🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1687.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683572 вiд 2024-02-10 22:26:58

Batyj
№ 1683570
десь в 2015 під васильковим загорілась база брсм нафта (чи хз, вже не пам'ятаю), бадяжили там бенз чи щось таке… то чорний дим декілька днів накривав найближчі села… дехто прямо виїжджав… але вогонь горів далеко від житлових будинків
а в харкові прямо хуйня в квадраті…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683571 вiд 2024-02-10 22:24:21

Beneath UNRWA’s Gaza Strip headquarters, the IDF has uncovered one of Hamas’s most significant and top secret assets: a subterranean data center used by the terror group for intelligence and communications.
-------
цікаво. чи є якийсь незалежний зовнішній аудит. куди витрачається бабло що на оон-івські «проекти» збирають з усього світу?
ще трохи і «легше» буде розпустити все те оон. ростріляти учасників… і організувати щось нове… «ліга націй» розпалась у свій час… прийшов час розпадатись і оон

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683570 вiд 2024-02-10 22:19:18

по поводу трагедии Харькове. У меня, как проектировщика в прошлом складов ГСМ а аэропортах и на аэродромах ДОСААФ, возникают вопросы:

КТо разрешил размещение нефтебазы в жилом поселке или рядом с ним?

Почему резервуары не были размещены внутри обвалования, объем которого по по нормам дожен превышать объем резервуара на определенную величину с тем, чтобы горючка ни при каких условиях никуда не утекла с места хранения?

Кто ответит за сгоревших людей и сгоревший поселок?

Почему по тв в этих сраных зеленых марафонах не поднимается этот вопрос?

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683569 вiд 2024-02-10 21:35:07

sk (chromebook acer 14)
№ 1683560

рекрутинг, чо..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683568 вiд 2024-02-10 21:34:22

А леверкузенці тим часом виграли 3:0 у Баварії, забивши третій гол, коли Нойєр пішов на подачу кутового.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683567 вiд 2024-02-10 21:15:37

Batyj
№ 1683551
воротар у Жирони дуже причтойний. у грі ногами - кращий у Лізі. для Мічела цей аспект надважливий.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683566 вiд 2024-02-10 21:12:52

у Жирони і так захист хєроватий був, а після дискваліфікацій то взагалі капець. Грузин якийсь лівий, Блінда немає.
крім того, Мічел вирішив грати першим номером. це відвертий пройоб. Реал Анчелотті має величезні проблеми із позиційними аиаками. Жироні треба було наступити собі на горло і закритись.
Тож пройоб прогнозований. Та й корисно їм це, бо різні там Коуту і Савіньо вже вирішили, що вони суперзірки.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683565 вiд 2024-02-10 21:06:22

Село і люди
---
Син президента федерації футболу України в 20 років почав вивчати українську мову

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683564 вiд 2024-02-10 21:05:44

Мичела, в Англию, который двух защитников найти не может..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683563 вiд 2024-02-10 21:04:21

Показали, кто есть ху..
А то развели, панимаешь…
Мичела в Челся.. Коуту и Довбика в Реал.
ага..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683562 вiд 2024-02-10 20:55:23

та все вже, слівай керосін

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683561 вiд 2024-02-10 20:51:10

Циганков не встиг у підстраховку, провели двох Вінісіусм і отримали третій, бо в центрі всі теж дивились як Белінгем забиває.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683560 вiд 2024-02-10 20:40:44

Сили Оборони України
Chief Technology Officer
Київ від $1000
Вакансія передбачає роботу в спеціалізованому підрозділі Сил Оборони і участь в проєкті присвяченому автоматизації обліку ресурсів в ЗСУ на платформі SAP. Підрозділ шукає вмотивованого та досвідченого СТО, який побудує технологічну стратегію розвитку ERP системи та супутніх продуктів, а також очолить відділ для розбудови, підтримки та вдосконалення архітектурного ландшафту та інфраструктури проекту.
----
ну… навіть не знаю як прокоментувати…
уявляю які тоді зп в команді цього СТО

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683559 вiд 2024-02-10 20:39:45

Sauron
№ 1683558 вiд 2024-02-10 20:23:18

Справжня декласація буде, якщо це продовжиться в другому таймі, і Мічел не знайде ніяких рішень, щоб Жирона спробувала повернутись у гру. Поки що це був урок від зіркового тренера і команди амбіційним претендентам, зараз є час показати, чи вдається цей урок на льоту засвоїти чи про чемпіонські амбіції треба забувати і зосередитись на утримуванні зони ЛЧ.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683558 вiд 2024-02-10 20:23:18

У Жирони жодного удару в рамку.
Цілковита декласація.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683557 вiд 2024-02-10 20:22:20

І пас ідеальний, і реалізація моменту.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683556 вiд 2024-02-10 20:15:53

Sauron
№ 1683555
пас від чорного Джуніора кращий

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683555 вiд 2024-02-10 20:09:48

Белінгем - звір.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683554 вiд 2024-02-10 20:08:58

klirik
№ 1683535
toreo
№ 1683533
та яке нахуй фсб. Припиніть думать, шо все шо не подобається то вороже іпсо.
Це фсб по нашому ТБ розповіда як «ухилянтам коліна простілювать буде»?
проблема вже в повен зріст.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683553 вiд 2024-02-10 20:05:56

klirik
№ 1683535
toreo
№ 1683533

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683552 вiд 2024-02-10 19:58:29

Та класний у них воротар, але удар був геніальний.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683551 вiд 2024-02-10 19:42:35

Вратарь в Жироне никакой. Защиты нет как класса. Непонятно, как оне вааще стока очков набрал..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683550 вiд 2024-02-10 19:32:04

Три українці в основі на гру двох лідерів Примери - непересічна подія.
Треба дивитись :)

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683549 вiд 2024-02-10 19:26:13

Дуже влучно (якщо хтось не зрозумiв) навiщо прилiтав Карлсон:
https://t.me/orestokratiia/939

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683548 вiд 2024-02-10 19:24:49

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1683542

+1.
Хтось активно розганяє який Залужний був добрий і який Сирський жуков.
На хуй ці чутки.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683547 вiд 2024-02-10 19:24:32

PEPSI (Merkury)
№ 1683545 вiд 2024-02-10 18:36:37
За відсутності снарядів ніхто наступати не буде.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683546 вiд 2024-02-10 19:11:44

Безуглої нема, вже добре



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683545 вiд 2024-02-10 18:36:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1683542
базується на перегляді різних джерел і аналітики експертів, до яких я прислуховуюсь. Усе написане ІМГО.
У тебе, і у кожного, можуть бути свої джерела і свої висновки.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683544 вiд 2024-02-10 18:31:48

на цьому етапі терміново треба дати пизди зачинщикам у Космачі, і парі поліцейських беркутів у Дніпрі.

А далі - ін керівництво країни ві траст і год блесс юкрейн.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683543 вiд 2024-02-10 18:27:01

Карлсон працює на Трампа і Путіна. Його задача щоб Республіканська партія підтримала мирний план Трампа і виступила проти допомоги Україні. Я думаю що в кулуарах там про все вже домовлено.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683542 вiд 2024-02-10 18:26:09

PEPSI (Merkury)
№ 1683539

i нa чoму цe бaзується? oднa бaбa скaзaлa? :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683541 вiд 2024-02-10 18:24:09

toreo
№ 1683531

нaрiзки трeбa рoбити зaмiсть викиду пoвнoгo iнтeрвю. A Кaрлсoн вирiшив пoгрaтися в «чeснoгo журнaлiстa» i дoтримaвся свoгo слoвa вистaвити пoвнe iнтeрвю.

Я думaю щo Кaрлсoн сaм oхуїв якe тo кoнчeнe пeрeд ним.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683540 вiд 2024-02-10 18:22:10

на цьому етапі кидатись на Сирського - шкідництво. Україна подібне вже проходила. скінчилося хуйово.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683539 вiд 2024-02-10 18:17:27

Залужний - Сирський. Все ок.

Залужний: за окопатися і берегти особовий склад.
На наступ немає ні сил, ні можливостей. Віддати перевагу якісній мобілізації і підготовці солдат. Налаштовуватись на довгу війну, шукати і створювати якісну технічну перевагу.

Сирський: за активні дії і наступ. Він не бачить сенсу в окопуванні і сидінні, і вважає цей шлях хибним. Він вважає, що втрати у наступі неминуче будуть, але при сидінні в обороні вони (втрати) будуть ще більші (Росія тупо буде закидувати ФАБами і КАБами). Вважає, що активні дії і моменти можна знайти завжди.

Залужний: за терпіння і витримку.
Сирський: за наступальні дії і ва-банк.

Зе схиляється до агрументації Сирського.
Залужний відмовився виконувати накази Зе.
Сирський готовий виконувати накази Зе.

Успіх і невдача можуть спіткати обидва варіанти.
Обидва варіанти мають право на життя.

Удачі Сирському і год блесс Юкрейн!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683538 вiд 2024-02-10 18:17:16

Тим часом, один жОПорадник каже, що карлсони-фуярлсони - це не рівень Зеленського:

https://gordonua.com/ukr/news/politics/ne-riven-zelenskoho-podoljak-zajaviv-shcho-karlson-navrjad-chi-zmozhe-vzjati-intervju-u-prezidenta-ukrajini-1697343.html

Тут згадується один футбольний тренер, який стверджував щось подібне, та нині твердо і безповоротно перебуває на пенсії.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683537 вiд 2024-02-10 17:59:42

ФСБ і в Києві, і в Космачі роздмухує ситуацію. І спецслужби мають працювати.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683536 вiд 2024-02-10 17:15:10

Діди також поугаралі з інтерв'ю хуйла. Шольц взагалі останнім часом дуже подобається. Не полінувся полетіти в США щоб вправити мозги їм там усім.

"Scholz and Biden mocked Putin’s interview with Tucker Carlson

Olaf Scholz visited the United States, where he met with President Joe Biden. The German Chancellor commented on Vladimir Putin's conversation with Tucker Carlson, calling it a «ridiculous interview»

«Now we have seen the Russian president's interview. To be honest, it only ridicules Russia's real actions in Ukraine and tells an absolutely absurd story about the reasons for this war. There is a quite clear reason. It is the will of the Russian president and Russia to annex part of Ukraine. And any stories that are told about this do not change the fact that this is the goal of his imperialist intentions,» the German Chancellor said at a press conference in Washington "

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683535 вiд 2024-02-10 16:59:49

toreo
№ 1683533

фсб нормально зараз так розкачує ситуацію в Космачі. Ось там дійсно потрібно підключати усі силові ресурси, але ж кошмаріть незгодних порохоботів простіше. Це не потребує розумової діяльності, і Єрмак віддячить за вірність

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683534 вiд 2024-02-10 16:52:14

toreo
№ 1683530

Я не згоден. Почитав поляків, амерів (упоротих і не дуже). Ніхто там не переймається тим що Україна наче failed state. Навпаки, всі в черговий раз переконались що хуйло шизоїдний ман'як, місце якому в психлікарні. Поляки з конфедереції там чвякають-хуякають що ось бачите «хуйло пообіцяв не нападати на нато» но їх висміюють. Більшість поляків знов захвилювались що хуйло їх постійно згадує (бо деякі розслабились і гадали що він Україною обмежиться). Сікорський, їх голова мзс, вже три твіта наваяв про те хуйло йобнуте і хай американці не вийобуються, а допомогають нам. На фоні піздоватих фермерів це те що нам треба.
Трампісти взагалі не зрозуміли нахуя їм історія України в інтепретації хуйла (наробили кучу мемів з цього приводу). Вони хотіли почути за традиційні цінності, мексиканський кордон, мудрого Трампа/тупого Байдена, те що їм зрозуміле, а отримали кучу незрозумілого імерського бреда.

Правильно Джулія Девіс написали, при правільному підході це інтерв'ю могло наробити багато шкоди, а вийшло що усі в черговий раз переконались що хуйло-неадекват, марить категоріями Чінгісхана і Рюріка, а Карлсон довбойб, якого використали.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683533 вiд 2024-02-10 16:47:48

Enot
№ 1683383

«Порохоботи піднімають хвилю хейту на Сирського.»
----------------

я думаю,, там основним локомотивом є фсб рф. а наша опозиція просто використовує все, що може зменшити рейтинг зеленського


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.