🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1686.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683612 вiд 2024-02-11 09:53:12

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1683597 вiд 2024-02-11 00:50:51

Щодо функціоналу мінцифри, то все-таки не думаю, що воно лізе у сферу компетенції МО. З одного боку, будь-яке відомство прагне максимально розширити свої повноваження - якщо не плутаю, той же фьодоров свого часу мав бажання контролювати всі закупівлі ІТ-обладнання для держорганів. Але це також означає додаткову відповідальність - а це вже зовсім не так приємно, особливо під час війни.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683611 вiд 2024-02-11 09:46:34

Думаєцца, трампуша був завчасно поінформований про плани того журналізда з пропеллером у жопі, і як мінімум не заперечував. До речі, він навіть говорив про цього поца як про можливого віце-президента, і навіть цього виключати не можна - хоча ступінь 3.143дуватості такої адміністрації був би захмарним.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683610 вiд 2024-02-11 09:34:22

Трамп на мітингу сказав що заохочуватиме Путіна вдарити по європейських країнах які мало платять. :-))
Це добре що він не тримає язика за зубами.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683609 вiд 2024-02-11 09:05:45

2 m1919
№ 1683607
Ну мінімум пару інвалідів совісті є.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683608 вiд 2024-02-11 09:04:34

Ну там, на фотці, татарін, русский та єврей точно є. Квоти по нацменшинам витримані

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683607 вiд 2024-02-11 08:56:47

2 klirik
№ 1683546
Жодного негра, жодної багатодітної матері, жодного інваліда.
Режим порушує права меншостей!

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683606 вiд 2024-02-11 08:23:32

По большому, это и есть элементы мобилизационной экономики. И, повторюсь, 1+ (но там будет ещё 25-30 грн. всяких надбавок+вещевое обеспечение+питание+приличные жилищные условия) это чтоб было как по закону. Нашли бы и за 22 грн. И я знаю ребят около 25, которые в данный момент не обладают достаточными компетенциям но пошли бы в команду даже бесплатно (только за бронь) именно в проект как офигенный шанс и трамплин на много лет вперед

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683605 вiд 2024-02-11 08:11:05

Да, далеки тут некоторые от реалий жизни. Могу сказать как немного в курсе того, что щас происходит по рекрутингу и около: из-за безлада при мобилизации и профлифтов добровольцев первых волн, эту вакансию закроют очень быстро очень достойным спецом, который щас где-то служит, мягко говоря, не совсем по гражданским компетенциям. Собственно, она на перевод и рассчитана. Но даже если вдруг не найдутся уже служащие, во что я не верю, то там будет стоять очередь. Даже если бы зп была 22000, как минимальное денежное обеспечение военнослужащего, или 18 го служащего с бронью. И тоже найдется нужный спец. И я вот уверен, что через пару-тройку месяцев большинство тут находящихся, кто имеет соответствующие компетенции, мечтали бы занять данную вакансию. ИМХО, но только частично

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683604 вiд 2024-02-11 07:01:02

Цiкaвo, якщo прaвдa…

It appears Putin is sending tanks into Ukraine with some «history». These are images of (left) a T-55 tank that was knocked out in Ukraine & (right) the same tank used in the 1956 invasion of Hungary. Orban will be pleased to see this.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683603 вiд 2024-02-11 06:40:08

Preved
№ 1683549

тaкa ж кoнспiрaтивнa тeoрiя як QAnon

Кaрлсoн думaє пeрш зa всe зa сeбe. Якби тaм булa грa в 4 руки, тo iнтeрвю пo пeршe взaгaлi нe булo би пoтрiбнe. Пo другe iнтeрвю вийшлo вiдвeртo прoвaльним.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683602 вiд 2024-02-11 06:33:25

sk (chromebook acer 14)
№ 1683590

aгa, a щe пiв рoку нaзaд кaзaли - ми купуємo мaлий прoцeнт свiтoвoгo видoбутку нaфти, тoму тoї рoсiйськoї тaм як кiт нaплaкaв… звiздуни…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683601 вiд 2024-02-11 03:04:51

В Києві туман і вперше за довгий період атака шахедів…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683600 вiд 2024-02-11 01:42:32

Файна дискусія. Відразу із відповіддю на запитання як можна обрати актора/популістку/януковоча на посаду президента :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683599 вiд 2024-02-11 01:02:58

sk (chromebook acer 14)
№ 1683597

Я вважаю, що це не ок з/п 1000 баксів для СТО (хоча, судячи з того, що ти пишеш, ти не дуже розумієш функції СТО, але менше з тим)
Також я вважаю, що ти пиздиш хуйню з приводу аутсорса, хуєсорса та іншого залупосорса. Прокинься, вилізи з барбіленда, ситуація зараз трохи інша.
Ну і Pryvyd Zamku в № 1683595 має рацію.

Я знаю людей, які до лютого 2022 заробляли ну дуже багато, а заряз одягли піксель і їбашать за 25-30 тис і в принципі задоволені, бо а) мають можливість зробити гарну справу, б) не в окопі с) строєм ходить не треба на таких роботах і d) жирок, зароблений в попередні роки, трохи спасає, можна трохи і ужатися, щоб Батьківщині послужити.
Знаю людей, які теж заробляли багато, а зараз на передку, і роблять зовсім не то, що робили в цивільному житті, але вибору в них вже немає.
Також знаю людей, які реально не виходять з дому місяцями, бо сцяться нарватись на повістку.
Взагалі, якась гнилувати дискусія. Що, якби платили б 10к, то ви б з Алєксєєм для якого «нема слів», канєшно да, і Алєксєй би навіть паспорт кацапський спалив, а от якщо 1000 усього, то покрутимо жопкою. Ну можна крутити, а потім на кацапів працювати безкоштовно, чи в кращому випадку - за ту ж 1к

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683598 вiд 2024-02-11 00:57:20

Pryvyd Zamku
№ 1683595
людей що зможуть успішно зробити те що написано в описі вакансії, 10, може 20 в україні. і для того щоб то успішно зробити потрібно «організувати» сап-україна, і +-5 основних компаній що займаються впровадженням сап (тобто у них всі основні специ сап працюють, які можуть настроїти сап як потрібно) …
при чому тут «втікти» від мобілізації?
потрібно зробити ахуйєнно складний проект… якщо на ту вакансію візьмуть когось для кого основна мотивація «втікти» від мобілізації… ну хз…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683597 вiд 2024-02-11 00:50:51

Vichny
№ 1683592
ти правда віриш що сап в мо впровадить команда яку зараз наберуть через вакансії що засвітили в і-неті?
весь світ давно вже використовує аутсорс, і я злегка «хуйєю» якщо мінцифри не допомагає іншим міністерствам у питаннях іт. я думав що мін-цифри якраз для цього й організували…
якщо якесь міністерство має авто. то вони ж не організовують своє сто щоб обслуговуати машини. їздять на якісь офіційні чи не-дуже-сто? а з іт це не так?
чи то все світ «рожевих поні», а в наших міністерствах все «по правильному»?
якщо ти вважаєш що сто по впровадженню сап в зсу за 1к баксів - то ок. добре.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683596 вiд 2024-02-11 00:48:06

2 VVV
№ 1683566
Да не збирався він грати першим номером… чи точніше, ми не знаємо, як він збирався грати. Але гол на 5 хв. усе змінив.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683595 вiд 2024-02-11 00:45:50

2 sk
№ 1683591
Ну інколи треба сказати собі чесно: за те, що б легально не піти в окоп, треба платити. Тут саме той випадок. Зарплата не 1000 у. є. Зарплата 1000 у. є. + броня. Це ду-уже різні речі.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683594 вiд 2024-02-11 00:38:16

2 Nycolas
№ 1683565
Але ж татко пізніше! Коли перейшов в команду Королевської! :)))

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683593 вiд 2024-02-11 00:34:33

більше місяця назад ми йобнули по командному пункту в криму. були повідомлення що «можливо» накрили й херасімова… воно з тих пір в телевізорі не показувалось… але ось хуйлостан засвітив свіжі рожі, включаючи й херасімова
https://x.com/RALee85/status/1756443815458595071?s=20

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683592 вiд 2024-02-11 00:31:05

sk (chromebook acer 14)
№ 1683591

Яким боком Фьодоров до МОУ/ЗСУ?
В його міністерстві не військовослужбовці.
Стосовно держслужбовців Мінцифри - то їх з/п також регулюється державою, звідки у тебе інфа про якісь там захмарні чи принаймні конкурентні з КОМЕРЦІЙНИМ ринком з/п? І з якого бодуна Мінцифри буде щось там менеджити в Міноборони? Може кожен своєю справою займатиметься, роботи дохуя в кожній сфері.

Я бачу, ти якось продовжуєш жити в рожевому світі і хуїттері.
Реальність, тим більше, у воєнний час - вона трохи відрізняється.
Вийди з хуїттера, подай своє резюме і покажи майстер-клас. Заїбав порадами «космічєской вєлічіни і космічєской же глупості» чи як там воно було в книзі

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683591 вiд 2024-02-11 00:17:06

Vichny
№ 1683588
хто тобі сказав що «просто»?
я про те що не «потрібно розробляти стратегію»
впровадження сап - ахуєнно складне рішення. навіть використовуючи «копі-паст», звести технарів з бізнес-замовниками щоб всі «домовились». це підпиздець яка жопа…
я ж привів приклад коли юс-нейві за ярд той проект робила… нехай у нас буде менше. то що, людина з зп в 1к то все «красиво» зробить?
тепер розкажи нам всім, чому у федерова зп вищі ніж зсу пропонує? чому у федорова «стелі» вищі?
я ж пишу. якщо дійсно потрібно то впровадити (а точно потрібно якщо йдемо до нато) - потрібно черезе мін-цифри шукати спеціалістів що зможуть то зменеджити…
можливо вакансію засвітив хтось з ейч-ар з зп в 300 баксів взявши копі-паст хз звідки і не розуміючи кого шукають?
тоді взагалі немє про що дискутувати…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683590 вiд 2024-02-11 00:07:52

“The world is grateful to India for buying Russian oil, ” the minister told CNBC.
“If we start buying more of the Middle Eastern oil, the oil price will not be at $75 or $76. It will be $150. ”
------
індуси «вихваляються» тим що купують хуйло-нафту… тому що якби не вони (хуй би найшлось бажаючих на хуйло-нафту), тому світові ціни на нафту були б 150 баксів… шахімат

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683589 вiд 2024-02-10 23:55:29

І ще цивільні працівники ЗСУ, на відміну від військовослужбовців, мають можливість просто звільнитися по заяві за 2 тижні, ну як у теплому ламповому цивільному світі, все по соціалістичному КЗПП.
І робочий час регламентований. Строго з 09.00 до 18.00, п'ятниця - до 16.45, субота-неділя - вихідні, можна нахуй телефон вимикати. Комунізм! Ще й ніхуя робить не треба «копі-паст натівських настроєк», і за це ще цілу тищщщщу платять. Кайф, марожено!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683588 вiд 2024-02-10 23:51:32

Все ж просто з тим САПом, «береш копі-паст натівських настроєк і все» (с).
Ох, блять, як я люблю пикейножилетних профі…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683587 вiд 2024-02-10 23:50:39

sk (chromebook acer 14)
№ 1683585

Так. ззовні, і що?
Є певні стелі з/п, і з цим нічого не поробиш, на даний час.
Але є вибір, канєшно.
Можна буди наікрутєйшим СТО, отримувати 10k, сцятися і никатись в хаті, замовляючи жратву на дім і не відчиняючи ТЦК.
Можна корумпувати когось і з'їбатися за кордон.
А можна піти послужити країні, і не в окопі, спробувати зробити щось корисне, дати свій досвід і знання, але так, деякий час отримувати трохи менше ніж звик, ну вже треба вибачити за незручності, в країні війна. І 1000 доларів - то набагато вище прожиткового мінімуму, люди і на менше живуть.
А вважаєш, що «якось по іншому треба менеджити» - то покажи мастер-клас, звернутись знайдеш куди, або можу підказати.
До речі, цивільні працівники ЗСУ мають такі ж права, як і звичайні працівники - КЗПП, нормальні відпустки, всі діла. Плюс бронь від мобілізації в окоп. Рішайся.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683586 вiд 2024-02-10 23:43:27

klirik
№ 1683535

кацапи беруть участь у найменшому розколі, у найменшому протистоянні, яке з. являється у нас. а багато з них самі кацапи і створюють

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683585 вiд 2024-02-10 23:40:04

Vichny
№ 1683583
ок. якщо світять вакансію в мережу, значить шукають людину ззовні…
ну і опис вакансії, думаю, «стандартний», про «стратегію» і т. п. з сап легко ніколи не буває, якщо хтось був в проектах…
тут більше питання «вам їхати, чи шашечки?»
якщо дійсно потрібно швидко-якісно впровадити - то, думаю, якось по іншому то все потрібно менеджети…
якщо 5 років «пробувати», а потім сказати «нє смагла», то так… будь хто може «очолити». навіть «консультант офісу президента без офіційної зп»
можливо я помиляюсь… подивимось…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683584 вiд 2024-02-10 23:29:38

Trump admits he would encourage an aggressor nation (Russia) to attack a NATO country that doesn’t meet the 2% defense guidelines
https://x.com/hwag_ucmc/status/1756428442541949140?s=20
--------
ця людина має великі шанси стати презом америки.73% пісяють кип'ятком від таких заяв…
якщо що - по мад'ярам можуть йобнути…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683583 вiд 2024-02-10 23:28:23

sk (chromebook acer 14)
№ 1683581

Пілоти на F-16 будуть літати за 1500-2000 баксів максимум.
Чувак, це війна і армія. Люди у війську ееее дещо обмежені в можливостях стрибати з місця на місце у пошуках кращої з/п.

Після «тобто. береш копі-паст натівських настроєк сап - і все…» - з тобою взагалі нема про що розмовляти, бачу, ти «глибоко» в темі. Ще й протиріччя не бачиш між тим, що з/п на твій погляд маленька, і тим, що складнощів ніяких нема - «копі-паст і все». Якийсь пікейножилетний офіс простих рішень, блять

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683582 вiд 2024-02-10 23:23:40

milanese
№ 1683569

Що ти пропонуєш?

Про «нема слів» Алєксєя з російськой пєдєрації теж нема слів.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683581 вiд 2024-02-10 23:19:50

Vichny
№ 1683578
я розумію що війна, і є купа «нюансів»
давай аналог проведемо. комерційний пілот отримує 5к баксів зп. давай на ф-16 шукати пілотів за 1к?
тут питання, якщо ви збираєте команду яка повинна ефективно щось зробити, то за 1к в іт секторі шукати керівника що шарить в сап коли якісь тем «тестувальники» які були студентами 2 роки назад мають приблизно такі зп?
якби ті, що шукають собі такого фахівця, сходили до федорова, можливо він би переговорив з резидентами дія-сіті, щось би придумали
якщо дуже спростити. то немає «стретегії сап». в сап «жостко» прописані процеси. бери і виконуй
100% сап працює на воєнку в штатах (колись, років може 20 назад юс нейві запускало проект по побудові своєї логістики на сап. ціна питання - ярд баксів). начеб-то був успішним… ну й те що сап впроваджений в нато теж майже не сумніваюсь…
тобто. береш копі-паст натівських настроєк сап - і все…
ніякого «особливого путі» який може новий сто з зп в 1к баксів намалювати на презентаціях…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683580 вiд 2024-02-10 23:18:48

klirik
№ 1683546

Також нема пари факфейсів з числа колишніх заступників, що обережно радує.
Але також нема і іншого заступника, який реально давай результат, що не радує.
Побачим ще де Мойсюк і Забродський опиняться, це, до речі, не суперпрофі, але і не шкідники.
Про кваліфікацію нового НГШ поки відгуків більше поганих, ну побачим

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683579 вiд 2024-02-10 23:14:23

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1683538

Ага, а газета Sun - на третій сторінці якої друкують фото голих цицьок - то, блять, рівень значить

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683578 вiд 2024-02-10 23:07:33

А на рахунок - з/п в «команді того СТО» - то це грошове забезпечення військовослужбовців, згідно діючих тарифів.
Люди мобілізуються в ЗСУ, роблять справу, яку знають і вміють і так, отримують в рази менше ніж до мобілізації.
А можна ховатися від повісток і отримувати в рази більше.
Кожен робить свій вибір

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683577 вiд 2024-02-10 23:01:24

… і має всі шанси реально допомогти армії, а не відсидіти війну для галочки десь в ппд, ще й убд отримати

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683576 вiд 2024-02-10 23:00:21

sk (chromebook acer 14)
№ 1683560

Ти взагалі в курсі, що ЗСУ - не комерційна організація, і зарплати (вірніше, грошове забезпечення) досить жорстко регламентовані, в т. ч. і для не військовослужбовців?
В країні війна. Тож 1000+ доларів - це адекватна з/п на ці часи для людини, яка має певні скілли і досвід, але не хоче/не може йти штурмовиком чи діловодом їбучим

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683575 вiд 2024-02-10 22:51:25

Десь у кремлі забздило - це мєдвєд обісрався від нєнавісті.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683574 вiд 2024-02-10 22:44:16

Медведев: глядя на биографию нового главкома ВСУ испытываешь чувство ненависти, презрения и омерзения. Пусть земля горит у него под ногами!

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683573 вiд 2024-02-10 22:28:26

2 sk
№ 1683560

та шо тут коментувати
нема слiв


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.