Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683772 вiд 2024-02-13 08:57:4666 сенаторів за, ліндсі грем зіскочив на «тре аби це був заєм, а нє бєсплатна». Підар. У конгресі щільна різниця і є пару варіантів як обійти спікера аби форсанути голосування. Республіканські голоси може навіть є. Бодай 1 голос у плюс і байдену на підпис, але хз чи прокатить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683771 вiд 2024-02-13 08:50:06Бо люди намалювали собі ікону «отамана», це ж так зручно, а розбиратися що, де, і яким чином - то вже ну його, краще наступний твіт прочитати про зраду
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683770 вiд 2024-02-13 08:42:09Іноді навіть дивуєшся, як у наших громадян співіснують взаємовиключні тези, що закидаються всякими Юлями і подібними. Ми за Заслуженого, його відставка катастрофічна помилки Зеленського, однак ми категорично проти урядового закону про мобілізацію, бо це геноцид і таке могли видумати лише вороги та шкідники, хоча Залужений був не просто одним із авторів і потенційним доповідачем, а одним з ідеологів саме жорсткої версії цього закону, бо дійсно військовим потрібно не гратися у політику та рейтинги, а поповнювати війська, в тому числі, завдяки елементам примуси і певних обмежень небажаючих
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683769 вiд 2024-02-13 08:40:59всі хто слідкує за «сагою» з голосуванням допомоги україні в штатах пишуть що шанси різко почали наближатись до нуля… навіть маск «підключився» до «процесу». твітнув про те що «нада пєрєстать стрілять». фронт не рухається, люди гинуть…
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683768 вiд 2024-02-13 08:14:03пробегавший (пробегавший) Той «гостьовий журналіст», що вжив це порівняння, об умисно урівняв Раду в перші місяці роботи з кацапами з їх «скаженим принтером», як багато років називали Госдуру (бо, бачите, монобільшість здатна сама ухвалювати рішення без височенного благословіння Пороха, Юлі і інших «ображених»), або тримав своїх читачів за дурників, типа яку доречну назву він придумав, не враховуючи, що нарід як би знає, що насправді під цим розумілося в оригіналі. Ну і нахуя зараз це повторювати, тим паче на дворі 2024, а не осінь 2019? А прийняти не можуть, бо елементарно немає голосів за те, що хочуть військові, і треба якось маневрувати, щоб взагалі не прийняти фікцію. Там вже Юля, команда Пороха та багато мажоритарників волають про антинародний закон і владу, яка прагне геноциду українського народу.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683767 вiд 2024-02-12 23:27:202LAZY № 1683766 вiд 2024-02-12 23:10:55 1. З 2019 тебе не муляло це (може трохи іншими словами)? https://www.dw.com/uk/коментар-нова-рада-шалений-принтер-команди-зеленського/a-50227798 2 тобто по питанню, якщо треба нагально, чому тягнуть? Дуже завантажені? Безмозглу захищають? 3 смокчи прутня, їбанько
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683766 вiд 2024-02-12 23:10:55«йобнутий принтер» - це кацапська хуйня про їхню бутафорну кишенькову «госдуму», нахуй ти цю срань на Україну ліпиш?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683765 вiд 2024-02-12 23:02:06В усій історії з звільненням Залужного, законом про мобілізацію і іншими танцями з бубном, я не розумію одного: а чому так тягнуть з законом про мобілізацію якщо потрібні ресурси (подобаються чи ні перспективи особисто мені— не важливо)? Чому йобнутий принтер ради впав в ступор?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683764 вiд 2024-02-12 20:37:59Enot № 1683753 Саме так. Заїбали зрадойоби-пікейні жилети
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683763 вiд 2024-02-12 19:52:452 Enot№ 1683753Військовим видніше, не варто розганяти зраду.Тю! А чим тоді наші кисломордики тут розважатимуться?Стратеги, падло, розмірковують чи треба утримувати Авдіївку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683762 вiд 2024-02-12 19:16:07milanese № 1683757 вiд 2024-02-12 17:43:44 Я теж дилетант як і ти. Але в історії завжди якщо кам'яна споруда це вже укріплення і вузол спротиву. Відповідно місто взяти дуже складно ю Чим більше місто тим складніше. Історія війн в Сирії тому доказ. Чи чеченських війн, наприклад.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683761 вiд 2024-02-12 18:57:56Андрій Володимирові, Велика дяка та пошана, врятували
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683760 вiд 2024-02-12 18:43:24Хлопці, є трохи потреби, в кого є можливість, будь ласка 4149 6293 6251 8383
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683759 вiд 2024-02-12 18:14:46"Сили спецоперацій знищили російський КСП і склад з боєкомплектом на ХерсонщиніОператори 73-го морського центру Сил спецоперацій знищили командно-спостережний пункт противника і склад з боєкомплектом на Херсонщині ".----------------------«КСП» - це також «клуб самодєятєльной пєстні» - тобто щось таке, де кацапська інтєлліхєнція фуйово грала на гітарах та співала якусь фуйню. Було б прикольно, якби це їх наїбнули ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683758 вiд 2024-02-12 17:47:02"«Комісія вирішила визнати Вовка Павла В’ячеславовича таким, що не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду у зв’язку з неявкою в засідання без поважних причин»-------------------------То це волчара кудись зйобнув? Треба розібратися, а то може він уже в кацапії та звідти вершитиме, бля, правосуддя.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683757 вiд 2024-02-12 17:43:44Enot № 1683756 для сторони що йде у наступ складінше наступати у чистому полі на добре укріплену позицію, ніж коли вона вже змогла закріпитися в міській зоні/руїнах. Бомбардування в чистому полі- так, але залежить від якості укріплень, напевне Це винятково моя дилетартська точка зору (про всяк випадок)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683756 вiд 2024-02-12 17:28:57milanese № 1683755 вiд 2024-02-12 17:25:01 А бої поза містом чим відрізняються? Теж стирають бомбардуваннями позиції.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683755 вiд 2024-02-12 17:25:01 Nevropatolog № 1683739 по-четверте, це не стільки і не лише провал мобілізації, але й відсутність оборонних споруд, наскільки я розумію Бої в місті - це вже практично точка неповернення, адже «стиратимуть» бомбардуваннями вулицю за вулицею
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683754 вiд 2024-02-12 17:23:59Єнот № 1683753 +100500
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683753 вiд 2024-02-12 16:33:39Ми не знаємо з якою метою туди еліту кинули їх туди перекинули. Можливо, прикривати відхід. Військовим видніше, не варто розганяти зраду. А хлопцям удачі. І нашим друзям і знайомим теж. Усім, хто зараз в цьому пеклі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683752 вiд 2024-02-12 16:20:05olma [Останнi 20 месаг]№ 1683746 вiд 2024-02-12 14:41:41Слід розуміти так, що якби кинули одну з найгірших бригад, то ризик втрат і кроповпролиття був би меншим. Пишуть якусь фуйню, тупі бляді :(
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683751 вiд 2024-02-12 15:29:33Купер. Навіть переповідать не хочеться… https://t.me/Tom_Cooper_UA/3633
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683750 вiд 2024-02-12 15:24:05Bobb № 1683748 це ясно. Але вже кілька десятків джерел пишуть про відправку еліти ЗСУ в Авдіївку. Чи радіти, чи сумувати - хз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683749 вiд 2024-02-12 15:04:19Причому усі заголовки YouTube є хайповими
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683748 вiд 2024-02-12 15:01:41PEPSI (Merkury) № 1683747 Заголовки на YouTube це справжня маячня, яка нічого спільного не має з реальністю.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683747 вiд 2024-02-12 14:42:12Хммм…Ось і Світан повідомляє: «СВИТАН: У Залужного ЭКСТРЕННЫЕ изменения/Элита ВСУ уже в АВДЕЕВКЕ»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683746 вiд 2024-02-12 14:41:41На порятунок Авдіївки кинули одну з найкращих бригад, це ризик великих втрат і кровопролиття, - Forbes Джерело: https://censor.net/ua/n3472968 Навіть Форбс про це написав. Хірово, що про це пишуть такі великі і публічні ЗМІ. Це хірово в тому числі для довіри чи авторитету до нового командування ЗСУ і взагалі.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683745 вiд 2024-02-12 13:50:39VVV № 1683743 вiд 2024-02-12 13:28:05 Колись я і тут запитував думку: чи то технічно можливо шльопнути хуйла?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683744 вiд 2024-02-12 13:49:26olma № 1683741 вiд 2024-02-12 13:21:54 Давно того поляка читаю і ще парочку. Вони за нас, при тому частіше буває неприємний фактаж. Не причесують, скажемо так.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683743 вiд 2024-02-12 13:28:05m1919(Київ - чемпіон!) № 1683729 Сі видається хитрішим і розумнішим за тих двох їбланів, тож він може зрозуміти натяк і збавити оберти. але це чи не єдиний варіант уникнення тотального пиздеца.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683742 вiд 2024-02-12 13:25:38Вони вже там як тиждень. Вічний, наш з тобою спільний знайомий якраз там, спостерігає той піздорез
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683741 вiд 2024-02-12 13:21:54Nevropatolog № 1683734 ---- Печально. Ось (дуже толковий) поляк підтверджує цю тезу. Tomasz Fit @Fitek69 Awdijiwka. Witamy w piekle 3 Brygadę Szturmową. Авдіївка. Вітаємо в пеклі, 3-тю Десантно-штурмову Бригаду.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683740 вiд 2024-02-12 13:21:05у європі і світі все тільки починається… Йду записуватись на стрільбу, з метою отримання дозволу на зброю. Йебав я таке беззахисне життя і такі розклади у Німеччині.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683739 вiд 2024-02-12 13:19:51toreo № 1683736 вiд 2024-02-12 13:11:38 По-перше, навіщо її утримувати такою ціною. По-друге, ти десь прогуляв останній тиждень, якщо сподіваєшся на «витримають політичний тиск» - а навіщо б то все міняли. Тепер не тиск, а пряме управління. По-третє, ВЖЕ направлено резерви - рішення про «фортецю» виконується.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683738 вiд 2024-02-12 13:16:13Німецькі видання і поліція почали писати про вбивство українця. Сварка між 4-ма постраждалими і 8 арабами почалась у автобусі. На зупинці всі вийшли. Араби порізали на зупинці ножами всіх 4-х. Єрмаков помер. Інші троє у реанімації у важкому стані. Вбивцю затримано. Він давно відомий поліції злочинець-підліток. Вся група - араби злочинці-підлітки, молодь. Ведеться слідство. Свідки кажуть, що лунали вигуки арабів «Факінг українер», а потім атака ножами. Йде збір доказів. Висновок: звераби. друзі кацапів. виродки.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683737 вiд 2024-02-12 13:15:28sk (здалеку) № 1683717 вiд 2024-02-12 10:33:49 Так я тобі і кажу, що Хаві норм, а Барса незалежно від тренера в гівні… Звісно шкода. І то почалося після відходу Пепа, коли вилізли всі оті борги, мутки, бани… Барса мусить пройти очищення від всього того. А вони намагаються всіми неправдами надувати щоки і корчити з себе суперклуб на зараз. Їм би не завадило в сегунду на сезончик. Або в Ла-Лізі скинути все і пару років (якщо вистачить) присвятити фінансовому оздоровленню, побудові нової команди за рахунок власних резервів, відмовившись від конкуренції з Реалом на певний час. Жоден тренер там зараз не допоможе. А Хаві ще себе покаже. Хаві, Артета, Хабі Алонсо - це топ-тренери майбутнього. Звісно все імхо.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683736 вiд 2024-02-12 13:11:38дуже здивуюся, якщо ми якось втримаємо авдіївку. провал мобілізації і політичні ігрища в сша, на жаль добре б не попасти там у мішок. у нас мало людей, а там - одні із найкращих. сподіваюся на мудрість нашого генштабу. і на те, що витримають політичний тиск а-ля «фортеця бахмут». якщо він є.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683735 вiд 2024-02-12 13:04:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683733 ---- Факт. При чому пацанам з Держспецзвязку приписали для преси одне звинувачення, А я чув, що насправді вони пиздили саме американські гроші, і саме на вимогу контролерів США їх кишнули.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683734 вiд 2024-02-12 13:03:28Те, про що казали при зміні ГК, вже в дії… Стирання резервів. _________ Україна укріплює Авдіївку на фоні спроб Росії захопити місто. Як пише Forbes, є вагомі підстави вважати, що на порятунок Авдіївки могли відправити одну з найкращих бригад української армії - 3-тю десантно-штурмову бригаду. «Це єдина українська сухопутна бойова бригада, про яку ми точно знаємо, що станом на минулий тиждень вона перебувала в резерві на сході України», - пише видання. «Залужний має репутацію - заслужену чи ні - прихильника мобільної оборони з метою мінімізації українських втрат. Сирський, навпаки, має репутацію - знову ж таки, заслужену чи ні - за те, що погоджується на великі втрати у впертих, статичних боях. Не виключено, що, просуваючи Сирського, Зеленський сигналізував про свій намір боротися за Авдіївку. Нехай навіть дорогою ціною», - зазначає видання. Основним завданням свіжих українських сил у Авдіївці буде зменшити тиск на головну асфальтовану дорогу зі сходу на захід до центру Авдіївки, вулицю Грушевського. «Що буде далі в Авдіївці, можна тільки здогадуватися. Якщо 3-я штурмова бригада дійсно перекинута до міста, то варто очікувати контратаки на позиції росіян в районі вулиці Грушевського. – пише видання. – Однак коли не залишиться боєприпасів, не матиме значення, чи буде в Авдіївці одна українська бригада, чи дві. І рішення українського командування про укріплення міста, в кращому випадку, буде спірним. У гіршому випадку це може призвести до кровопролиття для українських військ, які намагатимуться втекти на захід з міста, яке вони більше не можуть захищати». Експерт Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке повідомляв, що російські окупанти перерізали залізничну лінію в центрі Авдіївки в районі вулиці Чистякова. Їм залишилось всього 700 метрів до Індустріального проспекту - єдиної дороги, яка пов'язує місто з підконтрольною Україні територією.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683733 вiд 2024-02-12 12:48:09olma [Останнi 20 месаг]№ 1683731 вiд 2024-02-12 12:41:54Пацанів із Держспецзвʼязку не так давно взяли за жопу, але на Федорові це не позначилося (принаймні публічно) ніяк.