 11:40:34В цей день 10 років тому почались сутички на Майдані…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684070 вiд 2024-02-18 11:29:33Зараз будуть сипати по 100 кабів на язапоріжжі. Яка в нас протидія цьому? :( Не факт, що навіть ф16 тут допоможуть
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684069 вiд 2024-02-18 11:20:38Русня поперла на Запоріжжі вперед. Наші вже сказали, що все знищили і показали відео, але тривожно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684068 вiд 2024-02-18 10:56:54Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1684056 вiд 2024-02-17 22:26:56Думаю, що насправді це місцеві журналізди запитали - а от якщо колись, хз коли, ми зробимо такий винищувач, то ви його будете закуповувати? На що посол, як і належить дипломатові, відповів: «Та мать його йоп, канєшна»;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684067 вiд 2024-02-18 10:54:33Bobb [Останнi 20 месаг]№ 1684064 вiд 2024-02-18 10:36:18Та це ж якийсь їбучий бомжара; от до чого доводять спроби зрозуміти Фуйла.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684066 вiд 2024-02-18 10:37:16… в табори на «перевиховання»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684065 вiд 2024-02-18 10:36:45Enot № 1684062 Дивно, а чому в оон не поскаржаться? Про історичні аналогії. США воювали на боці Південного В'єтнаму з 1965 по 1973 рік. Потім зайобані антивоєними мітінгами, маршами хіппі та уотергейтським скандалом, американці підписали в Парижі незрозумілу угоду про припення вогню в 1973 році (яку ніхто не збирався виконувати). Через 2 роки пав Сайгон з усім Південим В'єтнамом, а їх державних діячів (хто не встиг втекти) відправили в табори 5а "пере
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684064 вiд 2024-02-18 10:36:18RW in NY.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684063 вiд 2024-02-18 10:25:07Denmark has decided to transfer all its artillery to Ukraine, - Prime Minister of the country Mette Frederiksen «Ukraine is asking us for ammunition and artillery now. We, Denmark, have decided to transfer all our artillery to Ukraine. So, sorry, friends, there is military equipment in Europe, it is not only a matter of production. We have weapons, ammunition, air defense systems, which we do not use yet. They must be handed over to Ukraine,» the official stressed. ??? They must be handed over to Ukraine
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684062 вiд 2024-02-18 09:56:39The New York Times: США обратились к Индии и Китаю с просьбой отговорить Россию от размещения ядерного оружия в космосе
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684061 вiд 2024-02-18 09:33:02?? Бадьорого ранку, Україно! У московитів знову «потєрь нєт». Сьогодні, близько 6.00, ще один Су-34 «успішно повернувся» на базу! Також маємо в активі 12 збитих «шахедів» та авіаційну ракету Х-59. … Від олещука…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684060 вiд 2024-02-18 02:44:33Хоча б одну гарну новину: В Одесі патрульні поліцейські приїхали на виклик щодо порушення тиші в нічний час і зайнялися груповим сексом з порушницями. В квартирі дівчина з 6 іншими подругами святкувала день народження. Після годинної розмови в квартирі поліцейські поїхали за алкоголем на АЗС, потім виставили режим перерва, повернулись в квартиру і зайнялися груповим сексом, що засняла одна із боді-камер поліцейських, яка випадково увімкнулась під час статевого акту. Під час перегляду записів дану подію було виявлено моніторинговим відділом та начальним відділку поліції. Поліція почала службове розслідування
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684059 вiд 2024-02-17 23:37:38che7 № 1684058 «мопед не мой, я только разместіл об'яву» (с) :) сподіваюсь що наш посол не якийсьтам «один воїн в полі - арєстович», а коли виходить в міжнародний ефір - якусь державницьку позицію доносить…хоча можливо то для турецької публіки було сказано щоб їм було приємно…
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684058 вiд 2024-02-17 23:28:26sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1684047 вiд 2024-02-17 19:52:5 епічна хуйня
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684057 вiд 2024-02-17 22:56:55https://credo.pro/2024/02/362694 Про розкол католицької церкви в Німеччині чи про розкол у відносинах з Ватиканом. Що і хто переможе
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684056 вiд 2024-02-17 22:26:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684048 вiд 2024-02-17 20:00:46 Послу Пиздондару легко пиздіти шо «ми купим», якщо той літак гіпотетично буде він десь років за 5, бо Пиздондара на той час вже не буде, і то шо він там напиздів, нікого не їбе
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684055 вiд 2024-02-17 21:54:56день новин про літаки --- Hungarian Prime Minister Orbán said that Budapest is already on the way to ratifying Sweden's membership in NATO. It can happen in a week. This is important for Ukraine, as Sweden said it could start talks about JAS-39 Gripen jets only after NATO entry.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684054 вiд 2024-02-17 21:32:49Українець Владислав Бухов став чемпіоном світу в плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем? Одна з найелітніших дисциплін і суперсенсація від нашого спортсмена, браво! Це перший українець в історії, який виграв золото на цій дистанції?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684053 вiд 2024-02-17 20:59:13до речі… ------ Andriy Yermak @AndriyYermak · 21m Провів зустріч з моїм хорошим другом, з міністром закордонних справ?? @HakanFidan . Обговорили питання безпеки в Чорному морі та реалізацію?? Формули миру. Вдячний @HakanFidan за підтримку??.