Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683612 вiд 2024-02-11 09:53:12sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1683597 вiд 2024-02-11 00:50:51Щодо функціоналу мінцифри, то все-таки не думаю, що воно лізе у сферу компетенції МО. З одного боку, будь-яке відомство прагне максимально розширити свої повноваження - якщо не плутаю, той же фьодоров свого часу мав бажання контролювати всі закупівлі ІТ-обладнання для держорганів. Але це також означає додаткову відповідальність - а це вже зовсім не так приємно, особливо під час війни.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683611 вiд 2024-02-11 09:46:34Думаєцца, трампуша був завчасно поінформований про плани того журналізда з пропеллером у жопі, і як мінімум не заперечував. До речі, він навіть говорив про цього поца як про можливого віце-президента, і навіть цього виключати не можна - хоча ступінь 3.143дуватості такої адміністрації був би захмарним.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683610 вiд 2024-02-11 09:34:22Трамп на мітингу сказав що заохочуватиме Путіна вдарити по європейських країнах які мало платять. :-)) Це добре що він не тримає язика за зубами.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683609 вiд 2024-02-11 09:05:452 m1919№ 1683607Ну мінімум пару інвалідів совісті є.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683608 вiд 2024-02-11 09:04:34Ну там, на фотці, татарін, русский та єврей точно є. Квоти по нацменшинам витримані
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683607 вiд 2024-02-11 08:56:472 klirik№ 1683546Жодного негра, жодної багатодітної матері, жодного інваліда.Режим порушує права меншостей!
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683606 вiд 2024-02-11 08:23:32По большому, это и есть элементы мобилизационной экономики. И, повторюсь, 1+ (но там будет ещё 25-30 грн. всяких надбавок+вещевое обеспечение+питание+приличные жилищные условия) это чтоб было как по закону. Нашли бы и за 22 грн. И я знаю ребят около 25, которые в данный момент не обладают достаточными компетенциям но пошли бы в команду даже бесплатно (только за бронь) именно в проект как офигенный шанс и трамплин на много лет вперед
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683605 вiд 2024-02-11 08:11:05Да, далеки тут некоторые от реалий жизни. Могу сказать как немного в курсе того, что щас происходит по рекрутингу и около: из-за безлада при мобилизации и профлифтов добровольцев первых волн, эту вакансию закроют очень быстро очень достойным спецом, который щас где-то служит, мягко говоря, не совсем по гражданским компетенциям. Собственно, она на перевод и рассчитана. Но даже если вдруг не найдутся уже служащие, во что я не верю, то там будет стоять очередь. Даже если бы зп была 22000, как минимальное денежное обеспечение военнослужащего, или 18 го служащего с бронью. И тоже найдется нужный спец. И я вот уверен, что через пару-тройку месяцев большинство тут находящихся, кто имеет соответствующие компетенции, мечтали бы занять данную вакансию. ИМХО, но только частично
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683604 вiд 2024-02-11 07:01:02Цiкaвo, якщo прaвдa… It appears Putin is sending tanks into Ukraine with some «history». These are images of (left) a T-55 tank that was knocked out in Ukraine & (right) the same tank used in the 1956 invasion of Hungary. Orban will be pleased to see this.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683603 вiд 2024-02-11 06:40:08 Preved № 1683549 тaкa ж кoнспiрaтивнa тeoрiя як QAnon Кaрлсoн думaє пeрш зa всe зa сeбe. Якби тaм булa грa в 4 руки, тo iнтeрвю пo пeршe взaгaлi нe булo би пoтрiбнe. Пo другe iнтeрвю вийшлo вiдвeртo прoвaльним.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683602 вiд 2024-02-11 06:33:25sk (chromebook acer 14) № 1683590 aгa, a щe пiв рoку нaзaд кaзaли - ми купуємo мaлий прoцeнт свiтoвoгo видoбутку нaфти, тoму тoї рoсiйськoї тaм як кiт нaплaкaв… звiздуни…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683601 вiд 2024-02-11 03:04:51В Києві туман і вперше за довгий період атака шахедів…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683600 вiд 2024-02-11 01:42:32Файна дискусія. Відразу із відповіддю на запитання як можна обрати актора/популістку/януковоча на посаду президента :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683599 вiд 2024-02-11 01:02:58 sk (chromebook acer 14) № 1683597 Я вважаю, що це не ок з/п 1000 баксів для СТО (хоча, судячи з того, що ти пишеш, ти не дуже розумієш функції СТО, але менше з тим) Також я вважаю, що ти пиздиш хуйню з приводу аутсорса, хуєсорса та іншого залупосорса. Прокинься, вилізи з барбіленда, ситуація зараз трохи інша. Ну і Pryvyd Zamku в № 1683595 має рацію. Я знаю людей, які до лютого 2022 заробляли ну дуже багато, а заряз одягли піксель і їбашать за 25-30 тис і в принципі задоволені, бо а) мають можливість зробити гарну справу, б) не в окопі с) строєм ходить не треба на таких роботах і d) жирок, зароблений в попередні роки, трохи спасає, можна трохи і ужатися, щоб Батьківщині послужити. Знаю людей, які теж заробляли багато, а зараз на передку, і роблять зовсім не то, що робили в цивільному житті, але вибору в них вже немає. Також знаю людей, які реально не виходять з дому місяцями, бо сцяться нарватись на повістку. Взагалі, якась гнилувати дискусія. Що, якби платили б 10к, то ви б з Алєксєєм для якого «нема слів», канєшно да, і Алєксєй би навіть паспорт кацапський спалив, а от якщо 1000 усього, то покрутимо жопкою. Ну можна крутити, а потім на кацапів працювати безкоштовно, чи в кращому випадку - за ту ж 1к
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683598 вiд 2024-02-11 00:57:20Pryvyd Zamku № 1683595 людей що зможуть успішно зробити те що написано в описі вакансії, 10, може 20 в україні. і для того щоб то успішно зробити потрібно «організувати» сап-україна, і +-5 основних компаній що займаються впровадженням сап (тобто у них всі основні специ сап працюють, які можуть настроїти сап як потрібно) … при чому тут «втікти» від мобілізації? потрібно зробити ахуйєнно складний проект… якщо на ту вакансію візьмуть когось для кого основна мотивація «втікти» від мобілізації… ну хз…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683597 вiд 2024-02-11 00:50:51Vichny № 1683592 ти правда віриш що сап в мо впровадить команда яку зараз наберуть через вакансії що засвітили в і-неті? весь світ давно вже використовує аутсорс, і я злегка «хуйєю» якщо мінцифри не допомагає іншим міністерствам у питаннях іт. я думав що мін-цифри якраз для цього й організували… якщо якесь міністерство має авто. то вони ж не організовують своє сто щоб обслуговуати машини. їздять на якісь офіційні чи не-дуже-сто? а з іт це не так? чи то все світ «рожевих поні», а в наших міністерствах все «по правильному»? якщо ти вважаєш що сто по впровадженню сап в зсу за 1к баксів - то ок. добре.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683596 вiд 2024-02-11 00:48:062 VVV№ 1683566Да не збирався він грати першим номером… чи точніше, ми не знаємо, як він збирався грати. Але гол на 5 хв. усе змінив.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683595 вiд 2024-02-11 00:45:502 sk№ 1683591Ну інколи треба сказати собі чесно: за те, що б легально не піти в окоп, треба платити. Тут саме той випадок. Зарплата не 1000 у. є. Зарплата 1000 у. є. + броня. Це ду-уже різні речі.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683594 вiд 2024-02-11 00:38:162 Nycolas№ 1683565Але ж татко пізніше! Коли перейшов в команду Королевської! :)))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683593 вiд 2024-02-11 00:34:33більше місяця назад ми йобнули по командному пункту в криму. були повідомлення що «можливо» накрили й херасімова… воно з тих пір в телевізорі не показувалось… але ось хуйлостан засвітив свіжі рожі, включаючи й херасімова https://x.com/RALee85/status/1756443815458595071?s=20
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683592 вiд 2024-02-11 00:31:05sk (chromebook acer 14) № 1683591 Яким боком Фьодоров до МОУ/ЗСУ? В його міністерстві не військовослужбовці. Стосовно держслужбовців Мінцифри - то їх з/п також регулюється державою, звідки у тебе інфа про якісь там захмарні чи принаймні конкурентні з КОМЕРЦІЙНИМ ринком з/п? І з якого бодуна Мінцифри буде щось там менеджити в Міноборони? Може кожен своєю справою займатиметься, роботи дохуя в кожній сфері. Я бачу, ти якось продовжуєш жити в рожевому світі і хуїттері. Реальність, тим більше, у воєнний час - вона трохи відрізняється. Вийди з хуїттера, подай своє резюме і покажи майстер-клас. Заїбав порадами «космічєской вєлічіни і космічєской же глупості» чи як там воно було в книзі
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683591 вiд 2024-02-11 00:17:06Vichny № 1683588 хто тобі сказав що «просто»? я про те що не «потрібно розробляти стратегію» впровадження сап - ахуєнно складне рішення. навіть використовуючи «копі-паст», звести технарів з бізнес-замовниками щоб всі «домовились». це підпиздець яка жопа… я ж привів приклад коли юс-нейві за ярд той проект робила… нехай у нас буде менше. то що, людина з зп в 1к то все «красиво» зробить? тепер розкажи нам всім, чому у федерова зп вищі ніж зсу пропонує? чому у федорова «стелі» вищі? я ж пишу. якщо дійсно потрібно то впровадити (а точно потрібно якщо йдемо до нато) - потрібно черезе мін-цифри шукати спеціалістів що зможуть то зменеджити… можливо вакансію засвітив хтось з ейч-ар з зп в 300 баксів взявши копі-паст хз звідки і не розуміючи кого шукають? тоді взагалі немє про що дискутувати…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683590 вiд 2024-02-11 00:07:52“The world is grateful to India for buying Russian oil, ” the minister told CNBC. “If we start buying more of the Middle Eastern oil, the oil price will not be at $75 or $76. It will be $150. ” ------ індуси «вихваляються» тим що купують хуйло-нафту… тому що якби не вони (хуй би найшлось бажаючих на хуйло-нафту), тому світові ціни на нафту були б 150 баксів… шахімат
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683589 вiд 2024-02-10 23:55:29І ще цивільні працівники ЗСУ, на відміну від військовослужбовців, мають можливість просто звільнитися по заяві за 2 тижні, ну як у теплому ламповому цивільному світі, все по соціалістичному КЗПП. І робочий час регламентований. Строго з 09.00 до 18.00, п'ятниця - до 16.45, субота-неділя - вихідні, можна нахуй телефон вимикати. Комунізм! Ще й ніхуя робить не треба «копі-паст натівських настроєк», і за це ще цілу тищщщщу платять. Кайф, марожено!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683588 вiд 2024-02-10 23:51:32Все ж просто з тим САПом, «береш копі-паст натівських настроєк і все» (с). Ох, блять, як я люблю пикейножилетних профі…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683587 вiд 2024-02-10 23:50:39sk (chromebook acer 14) № 1683585 Так. ззовні, і що? Є певні стелі з/п, і з цим нічого не поробиш, на даний час. Але є вибір, канєшно. Можна буди наікрутєйшим СТО, отримувати 10k, сцятися і никатись в хаті, замовляючи жратву на дім і не відчиняючи ТЦК. Можна корумпувати когось і з'їбатися за кордон. А можна піти послужити країні, і не в окопі, спробувати зробити щось корисне, дати свій досвід і знання, але так, деякий час отримувати трохи менше ніж звик, ну вже треба вибачити за незручності, в країні війна. І 1000 доларів - то набагато вище прожиткового мінімуму, люди і на менше живуть. А вважаєш, що «якось по іншому треба менеджити» - то покажи мастер-клас, звернутись знайдеш куди, або можу підказати. До речі, цивільні працівники ЗСУ мають такі ж права, як і звичайні працівники - КЗПП, нормальні відпустки, всі діла. Плюс бронь від мобілізації в окоп. Рішайся.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683586 вiд 2024-02-10 23:43:27klirik № 1683535 кацапи беруть участь у найменшому розколі, у найменшому протистоянні, яке з. являється у нас. а багато з них самі кацапи і створюють
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683585 вiд 2024-02-10 23:40:04Vichny № 1683583 ок. якщо світять вакансію в мережу, значить шукають людину ззовні… ну і опис вакансії, думаю, «стандартний», про «стратегію» і т. п. з сап легко ніколи не буває, якщо хтось був в проектах… тут більше питання «вам їхати, чи шашечки?» якщо дійсно потрібно швидко-якісно впровадити - то, думаю, якось по іншому то все потрібно менеджети… якщо 5 років «пробувати», а потім сказати «нє смагла», то так… будь хто може «очолити». навіть «консультант офісу президента без офіційної зп» можливо я помиляюсь… подивимось…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683584 вiд 2024-02-10 23:29:38Trump admits he would encourage an aggressor nation (Russia) to attack a NATO country that doesn’t meet the 2% defense guidelines https://x.com/hwag_ucmc/status/1756428442541949140?s=20 -------- ця людина має великі шанси стати презом америки.73% пісяють кип'ятком від таких заяв… якщо що - по мад'ярам можуть йобнути…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683583 вiд 2024-02-10 23:28:23sk (chromebook acer 14) № 1683581 Пілоти на F-16 будуть літати за 1500-2000 баксів максимум. Чувак, це війна і армія. Люди у війську ееее дещо обмежені в можливостях стрибати з місця на місце у пошуках кращої з/п. Після «тобто. береш копі-паст натівських настроєк сап - і все…» - з тобою взагалі нема про що розмовляти, бачу, ти «глибоко» в темі. Ще й протиріччя не бачиш між тим, що з/п на твій погляд маленька, і тим, що складнощів ніяких нема - «копі-паст і все». Якийсь пікейножилетний офіс простих рішень, блять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683582 вiд 2024-02-10 23:23:40milanese № 1683569 Що ти пропонуєш? Про «нема слів» Алєксєя з російськой пєдєрації теж нема слів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683581 вiд 2024-02-10 23:19:50Vichny № 1683578 я розумію що війна, і є купа «нюансів» давай аналог проведемо. комерційний пілот отримує 5к баксів зп. давай на ф-16 шукати пілотів за 1к? тут питання, якщо ви збираєте команду яка повинна ефективно щось зробити, то за 1к в іт секторі шукати керівника що шарить в сап коли якісь тем «тестувальники» які були студентами 2 роки назад мають приблизно такі зп? якби ті, що шукають собі такого фахівця, сходили до федорова, можливо він би переговорив з резидентами дія-сіті, щось би придумали якщо дуже спростити. то немає «стретегії сап». в сап «жостко» прописані процеси. бери і виконуй 100% сап працює на воєнку в штатах (колись, років може 20 назад юс нейві запускало проект по побудові своєї логістики на сап. ціна питання - ярд баксів). начеб-то був успішним… ну й те що сап впроваджений в нато теж майже не сумніваюсь… тобто. береш копі-паст натівських настроєк сап - і все… ніякого «особливого путі» який може новий сто з зп в 1к баксів намалювати на презентаціях…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683580 вiд 2024-02-10 23:18:48klirik № 1683546 Також нема пари факфейсів з числа колишніх заступників, що обережно радує. Але також нема і іншого заступника, який реально давай результат, що не радує. Побачим ще де Мойсюк і Забродський опиняться, це, до речі, не суперпрофі, але і не шкідники. Про кваліфікацію нового НГШ поки відгуків більше поганих, ну побачим
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683579 вiд 2024-02-10 23:14:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683538 Ага, а газета Sun - на третій сторінці якої друкують фото голих цицьок - то, блять, рівень значить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683578 вiд 2024-02-10 23:07:33А на рахунок - з/п в «команді того СТО» - то це грошове забезпечення військовослужбовців, згідно діючих тарифів. Люди мобілізуються в ЗСУ, роблять справу, яку знають і вміють і так, отримують в рази менше ніж до мобілізації. А можна ховатися від повісток і отримувати в рази більше. Кожен робить свій вибір
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683577 вiд 2024-02-10 23:01:24… і має всі шанси реально допомогти армії, а не відсидіти війну для галочки десь в ппд, ще й убд отримати
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683576 вiд 2024-02-10 23:00:21sk (chromebook acer 14) № 1683560 Ти взагалі в курсі, що ЗСУ - не комерційна організація, і зарплати (вірніше, грошове забезпечення) досить жорстко регламентовані, в т. ч. і для не військовослужбовців? В країні війна. Тож 1000+ доларів - це адекватна з/п на ці часи для людини, яка має певні скілли і досвід, але не хоче/не може йти штурмовиком чи діловодом їбучим
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683575 вiд 2024-02-10 22:51:25Десь у кремлі забздило - це мєдвєд обісрався від нєнавісті.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683574 вiд 2024-02-10 22:44:16Медведев: глядя на биографию нового главкома ВСУ испытываешь чувство ненависти, презрения и омерзения. Пусть земля горит у него под ногами!
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683573 вiд 2024-02-10 22:28:262 sk№ 1683560та шо тут коментуватинема слiв