пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684052 вiд 2024-02-17 20:54:512 sk А на ці частини «ліги націй» ще хтось звертає увагу?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684051 вiд 2024-02-17 20:54:02турки тіки на 26 рік планували протип зробити. Прототип. До літака, тим більш серійно літаючого, так далеко, шо … короче, забудте.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684050 вiд 2024-02-17 20:51:21UN Human Rights @UNHumanRights · Feb 16 We are appalled at the news that Russian opposition figure Alexei Navalny has died in prison. The Russian authorities must ensure a credible investigation into Navalny's death & end the persecution of politicians, human rights defenders & journalists, among others. ------- ще одна структура оон показує у який цирк те оон перетворилось… якийсь «театр» це всі грають ролі і це все далеко від реального життя… хуйлостан вже ж сказав що смерть «аліксєя» вигідна «байдену». тому скурпульозне розслідування покаже що його вбив «байдет» значить ця структура оон прийде до байдена з «претензіями». може на нього в «міжнародний суд оон» подасть… шахіматблять!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684049 вiд 2024-02-17 20:44:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1684048 та навіть не зрозуміти як це коментувати стільки заяв було. крім ф-16, були а-10, гріпени, рафалі… хз. мабуть ще щось що вже і не згадаєш… тут ще якийсь посил на літак 5го покоління… хз тоді чому турки так «переймаються» тим що їм заборонили ф-35 купувати, якщо вони своє розробляють хоча можливо, якщо турки дійсно+- достойний літак зроблять, то добре що ми в коаліції… як стратегічний крок можливо ок
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684048 вiд 2024-02-17 20:00:46sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1684047 вiд 2024-02-17 19:52:51 Якщо «працюють над створенням», то самого винищувача, очевидно, ще нема. Тоді хз, що ми збираємося купувати.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684047 вiд 2024-02-17 19:52:51Україна має наміри закупити новий турецький винищувач п'ятого покоління Kaan. Про це в ефірі CNN Türk розповів надзвичайний і повноважний посол України в Туреччині Василь Боднар. «Ми не тільки купимо, але й будемо використовувати. Ми знаємо, де його використовувати», – заявив посол. За його словами українські фахівці працюють у межах проекту зі створення двигуна для нового винищувача. …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684046 вiд 2024-02-17 19:39:19Важко собі уявити, щоб президент Чехії робив заяву на основі повідомлень якогось Цаплієнка - мабуть у нього є інші джерела ;)
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684045 вiд 2024-02-17 18:50:27Не знаю хто це, але… «Ділян Малясов пише, що Цаплієнко фейк запустив по снарядах із Чехії.»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684044 вiд 2024-02-17 17:49:17Це теж непогано і на перший час вистачить хоча на стримування наступу москалів.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684043 вiд 2024-02-17 17:14:33Bobb № 1684042 Так, я некоректно вказав, 500тис 155мм снарядів та 300тис- 122мм. Але не 3млн.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684042 вiд 2024-02-17 17:10:09klirik № 1684040 Але i не 300 тыс, а 800 тыс з твого джерела: „Identifikovali jsme půl milionu kusů munice ráže 155 milimetrů a 300 000 kusů munice ráže 122 milimetrů, “ řekl Pavel.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684041 вiд 2024-02-17 17:06:41klirik № 1684040 Цікаво, як в журналістів виходить помножити на десять під час перекладу: https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/17/7442341/
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684040 вiд 2024-02-17 16:57:01Bobb № 1684039 Йдеться про 300тис. снарядів. Ось джерело: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-cesko-podle-prezidenta-pavla-naslo-delostreleckou-munici-pro-ukrajinu-246017
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684039 вiд 2024-02-17 16:48:35Чехія знайшла спосіб дістати 3,5 мільйони снарядів для України, але потребує фінансування для цього, заявив президент країни Петер Павел. «Наразі ми знайшли півмільйона снарядів калібру 155 мм, і 3 мільйони снарядів калібру 122 мм, які ми зможемо переправити (в Україну) за кілька тижнів, якщо знайдемо фінансування на це. Ми звернемося за цією допомогою до партнерів в США, Німеччині, Швеції тощо», – заявив він.
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684038 вiд 2024-02-17 15:36:04Justice Department Transfers Approximately $500,000 in Forfeited Russian Funds to Estonia for Benefit of Ukraine ?: https://justice.gov/opa/pr/justice-department-transfers-approximately-500000-forfeited-russian-funds-estonia-benefit
sk(Win10) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684037 вiд 2024-02-17 15:28:28The Houthis have struck the British-owned oil tanker Pollux with a missile. The tanker was transporting Russian oil from the Russian Black Sea port city of Novorossiyskand was on its way to bring the oil to a refinery in Paradip, India. ----- от цікаво. ми підписали безпекову угоду з британією. вони нам гроші на війну дають… але вони (можливо) давали б набагато менше якби не допомагали хуйлостану заробляти бабло на війну продажем нафти…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684036 вiд 2024-02-17 15:20:53Певно, Патріот підтягнули
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684035 вiд 2024-02-17 12:58:13Уранці 17 лютого 2024 року на Східному напрямку підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України знищено одразу три ворожі літаки –два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35! Несподівано!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684034 вiд 2024-02-17 10:28:30Мар'яна пише що в падінні Авдіївці винен Залужний. Ну і натякає що Маріуполь, Севєродонецьк/Лисичанськ і невдалий контрнаступ то його рук справа. То ж чому так довго тягнули з його відставкою? - Чому не пишеш про Авдіївку?! - Новий Головком ЗСУ міг за 8 днів (!) щось радикально змінити в обороні міста, в якому вже йдуть вуличні бої місяцями?! - За Валєри такого не було! - Я була в Авдіївці зо два тижні тому, до нових призначень, там вже точилися запеклі бої на вулицях, авіабомби падали щогодини. За Валєри був Маріуполь, Чернігів, Суми, Київ, Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Херсон і Роботине, Ізюм і Бахмут. Втрати і перемоги. Підготовка перешийків на півдні і фортифікації на сході. Авдіївка з просуванням росіян через труби, які не зʼявилися за пару днів, Соледар з просуванням в соляних шахтах і відправка морпіхів по Дніпру в один кінець. Була 128 бригада з шикуванням і ще багато таких шикувань без розголосу. Чи то був все не Валєра? Звільнений Херсон — Валєра, а Роботине — ні? Ізюм — Валєра, а Бахмут — ні? Це вже не війна Валєри, але все ще наслідки прийнятих рішень та визначених керівників. Південно-східним фронтом керує генерал Тарнавський, якому підпорядковується генерал Москальов, який керує Авдіївським напрямком фронту. https://www.facebook.com/share/p/rw2HS74f2UwiwjCU/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684033 вiд 2024-02-17 10:00:35+№ 1684031Плюс до того, від поляків вже прозвучало щось невиразно-загрозливе щодо військовозобовʼязаних чоловіків, а від німців таке навряд чи буде.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684032 вiд 2024-02-17 09:58:13sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1684030 вiд 2024-02-17 09:49:20Очевидно малося на увазі, що той рівень санкцій, який, за баченням адміністрації Старого Ба, мав би бути запроваджений у разі вбивства цього лібералокацапа, вже фактично запроваджений після того, як кацапня полізла в Україну.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684031 вiд 2024-02-17 09:55:45m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг]№ 1684029 вiд 2024-02-17 09:46:08Риба шукає де глибше, а біженець - де соціал вище.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684030 вiд 2024-02-17 09:49:20Just now: Asked about the «devastating» consequences that he said Russia would face if Navalny was killed, President Biden says that they have already faced devastating consequences with their losses in Ukraine. This is not very encouraging. «We're looking at a whole number of options, that's all I'll say right now.» He adds, when asked about additional sanctions https://x.com/ColbyBadhwar/status/1758548145963761668?s=20
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684029 вiд 2024-02-17 09:46:08Оп-па!Зараз по ТБ сказали, що у Німеччині наших біженців більше, ніж у Польщі. 1.3М проти 900к.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684028 вiд 2024-02-17 09:40:18Трампізди зберуть по долару, по сраному центу, і направлять своєму кумиру.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684027 вiд 2024-02-17 05:11:59Трампа засудили на більше ніж 300 мільонів з забороною займатись бізнесом у штаті Нью Йорк. Звичайно буде апеляція, але кажуть, що стільки готівки в нього просто нема. Прийдеться якусь нерухомість продавати. Цікаво як це позначиться на його президентських перегонах. Або пригальмує, або то буде його єдиний шанс уникнути чогось гіршого, бо попереду інши суди.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684026 вiд 2024-02-17 03:21:22https://t.me/otarnavskiy/508 Тернавський
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684025 вiд 2024-02-17 03:20:53Відповідно до отриманого розпорядження, вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції. У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями — це єдине правильне рішення. Оточення не допущено, особовий склад виведено, наші воїни зайняли оборону на визначених рубежах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684024 вiд 2024-02-17 02:37:43Сирський: Прийняв рішення - виходимо з Авдіївки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684023 вiд 2024-02-17 02:31:11Абдула (наживо з Авдіївки): Перекидання 3 ОШБ у сектор дало наступний результат: спільними зусиллями виведено з ладу біля 5 тис росіян, у т. ч. біля 1 тисячі 200-ми. Деблоковано всі затиснуті підрозділи ЗСУ. Кудряшов: Українські військові вели бій «у напрямку 360», тобто в усі боки. Але завдяки успішним рейдово-ударним діям 3-ї ОШБр і суміжних підрозділів вдалося «покращити ситуацію і вирівняти критичне становище». Співвідношення військових у секторі наразі: 1 до 7.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684022 вiд 2024-02-17 02:15:52Виводять наших з Авдіївки, слава богу, тільки б якомога більше вийшло! Я в бога не дуже і молюсь не часто, але зараз буду.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684021 вiд 2024-02-17 01:23:08Нагадало слова Обами в 2014 про економіку московії в руїнах. Блять.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684020 вiд 2024-02-17 00:34:24PEPSI (Merkury) № 1684018 KSE Institute now projects Russian oil revenues of $178 billion in 2023 ---- київська школа економіки, де пан мілованов працював, який зараз радник зе по економіці а от у 2022 доходи були десь в 1.5 раза більше. тому що санкцій не було (майже) … не забуваємо що фонд благосостоянія перед війною був 500+ ярдів от байдену сьогодні нагадли що він обіцяв знищити хуйлостан якщо навального вбьють… ну байден відповів що так. хуйлостан після вторгнення в україну вже «знищений» … ну хз… нагадало: хуйло серійний кіллер? йес-оф-корз!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684019 вiд 2024-02-16 23:36:47та байден ось ще раз виступив путін - підарас… але нам з того не легше ще цікаво що там «глабалний юг»? чи є заяви? китайці, думаю, повинні (про себе) сказати, бля, от хуйло підарас… от у нас пропадають деякі партійні діячі… але тихенко. була людина. не стало людини. де вона? хуй-його-зна. все по завєтам таваріщі сталіна… але ж на публіку скажуть - ми нє пазволім западним імпєріалістав лєзть ва внутріннійє діла расійі… начеб-то москалі кажуть що то «байден» вбив алєксєя… з прігожиним було легше… укро-ракета йобнула самого ефективного військового менеджера… і взагалі. «володька сбріл уси» і з аргентинським паспортом десь там в «патагонії» …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684018 вiд 2024-02-16 23:23:09США підрахували витрати РФ на війну за останні 2 роки - 211 млрд. доларів.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684017 вiд 2024-02-16 21:20:14sk (здалеку) № 1684000 Байден вже відповів щось типу того «це було давно, 3 роки тому»
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684016 вiд 2024-02-16 21:13:04sk (здалеку) № 1684010 вiд 2024-02-16 16:17:52 Піхуй. Здох максєм, хєр с нєм.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684015 вiд 2024-02-16 20:16:58Києво-Святошинський районний суд виправдав трьох чоловіків, звинувачених у підготовці викрадення і переправлення на територію Росії власника ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» Володимира Крупчака. м-дa…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684014 вiд 2024-02-16 19:33:40Підори не рахуються зі своїми втратами. Ми теж з їхніми втратами не рахуємось? Насправді складно точно порахувати, в якій кількості росіяни тут гинуть. Тільки за один накат на одну позицію вчора ми забаранили приблизно 80 кацапів! Загалом, нам вже вдалось знищити більше 4 тисяч російських військових. Масштаби ах***вші. Таких втрат, як в боях за Авдіївку, думаю, вони ще ніде не мали. Об українські сили рф «стирає» зараз мінімум 6 бригад російської армії, плюс одну бригаду «днр», спецназ гру і якихось їхніх ССО-шників. І щоб ви розуміли розподілення сил: є деякі позиції, де тримають оборону 6 українських воїнів, а штурмують - близько 100 підорів. @MaksymZhorin??
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1684013 вiд 2024-02-16 17:01:07Франція, Греція і Кіпр заблокували рішення щодо закупівлі снарядів для України за межами ЄС.