🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1685.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683652 вiд 2024-02-11 15:24:20

цаплієнко набрехав?

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683651 вiд 2024-02-11 15:21:46

Reuters: Японія планує виділити Україні майже 100 млн євро

Японія планує виділити 15,8 мільярда єн (приблизно 98 мільйонів євро) на допомогу Україні. Про це планується оголосити на конференції, яка відбудеться 19 лютого у Токіо, повідомляє агентство Kyodo News з посиланням на неназвані джерела. Фінансування буде використано на реконструкцію України в семи сферах, включно з сільським господарством та утилізацією завалів, йдеться у повідомленні, яке цитує Reuters

https://www.dw.com/uk/reuters-aponia-planue-vidiliti-majze-100-miljoniv-evro-na-vidbudovu-ukraini/a-68226292

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683650 вiд 2024-02-11 15:09:28

в принципі третя економіка світу може соьі таке дозволити. тим більше Японія дуже не зацікавлена у перемозі хуйло-кнр-кндр союзу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683649 вiд 2024-02-11 15:08:09

VVV
№ 1683647 вiд 2024-02-11 15:03:31
В заголовку млрд, в тексті мільйони.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683648 вiд 2024-02-11 15:07:03

106 млрд. він виправив в тексті

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683647 вiд 2024-02-11 15:03:31

⚡️⚡️Японія виділить Україні понад 100 млрд євро допомоги, - Reuters

Ні, нуль тут не зайвий?

Японія оголосить про виділення 106 мільйонів доларів на допомогу Україні на конференції, яка відбудеться в Токіо 19 лютого
Про це повідомляє Reuters  з посиланням на японське видання Kyodo News.

Оце так підтримка, звідки не чекали?
______
це у Цаплієнка.
ніхуясобі, якщо правда.
ц

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683646 вiд 2024-02-11 14:06:56

Milanese,

Страшно далееий ти від реалій… Он там трохи нижче Als все вірно описав, хоч і кацапським нарєчієм

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683645 вiд 2024-02-11 14:05:31

Nevropatolog
№ 1683644 вiд 2024-02-11 13:52:14

Ти дійсно віриш, що ГК - то такий потужний генеоал, що сидить на коні, махає булавою і просто віддає накази, сам всьо рішає і гучно кричить - вперрррредддд! Назад!!!! Зліва обійти!!! Застосувати ррррррезерви!

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683644 вiд 2024-02-11 13:52:14

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1683643 вiд 2024-02-11 13:47:31

Скоріш це схоже на політичну чистку.
Ну змінили ГК, ок. У нього своє бачення, ок. Ну віддавай накази зі своїм баченням і вперед. А це схоже скоріш на танці з Кабміном, де все ділиться на «свійвдоску» і чужий.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683643 вiд 2024-02-11 13:47:31

Про заколот проти зе. Взагалі трешак в стилі 95го кварталу…
Змінили главкома, у нового своє бачення. ипопереприщначали людей на нові позиції. Якісь призначеня будуть вдалими, якісь - не дуже
Сподіваюсь це швидко побачать і зроблять «корегування»
Наші цілі не змінились… А то таке враження що ми підписали мінськ-3 і можна срачі розводити

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683642 вiд 2024-02-11 13:37:31

Nevropatolog
№ 1683641

Це не до мене питання. Але гадаю для того щоб ссср (московія) не захопила їхню частку арктичного шельфу

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683641 вiд 2024-02-11 13:00:32

klirik
№ 1683632 вiд 2024-02-11 11:31:38х

А нах Канаді взагалі те НАТО?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683640 вiд 2024-02-11 12:57:44

+№ 1683639

Хоча зрозуміло, що цей рівень командування відповідає натівській моделі, і можливо його рекомендували створити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683639 вiд 2024-02-11 12:51:59

Хіба що стосовно Наєва, можна дискутувати, чи взагалі потрібна така структура, як «Командування обʼєднаних сил Збройних Сил України».

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683638 вiд 2024-02-11 12:51:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1683637 вiд 2024-02-11 12:44:03

Якщо боячись заколоту влаштовуєш такі перестановки, то чисто математично вірогідність заколоту сильно зростає: незадоволених стає більше, а друзів не додається. Тому треба це обов'язково супроводжувати інформацією про викритий майже підготовлений заколот, щоб підкреслити вимушеність цього всього, у нас цього не зроблено, тому президент виглядає як самодур.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683637 вiд 2024-02-11 12:44:03

Ну що значить «звільнення» - їх звільнили з одних посад, призначать на інші; декого вже призначили.

А щодо заколоту, то не виключаю, що жОПа генерувала і такі матеріали для першої особи, враховуючи вичерпання повноважень згідно з Конституцією.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683636 вiд 2024-02-11 12:34:32

Таке массове звільнення генералів наче в нас Перл-Харбор трапився, прикольно. Деякі вже порівнюють Зелю з Ердоганом, коли той розкрив заколот в армії

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683635 вiд 2024-02-11 11:49:14

Als
№ 1683605
Маю на увазі впровадити «власними силами» без аутсорсу, як це робили 20 років назад…

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683634 вiд 2024-02-11 11:47:06

https://twitter.com/hwag_ucmc/status/1756428442541949140/mediaviewer
Ось оригінал того що Трамп говорив.
Можливо хтось знайде більш повну версію, иале по контексту, так, наче він згадує що у минулому йому задавали питання, і він сказав що якщо на тих хто не платить внески в НАТО на узгодженому рівні «він», тобто Трамп, не буде ті країни. Більш того заохотить хуйлостан робити все що він захоче
https://twitter.com/hwag_ucmc/status/1756428442541949140/mediaviewer

НАТО це колективний орган, Трамп так каже наче він одноособово ним керує…
Але… Це як з і-вью хуйла карлсону… 73% послухають і в черговий раз впевняться що трамп-хуйло ахуйєнні лідери

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683633 вiд 2024-02-11 11:38:26

Als
№ 1683605
«закрити позиції» і впровадити проект - це знову поворот до питання «шашечки чи їхати»
Можна закрити позиції людьми за 1к баксів і поставити їм задачу «впровадити сап до якоїсь дати»
Шанс що проект запуститься - наближається до нуля

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683632 вiд 2024-02-11 11:31:38



Там внизу справа уточнення: згідно цін за 2015 рік.
Джерело: Нато, липень 2023

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683631 вiд 2024-02-11 11:08:52

сцуко, очень уважительно и без угроз.. Скажите этому клоуну, а то я не выдержу- и чото учудю..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683630 вiд 2024-02-11 10:56:16

кому- что-то кажется:

.. Сядьте со мной за стол переговоров. Мы точно договоримся. Есть масса вариантов. Только начните и вы увидите какой я покладистый и конструктивный. Заставьте этого клоуна со мной начать разговаривать. Ведь вы можете. Он полностью от вас зависит. Вот увидите - вы не пожалеете о том, что начали со мной переговоры.

Дайте мне шанс, уж я его не упущу. Только не отвергайте и в этот раз мою протянутую руку. Потому что тогда у меня точно не будет уже выбора и я сорвусь во что-то ужасное…

Он устал. Он уже не рад, что все это начал. У него тоже все на ниточках и никакого там волшебного “русского экономического чуда” нет и в помине. И северокорейские снаряды не бесконечны, и у Ирана свои проблемы, и Китай только улыбается и по плечу хлопает, а как до дела - так даже газ покупать не хочет…

Вот какие впечатления оставило у меня интервью, которое взял у Путина Такер Карлсон. Что я могу сказать? Это шанс. Я бы на месте Зеленского его не стал отбрасывать. Во всяком случае теперь ни Зеленский, ни его прислуга не смогут сказать, что никто с российской стороны не предлагает им сесть за стол переговоров. Весь мир увидел и услышал как Путин это делает. Причем без всяких ультиматумов и вполне уважительно…

https://www.kasparov.ru/material.php?id=65C867D3A7B48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683629 вiд 2024-02-11 10:52:18

В Ізраїлі проходять масові демонстрації з питання, яке має прямий стосунок до війни - поновлення угоди з хамасом щодо заручників. Хоча йобнуті баби у селі Космач - це, звичайно, набагато потужніша сила.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683628 вiд 2024-02-11 10:47:03

Якщо хтось щось хоче зробити він шукає засоби, якщо хтось не хоче нічого робити, він шукає причини.
Він знайде причини щоб не виконувати статтю 5 уставу НАТО. І не має значення які там видатки к європейців на оборону. Скаже що недостатньо і все.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683627 вiд 2024-02-11 10:44:49

добре. є дві людини, які наразі загрожують всьому світові. Трамп і хуйло. цивілізованому людству, зокрема спецслужбам, варто було б трохи згадати давні і не дуже часи. інколи прості рішення щодо прґмого фізичного впливу на джерело небезпеки найбільш ефективні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683626 вiд 2024-02-11 10:42:11

Якщо держави-члени виконуватимуть нормативи НАТО по оборонних видатках, ці погрози Трампа не матимуть сили. Судячи з того, які замовлення отримують підприємства ВПК, зараз ці нормативи таки виконуються.

Чи є такі заяви Трампа безвідповідальними та шкідливими? Ясєн фуй, бо підривають єдність НАТО, яка і так залишає бажати кращого.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683625 вiд 2024-02-11 10:35:10

Він згадав про цю зустріч зараз. Але він підтвердив свою позицію. Нічого не змінилося.
Подібна заява просто обнуляє НАТО. Ніхто більше не може розраховувати на будь-які гарантії США.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683624 вiд 2024-02-11 10:33:00

Білий дім назвав нові погрози Трампа «жахливими»
https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/11/7441351/

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683623 вiд 2024-02-11 10:32:48

Ось новина за червень 2020:

«Ні, я не хочу виходити (з НАТО - ІФ). Але я хочу, щоб вони (партнери - ІФ) чесно платили б свою частку», - заявив Трамп, відповідаючи на питання оглядача газети, чи має той намір вивести США з Північноатлантичного альянсу.

У розмові з The Washington Post він наголосив, що, на його думку, навіть внески в 2% від ВВП на оборону, яких він домагається від усіх членів НАТО, - це мало. Він зазначив, що завдяки його зусиллям вісім країн НАТО зараз виконують свої фінансові зобов'язання з внесків на оборону.

«І, до речі, 2% - це теж занадто мало. Були й такі, хто взагалі майже нічого не платив, а зараз вони платять. Вони мені задавали велике питання:» Пішов би я (з альянсу - ІФ), якби… «, і я відповів:» Так, пішов би «. Якби я їм так не відповів, вони б і не збиралися платити», - зазначив він.
https://ua.interfax.com.ua/news/general/674321.html

Це просто зараз Трамп повторив свою думку трохи її спотворивши. Ну тоді, в 2020 році він був правий. Зараз сожливо ситуація вже трохі інша

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683622 вiд 2024-02-11 10:31:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1683620 вiд 2024-02-11 10:29:25
В СУБОТУ заявив що під час зустрічі в НАТО…
Тобто зустріч була давно, а публічна заява вчора.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683621 вiд 2024-02-11 10:29:30

Ось наприклад
https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2024/02/trump-rally-nato/677426/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683620 вiд 2024-02-11 10:29:25

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1683619 вiд 2024-02-11 10:25:24

Наскільки розумію, контекст був такий:
--------------------------------
«У суботу Трамп заявив, що під час якоїсь зустрічі в НАТО він сказав іншому главі держави, що США під його керівництвом не будуть захищати жодну країну, яка є» злочинцем ".

Пряма мова Трампа: «Один з президентів великої країни встав і сказав:» Ну, сер, якщо ми не заплатимо, і на нас нападе Росія, ви нас захистите? «» Я сказав: «Ви не заплатили, ви порушники?».
--------------------------------
Очевидно, Трамп міг брати участь в офіційних заходах НАТО лише тоді, коли був президентом, тобто сама розмова відбувалася 4-8 років тому.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683619 вiд 2024-02-11 10:25:24

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1683617 вiд 2024-02-11 10:18:35
Це він зараз сказав

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683618 вiд 2024-02-11 10:21:55

Довбик (5): «Ізольований. Без належних мʼячів він не зміг жодного разу перевірити нетиповий захист Карвахаля та Чуамені, що складався з центральних захисників. Ані кросами, ані прострільними передачами Довбик не мав майже ніякого впливу на матч».

Це чи якийсь йобнутий переклад, чи іспанські журналізди вважають, що Довбик має сам собі віддавати прострільні паси і сам з цих пасів забивати ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683617 вiд 2024-02-11 10:18:35

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1683610 вiд 2024-02-11 09:34:22

Коли Трамп це говорив, можна було легковажно 3.143діти про напад з боку Фуйла, бо майже всі вважали це абсолютно нереальним варіантом розвитку подій. У ході переговорів це взагалі могло бути сприйняте як нахабний виїбон, що цілком у дусі Трампа.

До речі, думаєцца, що зараз усі чи більшість країн-членів виконують нормативи НАТО по видатках на оборону.

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683616 вiд 2024-02-11 10:18:01

Передивитися опис вакансії - ну хз. Стратегію модна написати. Інша справа побудувати ERP. Я так розумію, що йдеться про пілотний проект.

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683615 вiд 2024-02-11 10:15:43

Ну і щодо Федорова - він де ж з якогось бодуна займаєттся дронами і всім чим завгодно включно з експортом? Займається. Контакти з великими компанія майкрософт, Гуго, все що завгодно. Отже, не згоден, що Мінцифри тут ні до чого

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683614 вiд 2024-02-11 10:13:16

Vichny,
В мене немає пропозицій (бо я не знаю бекграунду).
Може сказати, що я схиляюся до того, що Sk пише.
Проблема в першу чергу полягає у тому, що ERP, тим більше для великих організацій, краще аутсорсити. Так, це дорого. Взагалі ERP - це дорого. Або ж це не про ERP йдеться. Може й так бути. Категорія людей, яка прийде на 1 тис
з ідеалістичних міркувань, вкрай мала.
Але хз. Може, ти правий. Я завжли хочу вірити у те, що все вийде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683613 вiд 2024-02-11 10:05:00

сегодня в 17:30 отборочный на Олимпиаду по хоккею Украина-Эстония. Нас устроит любая победа. У Южно- корейцев и поляков выиграли..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.